Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość nie pal bedziesz wielki
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w lutym po dokiec pewnie to pewnie do espani jedziesz a tamten klimat znam hehe??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie palbedziesz wielki
tak do Hiszpani. :) jak Ci klawiatura wyzdrowieje to napisz wyraźniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie palbedziesz wielki
dobrze się rozczytałam? ,, na fressie sie dość odchudza hehe,jak pod koniec lutego to pewnie do espani a tamten klimat znam.''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia3 - nie rozstanę się z papieroskiem rano w wigilię:) .....tyyyyyle przygotowań, że nerwowo nie wyrobię. Po kolacji - myślę, że to dobry moment będzie dla mnie. Wszystko się uspokoi i wtedy postaram się:) no, ostatecznie 25 grudnia od rana abstynencja ścisła. I chyba żadnego piwka w święta bo inaczej nie oprę sie pokusie i zapalę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anullko--------------------> teraz dopiero doczytałam że miałaś święto 3-miesięcznica G R A T U L A C J E !!!!!!!!! Paskudny dziś dzień :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pal będziesz wielki -------> co będziesz zbierac ??? :D mój bracik siedzi 1,5 roku w Hiszpani i narzeka niestety na brak konkretnej roboty :( przeważnie w budowlance pracuje , raz mieli ofertę zbioru mandarynek - ale normalnie ormiańska mafia, wyzysk straszny i za grosze robota :( zrezygnowali...(brat z kolegą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
si fressa tj truskawka po hiszpansku i ten klimat wogole ta zabawa wiem jak dziala cale to zycie no idzie schudnac;) bylas juz??? jak tak to gdzie jak nie moge sluzyc poradami jak cos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania no co Ty znowu kiepski dzien przestan bo to zarazliwe;) pierwszy dzien zimy dis mamy niech sie zaczyna wkoncu predzej zniknie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NPW jak bedziesz chciala pogadac o zbiorach to pisz gygy 5436466 nie bedziemy zasmiecac topika;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leloof ------> za oknem paskudnie ;) moje samopoczucie jest na neutralnym gruncie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i zaraz do mnie pewnie przyjdzie tj pogoda;/ bo narazie slonko nawet czasem widac... oj Ania Ania neutralna to jest szwajcarja a Ty mi sie usmiechni a nie doluj sie juz Ci cos kiedys mowilem;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wogole zabraniam sie wszytskim smucic!!:D biore to sobie na wylacznosc i basta:D jak trzeba to do unii po certyfikat pojde;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje się że: Nie palę już 63 dni (+ 06g45m55s). Ilość niewypalonych papierosów: 2531. Będę żyć dłużej o 19 dni (+ 08g04m02s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 139,07 zł! Nadal mi się nie chce palić:) jest super Nie piszę często bo szczerze wam powiem nie odczuwam już potrzeby pisania..... Zapominam na kilka dni o tym że paliłam, nie ciągnie mnie wogóle, nie mam kryzysów, a dopiero nie palę 60 pare dni:):) Oczywiście jestem czujna i wiem że jak coś to mam WAS:) Weszłam na topik żeby życzyć WAM WSZYSTKIM, palacym i niepalącym, czytającym i piszącym , tym milczącym lecz podczytującym:):):) WSZYSTKIM ŻYCZĘ WESOŁYCH, SPOKOJNYCH, UDANYCH, SZCZĘSLIWYCH ŚWIAT BOŻEGO NARODZENIA ORAZ SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2009 ROKU ŻYCZĘ WAM ABYŚCIE TEN CZAS SPĘDZILI W GRONIE OSÓB KTÓRE WAS KOCHAJĄ I KTÓRYCH WY KOCHACIE... ŻYCZE WAM PRZEDE WSZYSTKIM ZADOWOLENIA Z SIEBIE I SZCZĘŚCIA I MIŁOŚCI BO TO NAJWAŻNIEJESZE CHYBA W ŻYCIU, RESZTA WTEDY IDZIE JAK TRZA ;);) ---------Sedecznie pozdrawiam WSZYSTKICH🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Nie palę już 313 dni (+ 13g34m39s). Ilość niewypalonych papierosów: 4389. Będę żyć dłużej o 33 dni (+ 12g49m07s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 734,01 zł! 🌻 WESOŁYCH ŚWIĄT dla pachnących 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim życzę zdrowych i spokojnych Swiąt.Bogatego Gwiazdora i dużo śniegu.Wszystkiego dobrego w Nowym Roku.Spotkamy się w Nowym Roku.Mam dosyć śmierdzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj świątecznie sie robi to i ja skrobne już dziś dwa słowa do Was PRZEMIŁEJ CHWILI PODCZAS WIGILII, MARZEŃ SPEŁNIENIA W DNIU BOŻEGO NARODZENIA, WRAŻEŃ MOC W SYLWESTROWĄ NOC, DUŻO UROKU W NOWYM 2009 a najważniejsze moje zyczenie dla Was i dla mnie jest by nie palić nie śmierdzieć by cały rok 2009 upłynął nam pachnąco mój bilansik Nie palę już 16 dni (+ 08g56m54s). Ilość niewypalonych papierosów: 425. Będę żyć dłużej o 3 dni (+ 06g02m38s)! Zaoszczędzone pieniądze: 150,05 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się, jak by mnie nie było to wesołych świat wszystkim życzę:) nie pale: I\'ve been quit for 83 days + 15h17m50s. Cigarettes not smoked: 1840. Life saved: 14 days + 01h20m14s. Money saved: 731,40 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia3
Życzę Wszystkim, zdrowych, wesołych a przede wszystkim rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Spotykamy sie w Nowym Roku bez śmierdziela. Aram55 trzymam cię za słowo, od jutra koniec z fajkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, moje pierwsze święta bez papierosa od chyba dziesięciu lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani ...ja też Wam wszystkim życzę WESOŁYCH ŚWIĄT :):):) jestem niezmiernie szczęśliwa że będę je spędzac po raz pierwszy od tylu lat bez peta....ech...co za radosc :D no nic wszyscy u mnie śpią więc lecę pakowac prezenty ;) ach...jeszcze... Nie palę już 113 dni (+ 01g31m16s). Ilość niewypalonych papierosów: 4522. Będę żyć dłużej o 34 dni (+ 13g07m53s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 582,88 zł! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja Wam życzę spokojnych Świąt i właśnie takich osób wokół siebie jakie ja tu spotkałam - wspierające sie nawzajem i pomagające sobie:)! Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majamajeczka
zdrowych pogodnych świąt i spełnienia wszystkich marzeń - na razie tylko sobie czytam i czytam Wasze wypowiedzi - przyłącze się 1 stycznia mam nadzieję i mój świat tę będzie pachnący - pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święta te na świecie całym, niosą miłość, dużym, małym. Niech więc cząstka tej miłości, i u Ciecie też zagości. Spokojnych, zdrowych, wypełnionych ciepłem Świąt Bożego Narodzenia:) ściskam i całuje i zdrowych pogodnych,rodzinnych ,pachnących świąt życze wszystkim kochani moi:):):) a dziś moj 112 dzien bez peta;) p.s halo macie śnieg?bo ja nie:( buziaki sciskam i caluje mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×