Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość jedrek 30
Witam wszystkich niepalacych :) Ale mialem dzis ciezko ale nie zapalilem i powoli mija dzien trzeci ale sie nie daje i trzzymam za was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kończę 3 dzień.Dzisiaj było ciężko.Muszę dać radę.Pozdrawiam wszystkich pachnących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejkujejku- trzymaj się.Masz większe doświadczenie i staż w niepaleniu.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochani. prze;praszam, że nic nie piszę, ale nie mam wcale dostępu do neta, a jak mam to tylko okazjonalnie. ale oczywiście o Was wszystkich pamiętam i też trzymam kciuki. a teraz wklejam mój bilansik: Nie palę już 60 dni (+ 15g28m00s). Ilość niewypalonych papierosów: 1091. Będę żyć dłużej o 8 dni (+ 08g07m36s)! Zaoszczędzone pieniądze: 362,41 zł! normalnie nie mogę uwierzyć, że już minęły 2 miesiące. jednak te tabexy zdziałały cudo. pozdrawiam wszystkich buziaczki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wklejam mój bilansik: Nie palę już 60 dni (+ 15g30m40s). Ilość niewypalonych papierosów: 1091. Będę żyć dłużej o 8 dni (+ 08g07m58s)! Zaoszczędzone pieniądze: 362,42 zł! sorry że nie piszę, ale nie mam dostępu do internetu a jak mam to okazjonalnie, czyli teraz. pozdrawiam wszystkich. buziaczki. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marjola53i Ty taki staż będziesz mieć już niedługo zobaczysz jak dni szybko płyną Miłego i pachnącego wieczorku wszystkim życze Nie palę już 32 dni (+ 08g24m34s). Ilość niewypalonych papierosów: 841. Będę żyć dłużej o 6 dni (+ 10g12m12s)! Zaoszczędzone pieniądze: 296,49 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc nie myśl co by zapalić tylko pomyśl ja nie chce palić Ja chce byc pachnąca a boczek wędzony jest pyszny wiem ale wiesz jedz zamiast niego mandarynki będzie lepiej hihi dla Twojej figury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż mi zaproponował spalenie 1 na pól .Zrezygnowałam.To jest straszne.Mąż nie pali od 1,01.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majamajeczka
witam wszystkich cieplutko - w sumie miałam się nie odzywać bo mój pierwszy dzień jeszcze się nie skończył, ale co tam - jakoś jest, ciężko bo ciężko ale do przodu - a z tym jedzeniem to faktycznie porażka nie jadam słodyczy a przed chwilą wtrząchnęłam grześka w czekoladzie hahaha - ale wszystko lepsze niż palenie zaraz ide spać - co by losu nie kusić :) pozdrawiam wszystkich i trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
Jejku alez tu niektorzy maja staz w niepaleniu podziwiam was .Marjola nie daj sie wytrzymasz spokojnie trzymamy wszyscy kciuki .A tak naprawde chwilami mysle ze chyba oszaleje ale nic bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marjola, gratuluję. Widzisz juz masz 3 dni za sobą. I prosze żadnych\"jednego na pół\". Niech twój małżonek już lepiej nie wymyśla. Ja o dziwo dzisiaj zapaliłam tylko 3 papierosy. Jak tak dalej pójdzie rzuce szybciej niż myślałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marjolu trzymam mocno kciuki !!!! ty objadasz się boczkiem :) ja na początku niepalenia dziennie objadałam się knedlami z truskawkami i śmietanką bożesz przez te cholerstwo :P tyle przytyłam (ok.8kg) bądz dzielna - jestem z ciebie dumna ;) sroczko kochana - odezwałaś się nareście no i kaaaja :):):) 👄 🌻 anulla gdzieś przepadła i monikaaaa że o Pandorce nie wspomnę :P ale z nią miałam ostatnio kontakt i jestem spokojna bo wiem że ona nadal BP :D a nutka ????????????????? nutko !!!!!!! wracaj tu szybko ;) nie umiem i nie mam pojęcia jak to robi Nasz kochany Złośliwiec że wszystkich tak ładnie wymienia i pozdrawia heh dlatego ogólnie wszystkich Was kochani pozdrawiam i mocnoooooo trzymam kciuki :) uda się ...musi !!!!! Nie palę już 128 dni (+ 02g51m26s). Ilość niewypalonych papierosów: 5124. Będę żyć dłużej o 39 dni (+ 03g32m23s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 793,66 zł! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majamajeczka
witam wszystkich w ten piękny poranek - melduje że przespałam noc i nie wstałam, żeby zapalić a wstawałam - boże! I nie wiem czy to jest związane z niepaleniem ale pierwszy raz od lat pamiętam, że coś mi się śniło. Jeśli chodzi o samopoczucie to ściska mnie w gardle i wierci w brzuchu i ręce mi się trzęsą ciągle a wiem że to dopiero początek męki, ale mam taką niesamowitą satysfakcje, że tego nie da się opisać. A papieroski sobie leżą - mąż pali i kuszą śmierdziele. hahaha :). Aha jeśli chodzi o metody jak poradzić sobie z odruchami i chęcią sięgnięcia po papierosa to ja stosuje oddychanie. Bardzo powoli licząc np do 6 wciągam powietrze nosem a później również licząc wypuszczam, i tak kilka razy - mi pomaga, no i kupiłam sobie tik taki, gumy (ale nie przepadam za żuciem hahah) Kilka razy dziennie zaglądam do prograu i sprawdzam licznik i najbardziej cieszy mnie, liczba minut które poświęciłam na coś mądrzejszego niż palenie :) pozdrawiam wszystkich cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majamajeczka
aha Marjola 53 żadnego jednego na pół - przecież ty nie palisz !!!! Dasz radę na pewno. Ja mojemu mężowi nie powiedziałam, że nie pale - narazie !!!! Mam dodatkową satysfakcję bo zastanawiam się kiedy zauważy - znając życie to troche mu to zajmie hahah - pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×