Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

NIE PALIMY , NIE PALIMY, NIE PALIMY... JUZ NIGDY ŻADNYCH PAPIEROSÓW!!!! Najgorsze te natrętne myśli. Mój mąż to chociaz zajada bo mu jest obojętne czy przytyje czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grażka66
Mój mąż z kolei, jak rzuca to traci apetyt w ciągu pierwszych dwóch tygodni, ale później też nie je dużo. Teraz to nasze trzecie czy czwarte podejście. Może się uda tym razem:) Wiecie co, nie działają na mnie argumenty typu "będę dłużej żyła", "zaoszczędzę trochę kasy". Żeby rzucić, trzeba samego siebie przekonać, że czas najwyższy to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka argumenty o ktorych piszesz nie przemawiaja do palacza,on gdy słyszy takie gadki sięga po więcej śmierdzieli.Do rzucenia trzeba niestety dojrzeć,i nieraz trzeba probować 5 razy a za szóstym np.się uda,w zalezności od czlowieka i jego psychiki. Czytalaś książkę Allena Carr\"łatwy sposób na rzucanie palenia\"?Przeczytaj razem z mężem bo naprawdę warto,facet robi z mózgu \"pranie\".Bo właśnie oto chodzi aby palacz zrobił sobie w mózgu\"pranie\"to przestanie palić....inaczej nieda się wiem bo rzucalam nie raz,ale teraz mam jak na razie najlepszy wynik i to że mnie nie ciągnie wogule....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze co najważniejsze jest nie mysleć o śmierdzielu.Zrobic mu pogrzeb raz na zawsze....i ostatnie pozegnanie!! Jęśli na strcie uważacie że śmierdziel wygra z wami walkę a nie wy ze śmierdzielem to moim zdaniem niemacie co walczyć.Musicie powiedzieć śmierdzielowi że niema uwas szans i walczyć.... niewiem takie moje zdanie??:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a niewie??To podaj Kaśce mojego GG i powiem jej jak ma to zrobić... np.pod wodę i szorować dosią,póżniej ace by wypalilo nikotynę,albo domestosem,a jak wlosy wyjdą to trudno wina braku nikotyny chyba bo nie środkow do prania....ha,ha,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu ja wcinałam ciągle marchewki i jabłka przytyłam 5 kg w ciągu dwóch miesiecy po czym waga staneła a teraz jak pisalam 1 kg w doł samoistnie i przemiana wrociła prawie do stanu wcześniejszego sprzed 100 dni a myśli....mam do tej pory czasem takie dziwne realne i impulsywne coś robie czy jakaś sytuacja i nagle przebiega mi przez głowe myśl ,, teraz sobie zapale,, a za moment druga rzeczowa myśl PRZECIEŻ JA NIE PALE śmieje się z tego że jeszcze nie zapomnial mój mózg o starych nawykach nie jest to ochota na papierosa tylko sama myśl ... do palenia wogóle mnie nie ciagnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella1962 ja włąśnie też nie z emnie ciągnie do palenia ale te myśli po jedzeniu czy po pracy kawka ale śmieje sie teraz juz nie alena początku ręka szła na stól sama po pake i wtedy śmiałąm sie sama z siebie ja strasznie sie ciesze ze jestem wolna od tego nałogu Ciesze sie każdym dniem bez peta ale na mnie robi wrażenie to jak patrze na liczniczek i kasy przybywa Podoba mi sie to i już wiem że na wkacje wtym roku lecimy. spokojnej nocki miłych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim BARDZO 😘 dziękuję za słowa otuchy i za to, że raczyliście przybyć na na szarlotkę ;)) aga - my prawie bliźniaczki, więc proponuję, że jak Ty będziesz miała okrągłą rocznicę, to ja płynnie wchodzę na następny dzień. i wielu rzucających też jakoś tak się może dopasować od Marjoli dostałam cały bukiet tulipanów (moje najprzeulubieńsze) ;)) dobrze, że wszyscy jesteście - DZIĘKI WAM za to 🌻 jutro na szczęście sobota, więc śpimy do oporu a na przytycie polecam dietę kopenhaską - stosowałam - siodełka z bioderek spadły :) KOLOROWYCH SNÓW ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro też piekę szarlotkę - zapraszam o 10 - tej będzie gorąca, swieżutka, kawa też się znajdzie, zaparzę cały express,ale wcześniej nie budźcie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich cieplutko.🖐️ Dzięki Aga za kawę.Jak zwykle wspaniała. O 10.00 będę. Miłego dnia wszystkim.🌻😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usiądę i poczekam na kawę i szarlotkę. Jak przyjemnie tutaj pachnie. No tak tutaj nikt nie pali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po pierwszym tabaxie,zaczęłam od dzisiaj,będzie chyba prościej niż od niedzieli.Dziękuję za wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50mam rozumiem, że jeszcze palisz. 5 dnia ja przestałam palić. Trzymam kciuki. Będzie dobrze.🌻 Ciekawe gdzie ta szarlotka?;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotka jest! ;)) nie mogłam wcześniej uruchomić kompa :( ale zapraszam, proszę - częstujcie się :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie kawke zrobiłam tak wiec szarlotka jest hmmmmm już jedzona Spieszcie sie bo zjem wszystką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palaczko Ago! Nie życzę sobie abyś wklejała mój link z NK na forum!!! Jeśli już musisz - to wklej swój!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aram55 mój mąż miał wkleić mój a ze ja nie umię za bardzo to on miał to zrobić A jak to zrobił że jestes Ty to ja nie wiem moge Ci przeprosić bardzo mocno i dla Ciebie 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też sobie zrobię kawę i dołączę do Was 😘 prawda, że dobrą szarlotkę robię?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu B, przepraszam Cię za usunięcie z NK ale chcę w przyszłości uniknąć pomyłek takich, jaka nastąpiła dzisiaj. Jesli ktoś chce podawać swoje dane na forum - jego sprawa, ale ja tego sobie nie życzę. Palaczka Aga zawaliła sprawę, trudno. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×