Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość kasia3
Witam jak tam nastroje po sylwestrowych wojażach? U mnie ok, mimo że przyznaje sie że wczoraj przed północa zapalilam. Nie wiem czemu , ale chciałam to zrobić jeszcze w starym roku. Dzisiaj cały dzionek nie palę i czuje sie ok. A poniewaz wczoraj z nowu zawaliłam to uznaje dzisiejszy dzień jako pierwszy bez........ Pozdrawima wszystkich serdecznie i życze wytrwałości w Nowym Roku. P.S. W tym roku chce zostac mamą dlatego nie mam zamaiaru truć własnego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia3
Dla mnie jest to najwieksza motywacja jaka może istnieć.:-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katafalk
dziś mój 11 dzionek. Wczoraj wprowadziłam w siebie ponad jedno winko, więc dzisiaj nie czuję się najlepiej. I jeszcze ta myśl, że jutro do pracy.... ratunku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniówka80
No ja nie palę nadal,dziś byłam na świątecznej posiadówce u rodzinki i nie dałam się skusić na fajkę. Ogólnie czuję się dobrze,poza przejedzeniem nic mi nie jest (znowu dietkę trzeba zastosować:)) No mam nadzieję,że wytrwam!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katafalk
kwietniówka80- gratuluję postawy. Tak trzymać. czy zażywasz jakieś wspomagacze? kasia3- masz rację, ciąża jest bardzo silną motywacją. Nie masz nad czym się zastanawiać. Moją motywacją było to, że uważam się za osobę o silnym charakterze, niestety fajki temu zaprzeczały. No i KASA. Nie chciałam czekać, aż fajeczki zaczną kosztować 20PLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
zaczynam II- gi tydzień - :):):) katafalik chyba duzo się nie pomyliłaś z tą ceną tych papierosów, ponoć od stycznia tego roku mają już kosztować 10 złotych - także jak nic musimy wytrwać i nie poddać się ponownie temu wstrętnemu nałogowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katafalk
żabka-jestem przekonana, że wytrwamy. Wiem, że ceny papierosów zrównają się w niedalekiej przyszłości z unijnymi i nadal będą rosły. Więc nie ma co z powrotem się pakować w ten nałóg, tym bardziej że już tyle za nami. Czy czujesz się już coraz lepiej, czy jeszcze coraz gorzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kivv
Cześć, jestem nowa :) jutro rzucam palenie iii... jestem zdeterminowana, mam wiele powodów, by rzucić... po 1 wiek - mam 16 lat i cerę niezbyt idealną, wręcz okropną... nie będę jej bardziej niszczyć :P, po 2 sport - jest dla mnie bardzo ważny, a te dwie rzeczy nie idą w parze.. i po 3 ..papieros, oprócz tego, że jest dla mnie nałogiem, jest też namiastką szpanu... miło jest iść sobie po ulicy z papieroskiem i mieć wszystko inne gdzieś :) no, myślę, że dam radę... czasem coś tu naskrobię i dam znać... będzie ciężko, ale najważniejsze to chcieć i mieć ambicje .. pytanko-po jakim mniej więcej czasie zapach dymu zacznie mnie zrażać...? po teraz go po prostu uwielbiam ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie.......
czy jak palilam paczkę dziennie a teraz do góra 5 w ciągu dnia,to czy mozliwe są takie objawy jak osłabienie,nudności,biegunka ogólnie jakbym była chora ale konkretnie nic mnie nie boli czasami tylko wirowania w żołądku i tak od 3 dni.Bede wdzieczna za odpowiedz. życzę wszystkiego dobrego w każym dniu Nowego 2008 Roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie nowe abstynentki i gratuluje tych pachnących dni BP mi wczoraj miną rok jak się nie truje musze sobie przeliczyć ile kasy zaoszczędziłam:) Katafalk🌼 i jak w pracy omijasz dzielnie peta? Zabka🌼 gratulacje Kitka🌼 36dni to już coś Kivv 🌼mam nadzieje że wytrwasz w swoim postanowieniu i nie skonczy się na obiecaniu samej sobie?? a ten zapach dymu powinien szybko ci zbrzydnąć wawa...🌼.brawo A co se starymi rzucaczami gdzie oni są trzeba pomóc innym się zmotywować i kopniaka czasem dać złośliwcze 🌼Balbino🌼 amazonko 🌼fado🌼 ?? odezwijcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Pozdrawiam Wszystkich w Nowym Roku życzę dużo zdrowia i radości :D nigdy więcej śmierdziela BP:D aurela 25-z okazji rocznicy niepalenia życzę Ci wszystkiego naj naj naj 🌼 za potrzebujących trzymam kciuki BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia3
Witam wszystkich niepalących. Melduję, że nie palę nadal. Od rana bylo bardzo ciężko po wejściu do pracy, bo wiadomo kawa i jak to przy kawie wszyscy sięgaja po papierosy. Jakos to przeżyłam (ciężko) i potem przez reszte dnia bylo juz ok. Teraz też mnie ciągnie ale jak was czytam to robi sie lepiej na sercu i duszy. Mam nadzieje że w tym nowym roku będzie nas więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie do
napisałam wyżej jaką mam prośbę więc ponawiam.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia3
mam pytanie do ---> owszem jest to mozliwe, że zmniejszając ilość papierosów dochodzi u ciebie do takich zaburzeń. Ja kiedys również z paczki dziennie ograniczyłam się do 10 i też przez jakiś czas miałam podobne dolegliwości. Może zamiast ograniczyć rzucilabys razem z nami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzała kobitka
Witam wszystkich w Nowym Roku 2008 i wszystkiego naj...naj... O jakiej książce tutaj piszecie jestem zainteresowana,może ktoś ma namiary jak ją zdobyć.U mnie niestety nici z nie palenia,jedynie ograniczyłam i bardzo żle się czuję jakiś rostrój żoładka czy to nrmalne. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia3
katafalk -> zazdroszcze tak długiego czasu niepalenia, jestes moja idolką, kivv-> jak ci dzisiaj poszło, dałas radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia3
MOWA O KSIĄŻCE ALLENA CARRA " ŁATWY SPOSÓB NA RZUCENIE PALENIA". JEST BARDZO DOBRA, ALE JA NIESTETY NIE PRZECZYTALAM JESZCZE CAŁEJ, JESTEM W TRAKCIE. JAK CHCESZ TO PODAJ MAILA TO CI WYSLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katafalk
No, dziś mój dwunasty dzionek bez fajki. W pracy mam ułatwienie, bo nikt nie pali. Ale jestem śpiąca i zakatarzona, ostatnio chorowałam kilkanaście lat temu ( pewnie nikotyna uśmiercała wszystko, co chciało wtargnąć do mojego organizmu, złe czy dobre). Jednym słowem nastrój mam podły, cieknie mi z nosa i oczy mi łzawią. Na dodatek za dużo zjadłam. Pewnie moje słowa nie dodadzą wam otuchy, ale przecież każdy człowiek ma lepsze i gorsze dni. Gorąco pozdrawiam wszystkich byłych palaczy. zjem leki i lulu, to może jutro będę bardziej optymistyczna. Jak na razie -1kg na wadze i ta myśl mi pzryświeca i dodaje otuchy. Dzięki kochani za miłe słowa i wsparcie. Razem na pewno pokonamy ten gówniany nałóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniówka80
Witaski! Dziś pierwszy dzień w pracy po urlopiku. I kolejny bez papierosa! No i pierwszy dzień dietki oczyszczającej-poświątecznej. W pracy miałąm dużo zajęć i jakoś o fajce nie myślałam. Czyli podsumowując dzień bardzo udany:) Katafalk-nie stosuję żadnych wspomagaczy-ćwiczę silną wolę! kasia3 prześlij mi proszę tę książkę na mejlika a.franki1@wp.pl Przechodząc dziś koło palarni, aż mnie zemdliło, to chyba dobrze Pozdrawiam wszystkie slicznie pachnace, 🌼 dla was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
cześć kochaniutkie:):):) wszystkim gratuluje wytrzymałości🌼katafalik>> czuje się już dobrze, zazwyczaj przebywam w towarzystwie osób niepalących (w domu i w pracy) ale jak gdzieś mimo chodem poczuję dymek papierosowy to poczuję takie ukłucie ........sama nie wiem czego:)aurela25>> szczere gratulacje - kiedy u mnie będzie ten rok????:( a dla reszty kwiatuszki za zycie bez nałogu:):):) Kitka100🌼 kasia3🌼 wawa🌼 kwietniówka80🌼 Firanka27🌼 zlosliwiec🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia3
kwietniówka80 ---> właśnie wysłałam ci te książke na maila.Daj znac czy doszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku dla calej gromadki rzucajacych palenie..... kwiat]🌻🌻🌻🌻🌻 trzmajcie sie dzielnie .....trwajcie w swym postanowieniu'''' 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Naprawde fajnie nie palic i nie ma sie co zastanawiac ...nie palic i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dojrzała kobitka
Pozdrawiam serdecznie Podaję swojego @ i proszę o książkę,z góry dziękuję. gajowa@amorki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dojrzała kobitka:) właśnie puściłam ci @ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dudka 🌼 wiewióreczka🌼 sloneczko🌼 ika*🌼 jovik🌼 pozdrawiam wszystkich całe pachnące grono 🌼 za potrzebujących trzymam dwa wolne 🖐️ 🖐️ nie zajęte śmierdzielem kciuki bp :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie od dzisiaj rzucam palenie,jakoś się trzymam ale czuje się senna i jakaś taka nijaka.Na razie jestem dobrej myśli.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×