Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość zlosliwiec
Sloneczko miałem nie raz taki balon ze się nie chciało już żyć tak mi było ciężko Byłem u kilku lekarzy u gastrologa u naczyniowa robili mi USG przepisywali rożne leki miesiące mijały i nic nie pomagało trwało to prawie rok wreszcie minęło :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale już nie narzekam, bo smętnie się tu zrobi...biore się za siebie---> najwazniejsze, że nie palę i .....kocham życie moje..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Przed chwila z za chmurki wyjrzało słoneczko i zrobiło się cieplutko i wesoło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecę...pobiegac...hehehe Wysyłam do wszystkich wszystkie moje promyczki....heh...jakoś przeżyje 🌼 😍 dla Ciebie złośliwcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Moje Skarby! Dopiero teraz się odzywam , bo niedawno z pracy przyszłam,zjadłam, pozmywałam i już jestem.Oczywiście nie paliłam ale nie piszmy o rzeczach oczywistych. Ocet jabłkowy jest rzeczywiście bardzo dobry na problemy gastryczne. Ja rano piję wodę przegotowaną z łyżką miodu i łyżką octu jabłkowego (własnej roboty,tzn. roboty moich rodziców). Taką miksturkę polecam rano jako pierwszy posiłek. Dodaje sił, energii,filtruje nerki,jelita. Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko cieszę się,że naprawdę żyjesz,Twoja energia \"bucha\" z mojego komputera!Aż ja od razu czuję się lepiej czekam na niecierpliwością na wieści od Wiewióreczki! Siławoli,Ika 370,Kobieta 33,Mordtka,Cosmic, no i oczywiście Złośliwiec i inni antypalacze-bardzo fajnie Was mieć. Teraz jak Was poznałam , to już w drodze z pracy myślę co tutaj się dzieje,czy pojawił się ktoś nowy,czy Wy jesteście i czuwacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :-) kochane moje, prosze wolniej, bo nie moge nadążyć z czytanie :-D Powiem cos n\\t wzdęć: znam to z autopsji.....okropność. Nic mi nie pomaga, ale zauważyłam, że jak nie piję gazowanego, nie jem słoneczniku i nie zapijam owoców, to nie mam wzdęć tak okropnych. piwo w połączeniu z chipsami to u mnie mieszanka wybuchowa!!!! Może te porady pomogą. za porada złośliwca tez piłam ocet jabłokowy :-D ale zaniedbałam go, bo nie kupiłam ostatnio i nie mam. A teraz w ramach terapii zajeciowej kazda Nowa Pani Niepalaca, czyli Słoneczkoo, Nina Ryczy, silawoli, wiewióreczka33, mordtka, Prosze o wypisanie min.5 pozytywnych cech, które zauważyłyście u siebie będąc wolne od papierosa:-D Cyli: samopoczucie, wygl;ąd, nastrój itp. Wypisujcie- zobaczymy, ile jest dobrych symptomów BP. Bo te złe to znamy- wsciekłość, bezsenność etc. Dla równowagi niech każda z Was opisze swój stan. Pa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, ktos tu chciał poznac nas bliżej,więc pare słow o sobie. mam 37 wiosen, mam 2 dzieci no i męża tez niestety :-D Pracuje sobie. Lubie każdą muzyke, która mi wpadnie w ucho.....Teraz słucham Katie Melua. Mieszkam na Opolszczyźnie, nie pale:-P No, to o mnie tyle, bo cóż więcej.......:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovik--> ale czy nie raduje się Twoja dusza ,widząc ile jest nowych duszyczek potrzebujących pomocy:D??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . Kolejny dzien bez papierocha. I jest w porzadku. Dzis bylam u lekarza w sprawie kaszlu. Przepisal tabletki typu: wit C i rutinoskorbin. Smiechu warte, jak mi nie przejdzie to w nast. poniedzialek ide na przeswietlenie. Nie jestem w najlepszym humorze, ale wypisze piec pozytywów zwiazanych z niepaleniem: 1 - Mam wiecej energii, 2 - Ladniejsza cera, 3 - Polepszyl sie smak, 4 - Wszystko (prawie) wokol ladnie pachnie, 5 - Nie przepalam juz tych \"milionow\" i nie mam z tego powodu wyrzutów Eh.. z trudem to przyszlo jak sie humorek poprawi to odpowiem rzetelnie. Mimo to: kaszel mam, nie spie zbyt dobrze, jakas placzliwa dzisiaj jestem i ogolnie mam juz dosc remontu! Pozdrawiam was serdecznie kobity i ciebie zlosliwcze. p.s. jest z nami jakis inny przedstawiciel plci przeciwnej ?!? Zapomnialabym - tabex\'u nie biore nadal. Mysle, ze swoja dawke juz zarzylam i wiecej nie potrzeba. Trzymam sie dobrze. Tymczasem haha! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc ika :-D :-D :-D \"pochłone\" kazda ilośc duszyczek, byleby nie paliły :-) właśnie jem kukurydzę gotowaną (kolejny wzdymacz, ale taka pysznaa....) Ciekawe ika, czy [podejma temat nasze BP :-D Bo przeciez nie chodzi tylko o same narzekanie, bo można sie zdołowac :-) ale tez sa pozytywy (same) życia bez nalogu. No to jazda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam na \"stara\" i już otwieram dzwi na powitanie.....(ciekawe, czy do nas zawita) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ika370 już tu przygalopowałam, fajne towarzystwo tak jak rzekłam -dzisiaj generalna proba! ja przed tem zarlam(nie mylic z jadlam)slonecznik,pani sprzątajaca w firmie ,uważala mnie za wroga nr 1 .Pomimo staran zawsze gdzies napaskudzilam tym slonecznikiem ale czas ,widze wymierne korzysci i czym predzej wracam do abstynencji. zasada -to nie kupuje papierosow, nie pale ,nie zjadam\"lodowki\"jezdze na rowerze(do pracy) spaceruje z psem-ZYJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie mówiłam, że warto czekac......Witam \'stara\". P.S. Ale sobie nicka wybrałaś :-( To ja powinnam się nazywać Średniostara.....hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pHi,gdybyś napisała,że jesz pizze to jeszcze moglabym sobie pomyslec,ze zeszczuplalaś i nadrabiasz kalorie a kukurydzę o masz ,ja też chcę😭 nie kupuję ponieważ ostatnio jak kupilam to była twarda i nadawala się jedynie do kosza No to idę domyc podłogi :D teraz już mogę się na chwile oddalić wiedząc,że trzodka zostaje w najlepszych z mozliwych rękach:D mordtka---> do lekarza z tym kaszlem!!!!!! to już zadługo trwa. może przyplątała się jakaś alergia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovik niespodzianka,!!juz tu jestem wcchodze z drzwiami tak sie ciesze ze sa podobne \"sierotki \"do mnie tak wogole gardze palaczami, nadal uwazam sie za troche przetroncona neofitke-ciesze sie ze bede mogla pietnowac palaczy(ale ze mnie wredna kobita) calusy ,do jutra trzymam kciuki za moje nowe kolezanki i za siebie nawet stopami(rence mam zajete bo maluje obraz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o masz Jovik skąd wiedzialas ??:o wystarczyło,ze drzwi otworzyłas hehehehehe stara-->witaj i zmień tego paskudnego nicka ,bo stara to jest krowa w stajni a nie kobieta!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra.... :-) Nie trzeba latac wieczorem, podczas filmu czekajac na reklamy do sklepu ani szukac otwartego w srodku nocy ! Imponujesz palaczom i to jak! I tym co mowili, ze nie rzucisz jest wstyd! Odkrywasz calkiem nowe zapachy np teraz wiecie jak u mnie teraz fantastycznie pada deszcz i jak to PACHNIE mmm... Jest wiele pozytywnych rzeczy i nawet takich pierdol jak np. wchodze do \"sterylnej\" apteki albo jak dzis do lekarza i nie smierdze! Nie krepuje sie ze \"czuc\". Jak jestem (chociaz nie bylam od tego czasu tzn ajko niepalaca) na imprezie u znajomych którzy nie pala, nie czuje juz skrepowania i nie slysze przykrych komentarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mordtka---> brawo!!!!!!!! mile moje wybaczcie mi,ale na pół godzinki muszę zniknąć. Te cholerne podłogi same się nie umyją i koszule staremu się nie wyprasuja :) Ninka--> a gdzieżeś Ty się zbłakana duszyczko podziała??? Jovik dała pracę domowa do odrobienia:>>więc proszę zastosować się do jej poleceń;) Co do naszego Złosliwca to jest on tylko jeden,ale jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaki NIEPOWTARZALNY!!!!! z cudownymi kciukami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zza morz i oceanow przesylam pachnace pozdrowienia dla wszystkich niepalacych. U mnie juz za dni pare 7 miesiecy jak sie rozstalam z petem na dobre, ale nadal prosze o trzymanie kciukow, bo nigdy nic nie wiadomo ..................:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo dziewczyny jak Was czytam, to mnie skręca z zazdrości. Dziś ósmy dzień jak wogóle nie palę. Pod względem głodu, albo jego braku fizycznegi i nikotynowego jest tak, że go w ogóle nie ma :) Niestety nie mogę się pochwalić odzyskanym smakiem i węchem. Wszystko smakuje jak papier toaletowy i nie pachnie. Do tego za...e bolą mnie płuca !!!!!!!!!!! Miałyście tak ??? Nie napisze o pozytywach, bo absolutnie żadnych nie zauważyłam. Plamy na pysku jak były tak są... , ale one chyba wątrobowe. Długo tak będzie ? Też bym pozajadała z Wami coś pysznego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem... Moje pozytywy: 1.Moja głowa jest lekka rano i nareszcie mam głowę a nie obolałą beczkę smoły. 2.Rano po umyciu zębów czuję jamę ustną a nie stajnię Augiasza. 3. Włosy i cera jak z reklamy (a co!),ale tak na serio kolosalna poprawa,kolor indiańskiej cery zmienia się w kolor cery skandynawskiej (żółta morda nabrała różu). 4. Odzyskałam spokój duszy,czuję się czysta od środka i sama jestem Panią (szatanisko pet już mnie kusi). 5. Ojciec przestał na nie mówić Stara Pazurkiewiczowa (czyli taka kobieta z moich rejonów co chodzi bez zębów i zbiera rano kiepy). Moję wymieniać sto różnych pozytywów ale jak 5 to 5.Ja po prostu ŻYJĘ!Mogę przenosić góry,jestem silna,radosna,wrócił mi humor.Idę się chyba upiję!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
jak wiatr milo Ciebie znowu usłyszeć pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta 33 trochę cierpliwości. Trudno po latach palenia zregenerować się w 1 dzień. Nasz Złośliwiec dochodził do siebie ponad rok. Ale teraz jest jak nowonarodzony (przeczytaj parę stron wcześniej). Każdy organizm odtruwa się inaczej, jeden szybciej , drugi wolniej.Trochę optymizmu!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym Kobieto 33 spójrz na Słoneczko,z niej optymizm aż bije!Myśl pozytywnie, wszystko będzie ok. Nie spostrzeżesz jak nagle usłyszysz:\"masz nowy podkład, maseczkę, byłaś u kosmetyczki?\" a Ty odpowiesz \"nie palę....po prostu\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta 33- --- plamy na pysku, nina--- zolta morda padam.. ahahhahaa :-) Jest tu tak wiele kobiet a tyko jeden mezczyzna. Czy takie statystyki podobne sa w rzeczywistosci, ze na kilkanascie (?)_ kobiet palenie rzuca jeden facet. ciekawe :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×