Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość zlosliwiec
Przyjemnych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ika jovik ---------- gdzie sie podziewacie? utworzyl sie krag wzajemnej adoracji. Trzymam kciuki i pozdrawiam Wierze ze wam tez sie uda. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewióreczka33
Zapatrzyłam sie na jakis film w telewizorni. Ide sie juz chyba połozyc.Pozdrawiam was,zycze słodkich snow. 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale, że nie poległam, ale przez koncentrację na niepaleniu, siławoli nie ma siły na pisanie. Czytałam Was i mobilizowałam się. Uff, łatwo nie było... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewióreczka33
Super!!!trzymaj sie:)Mi leci juz 4 doba... Powodzenia!!!Trzymaj sie,nie poddawaj sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiewióreczka, oj, pełna jestem podziwu dla Ciebie, jak i dla wszystkich, którym się udało! Trzymam kciuki za Twoją bezdyskusyjną dzielność w pracy. Twoja wygrana! Słoneczkoooo, ja też dokładnie jestem w twoim wieku, czyli równe 4 dychy, o ile dobrze zrozumiałam, tak?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witan wszystkich 🖐️ pozdrawiam zwłaszcza nowych ---- GRATULUJĘ, że postanowiliście odmienić wasze życia ❤️ ikaa ---> jestem, jestem, ale taki tu ostatnio ruch, że głównie \"podczytuję\", ale czujna jestem... :) NIna Ryczy --> świetnie rozumiem twoją sytuację w pracy, przez ponad 3 lata miałm straszną szefową brrr :( ona rónież najbardziej wściekała się kiedy widziała, że po mnie jej słowa spływają... ale już jej nie ma :D Nie daj się wstrętnej Babie, bądź ponadto, ktoś kiedyś doceni Twoją pracę, alebo jej ;) Jeśli chodiz o ten topik, to jak sobie poczytacie od początku zauważycie, że raz jest tu gęsto, dużo wpisów, a raz spokojnie, nawet kilkudniowe przerwy we wpisach... ale jak ktoś potrzebuje to zawsze się ktos odezwie :D wiewióreczka---> Fiona- załozycielka topiku już dawno tu nie zagląda, nie mieszka w Polsce i peniw jest bardziej zajęta nowym życiem bez peta ale za to z jakimś interesującym facetem u boku ;) Tego w każdym razie jej życzę 🌻 Buziaczki dla wszystkich bez wyjątku 👄 papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trwam, ale ciężko... Kolejny dzień... bez nocy i spania... Hmmm..., ale do przodu...Medytuję, wizualizuję, wypędzam nałóg... Chwieję się jeszcze, ale chyba ku dobremu idzie! :) No bądźcie, bez waszego wsparcia, ciężko; wiewiórko, słoneczko, złośliwy i wszelkie inne kobiety, z którymi nie zdążyłam się spotkać podczas wysyłanego postu...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewióreczka33
Hej laseczki!Byłam dzis u ojca na kawie,czestował mnie petem,ale odmowiłam.Ludzie nie dałam sie skusic,to dopiero cos! Pozdrawiam was!!!Wieczorem po pracy wpadne na topik i opowiem jak było:)Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie :) teraz tak szybciuko: Kochani Weterani!!! w podzięce za założenie tego wątku ( zwłaszcza Fionie* matce tego wątku,chociaż nie dane mi było poznać:) ,ale sam pomysł był wspaniały) udało mi się uprosić moderatora o to,żeby ten wątek znalazł swoje miejsce w\"polecanych\" uważam,że to co tutaj się dzieje zasługuje na najwyzsze wyróznienie :) Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podeprzyjcie czymś-tam moją wolę, nooooo.... ika370 - najwyraźniej masz wzięcie u moderów, to fakt, same zdrowe rzeczy tu się dzieją!:) Idę walczyć ze sobą.... Pytanie: A tak w ogóle to jakie macie pasje, jakiej muzyki słuchacie?Hmmm....Tak tylko się pytam, aby było bliżej...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siławoli--> witam Cię serdecznie :) i jak tam,dajesz radę?? głupie pytanie,przecież wiem,ze dajesz radę :) pytałaśjakiej muzyki sluchamy,hmm trudne pytanie,bo to wszystko zalezy od nastroju. Jeżeli pracuję przy komputerze to słucham czegoś spokojnego typu Zamfir. Podczas porządków domowych i przy cięzkiej pracy każę córkom właczyć techno,wtedy robota wre ;) Przy wszelakich biesiadach leci ethno,folk Ale zdecydownie kocham muzykę z lat 60,70 :) mordtka---> i jak mija kolejny dzień bez peta??:) Ninka,Słoneczko--> a gdzież Wy??? wiewióreczka--już się dzisiaj meldowała,więc wiadomo co i jak :) Cosmic-->myslalam,ze zapomniałaś o nas :) Złosliwcu--> jeżeli będziesz cierpieć na nadmiar grzybów to chętnie od Ciebie odkupię. To było serio!!! naprawdę kupię susz grzybowy:) Jovik-->jasne,żeSOS działa:)ale sadzę,że czasami Twój wirtualny kop bardzo się przyda. Ja go czuję do dnia dzisiejszego:D Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ika---> ale tak jakby mnie nie było....deprecha gigant..wyciągnęłam cieplejsze ciuchy i co?????.... łoż qrde !!!!!!przez biodra nie przechodzą !!! Chlip...na brzuchu opona jak u tira... Załamka...:( Jak mam zaakceptowac ten fakt skoro nie mam co na siebie włożyć, a z kasą krucho ojjjj... Na dzien dzisiejszy ----> dół !!!! Wiewióreczka czekam na wiesci jak było w pracy...na razie jestem z ćiebie dumna siławoli na wsparcie to tutaj możesz liczyć--->tu się cuda dokonują !!! Mordtka , Ninka, Jovik, Zlośliwcu, Cosmic czuwajcie !!!! Potrzebuje Was wszystkich-----> buziaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam zapytać... czy te straszne wzdęcia to normalny objaw na odwyku ???? Rano wyglądam jeszcze nie najgorzej, ale z upływem godzin ludzie podejrzanie mi się przyglądaja---> wyglądam i czuje się jak balon pomocy Ziołowe herbatki i inne cuda mi nie pomagają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam. Nadal trzymam kciuki. :) Qrcze jak Was czytam, to cieszę się, że zdecydowałam się na te piguły. Dzięki temu, że omijają mnie wszystkie Wasze \" cierpienia \" wiem, że mi się uda. Siłą woli nic bym nie zdziałała. Trzymta się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczkooo na wzdęcia najlepszy koper włoski. A masz je od większej i bardziej urozmaiconej \" diety \", nie od odstawienia fajek. Mnie też dokuczają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jakby to moja mamcia powidziała \" o rety,rety,swiat nie widział,co Ty nie powiesz\" Słoneczko parę kilosków przybyło i to jest powód do deprechy??? Kochana ja przez zimę przytyłam uwaga-12 kg!!!!! pisz słownie dwanaście!!!!! w maju rzuciłam palenie doszło nastepne 4 i co powiedzialam,że wisi mi to!!! Obym zawsze tylko takie problemy miała!!! Było 79,5 kg!!!! Boże widzisz a nie grzmisz!!!!! to tak jakby 80 kilogramów,wyglądałam jak wieloryb nawet pisałam tutaj,że mam jedną czarną dyzurną kieckę do której wchodzę,ona jedyna rosła ze mną :D Było minęło Jezeli dałaś sobie rade z peciskami to z tuszą nie poradzisz???? NIe przesadzajmy. Jovik pisala,ze też jej jest więcej na świecie,ale nie popada z tego powodu w depresję. Zobaczysz ,zaraz tutaj przyjdzie i powie\"hop,hop wirtualny kop\" zapewniam Cię moja droga,że boli ,na pupci tydzień nie siądziesz:P Dzisiaj waga spadła do 71 kg i myslę,ze na tym nie koniec ,a jeżeli koniec to płakać i rozdzierać szat z tego powodu napewno nie będę!!! No więc usmiechamy się od ucha do ucha i świecimy SŁONECZKOOO!!! bo u mnie chmury dominują:> (już wiem dlaczego) :D pozdrawiam i czekam na przebłysk promyków przez chmurzyska!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pkwl
Mam pytanie co do kaszlu, namawiam Tatę na rzucenie , przestraszył mnie Jego kaszel, taki bezowy, kolor jak nikotyny, to normalne, tak maja palacze, ja znam tylko kolor żółty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ika , tego mi trzeba było---> Ty też niezłego kopa masz...poboli i przestanie heh Marudzę dzisiaj ...wiem !!! W szczecinie leje jak z cebra....ale poczekam i pobiegam z córką...dobrze mi to zrobi :) Ika wysyłam Ci moje promyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pkwl
proszę nie ignorujcie mojego pytania błagam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pkwl---> wiem, ze się martwisz o tate, ale na siłę nic nie zrobisz...porozmawiaj z nim spokojnie On sam musi zdecydowa, czy pójdzie do lekarza czy nie....a już na pewno sam musi podjać decyzję o rzuceniu palenia Poproś tatę, żeby poczytał nasze wypowiedzi---> to nic nie kosztuje, a korzysc z tego moze być ogromna Głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pkwl --> wybacz,nikt Cię nie ignoruję ,ale jestem z doskoku pod komputerem:) Witaj:) Co do kaszlu Twojego taty to sądzę,że to jest normalne. Wydzielina przy dlugotrwałym paleniu ma właśnie kolor taki jak napisałaś wyżej,prawie czarny fuj ble Namów tatę do rzucenia ,wiem,ze cięzko będzie,ale warto:) Zaproponuj mu terapię tabex-em ,który o ile ktoś faktycznie chce rzucić to jest bardzo pomocny:) Pozdrawiam i życzę wiele cierpliwości z rzucającym fajki tatą:) ewentualnie przyślij go na terapię do nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczko---> zajasniałaś u mnie :) świecisz aż musialam okna pootwierać tak się zrobiło przyjemnie:) świeć tak dalej :) idę pucować podlogi a żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lerajie
Najgorsze jest zajadanie głodu...ja pale 3.5roku i potrafie nie palic ze 2tyg dopoki mi sie "nei przypomni" ze moge zapalic..chyba nie jestem nałogowcem w takim wypadku:D ale chce rzucic juz totalnie.pomysl od palenia wypadaja Ci włosy,cera robi sie brzydka..wiek 40lat to wiek 60latki...rzuc kupujac plastry z dodatkiem nikotyny itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Witam Sloneczkooo na temat wzdęć mogę cos powiedzieć, bo to samo przechodziłem z rana można było od biedy wytrzymać z chwila gdy zjadłem czy nawet samej wody się napiłem z brzucha robił się balon az ciężko było oddychać wszystkie spodnie były za ciasne żadne herbatki jak również reklamowane leki mi nie pomagały lekarz tez nie zacząłem jeść jogurt Aktivia i zacząłem pic ocet jabłkowy przez półtora miesiąca pomogło :D pkwl zaproś swojego tatusia niech poczyta ja tez miałem paskudny kaszel i byłem zawodowym palaczem musi sam tego naprawdę chcieć bo nich nikogo na sile nie uszczęśliwił powodzenia pozdrawiam WSZYSTKICH serdecznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwcze kochany ja piłam ocet jabłkowy, widocznie za krótko...heh Biję się w piersi...nie byłam konsekwentna :) Ale ten balon, który mi towarzyszy na codzien jest nie do zniesienia, więc pędze po ocet :) Mój lekarz proponuje mi też lewatywy oczyszczające--->spróbuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×