Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Kocurka ja w ta niedziele mialam takiego dola, ze no czulam sie tragicznie ;) ale powiedzialam sama do siebie -;wez sie kobitko w garsc i przestan sie nad soba uzalać:)\'Dobra muza, dobre jedzonko, troche sloneczka i juz sie chumor poprawia.Jutro np biore kumpele i idziemy w przerwie miedzy zajeciemi nad morze do Sopotu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RZUCAJACY!!!!!!!! mój Ty romansie :-D Witaj ponownie :-D Buziak for you off course 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana zazdroszcze Ci że w przerwie idziecie powdychać sobie troszkę jodu a nie śmierdzące łódzkie powietrze i fajki:/ ja mam jutro cały dzień latania po lekarzach więc będzie trochę ruchu jak i odleżyny później na tyłku od siedzenia w kolejkach:) o ile będą wolne krzesła. ale taki urok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Kochani dzisiaj byl emocjunujacy dzien topikowy ;) milych snuffff i spokojnych for aLL kocurko😘😍😘 moja kochanko- w łodzi pewnie tez znajdziesz fajne miejsca:) parki tam sa jakies ? rzucajacy papieroski😘😍😘;););) pozdro🌼 złosliwiec🌼 cyber-noga🌼 rafiki🌼 pilar006🌼 No i wszystkim dzisiaj obecnym na topiczku 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłych snów Juleczko, miejsca są ale pogoda okropna:) ale już niedługo.Ja dzisiaj znowu na czatach bo nauka czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłych snów Juleczko, miejsca są ale pogoda okropna:) ale już niedługo.Ja dzisiaj znowu na czatach bo nauka czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba się czasem od tej szarej rzeczywistości oderwać bo człowiek głupieje;) Szalej , szalej i nie myśl co dalej :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobie tak jak mój królik jak ma szaleństwo, polatam jak głupia po mieszkaniu, powskakuje na kanapę, zrobie kupy na dywan a potem się potarzam na podłodze i zrem jeden kabel od laptopa!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyber-noga
Ja tez juz ide spac, slodkich snow niepapierosowych zycze wszystkim. Ps: Do rzucajacego inaczej - kolego pizza na twarzy to jest bardzo powazna sprawa::::::::::::::::::::::::::;), ale juz jest lepiej, kolezanka powiedziala mi, ze najlpiej pozbyc sie tego paskudztwa z twarzy smarujac pasta do zebow.Tak tez zrobilam nie wiem czy to efekt placebo czy co, ale podzialalo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyber-noga
No popatrz, ja w temacie pryszczy to slaba jestem, nie mialam chyba ich z 10 lat, widocznie teraz ten caly syf ze mnie wylazi, juz predzej spodziewlam sie mega kaszlu, a tu kaszlu zero. No nic pozycze jakis fluid od wspollokatorki i jakos bedzie, tylko cholera ona jest zesmazona na solarium i jest pomaranczowa, a blada jak sciana, moglabym wystapic w Nnocy zywuch trupow" hehe.Ide sie jeszcze raz posmarowac.Mam nadzieje Kocurko,ze Ci sie wszystko w zyciu wyprostuje ( w sumie to mam nadzieje ze mi tez cholera).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyber noga ja to myśle że w Twoim przypadku to jest reakcja na stres albo zjadłaś coś z czekoladą, orzechami albo ostrego lub z keczupem:) ja coś na temat pryszczy wiem bo na kosmetologii jestem:) muszę sie wytłumaczyć bo pisze jakbym sama je hodowała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upssssssssssssssss a ja teraz pije goraca czekolade :-D :-D No ale co tam - ponoc na poprawe chumorku tez dobra :-D tak jak i na pryszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ważne że nie palisz a to że czasem coś wyskoczy to mały pikus, d tego się nie umiea. malym pikusiem przestaje byc jak zajmuje pół twarzy taka sonda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyber-noga
na kosmetologii jestes? wow!!czekolady i orzechow nie jem wogole, keczup od urodzenia lyzkami jem, wiec te opcje odpadaja, mysla ze sprawcami sa faje, chyba ta smola ze mnie wylazi mowie Wam!!Cholera do nowej pracy ide w srode, z taka geba furory nie zrobie, cale szczescie ze nie placa tam za wyglad hehe modelka nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha jestem na kosmetologii i ucze się właśnie "łatwego" procesu powstawania chmur i ich rodzajów bo mi sie sesja przedłuuuuuża na geografii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyber-noga
Lo matko mi to sie da kazdy kit wcisnac.Ja wlasnie mam ambitny plan podszkolenia sie geografii,bo ostatnio gdzies uslyszalam ze piosenkarka Rihannah czy jak to tam sie pisze jest z Barbadosu, a ja sobie mysle "gdzie qva jest ten Barbados?".zaopatrzylam sie w mini atlasik i wkrotce obcykam wszystkie stolice ,co gdzie lezy itp. Zamiast fajki w reku, mini atlasik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Ci że sama chetnie bym się podszkoliła z atlasu bo ostatnio miałam go w reku z rok temu. teraz jak się już robi mgr z jakiegoś czegoś:) to trzeba chmury wkuwać:) ja wolę Seszele niż Barbados :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O w morde...w życiu bym z tą pasta do zębów nie wymyśliła:DAż norrmalnie sama sprobuje, jak mi nasteonym razem cos wyskoczy.;)A ja zła siedze, bo jakies gnoje pala na klatce papierosy i mi wszystko do mieszkania leci:o:oCo za tragiczny smród:(:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyber noga - bo tak to juz jest z tym naszym dziwnym organizmem -wszystko wylazi w nieodpowiednim.ja nie wiem czy faje tez maja na to wplyw?moja kolezanka z wpierdziela same fast foody -jest szczupla i ma idelana cere. Nie wiem juz naprawde od czego to zalezy.Od diety?fajek?witamin?czy od niczego? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdro to zadzwon po psiaki:) podobno nie mozna pic na swoim balkonie bo to miejsce publiczne to dlaczego wolno palic na klatce skoro Tobie to leci do domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocurka, to bym musiała codziennie dzwonić....bo oni codziennie stoją i chleją piwa....polycja nie raz juz byla i doopa blada. Musze sobie takie uszczelniacze sprawić. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uszczelniacze to podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam takich sasiadow nademna, ze albo sie kloca cala noc albo bzykaja o 4 rano tak ze cala chalupa mi sie trzesie :-D nie raz mam ochote do nich poleciec i opieprzyc ale jestem grzeczna :-D ..do czasu :-D Nie ma to jak wynajmowac mieszkanie ..ech.. ale niedlugo bede miala swoje :-D jupiiiii !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julka--> ponoć w aptece można nabyc zatyczki do uszu:D Chyba musim sobie sprawić, bo ja te,z nie wytrzymuje...sąsiad nade mną - wiecznie robi remont, a sąsiad obok codziennie bzyka inna laskę...tez właśnie o 4 nad ranem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocurka no nie mam niestety z kim . Szkoda, ze tak daleko mieszkasz 😭.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdro600-ja juz sie pytalam znajomych o korki do uszuffff czy sa skuteczne (nie to zebym od nich pozyczyc chciala haha -brzydzila bym sie miodu czyjegos zaleglego a nóż)- to sie nazywa STOPERY-i chyba naprawde je kupie :-D bo oszalec mozna w tej chalupie.Kurde -niektorzy naprawde czuja sie jakby sami mieszkali w tym domu. Muza na cala pede za dnia, tluczenie naczyc -to do 22 -bo po 22 czas na klotnie i bzykanie.Dzisiaj bralam prysznic to bylo czuc nawet dym nikotynowy -ktos tam palil od nich na gorze .ech..No, że tak powiem: zajebałabym żywcem. :-D Wczoraj w nocy to myslalam, ze wpadna z tym swoim lozkiem prosto na moje:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×