Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość lam
ruda kiedy rzucamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lam
ruda to nieja wprowadzam zamieszanie na forum tylko Ty.Jesteś złośliwa , palisz a miałaś niedoradzać.Spadaj z tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lam poproś pająka żeby Ci wkleił z wikipedii znaczenie słowa \"doradzać\" bo w moich wypowiedziach nic takiego się nie znajduje pozdrowionka i miłego dnia przesyłam: Juleczce🌼, mordusiakowi🌼, złoślwcowi, małej księżniczce🌼, pozdro600🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lam
daleko nie szukająca :"Ty idz pobiegaj, a nie mozesz bo w głuszy mieszkasz " co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lam
ruda ,jeden jedyny plusik naumiałaś się wstawiać polskie znaki(nie wszystie ale jest poprawa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helo
a myslalam ze to topik o rzucaniu palenia?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo my tu pisać łamanom polszczyznom:DJa tem nigdy nie kómałam tego jenzyka:D kocurka🌼 mordusiak🌼 mała księżniczka🌼 pozdro600🌼 złośliwiec🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo-no bo bo jest o rzucaniu palenia i o nawrzucaniu innym z tego co widać;) Niesztety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo takie to jest życie moi kochani.Życie jak w Madrycie.Pogoda pod psem, za pare godzin koło, pustka w głowie, pustka w lodówce.Złośliwiec ma chyba dzisiaj kolejną rocznicę BP a gdzieś nam go niestety wywiało z topiku:( Złośliwcze gratuluje Kolejnego roku bez fajeczki:)Mam nadzieje, że chociaż u was na Mazurach pogoda lepsze niż w 3city:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może trzeba zmienić tytuł topiku? na lam i pająk jak rzucisz palenie nauczą Cię pisać i wypowiadać się w języku polskim juleczko😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojoj moje kochane ludziska, dajcie już spokój. Mam wrażenie że troszkę atmosfera na forum odpycha potencjalnych \"niepalących\". Ale jedyna osoba która mnie tak naprawde zaskoczyła to lam która chce rzucić palenie:) \"ruda kiedy rzucamy?\" dziś specjalnie dla ciebie 🌻 a swoją drogą pajonnnk to chyba ty coś wspominałeś o wymówkach dotyczących uprawiania sportu \"Miałem dzisiaj pobiegać, ale MP3 mi jeszcze nie przyszło, a tak po cichu biegać polnymi ścieżkami to troche niefajnie.\" zlosliwcu------------- dzisiaj świętujemy twoją kolejną rocznicę BP. Która to juz? czwarta? W sumie to nieistotne byle dajej, do przodu BP. Życze kolejnych rocznic BP 🌻🌻🌻🌻🌻 dla ciebie. Juleczko🌻 pajonnnk🌻 mala ksiezniczka🌻 ruda🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczko a u mnie za oknem słoneczko się do mnie uśmiecha:) szczęściara dziś ze mnie:) dobrze że mieszkam na południu bo pogoda dziś dopisuje:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lam
mordusiak jestem pomarańczowa więc wszyscy mogą pisać takie głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj lam czy by myślisz że ja nie rozróżniam kolorów? Wiem że wszyscy mogą pisać. Wiem że ktoś ma rozdwojenie jaźni i występuje tu w dwóch odsłonach a może i w 3 lub 4, bo gdyby tak nie było to dawno byłabyś czarna. A może do ciebie będziemy się zwracać w trzeciej osobie liczby pojedzyńcze4j \"ono\". Bo tak naprawde to możesz być nawet obojniakiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mordusiak--bo u was na południu to zawsze cieplej niż u nas:D A wiesz tak sobie własnie od paru dni myślałam o Tobie i zauważyłam, że odkąd nie palisz stałaś sie o wiele mniej zestresowaną osóbką niż na początku.Pamietasz te czasy?:D Kiedy byle jaka sprzeczka z męzem wytrącała Cię z równowagi?A teraz to jesteś taka wyluzowana pozytywnie;) Ma sie rozumieć, że w początkowych dniach BP to wszyscy zachowywaliśmi się jak wariaty zwariowane.Ja nawet walnęłam riposte na temat tego czy rzucić fajke czy może jednak znowu zacząć palić:D lam--zrób się na czarno i nie bedziesz miała podszywaczy wrednych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lam---a może jednak na chwile zastanowisz się nad rzuceniem tego świństwa? Moja koleżanka (która kiedyś tu porównałam z Tobą, że też taka zatwardziała w paleniu)miesiąć temu jak wracałam z nią pociągiem do domu oznajmiła mi , że od 3 tygodni nie pali.Przyznam, że byłam w niezłym szoku -no bo ona?Aga? w życiu bym nie pomyślała! czyli wniosek jest taki, że prędzej czy pózniej każdy kto pali bedzie chciał to rzucić. Chyba nie nie ma ani jednej osoby na tym świecie, która przez całe swoje życie nie podjęłaby chociażby najmniejszej próby rzucanie palenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lam
mordusiak przez ciebie i twoje "przemyślenia" to forum staje się płytkie.Ssak nie może być obojniakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytaj sobie trochę gazet kochana lam a nie stron bravo, że rodzą się dzieci obojniaki z cechami obu płci a później dogryzaj mordusiakowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle lam strasznie krytykujesz język polski a sama zwracając się do innych piszesz "Ciebie", "Twoje" małą literą, jednak chyba Ty masz braki, zachęcam do poczytania jakiejkolwiek książki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ----------sasana-------------
Czesc!!!! Nie cierpie lancuszków,ale nie mam zamiaru przez jakis banalny zabobon wpasc w klopoty wiec go przesylam dalej.a dostalem go od osoby naprawde mocno stapajacej po ziemi i troche dalo mi to do myslenia.robie to dla swietego spokoju. z góry przepraszam. a tak przy okazji pozdrawiam Przeczytaj ten list i zrób to co jest w nim napisane: Kogo kochasz. Uczyni to cud. Ten list został wysłany do Ciebie na szczęście. Oryginał jego znajduje się w Nowej Anglii. List ten okrążył cały świat 9 razy. Teraz szczęście zostało wysłane do Ciebie. Otrzymasz szczęście w ciągu 4 dni od daty otrzymania tego listu, jeżeli go odeślesz dalej. To nie żart. Otrzymasz je na pewno! Wyślij ten list do ludzi, o których wiesz, że potrzebują szczęścia. Nie wysyłaj pieniędzy, ponieważ szczęścia nie można kupić- nie ma ono ceny. Nie zatrzymuj tego listu. On musi opuścić twoje ręce w ciągu 96 godzin. Oficer RAF-u otrzymał 70 tysięcy dolarów. Jacek Włod wygrał 40 tysięcy i je stracił ponieważ przerwał łańcuch. Natomiast Gorawale stracił żonę w ciągu 6 dni po otrzymaniu listu. On zawiódł cyrkulację tego listu, mimo tego, że przed śmiercią żony wygrał 95 tysięcy dolarów na loterii. Pieniądze zostały przyniesione do jego domu w cztery dni po tym, gdy zdecydował się wysłać ten list. Proszę wysłać 20 kopii tego listu, zobacz co się stanie w ciągu 4 dni. Łańcuch pochodzi z Nowej Anglii i został napisany przez misjonarza w Solvi Donte( Ameryka Południowa). Ponieważ kopie muszą krążyć po świecie, musisz wysłać je do znajomych i przyjaciół. Po kilku dniach otrzymasz niespodziankę. To prawda nawet jeśli nie jesteś zabobonny. Zwróć uwagę na Contantina p. Otrzymał łańcuch w 1968 roku. Poprosił sekretarkę o sporządzenie 20 kopii i wysłał je. Parę dni później wygrał 2,9 milionów dolarów na loterii. Amella Wiel. Kierownik biura, otrzymała list i zapomniała, że list musi opuścić jej ręce W ciągu 96 godzin. Utraciła pracę. Później po odnalezieniu tego listu wysłała 20 kopii. Niedługo dostała lepszą pracę. Dolan Maranita otrzymał list. Nie uwierzył, wyrzucił go. Po 9 dniach ZMARŁ NIE WOLNO WYSYŁAC TEGO SAMEGO DO TEJ OSOBY CO OD NIEJ PRZYSZŁO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lam
mordusiak to z szacunku do twojej osoby .Cześć ruda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lam
niech mnie ktoś przytuli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lam
znowu się ktoś podszywa,zmienię sobie pseudonim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierwsze słysze
że "ciebie" pisze sie wielką literą %-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×