Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość Dojrzała kobitka
Agnieszka1975! Dzięki wielkie za informacje.Czy TABEX można brać bez zgody lekarza,a nie ma skutków ubocznych i jak długo mniej wiecej się bierze . 🌼 Pozdrawiam sedecznie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dario167
Witam wszystkich starych i nowych "rzucaczy" :D Dawno mnie tu nie było ale melduje się dalej pachnąco tak jak przez ostatnie ponad 7 miesięcy. Przez pół roku liczyłem każdy dzień, później przestałem :) Waga, bez większych wyrzeczeń powróciła do poziomu z chwili rzucenia palenia, ale odezwały się za to rożne choroby typu przeziębieniowego. Jak paliłem to nie chorowałem parę lat, zawsze mówiłem że skutecznie odymiam się przed zarazkami ;) A teraz od 1,5 miesiąca nie mogę pozbyć się kaszlu :( którego jako palacz nie miałem. Najwyraźniej następuje jakieś odreagowanie organizmu i trzeba to przeżyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawa.....
wlasnie kupilem ksiazke prosta metoda:) 11 dzien bez papierosa jestem tylko troche bardziej nerwowy niz zwykle ale jakos sie trzymam pozdrawiam wytrwalcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tadam🖐️ tez mam kaszel ostatnio i boli mnie gadlo , szczegolnie nasila sie to rano i wieczorem;) Wawa tak trzymaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pozdrawiam całe pachnące grono BP życzę spokojnej nocki :) bp 🌼 zuch dziewczynki wszystkie pokonały śmierdziela :D dlatego tu zapanowała taka cisza i tak trzymać 🖐️ sloneczkooo 🌼 P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam🌻🌻🌻🌻pachnąco jeszcze 4 dni i zaczne swoje poł roczku Nie wierze momentami ze tak sie trzymam wszystkim rzucajacym nowym i starszym rzuczaczom 🌻🌻🌻powodzonka i wytrwania dla całej ferajny 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka! Wiecie, co… Bardzo lubię to forum, bo wiem, że zawsze mogę tu na kogoś z was liczyć. Gdy tylko potrzebuję pomocy, zaraz tu piszę. I między innymi dziś bym chciała prosić was o głos w konkursie. Oto, jak to zrobić: Wejdź na stronę http://www.naturella-fotokonkurs.pl/index.php?id=showgallery&sh=1865&pg=0 Następnie przepisz kod z obrazka, który się tam pojawi i kliknij „Głosuj”. I już! :) Głosowanie trwa zaledwie kilka sekund, a będę baaardzo wdzięczna! Proszę, nie zawiedźcie mnie… :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KITKA100🌻 wiesz co jeszcze bedziesz miala takie meczarnie troche ..ale musisz wywalac to z głowy wiem ze meczy ...ja 3 mies nie paliłam i miałamciagoty straszne ale nie dalam sie teraz juz za4 dni 6-ty miesiac bedze i juz powiem ci ze lepiej sie czuje Moj maz pali to mam bardzo ciezko papieroski sobie leza w zasiegu reki ale ......nieeeeee tyle meczarni przeszłam zeby to teraz zaprzepascic... KITKA....palilam 25 lat ponad i naprawde warto sie pomeczyc troche ....zobacz na ludzi co palą ..smierdzi to okropnie ...nie czujesz ?? Ja jestem dumna z siebie ....i tyb tez BADZ PANIą SWOJEGO LOSU...po co ci papierochy przeciez ty nie chcesz palic...prawda...ja tez nie chcem ....co dzien bedzie zawsze lepiej glud nikotynowy da ci spokoj ....a na stres sa lepsze rzeczy ....jak smierdzący papieros .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Zdrowych, spokojnych i nie papierosowych Świąt Bożego Narodzenia, wytrwałości w postanowieniach👄 życzy 25 miesięczna BP:-D Zazdroszczę Wam Złośliwca!!!!;-) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolik
ja rzuciłam,bo przestraszyłam się,że mi coś rośnie w krtani.Myślałam że to jakiś nowotwór,ale na moje szczęście to tylko drożdżaki.strach ma wielkie oczy,więc bez namyslu wyrzuciłam fajki do kosza.Nie palę 4 tygodnie,ale niestety nadrabiam to żarłem i przez ten czas doszło mi 3 kg.Obiecalam sobie jednak ze nie pozwolę na więcej i ostro się wzięłam za odchudzanie,a wlaściwie za ćwiczenia.Dałam sobie czas do wiosny,mam schudnąć 6kg.Trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pr zeczytalem ta ksiazke prosta metoda;) niezla !!!!! walka nie zapale tego scierwa juz nigdy!!! 17 dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pozdrawiam całe pachnące grono BP :D wszystkim pięknym i pachnacym dziewczynkom 🌼 🌼 🌼 a chłopakom 🖐️ graba bp :) jovik 🌼 wydaje się ze tak niedawno zaczynaliśmy a tu już masz 25 miesięcy BP brakuje tu starej gwardii bp sloneczko 🌼 P dudka 🌼 Kitka 100 🌼 wiolik 🌼 wawa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie malusie móżdzki macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam bardzo serdecznie🌻 Złosliwiec 🌻jakos mniej teraz wchodze ale jestem od czasu do czasu dalej pacnaca ...własnie dzisiej zaczynam 6 miesiesiąc... widze ze starej gwardi nie widac ... kitka 🌻trzymaj sie dzielnie Jovik 🌻fajny nasz złosliwiec on jest wszystkich :)dlaczego go nam zazdroscisz Wiolik🌻trzymaj sie rowniez ...no najgorsza ta waga ...:( WAWA🌻ja tez czytałam ta ksiazke i fajnie sie ja czyta i rzuca palenie DLA 🌻CAłEJ🌻....NASZEJ 🌻GROMADKI🌻 RZUCZACY 🌻......ZYCZE🌻 SAMYCH 🌻PACHNąCYCH🌻 DNI.... A Z OKAZJI SWIąT BOZEGO NARODZENIA SAMYCH RADOSNYCH DNI SZCZESLIWEGO NOWEGO2008ROKU👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że na forum są głównie weterani, ale może znajdzie się jakaś \"młoda\" grupa wsparcia. Dziś jest mój 6 dzień BP... Sama nie wiem jak daję radę. Najgorzej było trzeciego dnia. Myślałam że zwariuje. Mój diablik mówił do mnie: zapal, tylko jednego, ostatniego, bedzie ci lepiej, przecież nie możesz rzucać tak radykalnie.. itd, itd. Ale nie poddałam się. Trzymajcie kciuki proszę! PS. Ktoś się do mnie przyłączy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolik
Spinqa,nie łam się.Ja nie palę 5 tygodni,ale musze się przyznać,że dopiero teraz mam Kryzysa.Przychodzą momenty że chodzi za mną dymek i to okropnie.Myślę czasem że chyba znów zacznę palić,ale szkoda mi tych pięciu tygodni wyrzeczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spina
Wiolik!! Pisz, pisz, pisz, ale nie poddawaj się! Rozmawiałam kiedyś ze znajomym, który jest psychologiem i powiedział mi że "nałóg" to coś najbardziej sprytnego pod słońcem, że można by powiedzieć "zrobi wszystko" żeby się utrzymać lub żeby wrócić.Dlatego trzeba być bardzo konsekwentnym i odpierać argument argumentem. Może to śmiesznie brzmi, ale tak jest. Lektorka z którą miałam zajęcia na studiach powiedziała, że ona 10 lat nie paliła, aż pewnego dnia trafiła jej się okazja i pomyślała, że jeden jej nie zaszkodzi. Pali do dzisiaj. A ja nie chcę palić. Bardzo to lubię (niestety) ale NIE chcę... UDA MI SIĘ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy zajeci przygotowaniami do Świąt i sama zostałam ;) Wczoraj wieczorem miałam kryzys... Oj cięzko było. Nie dałam się oczywiście i dziś rano odetchnęłam z ulgą, że tego nie zrobiłam. Ale wierzcie mi, przez godzinę czy dwie byłam jak w jakimś amoku. Trudno to opisać, ale myślałam wtedy TYLKO i wyłącznie żeby zapalić... Miewacie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich serdecznie BP!!!!! szczesliwych, pogodnych i radosnych swiat BOZEGO NARODZENIA zycze wszystkim walczacym z nalogiem pachnacym dziewczynom i chlopakom🌼!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jerzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z OKAZJI ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA ORAZ NOWEGO ROKU DLA CAŁEGO PACHNĄCEGO GRONA I DLA TYCH, CO MAJA ZAMIAR DO NAS DOŁĄCZYĆ ŻYCZĘ PRZEDE WSZYSTKIM, DOŻO ZDROWIA I SPEŁNIENIA SIĘ WSZYSTKICH MARZEN 2008 r BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katafalk
Jeśli ktoś jest w posiadaniu elektronicznej wersji ,,prostej metody" bardzo proszę o przysłanie na maila. To mój trzeci dzień odwyku. I oczywiście wszystkim spokojnych świąt i wytrwałości życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×