Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Jutro wyjazd ale cały czas będę z WAMI.JULKA wcześniejsze ale szczere-NIECH ŻYJE ROCZEK(my zimorodki trzymamy się razem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariva
Witajcie!Czytam Was od bardzo długiego czasu,podziwiam tych którzy dawno skończyli z tym paskudztwem czyt.papieros jak i Tych co dopiero zaczynają walkę.U mnie własnie minęły 4 miesiące.Chyba nachodzi kryzys-bronię się dzielnie bo szkoda by było zaprzepaścić tyle pachnacych dni.Jeżeli pozwolicie dołączę do Was.Wiem,że w grupie rażniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama niemoge uwierzyć, że tyle czasu nie palę. Nie myślałam również że nie będzie aż tak tragicznie. O fajce myślę cały czas, ale to jest myślenie nad ktorym moge panować. Gorzej z jedzeniem, nad tym nie panuje wcale. Będę tocząca siękulką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani. mam okazje do WAs napisać. szczerze to już prawie nie myślę o papierosach tylko w momentach, gdy jestem strasznie zdenerwowana. niestety ostatnio jest tak wciąż, bo mi się w życiu nie układa. wklejam mój bilansik. i pozdrawiam wszystkich oczywiście i trzymam kciuki za wszystkich. buźka Nie palę już 73 dni (+ 13g01m19s). Ilość niewypalonych papierosów: 1323. Będę żyć dłużej o 10 dni (+ 02g41m25s)! Zaoszczędzone pieniądze: 439,49 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariva
Kasia3 z tym jedzeniem to koszmarowo ja niby nie jem ale lekarz mi powiedział,że 5 kg do przodu to norma więcej to trzeba po prostu przystopować bo póżniej będzie trudno to zgubić.Trzeba się trochę pilnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariva
co tak cicho czyżby ogładanie telewizorni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie , jakie zmiany zauważyliście u siebie odkąd nie palicie??? ja mam juz lepsza cerę, pachnę, włosy mi sie tak szybko nie przetłuszczają (myśle że to też ma związek). Poza tym często miewam zgagę a wczesniej nigdy nie mialam. Jem więcej i to mnie przeraża, nie piję zwykłej mielonej kawy bo jest dla mnie kwaśna, przerzucilam sie na taką 3w1. A w ogóle to mam większa ochotę na sex, bo nie jestem juz taka ospała, budze się bardziej wypoczęta i lepiej wstaje. A jak jest u was z tymi zmianami? Cos zauważyliście? nie palę 7 dni...cuuudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ariva, Tartina{kwiat] majamajeczka🌻 leloof🖐️ wtórka🌻 ojejkujejku🌻 kasia3🌻 palaczka aga🌻 staha54🌻 ginett🌻jak tam mąż motyl🌻Złośliwiec zupek🖐️ Niestety nie mam pamięci złośliwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem, kurcze dużo napisałam i mi się skasowało - to się nazywa pech - ale NIE PALE 🌼 a jak tam reszta ekipy ???? [marjola - widze, na posterunku 👄 aram ???, sroczka mi też się średnio układa - nie pal - kasia 3 właśnie pracuje nad metodą przestawienia mózgu na niejedzenie heheh - co byśmy się nie musiały toczyć - bo te 5 kilo to jakaś ściema jest - ja przytyłam 5 kilo w dwa tygodnie heheh 👄 w pracy jestem, coś konstruktywnego przyszłam zrobić hehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przez dwa tygodnie utyłam 1,5 kg.Muszę Was zdopingować.Nie chce abyście były grube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marjola a co o nacza ten ź . p. - bo u mnie podstawowa dieta nazywa się m.ż. - czyli mniej żreć mówiąc brzydko ha ha ha :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co z waszymi zmianami? czyżbyście nic nie zauważyły? mnie te zmiany bardzo motywują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia 3 - poprawił mi się węch - wszystko wącham, smak -niestety - wszystko inaczej smakuje - ponieważ najpierw zaczęłam ćwiczyć a potem rzuciłam papierosy teraz widzę wyraźną poprawę kondycji - codziennie ćwicze- a mimo to przytyłam 5 kilo - nie wiem jakim cudem - chociaż w sumie wiem - ostatni raz tyle jadłam uczciwie mówiąc w ciąży ale przysięgam koniec z tym od jutra wprowadzam dietę mż :D :D musze popracować chyba troszkę pa pa pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie gdzie ta nasza aram55 zaginęła? Ja w nią wierzę, myślę że dała radę, tylko nie ma czasu się odezwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika333
Witajcie czytam was i wiem jak jest ciężko rzucać palenie przerabiałam to rok temu - ale coś wam powiem rzucając ten nałóg człowiek jest silniejszy. Pamiętam jak dzisiaj jak stałam pod gabinetem z trójką znajomych i paliłam w pośpiechu swój ostatni papieros bo za chwilę miałam wizytę tzw. biorezonans. czy to pomogło, czy to po prostu silna wola nie wiem. wiem tylko jedno było ciężko, ale warto jest.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika333
Witajcie czytam was i wiem jak jest ciężko rzucać palenie przerabiałam to rok temu - ale coś wam powiem rzucając ten nałóg człowiek jest silniejszy. Pamiętam jak dzisiaj jak stałam pod gabinetem z trójką znajomych i paliłam w pośpiechu swój ostatni papieros bo za chwilę miałam wizytę tzw. biorezonans. czy to pomogło, czy to po prostu silna wola nie wiem. wiem tylko jedno było ciężko, ale warto jest podjąć takie wyzwanie .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno jest bardzo trudno.Ja też wierzę,Od czegoś trzeba zacząć.Aram podnoś się i walcz dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
Witam witam dzis moj szesnasty dzien bez smierdzieli i wlasnie zainstalowalem sobie licznik zeby za mnie liczyl te dni .Bardzo dobry pomysl z tym licznikiem jak teraz na niego patrze to jeszcze bardziej sie motywuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika333
nie nie palę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×