Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

noo przy Tabexie również miałam piękne sny :D właśnie tego mi brakuje heh Mordusiak ----->GRATULACJE :) kiedy się dzidziuś urodzi ?? ale miałaś nosa że rzuciłaś to dziadostwo przed zajściem w ciążę :) ja niestety byłam wyrodną matką i 10 lat temu i 4 lata temu kopciłam jak smok w ciąży :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sory ludziska, wkleiłam nie w tym temacie co trzeba:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palê ju¿ 4 dni (+ 04g43m52s). Iloœæ niewypalonych papierosów: 109. Bêdê ¿yæ d³u¿ej o 0 dni (+ 20g00m22s)! Zaoszczêdzone pieni¹dze: 21,82 €! nie dam rady :( mam dola jak berlin ...laaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nutka witaj w klubie ja wlasnie topie smutki przy wisnioweczce i tez niewiem jak to zaraz bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie marudzic mi tu tylko brac sie w garsc :) mordusiak nasza koffana witaj :) i cale pozostale pachnace grono witam rownie serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o sadny dzionek gdzies Ty byla;p :) my tam jestesmy w garsci hehehe ja ide do kumpeli po drodze do monopolca i gdzies tam i ten musze dzisiaj odreagowac caly ten tydzien dlugi;) heheh zart a czy dzisiaj polegne czy nie to nie wiem jak bym mial obstawiac to 90 na tak;) ale sie zobaczy zamierzam sie dzisiaj zniszczyc straszliwie heheheh tak tak tego potrzebuje heheh:) wasze zdrowie pachnace tez wypije:* buziaki dla wszystkich:*:*:*:*::*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*: fuck it...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja caly tydzien pracusiowalam w mojej kochanej pracusi :) i jeszcze juterko i weekend buuu nie lubie weekendow ja chce do pracy !!! :) a ty leloofek nie polegaj nam tutaj polegaj na nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginett34
sadny dzien.. a gdzie takie fajne pracusie dają?;). Była u mnie ciocia - też palaczka. Ale byłam dzielna i nie zapaliłam, gdy częstowała. Orbit górą! ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nutka trzymaj sie mie myśl o tym, idź wcześniej spać. trzymam kciuki. co do poprzednie strony to nie wiem jakim cudem 3 razy moja wypowiedź się ukazała??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myka1967
Nie palę od miesiąca i czterech dni. Rzuciłam po 26-latach fajczenia i jestem z siebie dumna. Pomogły plasterki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie oczywiście pachnąco Rano mnie nie było bo neta nie miałąm Coś sie popsuło jej jak sie ciesze że mija mi kolejny dziń bez śmierdziela Ciesze sie też że stale ktoś do nas dołącza że chcemy pachnieć :D :D :D mój bilansik Nie palę już 12 dni (+ 08g24m57s). Ilość niewypalonych papierosów: 321. Będę żyć dłużej o 2 dni (+ 10g52m17s)! Zaoszczędzone pieniądze: 113,19 zł! Pozdrawiam i miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jutro proponuje dzien dniem bez pracy taki ogolno polski strajk ale tak wszyscy zebym niemial przejeb:D lo to niemozliwe ale chociaz jakis azyl znalesc z zinym piwkiem njalepiej heheh ej wiecie co nie poleglem ale to pewnie tylko dlatego ze nikt nie palil tam gdzie bylem i wogole fajek tam nie bylo hehehe bo a nic :) mysle nad azyle i jeszcze kolacja mi sie pzrypala ale mam ssanie lo dobranioc:):D:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leloof85 super że nie zapaliłeś :D widzisz jesteś silny Wszystkich zapraszam na kawke ja niestety ide dziś do pracy To życze Wam miłego dnia i pachnącego oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga ja już piję, niestety też w pracy. normalnie mam chyba doła, jestem jedyną osobą w domu która wychodzi z rana a wszyscy sobie śpią eh:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) wpadłam na momencik, zameldować, że NIE PALĘ OD 3 MISIESIĘCY! :-) :-) :-) Nie palę już 91 dni (+ 02g46m41s). Ilość niewypalonych papierosów: 2004. Będę żyć dłużej o 15 dni (+ 07g30m00s)! Zaoszczędzone pieniądze: 701,59 zł! i dzisiaj zamierzam to uczcić bezalkoholowo:-( bo jestem na antybiotyku i mykam do łózia. Pozdrawiam cieplutko i przeświątecznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam tych co dopiero wstali :D Misiek juz niedługo wyspisz się porządnie...a jeżeli chcesz to ja moge to zrobić za Ciebie:D Leleof dzielna z Ciebie chłopaczyna ..oby tak dalej;) Anulla grastuluje 3 MIESIECY!!!!( nie wiedzialam ze juz tak dlugo nie palisz;) ) p.s jak chcesz to moge za Ciebie uczcic tyle że alkoholowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich kochanych bp. przepraszam że się w ogóle nie odzywałam ale teraz nie mam dostępu do neta. tylko okazjonalnie wklejam bilans Nie palę już 41 dni (+ 07g17m24s). Ilość niewypalonych papierosów: 743. Będę żyć dłużej o 5 dni (+ 16g18m08s)! Zaoszczędzone pieniądze: 246,83 zł! buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginett34
Witam:) Nie palę już 5 dni (+ 12g01m54s). Ilość niewypalonych papierosów: 220. Będę żyć dłużej o 1 dzień (+ 16g20m34s)! Zaoszczędzone pieniądze: 77,01 zł! własnie mi przyszło do głowy, że kwota zaoszczędzonych pieniedzy, jest w rzeczywistości znacznie wyższa, choćby przez koszty zapalniczek, benzyny (codziennie trzeba jechac do sklepu po fajki), proszów do prania (bardzo czesto pralam rzeczy, bo nawet nienoszone w szafie smierdziały fajkami a niektóre wrecz żółkły - fuuuj + firanki), to samo z myciem włosów - myłam codziennie aby nie śmierdziały:P potem odżywki suszenie (prąd) itd. Możnaby długo wymieniać aż po copółroczne wybielanie zębów. O częstym (co 2 lata) malowaniu ścian nie wspomnę. Za parę godzin przyjezdżają teściowie. Eh.. wiem, że z nimi nie zapale!!!! ale szkoda, że bedzie to trudniejsze niż do tej pory. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam serdecznie całe pachnące grono :D życzę miłego i spokojnego weekendu BP wszystkim dziewczynkom 🌼 🌼 🌼 a chłopakom 🖐️ graba bp za potrzebujących trzymam dwa wolne 🖐️ 🖐️ nie zajęte śmierdzielem kciuki BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwcu, nie było Cię tak długo........... a może Ty rybki wigilijne łowiłeś, co?:) Ja cały czas dojrzewam do rzucenia........ Zapisy na biorezonans będą dopiero po świętach, zatem czekam :) A póki co trzeba święta przygotować i podkarmić swoje pociechy. Pozdrowionka dla wszystkich 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aram55 🌼 ja tu jestem cały czas :D i po cichu podczytuje i wiesz co ? cały czas trzymam za ciebie kciuki i czekam na ciebie aż do nas dołączysz BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej widze że dziś wszyscy śpią a ja do pracy zaraz mykam Tak więc miłego i pachnącego dnia Wam zycze mój bilansik Nie palę już 13 dni (+ 19g15m48s). Ilość niewypalonych papierosów: 358. Będę żyć dłużej o 2 dni (+ 17g47m33s)! Zaoszczędzone pieniądze: 126,50 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedawno wstałem, jak miło sobie pospać jak dla mnie to i tak długo bo do 8 spałem bilansik Nie palę już 80 dni (+ 15g15m21s). Ilość niewypalonych papierosów: 1773. Będę żyć dłużej o 13 dni (+ 13g13m49s)! Zaoszczędzone pieniądze: 709,59 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej siec na calym swiatku padla poza moja miescina cy cu??:D ludziska no gdziesta sa:D potrzebuje was czytac ej ej no:D ja wlasnie sprzatanie koncze chyba prawie:D pozdrowki dla wszystkich:*:*:*:*:*:*::*:*:*:*:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leloof no ja jestem:P:P noo jestem po tygodniu nieobecnosci i nikt nawet tego nie zauważył:P ale miałam szalony tydzien,od rana do wieczora praca i praca i praca na 4 etaty chyba:D nareszczie tez koncze sprzatac przedswiatecznie,bo chyba padne na ryjek zaraz... jestem przerzuta i wypluta i obolała przedewszystkim.. wiecie co..ja przestałam liczyc ile dni niepale:):):) tzn zachwouje sie jak bym w zyciu nie paliła heh:):) a jeszcze tak niedawno nie wyobrazałam sobie zycia bez peta,a patrzcie no to juz 3 miesiace i 18 dni:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×