Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

MMM 757- dziekuje za wskazowke, ze tez ja sama nie wpadlam na to...........przeciez to takie proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiek121
berberyś próbowałeś już? napisz coś wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:):):) a ja popijam własnie mięte...okropnie od rana sie czuje a raczje od nocy..zołądek mnei cholernie boli jak bym sie czysms zatruła,a nic takiego nie zjadłam:(:(:(:(:( a jeszcze do pracy dzisiaj od 14 do 22 nie wiem jak ja dam rade;( zhaftuje im sie chyba tam;/ źle sie tydzien zaczyna;/ pozdrawiam gorąco wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiek nie probowalam ale mam szczere checi rozstac sie z tym nalogiem tutaj chyba nowych sie olewa:( smaczego forumowicze, moze wypijecie za moje zdrowko? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie berberys,.,,,niowych si enie olewa!!!!!!!1\ tez kiedys byłam now ai jak widzisz siedze i pisze i nikt mnie stad nie wyrzucił a jak trzeba było to i powiedzieli dorbe słowo albo sprowadzili na ziemie!!!!! napisz cos o sobie ile lat palis,ile papierosów dziennie..itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiek121
przepraszam, ale trudno po nicku się zorientować a wcześniej jakoś wypowiedzi nie zauważyłem. ja bedę dalej reklamował to co mi pomogło czyli biorezonans swoją drogą czy jest ktoś tu kto tak rzucił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek a mozesz mi wytłumaczyc na czym polega dokładnie biorezonasn?? wiem wiem google nie gryzie,ale nie chce mi sie szukac:) ja rzuciłam dzieki silnej woli...marchewka,jabłka,paluszki i gumy orbit mi w tym pomogły:) i nie przytyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) 🌻 misiek -------> zaczernij się ;) miłego dnia wszystkim BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikaaaaaaaa ja też byłąm na biorezonansie i nie pale juz kilka dni Polega to że na głowe zakłada Ci sie opaske łapki kładziesz na blaszki a to wszystko podłączone jest do maszyny Siedzisz tam 20 minut i po tym czasie organizm masz oczyszczony z nikotyny nie czujesz głodu nikotynowego, nie jesteś nerwowa Mi to bardzo pomogło Wiem że jak sie kąpałam wieczorkiem w dniu kiedy to miałąm to czułam jak moja skóra śmierdzi petami Ale metode to ja moge polecić miłego dnia kochani a i chciałąm napisac że tu nowego sie nie olewa jestem tego przykładem Nie palę już 8 dni (+ 22g59m23s). Ilość niewypalonych papierosów: 232. Będę żyć dłużej o 1 dzień (+ 18g41m57s)! Zaoszczędzone pieniądze: 82,09 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiek121
potwierdzam to co aga mówi idziesz posiedzieć 20min bo nic nie czujesz no ale coś musi dawać bo ja też nie palę a próbowałem nie raz, i silnej woli i gum oczywiście trzeba też chcieć bo to podstawa I've been quit for 75 days + 18h14m22s. Cigarettes not smoked: 1666. Life saved: 12 days + 17h33m54s. Money saved: 662,52 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiek121
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, wklejam bilansik...i zycze wszystkim milego dnia;) Nie palê ju¿ 39 dni (+ 15g10m56s). Iloœæ niewypalonych papierosów: 554. Bêdê ¿yæ d³u¿ej o 4 dni (+ 05g43m25s)! Zaoszczêdzone pieni¹dze: 99,87 €!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikaaaaaaaa! dam sobie na wstrzymanie, opowiem o sobie jak rzuce musi mi sie udac! moze unikne wtedy glupich odzywek dzieki za dobre slowo, nie wszyscy sa tacy wyrozumiali jak Ty do zobaczenia wkrotce 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beberys......przeciez po to tu jestesmy zeby cie wspierac, i pomoc rzucic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julenko moja ja wstaje co dzien o 4 rano o 6 to ja juz pracuje ale nie narzekam wrecz przeciwnie :) a co do galaretki hmmm mam z nia kontakt ale niech sama mowi za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to rzucajcie, co do diey o radził bym poczekac ze dwa tygodnie, bo bedzie szarpanka,nie ma co brać za duzo na głowe.niepalenie jest ważniejsze niż dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie palbedziesz wielki
hej hej:) ja już nie pale od wczoraj od 19.30:) zresztą mój chłopak też! Wierze ,że nam się uda! :) gratuluje tym co rzucili jak i tym co walczą z nałogiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie palbedziesz wielki
no ja dziś miałam duzy apetyt-ale cos za coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam całe pachnące grono 🌼 życzę miłego i spokojnego wieczoru BP :D aram55 🌼 trzymam kciuki BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja sie pochwale bo razem ze mną przestał śmierdzieć mój kochany mąż Razem byliśmy na biorezonansie i razem sie wspieramy Choć oboje twierdzimy że jest ok Ja tam sie jeszcze ciesze że mam Was bo lubie tu spoglądnąć poczytać Kochani Wy pomagacie a może inaczej my tu sobie pomagamy wszyscy razem i dlatego zachęcam każdego do zerwania z nałogiem i pisania na tym magicznym forum pozwolicie myśle że wkleje dwie tabelki moja i męża To jest tabelka męża Nie palę już 9 dni (+ 06g43m49s). Ilość niewypalonych papierosów: 324. Będę żyć dłużej o 2 dni (+ 11g32m58s)! Zaoszczędzone pieniądze: 114,49 zł! To jest moja Nie palę już 9 dni (+ 06g45m24s). Ilość niewypalonych papierosów: 241. Będę żyć dłużej o 1 dzień (+ 20g14m31s)! Zaoszczędzone pieniądze: 85,06 zł! pachnącego i miłego wieczorku i nie bójcie sie przestać palić Warto podjąć tą walke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×