Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

też słyszałam o tej lipcowej podwyżce cen petów .... uff..dobrze że nie palimy :D miłego dnia wszystkim życzę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie walą te podwyżki :classic_cool: :D ..... dzisaij poprawiłem czas na 100 m kraulem o jakies 6 sek :):):) i dla tego faktu opłacało sie rzucic palenie :) słonecznie 🖐️ dla tutejszych z czystymi płucami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres tylko pogratulować wyniku :) Ja też widzę,że kondycja mi się poprawiła , dużo wiecej jestem w stanie przejechać na rowerze i nie mam problemu z łapaniem oddechu ;) Aniu czyli te moje wiadomosci o takiej podwyżce papierosow mogą byc prawdziwe ? Bo w sumie nie chce mi sie wierzyc ,żeby aż tyle poszły w górę . Poprawiłam sobie samopoczucie jak obliczyłam że po podwyżce zaoszczędzę miesięcznie ok 500 zł :) Ale i tak najbardziej sie cieszę , że nie ma co ukrywać - nie śmierdze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wszystkich serdecznie życzę miłego dnia BP :D 🌼 🌼 🌼 nie palimy pachniemy 🌼 🌼 🌼 mój bilansik :D :D :D Nie palę już 1508 dni (+ 16g22m58s). Ilość niewypalonych papierosów: 90520. Będę żyć dłużej o 691 dni (+ 11g30m31s)! Zaoszczędzone pieniądze: 30 324,52 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WPADŁAM Z SZAMPANEM I SERNIKIEM Z TRUSKAWKAMI !!!! DZISIAJ MÓJ SEEEETNY DZIEŃ !!!! Nie palę 100 dni:) Jesli chodzi o kg i kondycję to: zaczełam jedzic na rowerku, pierwszy raz od 2 lat i zleciało juz ładnie 2 kg :) wczoraj 2 x 15 km wśród drzew i traw dookoła krakowa, i dwa dni przed pod rząd po 15 km dziennie:) Jaka radość!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitalijka😘 gratuluję tych 100 dni.Jesteś wielka:D:D:D Serniczkiem i szampanem oczywiście poczęstuje się.Pyszne:) Kwiaty dla Ciebie:🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻. Miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ No ja planuje wlasnie zakup roweru. Nie wiem tylko jeszcze jaki. Tak jakos mnie naszlo na aktywnosc bardziej aerobowa :) Osiagi w bieganiu mam duuuzo lepsze, to zauwazylem od razu po rzuceniu palenia. To juz prawie 32 dni. Kazdy dzien cieszy. Nie palimy. Biegniemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja napiszę po swojemu - NIE PALIMY! JEDZIEMY:D! Na rowerze oczywiście:)! Ja codziennie robię 40 km - do pracy i spowrotem. Ale waga w miejscu. Teraz próbuję nową metodę i myślę, że będzie skuteczna. Jem to samo i co chcę ale o połowę mniej. Bo po prostu za dużo jem:). Acha, nie palę 347 dni:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-ka -To chyba jedna z lepszych metod:) Dieta MŻ->Mniej żreć :P. Ja również to zaczynam praktykować, bo wychodzi ze kondycję mam mimo wszystko tylko żre za trzy.... Rowerek bedzie, basen dodaje :) i więcej pieszo-marszów-wtedy wiem ze ładnie waga mi spadała:). Więcej wody a mniej słodkości 100 dni rzucania mineło od jutra bedzie liczenie 1/100 :)Dąże do 100/100- czyli 100 dni rzucania i 100 dni dbania o siebie na zasadzie dietki :) czyli w efekcie koncowym 200 dni niepalenia i 100 dni dietki :):):): CIEKAWE JAKIE BĘDĄ EFEKTY :) do egzaminu mam 119 dni:)-----> 19 wrzesnia !!!- i to bedzie pierwszy mega wielki stres:- powinnam dac rade przy 200 dniach niepalenia i 100 dniach dietkowania i kondycji poprawiania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Kolejny dzień BP:D Pogoda okropna.Wieje i pada:( Kawa, herbaty: zielona i czerwona.Może jeszcze kakałko:) Zapraszam. Miłego dnia:) 🌻🌻🌻NIE PALIMY. PACHNIEMY.🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u nas też pogoda straszna leje wieje Kurcze ja nie wiem jak mam dziś do pracy wyjść z domku na autobus Marjola kawa pyszna a że bardzo lubie czerwoną herbatke to kubeczek też wezmę Mimo tej strasznej pogody zycze Wam miłego pachnącego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyłączam się do kawy, póki jeszcze mogę, bo od niedzieli zaczynam dietę płaskiego brzucha (hahahihi, następna książka, a mnie książki pomagają :) ) Nie palę już 170 dni (+ 19g32m22s). Ilość niewypalonych papierosów: 3074. Będę żyć dłużej o 23 dni (+ 11g41m12s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 260,60 zł! Pozdrawiam pięknych pachnących 🌻- tych walczących też :), bo czasem niektórzy ujawniają się, że czytają i motywują się 😘 Marjola, pachnąca Aga , Złośliwcze- podtrzymujecie ten topik - i chwała Wam za to 🌻 A u nas piękna pogoda - w rewanżu za kawę przesyłam parę promyków ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej wpadłem podejrzeć jak wam idzie:) pozdrowienia dla wszystkich a w szczególnosci dla marioli53 ojejkujejku pachnącej agi sądny dzień złośliwiec ani b 30 z gdańska i nowych których nie poznałem. pije kawkę i was dopinguję, na pewno się uda mi się udało:) mój bilansik I\'ve been quit for 238 days + 14h23m05s. Cigarettes not smoked: 5249. Life saved: 40 days + 02h21m02s. Money saved: 2 086,55 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie widze że ma padać, póki co tylko w wiadomościach bo za oknem słonko---> więc również przesyłam promyki słonka :) I CZEKAM AZ BASEN NA 10:15 bedzie czynny:)- NIE PALIMY - PŁYWAMY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam wszystkich serdecznie życzę miłego dnia BP dwie godz. temu jeszcze świeciło słoneczko i było zero chmur teraz wieje silny wiatr i chmury słońca nie ma ciemno będzie padać :D marjola 53 🌼 wielkie dzięki za kawkę :D pachnaca aga 🌼 ojejkujejku 🌼 vitalijka 🌼 gratuluje tych 100u dni BP :D zuch dziewczynka 🌼 sadny dzien 🌼 ja-ka 🌼 Ania.B 🌼 ryjekkk 🌼 constantine 🌼 Regres 🖐️ graba misiek 121 🖐️ graba mat 🖐️ graba wymieniłem tylko obecnych z ostatniej strony 🖐️ :D za potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP 🌼 nie palimy pachniemy 🌼 jutro jadę do lekarza na kontrolne badanie po trzech miesiącach po operacji a dziś robiłem wyniki są super jak ja bardzo się cieszę :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtam :) A mi burza zabrała dzisiaj necik ;) Przede mna będzie wekendowy sprawdzian , integracyjny piknik w pracy pewnie z morzem alkoholu ;) Mam nadzieje,że sie nie złamię i wytrwam w swoim nie paleniu . Pewnie przy piwku bedzie ciężej troszkę ale mam nadzieję,że nie stracę tych 4 miesiecy bez papierosa . Trzymajcie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwiec🖐️ cieszę się z Twoich dobrych wyników i trzymam kciuki za jutro.🌻 Constantine:) dasz radę. Naprawdę szkoda tych 4 m-cy🌻.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złośliwiec przyszłam z pracy a tu takie super informacje ciesze sie bardzo ż twoich wyników i trzymam kciuki za jutro choć wiem że będzie dobrze bo innej opcji nie ma Miłego wieczorku pozdrawiam Was kochani a jutro na kawke wpadne ide coś zjeśc bo dopiero wpadłam do domku i jak zwykle najpierw Wy a potem inne sprawy :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i na kawke zapraszam herbatke też zaparzyłam dziś zieloną Słoneczko świeci już zapowiada sie śliczny dzień Ja dziś spać nie mogłam to wstałam juz milutkiego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam wszystkich serdecznie życzę miłego dnia BP :D pachnąca aga 🌼 dziękuję za kawusię jest naprawdę super :D marjola 53 🌼 :D 🌼 nie palimy pachniemy 🌼 po wczorajszej burzy i wichurze dziś za oknem świeci słoneczko zapowiada się piękny dzionek :D na razie do wieczora bo zaraz wyjeżdżam do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pachnąca Aga🌻 dzięki za kawę. Złośliwiec 🖐️ trzymam kciuki.Będzie dobrze:D:D:D Pytałam panią w kiosku o podwyżki. Papierochy mają zdrożeć o 20%. Musimy uaktualnić liczniki:D:D:D Ciągle zadziwiają zapachy. Wszystko super pachnie.Kiedyś tak nie miałam:) Pozdrawiam wszystkich serdeczni i życzę miłego dnia. 🌻🌻🌻NIE PALIMY.PACHNIEMY.🌻🌻🌻.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam na szybką kawcie:) i uciekam porządkować w mieszkanku i do roboty się biorę- pachnąca aga🌼 mariolka🌼 złożliwiec🌼 i TRZYMAM KCIUKI za wizyte kontrolną!!! NIE PALIMY SPRZĄTAMY I PACHNIEMY :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7.10
hej melduje sie nadal bez peta 38 dni 2kg na plusie nie palimy pachniemy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złośliwiec jak tam wizyta kontrolna Cały dzień trzymałam kciuki tak więc musi byc dobrze Napisz a gdzie pachnącce koleżanki z topiku i pachnący koledzy ???? Taka pustka dziś spokojnego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja zapraszam na kawke zaczynamy pachnący dzień , słoneczko świci choć zimno :( 🌻🌻 nie palimy pachniemy 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×