Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

hej wszytskim!! no i kolejny dzien bez papierosa (juz 7) . pojawila sie chec zapalenia :( zaczelo sie wczoraj wieczorem ale poradzialm sobie z tym - troche pocwiczylam i przeszlo. w nocy mi sie snilo ze sie zlamalam - ze zapalilam i ze strasznie mi ten papieros nie smakowal no i przez caly juz sen, do rana mialam wyrzuty sumienia ze zapalilam. :) dzieki Bogu byl to tylko sen. wytrwalosci w postanowieniu zycze! P.S.dociass - 16 miesiecy i jeszcze chec na fajke?? :( Boze ja myslalam ze to przechodzi chociaz moj brat tez to potwierdza. Pozdrawaim wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka22
witam wszystkich bardzo cieplutko nie wiem czy jestem w dobrym miejscu gdyz ja nie pale lecz takze meczylam sie z tym swinstwem bo palilam 7 lat a nie pale od zeszlych wakacji wiec bardzo wam wspolczuje i jesli bede potrafila to pomoge buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba dzielnie sie trzymac!!!!! zobaczycie damy rade dziewczyny chcoiaz dopiero tydzien to i tak ejstem dumna z soebie ze wytrzymalam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tylko na moment...
pisałam tu kiedyśtam jako Asterka. Zapomniałam niestety hasła :( Chciałam Wam tylko powiedzieć żebyście sie dzielnie trzyli/ły bo bez śmierdziela życie jest lepsze... :) Ja nie palę już ponad 4 miesiące! I wiem że jak się chce to można! Pozdrawiam wszystkich i życzę wytrwałości 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka22
wszystkim polecam brt jest skuteczne niedrogie i pomaga nie w 100% ale zawsze to cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ pozdrawiam Wszystkich bywalców BP:D ja nie palę 20 miesięcy i 6 dni papieros jest mi obojętny nie raz przemknie myśl o śmierdzielu ale ta chęć zapalenia jest taka( oddalona jak by nie prawdziwa obca dziwna ) znajomi palacze się uśmiechają ale w tym uśmiechu widzę zazdrość a ja tylko mówię udało mi się :D jestem szczęśliwym wolnym i nie zależnym od śmierdzącego nałogu Gadzinko47 szybciutko wracaj do zdrowia szczególnie trzymam mocno kciuki za poczadkujacych bo w tych pierwszych dniach jest najciężej BP trzymajmy się razem jest łatwiej :D zycze powodzenia i wytrwałości BP Ps wydaje mi się że nie dawno stawiałem pierwsze kroki w walce ze śmierdzielem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wszystkim za miłe słowa - nie daje się waalczę i prawde mówiąc tak humorzastej baby jak ja w ostatnim czasie to nie widziałam:(. Troche mnie to przeraża.Zawsze to ja byłam wsparciem dla bliskich i znajomych. Moje psipsiółki śmiały się że przychodzą na kanapke do psychologa :D a teraz sama nie daję rady. Może to że tak długo fajka mną rządziła 25 lat. Teraz po prostu nie chce dać za wygraną. Dlatego dziękuję wszystkim - jesteście wspaniali. Bo jesteście, wspieracie człowieka i dodajecie sił nie wiem czy mnie się uda :(. ale dla Was wszystkich warto walczyć. 🌼 👄🌼👄 Wracam wzmocniona :D do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlosliwiec zazdroszcze ze tak dlugo juz nie palisz!!! ja dopiero poczatkujaca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki za wszystkich początkujących 🌻 jeśli Wam zależy to napewno dacie radę ;) Gadzina 47 zdrowiej szybko 🌻 Pozdrawiam wytrwałych i pachnących 95BP 🌻 ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh a wiecie co jest najgorsze, że ja w zasadzie lubię fajeczki:/:/....No, ale chce rzucić i dzisiaj cały dzień bez fajki heh.., ale najgorsza jest ta myśl \" ZAPAL SOBIE JESZCZE JEDNEGO A PóźNIEJ RZUCISZ\"......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Bongiorno: wydaje Ci się, że lubisz fajeczki, jak nam wszystkim na początku się wydawało. Choć było uczucie żalu za czymś utraconym , teraz wiem że lubię nie palić:) Nałóg chyba ma to do siebie, że człowiek mysli że to lubi i nie może żyć bez tego, a tymczasem wszystko jest kwestią naszej psychiki. Można się przestawić, postaraj się -warto ! Pozdrawiam, dobrej nocy 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka222
chdzi o rezonans magnetyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich 🌼 zaczynam 7 dzien BP :D:D:D:D:D:D gadzinko47 nie poddawaj sie wszystkim nam jest ciezko ale musimy dac arde poczatki sa zawsze najgorsze ale potem z gorki leci i jest łatwiej!!!! fajniew zze taki topic powstał taka zbiorowa wzajemna motywacja 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Gadzinko 47 dużo zdrówka ja tez paliłem dość długo około 40 lat ostatnio 3 paczki dziennie tez nie wierzyłem ze mi się uda rzucić palenie ale dzięki tym tu ludziom na tym forum udało się :D moja cierpliwość i pomoc ludzi pokonała śmierdziela to co było nie możliwe – stało się możliwe za wszystko dziękuje !!!!!! gregia – nie tak dawno bo nie wiem jak to szybko zleciało ja też zazdrościłem ludziom że nie palą i dość długo a ja dopiero co zaczynam wałczyć ze śmierdzielem bądź cierpliwa i zaglądaj tu co dziennie a wszystko będzie OK. :D Bongiorno – żal mi było rozstać się z petem taki żal jak bym cos najdroższego w życiu stracił wiec przeprowadziłem rozmowę sam ze soba i pogodziłem się z tym ze już nigdy nie zapalę Wala Twist- 🌼 amazonka- 🌼 balbinka723-🌼 Marlena 24-🌼 zaraz_ka –🌼 Asterka-🌼 Katia 13-🌼 Kinia-🌼 Nikita –nowa-🌼 setunia –🌼 madziorek1212-🌼 niepalaczka-🌼 sloneczko –🌼 ika-🌼 jovik-🌼 dociass-🌼 wiewioreczka 33🌼 -wiem że pocichu nas podczytujesz – odezwij się cometa-🖐️ alleaffar-🖐️ Jeżeli kogoś pominąłem to przepraszam BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Godzinka 47 ----- nawet nie wiesz jakie to jest dla mnie zaskoczenie, a tak niedawno rozmawiałam z koleżanką, że tak długo już się trzymamy.Ona nawet nie myśli o tym żeby zapalić a mnie dopadło jakieś diabelstwo.Jednak powstrzymuje mnie smród papierosów. Marlena24----niestety Ale dam rade paliłam prawie 20 lat i wiele mnie kosztowało, to żeby rzucić palenie.Trzymam kciuki za wszystkich co rzucają palenie i za siebie bo ciągle jeszcze z tym walcze. I wiecie co mnie jeszcze powstrzymuje ? że od 16 miesięcy nie pali się u mnie w domu, nie musze ciągle otwierać okien żeby wywietrzyć Tymczasem pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek Wszystkim :) Kochani dziś mój 24 dzień BP! Ale to zleciało, naprawdę nie wiem kiedy! Wczoraj byłam u koleżanki-palącej i powiedziała mi, że nigdy w życiu nawet nie pomyślała o tym, że ja mogłabym przestać palić :) Jest mi nadal chwilami ciężko, ale jak pomyślę ile już przeszłam... Codziennie zaznaczam sobie w kalendarzu, który to już dzień i z każdą kolejną wpisywaną liczbą jestem coraz bardziej dumna z siebie! Nie mam za dużo czasu ostatnio, żeby tu zaglądać ale będę się starała jak najczęściej!Trzymajcie kciuki za mnie, ja trzymam za Was! :) Pozdrawiam, Buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mija równe 5 miesiecy:-))))) Myślę , że najgorsze mam juz za sobą a co najważniejsze zbieram żniwo rzucenia palenia!!!! Trzymajcie sie wszyscy!!! WARTO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich 🌻 i szybko melduję, że u mnie też trwa 7 dzień BP!!! :D:D i jeszcze powiem, że osoba z która pracuje też rzuciła palenie :classic_cool: pozdrawiam wszystkich cieplutko 🌻 i wracam do pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaski wszystkim:classic_cool:👄 złosliwiec...👄 oskar za pamięć👄 gadzinka-zdrowiej kobieto!!!i 3maj sie... wiewiórkaaaaa...???jestes??? papapatki wszystkim 🌻pachnącym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajka 1 - OK. 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 te 5 kwiatków to z okazji 5-ciu miechów nie palenia …huraaaa !! i nigdy więcej śmierdziela :D zawsze BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dociass – musze Ciebie wesprzeć bo to nie daje mi spokoju pamiętam jak udzielałaś mi mądrych rad miedzy innymi to dzięki tobie teraz tu jestem [ bez śmierdzącej fajki ] trzymam za Ciebie kciuki 🌼 :D dzięki !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja rzuciłam wstrętne papierosy prawie 2 lata temu, a dokładnie: Rok-9miesięcy i 15dni ! :classic_cool: Zaprzestałam tegoż haniebnego procederu ot tak, z dnia na dzień i ogromnie się z tego cieszę! Na początku było ciężko, oj ciężko... Wciąż szukałam byle pretekstów do kłótni,by móc sięgnąć po uspokajającego śmierdzioszka. Wszystko mnie irytowało na potęgę, ale nie poddałam się!:classic_cool: Pozdrawiam wszystkich ex-palaczy, jak również każdego, kto nosi się z zamiarem uwolnienia od nałogu. Trzymam kciuki! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halucynka
w ogóle mi nie żal polaczy, którzy cierpią z powodu rzucania nałogu. bardziej wspójczuję ćpunom, którzy przynajmniej mieli frajdę z nałogu. palacze, to w większości mięczaki, które zaczęły palić ulegając grupie rówieśniczej. palenie pyło sposobem poznania ludzi i szukania u nich akceptacji. teraz te wszystkie fajtłapy biadolą, że muszą rzucić palenie. ciężkie jest życie miernoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halucynka - marna prowokacja !! Taka jesteś odważna, że potrafisz takie rzeczy pisać na pomarańczowo?? żal mi Ciebie i jeszcze jedno - nie życzymy sobie wyzywania nas od miernot, fajtłap itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halucynko myśle abyś poszła prowokować na inny topik.Tutaj dla Ciebie nie ma miejsca. Zresztą Zara_zko zgadzam się z Tobą marna pomarańczowa prowokacja. Kochani dziękuję za cierpliwość podtrzymywanie na duchu i wlewanie we mnie hektolitrami wiary w moje siły. Jak się okazuje jestem słaba i gdyby nie Wasza pomoc to już bym się załamała nie raz :D. A tak dobijam do końca 19 dnia BP.I mam nadzieje że jeszcze troche z Wami pobęde jest mi tu dobrze. Dzisiaj też mi się śniło że paliłam ale nie było to nieprzyjemne po prostu tak jak by mnie nie dotyczyło. Gorsza sprawa z nerwami musze coś wymyślić bo chyba wybuchne jak się wściekam to jak tornado nabieram mocy kiedyś szłam brałam faje i się zatykałam a teraz dostaje amoku.Współczuje swoim bliskim/:( Kochane dziewczynki musze wam zacytować wpis koleżanki IKA370 której zresztą dawno nie było na topiku ale napisała kiedyś-Zapomniałam napisać,ze kciuki naszego Złośliwca mają cudowną moc. Więc dziewczyny czujcie się już wolne od nałogu pozdrawiam wszystkich mocno Złośliwiec 🌼dziękuję 👄 alleaffar- to w poniedziałek mamy jubileusz:( 🌼 amazonko - brak mi dzisiaj twojego uśmiechu🌼 balbinko723 - odzywaj się częściej bo martwie się 🌼 zara_zka - fajnie że jesteś 🌼 cometa - oj fajnie że nas odwiedzasz🌼 Madziorek - 🌼 Kinia - 🌼 gregia- 🌼 Wala Twist 🌼 Marlena24🌼 Asterko - wielkie gratulacje 🌼 dociass🌼 Kajka1🌼 Nikita -nowa🌼 Katia -13🌼 oj chyba ostatni raz podjełam się wypisać przynajmniej tych co byli na ostatnich stronach topiku ale zobaczcie sami jak nas dużo i z tego musimy brać siły:D. Kochani mówcie o swoich problemach (te śliwki suszone są rewelacyjne). A zawsze znajdzie się ktoś kto pomoże najważniejsze że nie jesteśmy sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×