Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

kobieta33 ma dzis doła.....trudno- jutro bedzie lepiej!!! A płuca nie bola bo nie maja unerwień.I wątroba tez nie boli ( to tak na wszelki wypadek, jakby kogoS tu bolała :-P ). 1. pachne cała... 2. pachnie w domu 3.mam ładną cere...(ładniejsza, bo ze względu na wiek nie moze wygladac jak d.. niemowlaka :-P ) 4. Z duma wymawiam słowa :\" ja nie pale\" i patrzę się, jak pekaja z zazdrości 5. umiem na ulicy rozpoznac \"palacza\' (brzmi to niczym z\" archiwum X\") 6. w autobusie śmierdzi mi palaczka 7.przestało mi brakowac do 1szego ( bez wyrzutów sumienia kupuje sobie smakołyki). 8.jestem NAPEWNO zdrowsza 9. zwiekszyło sie moje grono przyjaciół od kiedy rzuciłam palenie (mam nowe psiopsiółki na topiku \" Rzuciłam palenie! Pomocy!! ):-D :-D :-D To moje p[lusy z rzucenia palenia!! Moje dzieci sa z nas dumne!!! Piszcie jak u Was. Kobieta 33- głowa do góry- masz 2 etap. Ale to kolejny do BP!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wiatr---> witaj,jak ja Cię dawno nie widzialam :)i jak dobrze Cię znowu zobaczyć :) Kobieta33--> to tak jak ja :) wszyscy mówili,ze odzyskali węch i smak a ja nic :o już myslalam,ze mi te pety zmysły pozżerały ,bo cholernie długi czas peciska mi pachniały kaszleć nie kaszlałam,ale mialam uporczywą chrypę.Wcześniej już pisałam,ze chrzakalam jak świnka ,najgorzej było w kościele jak chcialam sobie pospiewać a tu się nie dało. Pomału wszystko wróciło do normy:) najwiekszym plusem,który sama osobiście zauwzyłam na sobie ,to spłycenie zmarszczek mimicznych wokół oczu oraz znikniecie chrypy co do plam na twarzy,nie zazywalaś czasami leków anty a póxniej nie wystawiałaś się na slonce?? taki sam efekt daje picie nie pamiętam dokładnie ,ale chyba dziurawiec + słońce Co do jedzenia to zajadam winogronka:) częstuj się śmiało:D ewentualnie w lodówce mam resztki szarlotki,przyniesc???:D Ninka--> Ty jesteś jednak niepowtarzalnym egzemplarzem hahaha \"żółta morda nabrała różu\" co za okreslenie hahaha dobre!!!! co do picia to nie popadaj z jednej skrajnosci w drugą:D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z Jovik PŁUCA NIE BOLĄ!!!!!! nawet lekarz to powiedział :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
ja tez nie będę gorszy 1). Odzyskałem kondycje mniej się mecze 2). Nie mam kaszlu i oddycham całymi płucami 3).Wyostrzył mi się węch wyczuje palacza po zapachu 4).Zginął katar chroniczny żaden lek nie pomógł przez 40 lat 5).Młodziej wyglądam TO MOWIA INNI 6).:D:D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swego czasu Jovik napisala,ze ma ze Złosliwcem nałog zamienny,to znaczy ten wątek. Ja też popadłam w ten nałóg i wcale a wcale nie żałuję :D potrafię się w nocy obudzić i o Was pomysleć ,czy dajecie radę czy wszystko wporządku:) Nigdy się nie widzielismy ale ja popusciłam wodze fantazji i wyobrazam Was sobie :D I mam nadzieję,że ten nasz piekny nałóg będzie trwał i trwał........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się chyba skręce zanim Ruda Kitka napisze. Myślałam o niej z niewielkimi przerwami cały dzień.Podkreślę jeszcze raz,ze najważniejsze jest wrócić na nasz topik,nawet jeżeli dało się ciała.Tutaj jest taki doping i wsparcie ,że w końcu musi się udać!Nasz topik wydany w formie książki byłby bestsellerem. Ludzie kupowaliby tę książkę na masę. Walka,humor,załamania,wiara we własne siły!Najlepszy scenariusz napisało nasze życie!nie sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooooo !!!!!! Dobiegłam do Was---> niezła przebiezka była i przy okazji parę przemyśleń Ponarzekałam dzisiaj,ze gruba????? 1. Teraz przynajmniej mogę poszczuć fajnymi cyckami... 2.Kondycję mam super----20 lat takiej nie miałam...heh 3.Kasy uzbierałam na nową fryzurkę i nowy kolorek --bosko wyglądam !!! 4.Pięknie pachnę...zawsze tak chciałam 5.jeszcze piekniej mi oczy błyszczą...czuję się piękna Dzisiaj ściągnełam czarną sukienkę.......dzięki Wam zaczęłam się uśmiechac.....nie jestem sama......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć i czołem! Pozdrawiam--dopinguję Wam z całej siły, a Jovikowi bezpośrednio ;-) Fajny macie ten topik--{kwiat}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczko- my jak sekta--,,,,,,,, nigdy Cię nie opuścimy ;-) heheheheheee,,,,,,,, głowa do góry.fajnie musisz wyglądac z tymi błyszczącymi oczyma........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz nie pale 2 miesiace i jestem z tego powodu super szczesliwa..co lepsze nawet mi sie nie chce palic co jest bardzo dziwne..a palilam 4 lata ..teraz jest super:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć micha.... przecież Ty nigdy nie \"sztachnełas\" się... ale baaardzo dzięki za doping. Pozdrawiam Cie serdecznie: Ja i moje 10kg. wiecej!!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie ta ika370??? Chyba dziury porobiła w podłodze od tego mycia :-P Martwie sie, co z wiewióra...... PADŁES- POWSTAŃ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovik----> buuuuuuuuuuu nic nie dostałam:( najlepiej wysyłac na ika370@interia.pl no dziewczynki,ale popędzacie te stronki ,cięzko nadgonić z czytaniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hmm widzę,że nowe okreslenie tutaj się pojawiło :D sekta ciiiiiii bo nam watek skasuja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam sie pochwalić !!!!!dzisiaj znowu byłam u mojego synka i pierwszy raz nie płakałam...to mój osobisty sukces przepraszam, ze znowu o nim pisze---> to nie na temat, ale dzięki temu jest mi lżej..... Cholernie chce mi sie zyć !!!!! Pierwszy raz od wielu miesięcy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłe Panie az mi łezka z oka leci,ale muszę się pozegnać.Zostawiam Was w najlepszych rękach jakie mogą być a ja postaram się jeszcze zagladnać.Goscie mi się zwalili na głowę czytaj tesciowie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E, z tą sektą to wiadomo- żart. Ika- wysłałam, ale cos dziś te gołębie niemrawe........ :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczko pisz,pisz jeżeli to Ci pomaga:) Wyzej masz adres na moja skrzynkę więc w razie potrzeby zawsze mozesz pisać a ja odpowiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tesciowie to nie goście a to nie wizyta tylko....wizytacja :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko pisz ile chcesz i o czym chcesz byle Ci pomogło.Twój optymizm pomimo wielkiej tragedii daje siłę wszystkim na tym forum. Kochamy Cię za Twoją dzielność i optymizm!A więc pisz,pisz,pisz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczkooo- jestem z Toba....i ja tez chodze do mojej cioci.....i tez z łzą w oku..... . Ale to jest nasza część życia..powitania i pożegnania. Życzę Ci siły........buźka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochane , muszę zwolnić kompa i aż mnie trzęsie ze złosci. Może jeszcze tutaj wpadnę żeby się Wami nacieszyć. Słoneczko! Ty wiesz... Wiewióreczka! Tak czy siak (mamy nadzieję,że tak!) jestem z Tobą i wierzę...Poproś Złośliwca żeby trzymał za Ciebie kciuki, to przynosi szczęście! Reszta Kochanych Amazonek i Amazonka (Złośliwiec) trzymajcie się ciepło.Jutro nowy,piękny dzień, doliczymy sobie jeden BP.Kolorowych,świeżych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie doczekam wiewióry, bo do 22.00 nie doczekam. Ale prosze o wpis- jutro poczytam. Dobrej nocki- pa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzka33
Cześć dziewczyny!!!Przyjmiecie mnie do klubu?Troszke o mnie.To mój 10 dzień bez papierosa.Dopiero dzis nabrałam troche energii,bo wcześniej czułam się jak wypluta guma.Wspomagam sie plastrami Niquitin,które kupuje i przykleja mi mój ukochany.On jak się łatwo mozna domyślec nie pali ale nogdy tez nie palił.Ale jest bardzo kochany,rozumie mnie i wspiera w tej walce.Z apetytem jest różnie ale czasami nie wiem co z rękami mam zrobić.Staram się pic mnóstwo wody niegazowanej z cytrynką.A może Wy weteranki podsuniecie mi jakies ciekawe sposoby na oszukanie ''głodu''.Pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez lata całe kiedy moje dziecko walczyło ze straszna chorobą nie miałam tyle wsparcia co teraz i jesli sie zaraz poryczę to tylko ze wzruszenia i radosci...... Bardzo Wam dziękuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami słowa maja magiczną moc słoneczkooo.......:-D Tak jak napisała ostatnio ika370 każda z nas ma wieksze lub mniejsze problemy życiowe...tak to jest juz poukładane na swiecia. Ale też trzeba być dla ludzi człowiekiem, żeby drugiego zrozumieć......ech..... ika370- wysłałam raz jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×