Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

🌻pozdro600 chetna bylabym na ta elektroniczna ksiazke.. na stronie 387rowniez fado przeslal taki adres,wtedy sobie wydrukowalam ale stwierdzilam ze jest osoba ktora bardziej jej potrzebuje...i jej podarowalam... http://iis.elblag.pl/~iis7102/down/pliki//Sposob_na_faje.pdf to ten adres,ale nie potrafie teraz wejsc na niego...:( a przeczytalabym teraz,mimo iz trzymam sie bez problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No generalnie musisz nacisnąć na przycisk FREE, a potem czekac okolo minuty i wpisać kod, jaki sie pojawi w ramkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie będe ukrywać niestety stało sie i zapaliłam jak ktoś wcześniej napisał nie warto wierzyć swojej silnej woli także dziś ide do apteki po jakiegoś wspomagacza i działam dalej mam nadzieje że nie skreślacie mnie a wasze wsparcie mi sie bardzo przyda, przyznałam sie bo nie chce nikogo oszukiwać a sami wiecie jak jest ze smierdzielami cięzko jak s.........n pomimo wszystko nie chce sie poddawać i walczyć do skutku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrze, że sie przyznałaś 🖐️. Ja na Twoim miejscu:a) poszlabym do lekarza po recepte na tabex - bo jest tańszy i ludzie go bardzo chwalą.b) kupiła plasterki nicorette - 15 mg, (jeśli paliłaś wiecej niz 10 dziennie przyklejaj cały, jesli mniej tnij na połówki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdro6oo wiesz co u mnie było różnie raz paliłam 10 raz 5 nieraz dwa zależało od dnia no wiadomo wiekszy stres to cała paka plasterki dziś kupuje a co do tabexu to sie zastanawiam jęsli plastry nie pomogą to załatwie bo najgorsze są te momenty zaczynam sie cała telepać i jazda więc musze przynajmniej przez pierwsze dwa tygodnie nad tym zapanować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POZDRO-zrobilam jak pisalas... ale gdy trzeba bylo wpisac kod-to wyskakuje za kazdym razem 6znakow do wpisania,ale jest tylko miejsce na 4znaki... tymula-najwazniejsze zebys sie nie rozkrecila.. zebys niepowiedziala sobie" a to jeszcze jednego bo i tak juz zlamalam swoj post BP,..." bo potem to mozesz poleciec z wodospadem... wiesz o co chodzi.. ja nie pale od 8marca,ale musze sie tez przyznac ze w swieta wielkanocne ktos posniosl mi tak cisnienie ze kupilam fajki,i bylam pewna ze znow zaczne palic,,,, zazwyczaj paczka fajek starczala mi na 1,5dnia. a ta wypalilam w 4dni... WCALE mi nie smakowala...ale zal mi bylo ich wyrzucic... glupota!! ale trwam dalej i licze kolejne dni sukcesu... mi akurat udaje sie bez wspomagaczy... mozliwe,ze ty je potrzebujesz... i skoro zdajesz sobie z tego sprawe,to zrob tak,jak podpowiada ci intuicja.. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tymula tymula po dupsku zaraz oberwiesz;) mówiłam,żeby sobie załatwić wspomagacza. Ja też się kopsnęłam w tych pierwszych dniach ale jakoś wyczołgałam się na prosta. Paiłaś tyle co ja .Kup sobie może plastry (przyklejasz i masz spokój)i nie musisz pamietać o połykaniu tabletek bo przy plastrach nie grozi CI nagły atak nikotynowy :D 3 maj sie ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombasti fajny link miałaś w stópce;) coś tam o zdrowiu -wlazlam sobie na stronke i dużo fajnych ciekawostek tam sie znajduje.Szkoda, że nie ma jak wyleczyć kaca;P(po wczorajszej imprezce) . Mogłabyś podac ten link ? bo widze, że już go nie masz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻sciagnelam🌻 sciagneeeeeeeeeeeeeeeelllllllllaaaaaaaaammmmmmmmmmm:)))))))))) dziekuje... dzis sobie troche wydrukuje i przeczytam cos musi w niej byc skoro ja tak chwala wszyscy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka-ja nie bardzo wiem o jakim linku mowisz... bo w stopce to kiedys mialam tylko swoje wymiary:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tymula cos podejrzanie cicho siedzi...nic nie odzywa sie...mam zle przeczucia-ze nie skonczylo sie na jednej fajeczce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no raczej bombasti, że się nie skończy na 1 fajeczce;) Ja czwartego dnia jak się potknęłam to jarałam do godziny OO:OO -żeby mieć od nowej doby licznik ładnie wyzerowany :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki ale miałam tyle do zrobienia że masakra no nie skończyło sie na jednej :( ale ale od jutra znowu odpalam także dalej jestem z wami a Wy mam nadzieje ze mną i dalej walcze ze śmierdzielem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłaś plastry, albo coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdro600 uwierz mi nie miałam czasu dziś nawet pierdnąć ale jutro rano mam sporo załatwień także przy okazji wstąpie do apteki powiem tylko tyle zapaliłam i cholernie żałuje ale trzeba iść na przód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymula wiesz jak jest
codziennie zaczynasz wszystko od nowa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie mnie irytuje pewna pomaranczka która wiem kim jest i tak dla twojej świadomości gdybym miała zaczynać codziennie to będe bo warto julka85 no niby tak ale tak w biegu to nie lubie wole sie skupic he he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też tą pomarańczke obserwuje od dłuższego czasu. Gdzie się wogóle podział złośliwiec? Nie wiem czemu ale wydaje mi się, że to on wtedy napisał tego posta negatywnego adresowanego do mnie i do pajonka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julita 29
następna nawiedzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julita 29 zastrzeż sobie nicka bo tu jakaś nawiedzona podszywa się za Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie klade i życze wszystkim miłej nocki :) a odnośnie pomarańczki to najlepiej olewać i nie reagować no to buziole dla wszystkich jutro sie odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Nie palę już 40 dni (+ 13g56m49s). Ilość niewypalonych papierosów: 487. Będę żyć dłużej o 3 dni (+ 17g16m42s)! Zaoszczędzone pieniądze: 136,35 zł! 🌻:):):):):):) olac pomaranczki-to wskocza na inny topik:P zawsze uwazalam ze pomaranczki to tchorze-bo chowaja sie pod przykrywka:D tymula-jakos to bedzie,ja przechodzilam to setki razy zanim dotarlam do tego miejsca co dzis.. za ktoryms razem sie w koncu uda... ile masz lat? masz rodzine? dzieci?jesli tak-to pomysl sobie o dzieciach wlasnie... 🌻dobranoc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×