Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Witam cieplutko. Zapowiada się piękny dzień:D Zapraszam na kawę.:) Alicja🌻 zapraszamy do nas. Miłego dnia dla wszystkich. 🌻NIE PALIMY.PACHNIEMY.🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariola, melduję uroczyście, że sobie poradziłam!!!! Wiosna cudnaaaaaa! Żal by było wchodzić w negatywną interakcję z naturą i palić.... Nooo, jestem rozedrgana, (nie potrafię sobie znaleźć miejsca), ale? Ale tak mocno wszystko wokół pachnie... Nie poddam się. To chyba rzeczywiście najlepszy czas na rzucanie. Aura sprzyja. Trzymajcie kciuki za szóstoklasistów! Moje słonko pisze akurat test. Współczuję totalnie, bo nienawidzę testów, sprawdzianów, egzaminów.... Nie palimy. Pachnie wiosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spóźniłaś się o minutę..., hahaha... Cieplutko pozdrawiam! Lecę wykorzystać ostatni dzień urlopu! A w głowie mi dźwięczy (nie palić, nie palić, nie palić, nieeeeeeee....) Ależ to trudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Praja🌻 Trzymam kciuki za Twoje Słonko i wszystkich szóstoklasistów . Za Ciebie też trzymam kciuki.Dasz radę. Pozdrawiam i miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdeczne dzięki, Mariola 🌼. Niezwykle ważne jest wsparcie, zwłaszcza jak człowieka nosi. A nosi, że aż straaaaaaaach! Podnoszę topikowe hasło: \"nie palimy, pachniemy\"! Dla Wszystkich 🌼!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na marginesie - rzucam bez wspomagaczy. Przerobiłam w przeszłości tabex (polecam, działa, aczkolwiek na mnie nie do końca, w sumie zapaliłam i zaczęło się..., niestety, poszło z dymem mnóstwo miesięcy z mojego życia). Teraz zrobiłam porządek z głową własną! Przecież ja nie palę!!!! Próbuję wkręcić sobie pozytywną wizualizację siebie pachnącej! Siebie oddychającej pełnią płuc (już i tak zainfekowanych). Cieszmy się małym faktem, że człowiek naprawdę regeneruję się. Jest to możliwe. A przy okazji mobilizuje mnie zakupienie rolek na allegro dla całej mojej rodzinki. Z zadyszką papierosową trudno będzie jeździć..., oj, trudno. A ponad wszystko chcę. Truciznom mówię wyraźnie NIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny juz nie daje rady!!! chodzi o jakąmś infekcje alergiczną - albo alergie -albo OCZYSZCZANIE!!! mianowicie: strasznie ze mnie schodzi wszystko, w nocy nie moge spac spokojnie, pare oddechów i juz mnóstwo śliny w buzi, słodkawy posmak, ale przezroczysta ...dusze sie!! nie moge czasem oddechu złapać:( mam dodatkowo alergie na pyłki, wilgotne powietrze, zmiane temperatów-zatyka mnie i ledwo moge złapac oddech:( teraz nasiliło sie to okropnie- nie moge wejść do zwykłej kawiarni z dymem bo bezdech łapie!!! CZY WY TEZ TAK MACIE PRZY RZUCANIU PALENIA niepale drugi miesiąc+ pije wywary oczyszczające(herbata chinska) paliłam 10 lat -paczkę dziennie...mam 29 lat POMOCY, trzymam sie w niepalenie-ale ledwo zipie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askap
witam Was kochani vitalijka kochana ja też nie moge spać chociaż dzis dopiero tydzien jak nie kopce, nerwy mam nie do opanowania i ciagle funkcjonuje na wdechu, może powinnas skonsultować sie z allergologiem, niestety wiosna fajna pora roku ale nie ukrywajmy że jej pocz,atek daje dosyć konkretnie w d......e raz fizycznie a drugi psychicznie, w każdym razie daj znać co i jak pajar ja też mam stresa wiecznie, nie moge spać potem chodze rozdrażniona i telepake mam jak na delirium cholera dopiero teraz widze w jakie g...o wdepłam ale nie pale i to jest najważniejsze, pocieszam sie ze za jakieś dwa tygodnie będzie lepiej miłego dnia dziewczyny i chłopaki mam takie pytanie czy ktoś z obecnych studiował lub studiuje ekonomie lub kierunki pochodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vitalijka, zdrowe życie, ćwiczenia, niepalenie, innej recepty nie ma! Przemyśl sobie siebie! Vitalijka, dasz radę, taki okres \"bycia bylejaką\" musi sobie potrwać), organizm oczyszcza się... Paskudna sprawa taka alergia, ale nikotyna tylko wzmaga choróbsko! A później \"przebudzenie\" i zdrowie! Bezcenne! Łatwo się wymądrzać..., ale .... tak zastosować w życiu te myśli! Z bólem próbuję... askap - ja abslolutnie nie-ekonomiczna, więc nie ten kierunek studiów..., ale o literaturze z chęcią mogę pogadać, oczywiście zamiast palenia... Kurcze, źle mi...., ale dam radę..., no dam... Lubię wszystko, co zmys łowo - sensualnie pachnie... Więc nie zapalę.,.. NIE! (a chce mi się!) NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askap
praja mi też się chce ale nie chce śmierdzieć zresztą co to za przyjemność z której chcemy zrezygnować a odnosnie literatury to i owszem mogę gdyż bardzo lubie czytać:) nie damy sie smierdzielowi nie nie nie a tak z innej beczki wiesz o tym że rzucamy w nienajlepszym okresie? ale będziemy git jak pokonamy nałóg:) pajar skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
askap, ja północ..., zachodnio-pomorskie właściwie... Nie poddamy się! \"Jedz, módl się, kochaj\" - Elizabeth Gilbert, warte przeczytania... Tytuł może mylić, ale rzecz jest z dystansem napisana, świetna narracja, a przede wszystkim o poszukiwaniu siebie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć pachnącym:-) Oj dzisiaj też mnie nosi😭 Jem to chyba malo powiedziane żre za dużo...wczoraj bylo lepiej Ale się nie daje PACHNE DALEJ🌻 Mariola53🌻 Praja🌻 Vitalijka 🌻 pewnie to i oczyszczanie organizmu i alergia do tego...wspolczuje Mój znajomy jak rzucił dostał po paru miesięcach takich wrzodow na skórze że byl na silnych antybiotykach.lekarz mu powiedział że organizm sie czysci.....moze udaj sie do alergologa..trzymaj sie askap 🌻 i ja nie mogłam spać trwało to jakieś trzy tygodnie teraz już lepiej:-) Trzymajcie się:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ledwo zipie:(.... dzisiaj byłam u stomatologa kończyć ząbki-uf tylko trzy po tych paleniach do lekkiego dobudowania-podobno zjadam plomby:)- próchnicy brak!!! szykuje sie na zakładanie aparaciku- obiecałam sobie ze przed 30-dzoestką rzuce palenie i założe aparacik....więc to juz tylko pare miesięcy myślę ze wzmocni mnie to w rzucaniu,.... a ALERIA-koszmar:(....umówie sie rpzed założeniem apartu do alergologa-nie ma rady, wręcz juz jak astmatyk dycham...i piszcze:( ALE NIE DAM SIE- TYTOŃ POTĘGUJE TE ALERGIE-macie racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZASTANAWIAM sie -skoro miałam uczulenie na papierosy, pod koniec-dosyć ostre-tak nagle:/......to może teraz na te gumy nikoret mnie tak dusi poprostu,,wkoncu to tez nikotyna:( swoją droga kurz tez na mnie działa- tak czy siak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich :) to co? nie palimy, pachniemy :) 🌻 lena111 ----------> 🌻 ja dzisiaj z kolei taką metodę hm... BARDZO małych kroków sobie stosuję;) tzn. drożdżówka, a potem jogurt zamiast dwóch pączków;) jakąś zieloną herbatę między kawami sobie przemyciłam... ludzie mi mówią, że nie utyłam (waga zdaje się mówić co innego; ale nie ważyłam się w momencie rzucania, więc może już tyle po prostu ważę od dawna?) i tak to... dzisiaj jakoś lepiej;) 🌻 Nie palimy! Pachniemy! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Pachnąco 🌻 vitalijka 🌻 Askap 🌻 praja 🌻 dzielne jestescie oby tak dalej NIE PALIĆ jest cudnie ale same musicie tego doświadczyć są sytuacje kiedy widząc nerwowo palące osoby lub wychodząc z marketu rozlużniona i bez papierosa trzymanego w jednej rece i zapalniczki w drugiej rece przygotowanych by po przekroczeniu drzwi jak najszybciej zapalić czuje sie WOLNA jest to bezcenne uczucie i wiem ze teraz Wam ciężko ale to minie To ten śmierdziel tak zawładnął naszą psychiką może łatwiej Wam będzie jeśli powiem że te męki przez które teraz przechodzicie tez mialam -w sklepie duszności na sama myśl o papierosach których nie moge kupić a nawet zbliżając sie do sklepu ścisk w sercu, brzuchu rozkojarzenie straszne nie wiedziałam co mam kupić... mętlik w glowie ...ścisk w brzuchu..nerwowość potem brzuch jakbym piłke połknela bo ciągle coś jadlam nawet w nocy czasem myślałam ..nie dam rady ..i wtedy wchodzilam na topic i tu znajdowalam ukojenie🌻 A teraz mój mm mówi że jestem spokojniejsza niż za czasów kiedy paliłam a ja czuje sie świetnie wszystkie objawy odstawienne dawno minęly i mówie NIE PALIĆ jest BEZCENNE a jak mnie najdzie czasem ochota na papierosa to wiem przez co przeszlam jak przestalam palić i mówie sobie NIGDY WIĘCEJ Trzymam kciuki za Wszystkich chcących pachnieć 🌻 i sorry za te dyrdymaly ale tak mnie jakoś naszło mój bilansik tylko jeszcze wkleje Nie palę już 155 dni (+ 08g57m18s). Ilość niewypalonych papierosów: 3418. Będę żyć dłużej o 26 dni (+ 02g40m17s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 196,37 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś tu dzisiaj pusto:( Praja🌻 Jak poszło Twojemu Słonku. Masz rację wszystko pięknie pachnie.Intensywniej jak kiedyś. Rzucałam z tabexem.Wspomagałam się też książką Allena Carra. Będziecie fajnie wyglądać na tych rolkach.:D Vitalijka🌻.Powinnaś zgłosić się do lekarza.Może najpierw do rodzinnego.Pogadać co i jak. Pewnie powinnaś odstawić plastry. Askap🌻Zobaczysz wszystko minie.A jaka satysfakcja:) Lena111Różne są objawy odstawienia.Wystarczy trochę poczytać starsze wpisy.🌻:) Agnie🌻 Nie ma jak rozsądne odżywianie:).Jesteś dzielna dziewczyna. Karminadla🖐️ Trzymamy się mocno.Proszę jutro juz tydzień.:) Bella1962🌻 Wszyscy przez detox przechodziliśmy.:) Różnie bywało. Moja waga wróciła do normy.Miałam plus 4-5 kg. Nadal mam napady głodu np dzisiaj.Napady są coraz rzadziej:D Śmiesznie to brzmi, ale tak było.:) Paliłam dużo i długo. Nie palę od 5.01.Zaliczyłam też potknięcie po drodze. Możemy być naprawdę z siebie dumni.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiek121🖐️ Neri11 🌻 Jedrek30 🖐️ Ania B 🌻 Leloof 🖐️ 30stka z Gdańska 🌻 Grazka66 🌻 Alienkaa 🌻 Bella1962 🌻 Grudniówka 🌻 Monikaa 🌻 Kaaja 🌻 Aram 🌻 Kasia3 🌻 Julka85 🌻 Kwietniówka80 🌻 Anulla77 🌻 Ginett 🌻 Jeszcze paląca 🌻 Jola388 🌻 Ja-ka 🌻 Złośliwiec🖐️ Pachnąca Aga 🌻 Sadny dzień 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×