Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość oachnąca aga
wiosna piekna słoneczko świeci aż chce sie życ Jak dobrze że nie palimy nie śmierdzimy Cieszmy sie że w końcu czujemy jak wiosna pięknie pachnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askap
Witam Pogoda cudna to fakkt, wczoraj czułam sie super i cieszyłam że nie palę ale dziś od rana mam nerwa i bardzo chce mi się palić, mam nadzieje że wytrzymam:) wklejam moje mierne zmagania Nie palę już 5 dni (+ 14g15m15s). Ilość niewypalonych papierosów: 67. Będę żyć dłużej o 0 dni (+ 12g18m23s)! Zaoszczędzone pieniądze: 27,01 zł! na kawkę wpadne koło południa mam nadzieje że mi troszkę zostawocie he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od dwóch dni pale jak papierosek przy kawce smakuje mmmmmm a jeden papierosek wam nie zaszkodzi.śmiało nic wam nie będzie.OCHHHH jaka to przyjemność.spróbujcie a potem możecie sobie odłożyć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, wypaliłam dziś mam nadzieję dwa ostatnie papierosy z paczki, od soboty byłam na tabexie, jako, że przez 5 dni jeszcze mogłam postanowiłam skończyć paczkę i nie kupować nowej, chociaż cały ranekj myślałam czy nie zatrzymać się przy kiosku i nie kupić jeszcze na dziś. Nie kupiłam, na razie idzie dobrze ale jest dopiero jedenasta:) Z tabexem we wrześniu zwalczyłam już nałóg, niestety tylko na dwa miesiace potem sie wkurzyłam wszyscy palili wiec pozwoliłam się poczęstować a zaraz potem pobigłam kupic paczkę. Też nie chcę palić i mam nadzieję że nam się to uda. Kto jeszcze dziś zaczyna w prima aprillis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Askap dasz radę.Szkoda tych 5 dni.Trzymam kciuki.🌻 Karminadla prawie mnie nabrałeś;).Dzisiaj prima aprylis.:D Trskaweczka witamy na pokładzie.Dasz radę:)Trzymam kciuki.🌻. Dzień faktycznie przepiękny.Cudownie pachnący. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskaweczko, ja dzisiaj zaczynam... Cudnie i pachnąco na Waszym topiku! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wątpliwości mnóstwo... Przeczytałam Carra. Ułożyłam sobie w głowie to i owo, chcę wytrwać, ponad wszystko! Dołączam ćwiczenia, hulla-hop, jest wiosna, najlepsza pora na rzucanie! Na odnowę! Tylko mega wsparcia potrzeba. bo człowiek zawodny jest. Ale jak was podczytywałam, to jesteście tak świetni, że musi się udać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karminadla :), ważne takie obwieszczenie! Piorę akurat swoje śmierdzące torebki... Nigdy więcej. Będzie pachnieć, jako rzekłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ... kurna, kochani, co Wam powiem, to że zastępowanie jednej trucizny drugą to ślepy zaułek... Wczoraj wieczorem tak COŚ mi się chciało, więc, mimo, że to była już 21 zaparzyłam sobie swoją przepyszną kawę, najadłam się lodów i jeszcze tak ok.północy jajecznica... słuchajcie, spało mi się fatalnie, KRÓTKO, dziś o 6.00 musiałam wstać, i, mimo pięknej pogody świat jest do kitu... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnie :) lody ponoć odchudzają. Z tą jajecznicą o północy to lekka przesada. Radzisz sobie ze śmierdzielem to i jedzeniem /nadmiernym/ też sobie poradzisz:) Praja🌻 witaj na pokładzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pachnące słoneczne grono:-) No no coraz więcje pachnących ........SUPER!!!!!! Madziuchna GRATULACJE torcik szampan pyyyycha dzieki🌻 złosliwiec🌻 mariola53🌻 troche długo ta biedna psinka bedzie bez wybiegu ale jak musi.. Jola 388🌻 pachnąca aga🌻 askap🌻 wcale nie marne te 5 dni my wiemy ileto kosztuje ..trzymaj się dalej tak dzielnie🌻 karminadla🌻 ja tez prawie sie nabrałam heheheh truskaweczka🌻 dasz rade ..zagladaj tutaj ..mi to pomaga praja🌻 Agnie------ kochana wczoraj mnie zapewnialaś ze to od tego obżarstwa tak sie zle czuje .....to prawda że baaardzo dużo zależy od pożywienia..ja przez ten cały czas zapychania mam fatalna forme brak chęci do czegokolwiek ...dzisiaj nie jadlam jeszcze moich ulubionych Grzesków..pije za Twoją zresztą radą wode i lepiej sie czuje :-) Nie objadaj juz się ..usmiechnij się jesteś wielka bo NIE PALISZ:D Pozdrawiam pachnąco🌻🌻 NIE PALE 37 DNI :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena111 -----------> ❤️ tak to jest, raz na wozie, raz pod wozem;) dlatego taki fajny ten nasz topik, bo wczoraj ja byłam w lepszej kondycji i mogłam coś Tobie powiedzieć, a dzisiaj Ty mi przypominasz, żeby się trzymać;) DZIĘKI :) ha... raz weselsza, raz smutniejsza - ale: PACHNĄCA :D 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu taka cisza !!! jest ładna pogoda :D czyżby wszyscy poszli na spacerek 🖐️ 🌼 nie palimy pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tak nieśmiało tylko daje znać, że jaaaaaaaaaaaakoś trwam, sama sobie się dziwię. Tylko, co zrobię wieczorem, zawsze wtedy najbardziej mi się chciało palić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha... Nie palę już 30 dni (+ 00g57m34s). Ilość niewypalonych papierosów: 480. Będę żyć dłużej o 3 dni (+ 16g07m02s)! Zaoszczędzone pieniądze: 180,23 zł! karminadla ---> nie palić, nie opychać się, nie pić kawy wieczorem i może jeszcze: NIE NARZEKAĆ, co? ;) trzydziestka mi stuknęła, to może dlatego dzisiaj taka trochę zgryźliwa jestem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha... Nie palę już 30 dni (+ 00g57m34s). Ilość niewypalonych papierosów: 480. Będę żyć dłużej o 3 dni (+ 16g07m02s)! Zaoszczędzone pieniądze: 180,23 zł! karminadla ---> nie palić, nie opychać się, nie pić kawy wieczorem i może jeszcze: NIE NARZEKAĆ, co? ;) trzydziestka mi stuknęła, to może dlatego dzisiaj taka trochę zgryźliwa jestem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnie 🌻 możesz być z siebie dumna.:D To już 30 dni🌻.Samych takich 30tek.🌻🌻🌻 Praja 🌻.Dlaczego nieśmiało? Wpadaj jak do siebie do domu.:D Trzymam kciuki co byś dała radę.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich Pachnąco 🌻 🌻 🌻 Miło na Naszym topicu ❤️ Madziuchna 🌻 gratulacje oby tak dalej Agnie 🌻 dzielna jesteś teraz będzie tylko lepiej a objadaniem sie nie przejmuj zbytnio ja nawet o trzeciej w nocy jadlam... wszystko wróci do normy Mamy piękną WIOSNĘ i trzeba sie cieszyć 🌻 trzy dni na działeczce działam i waga kilogram w dół...hurra A przez te dni nawet przez myśl mi śmierdziel nie przeszedł 🌻 NIE PALIMY 🌻 i oczywiście trzymam kciuki za nowe pachnące osoby dacie rade.... nie palić jest pięknie 🌻 🌻 🌻 Pozdrawiam Pachnąco Wszystkich bez wyjątku 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie palę od po południa i już nie mam zamiaru więcej, bo zobaczyłam 2 kreski na teście. nie zapeszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia3 :) wspaniała wiadomość.Gratuluję:D 🌻😘🌻 Teraz już wiesz co robić.Już nigdy nie zapalisz.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marjola ale masz ruch na okrąglo wiosną i zimą Twoj piesek Ci go zapewnia niestety nie mam pieska... przy okazji Twojemu szybkiego powrotu do zdrowia życze a ja zimą siedze w domu nieraz trzy dni nosa z domu nie wystawie taki leniuch ze mnie zimą że aż strach ...nie znoszę zimna natomiast wiosną budzę się do życia od rana do wieczora na powietrzu.. na słoneczku 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askap
Dobry wieczór madziuchna🌻 GRATULEJSZYN:):):) Angie🌻 Również gratuluje a co do jedzenia to ja niestety 1 kg na plusie tyle tylko że mi to akurat jest wskazane ale wiem coś o tym nocnym wstawaniu, pocieszam się tylko tym że podobno to mija:P truskaweczka🌻 i pajar🌻 jak idzie dziewczyny? nie dajcie się będzie dobrze karminadla a ja ciemna masa się nabrałam :( marjola🌻 szybkiego powrotu do zdrowia dla psinki a tak apropo ile Ty już nie palisz? famona🌻 dzięki za wsparcie:) powiedzcie mi tylko jedno dlaczego mój facet tak mnie wq.........a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hurra, dzięki wam daję radę, pachnę, no wiem, dopiero jeden dzień, ale dla mnie osobiście to baaaaardzo dużo! Mariola - nieśmiało? Bo...wchodząc na topik zobaczyłam zgraną paczkę \"pachnących\" , a ja ? Ja próbuję..., zmagam się..., heh zamiast palenia wyczyściłam wiosennie okna...:) Lena, dzięki za kwiatka, od razu bardziej człowiek w siebie wierzy. Buziaki dla Wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×