Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość jedrek 30
Nigdzie sobie nie poszla :) trzymaj sie dzielnie widze ze dopadl cie chwilowy kryzys ale spokojnie go pokonasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
I ja rowniez sciskam za was lapki .Jak dalej bedziecie marudzic o jakis fajkach to chyba wszystkich powyganiam do lozek zaraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fragles69
hmmm,moze i masz racje....normalnie to bylo nawet i po 3-4 miesiacach bp,ze w sekundzie ,jak bylo zle ,mysl ,ze chce fajke,wyciagalam reke i zapalalam,a teraz mysle ,zastanawiam sie ,ze szkoda ,ze nie warto,no bo juz wiem ,ze jedna oznacza to samo-jak cie kocham smierdzielu,i bede z toba do konca zycia....i szczerez nie chce ,wole byc samotna ,opuszczona, niz miec takiego kochanka..łeee..smierdzacego...jakis postep chyba .Moze w tej otczlani ciemnosci istnieje jednak swiatekko... ech głupoto ,ach te twoje skrzydła ,och jak pięknie fruwasz i jak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
fragles 69 bardzo dobrze myslisz i piszesz trzymam za ciebie kciuki za innych zreszta tez .Przyznam sie szczerze ze i mnie jeszcze czasami ale to juz bardzo rzadko zdarzaa sie pomyslec o fajce ale przeciez ja nie pale :)My nie palimy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres-jutro z rańca szpital zaliczam-zarezerwować Ci miejsce? lisiczko nie dzieki nie chce rezerwacji , dzisiaj sam sobie zarezerwowałem termin .... na 17.05 w katowicach na ul francuskiej będą mi laparoskopowo wycinac polipy z zatok nosowych , jak ja sie juz boję :O:O:O:O pozdrawiam bywalców jak i nowe osoby :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś u mnie mija 175 dzień jak jestem bp. Witam wszystkie dziewczyny i chłopaków również. Powiem krótka pożegnać śmierdziela nie jest łatwo, ale kto tu mówił, że tak będzie? Jedno wiem przygotować się trzeba psychicznie, unikać miejsc gdzie się jarało. Mi pomagało picie herbat lub wody jak mocno chciało się palić. Jakość wytrzymałam te 175 dni. Jak meldował Jędrek 30 czasami to gówno daje o sobie znać, wtedy szukam zajęcia i przechodzi. Myślę, że będzie to z czasem b. rzadko. Marzycielkaaa83 musisz poprostu naprawdę chcieć rzucić to cholerstwo, ustawić - poprzestawiać półki w głowie i się musi udać, bo nie takim się udawało. gragles69 musisz wytrzymać, bo sama wiesz jak cudownie być wolną od śmierdzieli. Ogorek Kiszony dobra decyzja , która będzie dziś wtłoczona w życie. Agusia76 słuszną podjełaś decyzję. Pozdrawiam WAS WSZYSTKICH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres , główka do góry. mnie niedługo czeka chirurgiczne usuwanie moich zaklinowanych w dziąsłach ósemek i to prawdopodobnie wszystkich a w najlepszym wypadku tylko górnych:D tez mało przyjemnie:) dzień 61. dzień dobry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina---
czesc wszystkim.... trzymam sie i nie pale, piaty dzień dopiero ale to juz cos ....dziewczyny, które zaczynaja dzisiaj....da sie , da sie ,da sie!!!!! damy rade, próbujemy!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fragles69
uffffffff,oc za dzien wczorajszy,ale .....huraaaaaaaaaaa,pachne ,nie zapalilam ,nie chce,przeciez nie pale....jedrek,dziekuje za wsparcie.....buziole dla WAS WSZYSTKICH.... Zimno ,ale slonecznie ,nawet bez slonca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia76
Witam z rana Dla mnie rano bo calkiem niedawno wstalam... Zaraz zaczne 3 dzien bez fajki - dla mnie ten najgorszy zawsze w tym dniu padalam... Ale wierze ze tym razem bedzie inaczej! Pieniazki na fajki przeznacze dzis na solarium ;) a pod wieczor ide na fitnes .. NIE PALIMY PACHNIEMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam serdecznie, ja dziś tak tylko przelotem, bo mam mało czasu. Wyjazd za pasem a jeszcze sprawy w pracy muszę na ostatni guzik...ech:) Pozdrawiam wszystkich BP tych obecnych jak i tych przyszłych. Nie wiem, czy będę miała dostęp do neta w sanatorium, laptopa nie chce brać, bo jadę odpoczywac a nie surfowac:) Buziaczki dla wszystkich, jeszcze wdepnę się pożegnać. Złosliwiec znów gdzies sie schował-- przybywaj👄🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostawic was na chwile samych i prosze co sie tu dzieje :) tyle nowych dzielnych twarzy :) witam wszystkich starych i nowych :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam wszystkich serdecznie 🖐️ spóźnione ale szczere życzenia w dniu kobiet 🌼 wszystkim pięknym i pachnącym dziewczynkom 🌼 wszystkiego dobrego dużo zdrowia oraz wytrwałości BP 🌼 życzy złośliwiec :D bp sadny dzien 🌼 lorika 🌼 jovik 🌼 Agusia76 🌼 fragles69 🌼 kalina---- 🌼 moccka 🌼 mamuska44 🌼 marzycielkaaa83 🌼 farbowana_lisica 🌼 Ogorek Kiszony 🌼 zuzka 452 🌼 bella 1962 🌼 madziuchna04 🌼 aram55 🌼 lorika 🌼 pachnaca aga 🌼 witch321 🌼 kairanka 🌼 rzucaczka 🌼 kinja 🌼 ewa1759 🌼 julka01 🌼 niepalaca wytrzymujaca 🌼 cambri 🌼 gosa78 🌼 vonk 🌼 balbina723 🌼 dodob 🌼 ojejkujejku 🌼 ja ka 🌼 dudka 🌼 Julka85 🌼 Ania.B 🌼 i wszystkim tym co przez omyłkę nie wymieniłem 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam...wpadam tylko na chwile poinformowac ze dzielnie sie trzymam i nie pale!!!!! Milego dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I can't Remember
115 dni bez fajki ! jest zajebiście !!!!!!! pozdro !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja melduję sie, że Was czytam, a... zamelduje się, jak uda mi się nie palić min. tydzień. Tak...tylko zaśmiecam to forum. Nie dałam rady dzisiaj...:( Ale dzielnie sie trzymajcie, ja za każdego z Was trzymam kciuki z całej siły! I dopinguję Was telepatycznie. Ogorek Kiszony---->czekaj tu na mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinaaa---
ja sie trzymam jakos i nie jest najgorzej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka452
no i dzisiaj pociagnelam 3 machy , zakrecilo mi sie w glowie i zgasilam smierdziela.................tak minal dzien 24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwiec buziaki dla Ciebie i czekoladka merci orzechowa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
Witam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
fragles69 jestes dzielna wiedzialem ze dasz rade :)marzycielkaaa 83 melduj sie wczesniej przeciez dzsz rade :)zuzka452 no i co ? te trzy machy Ci smakowaly ?nie palis przeciez juz 24 dni i to sie liczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
przepraszam za literowki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim.. Kogo widze na pokladzie?Jęrek---tyle czasu..super że dalej pachniesz... Marzycielka---wracaj.... zuzka452----trudno stało się....niema czegoś takiego jak jeden "mach"...zeruj licznik i wracaj pachnąca donas.. kalinaaa----być pachnącym to coś pieknego... zlośliwiec---dziękuję za życzenia...🌻 Ania B.----witaj kochana...🌻🌻 Farbowana lisica---wracaj bo tęsknię za Tobą--- 😭 aram----co tam u Ciebie kochana...mam nadzieję że pachniesz dzisiaj... oraz dla reszty niewymienionych 🌻 ;) a dla naszych kochanych mężczyzn... ;) Najserdeczniejsze zyczenia naszym kochanym mezczyznom i tym malym i tym duzym szczescia, zdrowia, milosci, radosci. Przynosze Wam kwiatuszki teczowe, abyscie mieli gladkie zycie i spokojna glowe. życzy:Madziuchna 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄 a ja grzecznie i pachnąco idę 😴 oraz zyczę Wam moi kochani spokojnej,pachnacej nocy oraz kolorowych snów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwiec dzięki za życzonka dla ciebie moje 2 wolne . marzycielkaaa83 dlaczego się załamałaś, może zacznij czytać forum i zobacz jak inni się zmagali z nałogiem, pamiętaj warto nie palić, warto być wolną od tego cholernego nałogu. Podnoś się i składaj u nas swój meldunek z walki. kalinaaa fajnie, że jesteś czysta. 🌻 zuzka452 tak jak napisała madziuchna04 nie ma jednego macha jest następna paka, a jędrek dobrze skomentował, że dziewczyno już nie paliłaś 24 dni czy ich ci nie szkoda. 🌻 aram55 jak tam WALKA myślę, że pachniesz 🌻 NOWI - ja WAS ROZUMIEM walka jest zawsze trudna, ze swojej strony powiem , że warto jest walczyć i być pachnącym - tego sobie i WAM życzę. (licho nie śp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wszystkich serdecznie życzę miłego dnia BP :D zapraszam wszystkich chętnych na kawę i herbatę zielona :D czeka już zaparzona aram 55 🌼 jak możesz to się odezwij 🌼 marzycielka 83 🌼 zuzka452 🌼 dziewczynki warto bo nie palić to cos pięknego :D za potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich serdecznie czytam wasz topik bo on mi pomaga i utwierdza mnie ze powinnam rzucic to swinstwo jak najszybciej i to z dwóch powodow mam male dzieci ktore wdychaja ten dym i z powodow zdrowotnych jeszcze nigdy nie byłam tak chora jak w ta zime nie dzialaly zadne antybiotyki chodziłam od lekarza do lekarza i wszyscy mowili ze to o0d papierochów i postanowiłam powiedziec koniec mysle ze z wami mi sie uda dzis moj pierwszy dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha w zeszłym roku tu byłam ale poległam po miesiacu mam nadzieje ze tym razem mi sie uda teraz lepsza pora bo wiosna przychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kachna witaj na naszym pokładzie słuszną podjełaś decyzję. Mnie starą palaczkę też bolały dudy a lekarz rodzinny tylko mównił proszę rzucić palenie. Rzucałam je 100 razy raz 9 miesięcy potem powrót do śmierdzieli i tak na przemian. Teraz jest już ponad 170 dni chyba 176, wytrzymuję, ale jak wcześniej pisałam licho nie śpi. Trzeba się pilnować. Jeszcze raz witam cię tu i życzę wytrwania. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×