Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

moj przestal, ale tylko o fajkach gada, i zaloze sie e w pracy zapali.... a wczoraj znalazlam w jego spodniach paczke fajek,o ktorej zapomnial przed urlopem......nic mu nie powiedzialam i mysle co z nia zrobic....bo normalnie mnie zaczyna kusic;) chyba wyrzuce, co??? a z drugiej strony jakby moj mial kryzys to wolalabym mu dac jedna niz by mial biec do sklepu i kupic .....ech zeby mu sie udalo! a i moja tesciowa zaczela od 1-ego, chyba mi zaczela zazdroscic......mam nadzieje ze wytrzyma, tym bardziej ze nie palila duzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RÓŻĄ
Paliłam 18 lat od 10 nie pale, sposób,postanowiłam twardo nie stwierdziłam że papieros nie będzie mną żądził i udało się,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny ten nowy rok ;) tyle postanowien teraz czekam do 8 stycznia bo wtedy moja babcia a wlasciwie babci siostra konczy 106 lat :) i se mysle to nastepna data do ktorej warto czekac i wtedy bedzie juz 4 dni . Czasem jak zaczynam myslec o fajkach to biore tabex ale nie lykam go regularnie bo mam jakies dziwne niefajne sny i kiepsko spie po nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodob dasz rade Pomyśl zawsze tyle udało mi sie wytrzymać szkoda tego zmarnować Dasz rade Trzymam kciuki a 106 lat kurcze fajnie miłego dnia i pachnąco sie trzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijola 53 :)) bella1962 ;)) u mnie minął miesiąc !!!!!!!!!!!!!- NIE PALĘ ;)))))))))))) dietę kontynuuję, bo już dziś 7-my dzień - szkoda przerwać (jeszcze tylko 6) pozdrowienia dla wszystkich - pachnących i niezbyt... wymieniajmy się spostrzeżeniami, bo do każdego coś innego przemawia. Ja jak już wcześniej pisałam mam ochotę na fajeczkę jako nagrodę i po takim na maxa wkurzającym wydarzeniu, ale przekonało mnie zdanie (przepraszam, ale nie pamiętam czyje) \"ten jeden papieros nic mi nie da, a ZASZKODZI\". Ja nie wspomagam się żadnymi erzaztami. Mam też przekonanie (zawsze się śmiałam z tych amerykańskich metod indoktrynacji - a jednak DZIAŁA!!) z Allena Carra - \"nie palę, bo nie chcę, a nie dlatego , że nie mogę\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super miesiac gratuluje a zostalo ci dietki 6 dni znaczy jestes na kopenhaskiej?? oj mi tez by si eprzydalo :0 powodzenia ja sprobuje za 2 -3 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ! na kopenhaskiej ;)))))))))))))) i powiem Wam - nie męczy mnie to na razie - w końcu mięso i sałata, jaja jogurt.....nie jest źle dzisiejszy dzień (środkowy) najuboższy - tylko kawałek mięsa ale teraz już z górki 167 cm, 64 kg, ale boczki ze spodni wypływają i brzuszek raczej duuuuuży ;((((( bałam się, że jak przestanę palić, to jedzonko mi posmakuje jeszcze bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja bym mogla napisac ksiazke o rzucaniu palenia i odchudzaniu bo ja albo na diecie albo po albo przed tez ja kiedys stosowalam i bardzo mi sluzyla potem mi sie przybralo do 70 kg ( wzrosta 168) i poszlam do dietetyczki schudlam i zaszlam w ciaze i po ciazy wazylam juz 60 potem 50 kg ale dobrobyt i piwko spowodowaly ze waze 58 i chialabym z 4 kg schudnac bo wtedy sie najlepiej czulam ale to za jakis czas nie mozna na wszystko sie rzucac ty tez widze dopiero po 3-4 tygodniach przeszlas na dietke :) powodzenia bede pytac o rade jak zaczne dietke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejkujejku gratulace to my prawie raz przestałysmy śmierdzieć Ja byłam kiedys na kopenhaskiej i ciężko było byłam zmęczona i osłabiona ale dotrwałam Głodna nie byłam ale najgorsze było to że kawki tak malutko tam sie pije teraz tez nad nią myślałam Zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjola przeciez nie palimy pomysl o tym zimno na dworzu i jak mialabys wyjsc na dwor zapalic albo 2 sposob masz jakas fajke ???? poloz na bialym talerzyku i zalej odrobina wody poczekaj 10 minut zobacz jaki syf zolty sie zrobi jak smierdzi !!!!! chcesz tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich starych i nowych 🖐️ jestem jestem leloofku :D moje dziecko dostalo nowe gry komputerowe pod choinke i do kompa dopchac sie nie moge teraz kurde noo prawo dzungli doslownie i nawet nie pomaga mi ze jestem wieksza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj sądny dzień.Ja mam dzisiaj kryzys.Strasznie mnie nosi.Chce mi się palić, ale ja nie palę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj sądny dzień.Ja mam dzisiaj kryzys.Strasznie mnie nosi.Chce mi się palić, ale ja nie palę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich pachnących kaaja -pozdrawiam. ciesze sie że nadal jesteś pachnaca jak możesz myśleć że cię nie pamiętamy ojejkujejku - gratuluje wyniku ja też mam dzisiaj okrągły dzień marjola wytrzymaj z każdym dniem śmierdziel będzie coraz słabszy a ty coraz silniejsza wszyscy na początku próby sił,, śmierdziel albo ja,, trzymajcie sie dzielnie , wytrwajcie bo warto ,ja teraz sie zastanawiam czemu wcześniej sie nie zmobilizowałam i myślę że nie miałam wcześniej topicu i tylu osób które by mnie wspomagały i mobilizowały a teraz moj bilansik z którego jestem dumna Nie palę już 70 dni (+ 07g44m58s). Ilość niewypalonych papierosów: 1547. Będę żyć dłużej o 11 dni (+ 19g38m08s)! Zaoszczędzone pieniądze: 541,48 zł! pozdrawiam wszystkich bywalców topicu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona gęś, bella 1962 dzięki. Nie zapaliłam.Topik i ludzie z tego topiku mnie zdopingowali. Przecież nie palę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nat.toy
Nie wiem ile już nie pale. Nie licze dni. TO mi do niczego nie potrzebne. Po prostu wiem, że nie zapale. Wtedy nie mogłabym już spojrzeć na siebie w lustrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopytka i sliwki
hej wlasnie udalo mi sie rzucic palenie!!! tzn nie wlasnie bo nie pale juz od 1 stycznia czyli 7 dzien palilam 5 lat, a powod.... tabletki anty ktore wywoalaly u mnie prawie zakrzepice... :( boli mnie serce cala klatka persiowa. Juz nigdy nie zapale !!!!!! czuje wstret

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ooo jak dziś pachnąco na topiku 🌼 :D pozdrawiam serdecznie całe pachnące grono życzę miłego i spokojnego wieczorku BP :D wszystkim pięknym i pachnącym dziewczynkom 🌼 🌼 🌼 a chłopakom przystojniakom 🖐️ graba BP za potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nat.toy
hehe thx zlosliwiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe dobrze tak walczyć z nałogiem w grupie dziewczyny a skąd wziełyscie ten \"wierszyk\" z tymi dniami ile nie palicie, itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×