Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

clapp 🌼 gratuluje tych 500dni BP zuch dziewczynka :D życzę ci wszystkiego naj naj naj i nigdy więcej śmierdziela :D 🌼 🌼 🌼 nie palimy pachniemy 🌼 🌼 🌼 a co tu taka cisza ??? :D wszystkich chętnych zapraszam na herbatkę zieloną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja poproszę herbatkę :D w zamian mogę poczęstować rogalikami :D Marjolka ogóreczki przyniesie jakby co :classic_cool: jeszcze tylko brakuje świeżego chlebka i smalec ze skwareczkami :classic_cool: boska uczta :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja się melduję:D . Oczywiście bez śmierdziela.:D:D:D Mam za to ogórki małosolne, smalec i świeży chlebek.:) Clapp gratuluję tych 500 dni.Todla Ciebie: 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻. Miłego wieczorku.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby co jestem z Wielkopolski.:). Smalec sama robiłam. Jest ze skwarkami.:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oł je :D mamy bibkę :D Jeszcze grilla niech ktoś przyniesie i zrobimy sobie garden party :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grikaja jutro mam w planach robić Tylko ciekawe cio to bedzie z pogodą Tak więc zapraszam chętnych Złośliwiec ja bardzo lubie zieloną herbatke tak więc dziękuje Ci bardzo Jest pyszna Miłego wieczorku pachnącego a i nie jeść za duzo :) tego chleba ze smalcem bo późna pora\":) i wejdzie nie tam gdzie trzeba :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7.10
hej melduje sie nadal bez papierosa :) zrobiliscie mi ochote na ogorka malosolnego ale w UK nie ma takich rarytasow :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam i życzę miłego weekendu :D wszystkich chętnych zapraszam na kawę i herbatkę zieloną 🌼 nie palimy pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Clapp - sukces - zazdrościmy i podziwiamy - ale mam nadzieję, że każdy z nas też takiego pięknościowego 500- setnego dnia doczeka 😘 wczoraj jakoś przegapiłam imprezkę, to dziś kaweczka została jedynie - ale piję z Wami oczywiście i bardzo mi smakuje - A JAK PACHNIE :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry pachnidełka! Jeśli można przyłączam się do wspólnej kawki.Chyba będzie dziś dobry dzień!Mężuś dostał śniadanko do łóżeczka, niech tylko spróbuje mnie wkurzyć teraz, to ja nie wiem co mu zrobię.pozdrawiam serdecznie;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich 🖐️ Kolejny dzień bez papierosa. Trzeba jakos wykorzystać fajnie ten weekend. Tak się cały czas zastanawiam, czy te chęci sięgnięcia po papierosa kiedyś się skończą i minie ta potrzeba. Jak na razie się pojawia i boję się, że się kiedyś złamię. Na razie nie ma takiego ryzyka - chyba, ale nigdy nic nie wiadomo. Trzymajcie się twardo :) Miłego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu tak pusto????, nikt kawy nie robi???, nikt kawy nie pije???, nikt herbaty nie robi???, nikt herbary nie pije????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No strasznie pusto! Co to się podziało? Jakieś zbiorowe grillowanie?Ja właśnie piję poobiadkową kawę, zapraszam....(szeroka gama herbat do wyboru) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewiarygodne!Kryzys jakiś chyba, wszystkim neta odcięli?To pewnie przez to intensywne rzucanie palenia zapomina się o płaceniu rachunków.Ja raczej żadko się udzielam, ale zawsze lubiłam sobie poczytać jak było mi źle, no ale teraz to jakaś katastrofa 😭.Gdzie się podziali ci wszyscy wspierający pachnący towarzysze doli??? No nic, chyba sama muszę się podtrzymywać na duchu: dasz radę! tyle ludzi rzuciło to paskudztwo to i tobie się uda! Zresztą wyobraź sobie jak bardzo byś się wściekła na samą siebie gdybyś zapaliła po 8 dniach 'trzeźwości'- wolę nie myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieźle mi idzie. Ale nudno tak gadać z samą sobą.poczekam..........:( :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sie zamelduje to moze troszke zapelnie ta pustke :) Nie palę już 449 dni (+ 06g46m26s). Ilość niewypalonych papierosów: 8985. Będę żyć dłużej o 68 dni (+ 15g22m05s)! Zaoszczędzone pieniądze: 3 908,75 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Beza000 No nieźle nieźle.. Dasz radę. Ja jestem na 23 dniu i nieraz mnie mocno ciągnie, ale się nie poddaję. Po takim czasie szkoda się poddawać. Ja zaczynam dużo jeść ostatnio, ale mi to raczej nie przeszkadza - chudzielec ze mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sie zamelduje to moze troszke zapelnie ta pustke :) Nie palę już 449 dni (+ 06g46m26s). Ilość niewypalonych papierosów: 8985. Będę żyć dłużej o 68 dni (+ 15g22m05s)! Zaoszczędzone pieniądze: 3 908,75 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziuchna04
dawno mnie nie było :( ale praca,praca,zdrowie,teraz sesja jakoś niedają mi zaglądać tu częściej... mimo to dalej jestem pachnąca... :D :D :D :D Oto moje zmagania: 🌻Nie palę już 127 dni (+ 22g24m03s). Ilość niewypalonych papierosów: 3838. Będę żyć dłużej o 29 dni (+ 07g38m00s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 381,68 zł!🌻 sądny dzień----gratuluję 450 dni jutro mija....🌻 jesteś wielka... Mat----pewnie że szkoda po tak długim czasie sięgnąć po smierdziela,tak 3maj dalej....jeszcze Cię długo będzie prześladował gwóźdz🌻 beza000---jeszcze jesteś w trudnych dniach 8dni to duzo ale to i także początki pamiętam niedawno jak to było????chcialam mieć więcej jak np.złośliwiec??i dzięki jego liczbom dałam radę ON był i jest dla mnie wzorem 🌻 regres---pewnie ze bez śmierdziela jest pięknie🌻 pachnąca Aga---mam nadzieję że gril się udal🌻 Kachaa---wiesz prawdę tam mówią choć do końca jeszcze go nieobejrzalam mało czasu... :( Mariola53-smalec napewno pycha,też lubię z ogóreczkiem...miam,miam,miam....🌻 clapp----Gratuluję to dla Ciebie 🌻🌻🌻i masz rację mimo trudności dnia codziennego,niewarto zapalić... ryjekkk---🌻 złośliwiec---dziękuje że jestes🌻 Emii20----mnie też pomógł Tabex jest super...🌻(nie ważne jak rzuciliśmy czy to przez tabletki,czy silna wola,czy przez Allana dobrze że to zrobiliśmy i pachniemy)... wiecho1000---jak idzie u Ciebie??🌻 Ania.B,ja-ka,30-tka z Gdańska,meg25,jaśminek,rybciumpypcium,vitalijka,jędrek30,wiecho1000,misiek,i dla reszty ktorych nie wymieniłam serdzeczne pozdro i 👄🌻 🌻NIE PALIMY🌻PACHNIEMY🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się zaczerwieniłam ze wstydu,zato ze tak długo mnie nie było... :( :( :( wybaczcie moi kochani ale codziennie myślę owas i jak mam chwilke czytam Was....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju !!!!!!!!:D Jak sie cieszę :D dorwałam wagę u babci :D bo sama takowej nie mam :D i......i kurcze felek przytyłam aż 4kilo!!!!!!!!!!!:D kadzia to super :D Nie pale od 21kwietnia i tak sobie pięknie masy nabrałam :D cud ,miód, malina :D Pozdrawiam was wszystkich pachnąco 🌼:D Ten skecz Regresa był oki.:D uśmiałam się jak cholera :D Trzymajcie się pachnidełka :D Nie palimy 🌼Pachniemy 🌼 Beziu :D pięknie żeś sie wspierała :classic_cool::D O ! zapomniałbym :D mam kisiel :classic_cool: chce ktoś kisiela :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7.10
ryjek nie strasz u mnie nie wskazane przytyc 4 kilo nie pale od 19.04 waga w domu jest ale od 2 tyg na nia nie staje bo sie boje a czuje ze poszlo mi tu i owdzie. nie palimy pachniemy!!!!!!!!!!!!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
Witam i melduje sie dawno mnie nie bylo ale niestety mam teraz ciagle prace i dostep do netu mocno ograniczony ale jesli tylko mam okazje to ciagle Was czytam. Pozdrawiam wszystkich starych weteranow topiku i wszystkich nowych dla was wszystkich 🌻 🌻 🌻 A jesli juz o kwiatach to ja na nowo odkrylem jak mocno pachna bzy i powiem wam ze to wrazenie bezcenne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
Wkleje jeszcze moj skromny bilans Niie pale juz 132dni ,nie wypalilem 2647 fajek ,zaoszczedzona kasa 1045 pln.Czasami sam sie teraz dziwie jaki bylem glupi i jak moglem tyle lat palic (14).Mimo wszystko nadal sie pilnuje ale jest juz o wiele latwiej mimo ze mam teraz duzo pracy i stresow jak zawsze zreszta to teraz juz wiem ze da sie to wszystko pokonac i to bez smierdziela .Nie palimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj moje święto stawiam szampana za moje 200 dni BP spójrzcie jak to ładnie wygląda 🌻 a ile kasy zaoszczędzone Nie palę już 200 dni (+ 11g14m01s). Ilość niewypalonych papierosów: 4410. Będę żyć dłużej o 33 dni (+ 16g33m16s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 543,60 zł! sama nie moge uwierzyć że to już tyle czasu nie pale 200 dni minęło bardzo szybko... gdzieś do 70 dni bardzo liczylam to sie ciągło i wlekło a potem zleciało bo śmierdziel odpuścil i przestawałam myśleć o papierosach powiem krótko ..NIE PALIĆ jest cudnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
To prawda nie palic jest cudnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella----Gratuluję....200dni kawal dobrego czasu....życzę Ci kochana byś miala do końca swoich dni wiele takich pachnących dni.... (niewypiję toastu z Tobą bo biorę tabletki-przepraszam)ale coli poproszę... Y.... I zgodzę się z Wami nie palić jest cudnie....teraz bynajmniej wiem co jak pachnie,jak smakuje obiad,śniadanie,ciacho,i wiele innych rzeczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×