Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość Daniła
Witajcie w zeszłym tygodniu minął ROK jak nie palę :) zleciało jestem mega zadowolona pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rzucałam tylko raz. Udało mi się nie palić przez 1,5 miesiąca. Niestety palę znowu. Pocieszę Cię, że właśnie te pierwsze 3-4 dni są najgorsze, później jest już tylko lepiej. Wytrwałości życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek999kotek
Cześć. Dzisiaj jest 20 dzień kiedy nie palę:) Jeżeli ktoś mi powie że skutkami ubocznymi rzucania palenia może być przytycie lub jeden wielki nerw - mówię że to bzdura - przynajmniej w moim przypadku. Paliłam prawie 20 lat za 10 dni kończę 40 - to taki mały-wielki prezent dla mnie - ode mnie. Na początku (trzy dni) wspomagałam się tabletkami - ale - miałam koszmary nocne, nie mogłam spać i wewnętrzna derilka (czułam że cała się trzęsę w środku) - w nocy nie mogłam spać, a całe dnie przesypiałam - czułam się jak zombie - odstawiłam tabletki. Mało pomogło!! Wszystkie nie - fajne objawy powoli ustępują - praktycznie ich już nie ma - . przytyłam 2kg - choć jest to dziwne - nie jem słodyczy - odżywiam się dokładnie tak samo jak przed paleniem - a jednak - system trawienia się zmienił. Więcej ćwiczę - zaczęłam jeździć na rowerze - zwiększyła się wydolność organizmu. Przez pierwsze 7 dni miałam wrażenie że bolą mnie płuca - ustąpiło. Czy mam ochotę na fajkę - OCZYWIŚCIE ŻE TAK!!! - ale jak sobie pomyślę przez co przeszłam - od razu mi przechodzi chęć palenia. Rzucając palenie ( u mnie był to impuls) - musicie słuchać samych siebie, ani tabletki, ani gadanie innych osób, ani szkolenia, odczulania, itp. - Wam nie pomogą jeżeli sami nie będziecie chcieli tego zrobić. Trzymam za WAS kciuki Trzymam kciuki za siebie Powodzenia P.s. do dziś zaoszczędziłam 264 zł - kupiłam sobie buciki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam hipnozę 665136456

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara palaczka
wczoraj mineło 3 miesiace,równiez nie jem slodyczy,ale przytylam ,wszystko jest b smaczne.jem tylko obiad wiekszy,kolacje takasama. jestem teraz na wczasach i opalilam sie,brzuch mi sterczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek999kotek
hej, ja przytyłam najpierw 2kg, teraz zwaliłam prawie 4kg, ale trzymam dietę i ćwiczę z chodakowską. nie pale 1,5 miesiąca i dwa dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga4040
A ja nie pale od 28maja 2016, od godziny 18ej... rzucilam w sekunde, przed naglym przyjeciem do szpitalai tak juz zostalyo. Palilam 15 lat,okolo paczki dziennie.... bylam koszmarnie, najglebiej uzaleznionai to tak z zachwytem, ze palic lubie! Dzis ciesze sie ze jestem czysta. Innym razem napisze jak mi z tym jest,co mi to dalo... dzis sciskam kazdego kto walczy z alogiem i trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam jestem zwolenniczką naturalnych metod. Nie po to człowiek rzuca to świństwo, żeby w trakcie odstawiania truć się czymś innymi. Dlatego polecam naturalna terapie antynikotynową w lalimed http://www.lalimed.pl/terapia-antynikotynowa/ Ja już to uzależnienie mam za sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starapalaczka
nie pale 4 mce przytyłam ok 3 kg nie podjadam słodyczy zjadam wieksze obiady pilnuje sie z kolacja ale teraz są grille :( i codziennie ,mówie od jutra ...biegam...nie obzeram sie...nie pije piwa... nie oddycham i co jeszcze? nie pale i to jest cudowne chociaż mam wielką ochotę to zrobić gdyby to tak nie śmierdziało ,pewnie paliłabym dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę od sześciu lat i też łatwo nie było, zwłaszcza że paliłam papierosy ponad 20 lat.Mimo że już nie palę, to nadal mam ciągoty do palenia.To tak jak alkoholik do picia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre mam doświadczenia z marką Vitanea. Stosują naturalną metodę biorezonansu i informoterapii. Jeśli chodzi o tę drugą, to mi pomogła w rzuceniu palenia, świetne leczenie dla uzależnionych. Bez jakiś pastylek, bez plastrów, tylko naturalne odkażenie organizmu. Poczułem wolność jakiej dawno nie miałem w swoim życiu odkąd rzuciłem fajki. Wystarczyło zacząć stosować ich urządzenie – Reprinter. Kosztuje dużo mniej niż regularne palenie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Allen Carr Jak skutecznie zrucić palenie - książka, dzięki której po 10 latach rzuciłam fajki bez większego żalu. Wyjaśnia mechanizmy, które powodujeą uzależnienie i powoduje, że palacz zaczyna rozumieć jak bardzo głupi był i jak daje sterować się petom. Nie miałam po niej kryzysu, nie miałam głodu, nie tęskniłam i patrzyłam na palących z myślą "och, gdybyś tylko wiedział...".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jerzys
Hej,pozdro wszystkim!!!! starym zwyczajem sie melduje, jerzys taki nick miałem ....10 LAT BEZ DYMKA.........i tak zostanie! wolność od smrodu i gonitwy za petem, BEZCENNE!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Witam Dawno mnie tu nie było :) U mnie juz ponad dwa lata jak nie pale To forum desmoxan troche silnej woli i temat zamieciony da sie nie palić pozdrawiam i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMalgorzata
Hej rzucilam palenie calkiem bez problemowo sama nie wierzylam ze to dziala,Pomoglo za pomoca bio rezonansu, Sama rzucalam palenie od 2 lat i nic nie wychodzilo,a tu terapia trwala 16 minut i nic nie ciagnie mnie , Dzis juz jest 18 dzien bez papierosa.Skorzystalam z oferty w Bio Clinic w Gliwicach Szalsza,nie drogo 99 zl, jak rzcacie i sie nie udaje sprobujcie wsparcia moja znajoma poszla na hipnoze i juz nie pali ponad rok,Trzeba tylko chciec,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starapalaczka
zaczełam podpalac,po dwa dzennie,wieczorami tak mi sie chce ze malo nie zwariuje a nie paliłam 6 mcy nie wiem czy wytrzymam niech mi ktos napisze czy jak popalam po 2-3 tylko wieczorem to mam szanse ze to utrzymam/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj palaczko skucha. Nie utrzymasz dwóch dziennie. Zresztą i po co? Rzucaj jeszcze raz. Ja rzucałam wielokrotnie. I żałuję każdego powrotu do tego syfu. Z dwóch dziennie będzie ci łatwiej zejść do 0. Nie odkładaj tego. Dobrze wiesz, że chęć mija szybciej niż trwa spalenie tego dziada więc nie masz wymówki, że nie możesz. Możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.bezzobowiazan.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.bezzobowiazan.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starapalaczka
dziekuje za wsparcie,postaram sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  zlosliwiec
witam życzę miłego dnia BP dzięki ludziom z tego forum nie pale od 08-04-05r. paliłem 40 lat ostatnio 3 paczki dziennie na tym topiku bylem jako- zlosliwiec-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I mnie dawno tutaj nie bylo a minal rok bez papierosow. Nigdy nie myslalam, ze dam rade rzucic to swinstwo a jednak udalo sie. Palilam ponad 30 lat i zachecam wszystkich palaczy do rozstania z nalogiem. Nie wiem dlaczego nie moge pisac bedac zalogowana. Klockowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja próbowałam rzucać palenie 3 razy, na początku ciężko, rezygnowałam. Dopiero jak koleżanka poleciła mi fajny produkt to poszło z górki http://track.nico rix.pl/product/Nicorix/?pid=160&uid=44203 i cenowo wyszłam na tym lepiej niż wcześniej wydawałem na różne inne niby świetne specyfiki, które w ogóle nie pomagały, także polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drugi dzień Desmoksan i żołądek boli strasznie Nie mogę go brać. Gumy i tabletki do ssania na akord To drugi miesiąc rzucania a ja nie nadaję się do życia Stłuczkę miałam z mojej głupoty. Nie wyrobię!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rzuciłem,dałem radę,trzeba mieć wolę walki i najważniejsze samemu chciećTeraz żałuję,że w ogóle zacząłem ten nałóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile lat paliłeś i ile przytyłeś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój tata bardzo długo palił papierosy i rzucił z dnia na dzień. Niestety ten nawyk trzymania "czegoś" w ustach mu pozostał, dlatego zaczął kupować sobie lizaki, cukierki twarde i tak nie myślał już o tym nawyku. Natomiast ja paliłam tylko chwilę, ale też udało mi się rzucić dzięki e-papierosie. Najpierw olejki z nikotyną, później tej nikotyny było coraz mniej i w końcu zaczęłam palić beznikotynowe. Wtedy stwierdziłam, że to bez sensu, marnotrawienie kasy i też rzuciłam. Dzisiaj nie palę, mało piję i dużo ćwiczę. Ćwiczenia też dużo pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  złośliwiec
pozdrawiam serdecznie życzę miłego popołudnia BP ja nadal BP :D bo nie palić to coś piennego :D paliłem 40 lat ostatnio 3 paczki dziennie od 08.04.2005r. BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×