Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

30latko🌻widzisz ile kasy zaoszczedzilas!! ja jednego razu wrzucalam w szklany sloiczek pieniadze -oznaka jednej niewypalonej paczki... gdy patrzysz na to ile przybywa w tym sloiczku to az chec bierze zeby kolejny dzien dorzucic ... i suma sumarum-kwotka ladna sie uzbiera.. i w razie kryzysu-mozna popatrzec sobie na ten sloiczek i pomyslec-CO BY TU KUPIC SOBIE?????? ja wtedy kupilam sobie torebke za 60zl i tipsy zrobilam tez za 60 i czulam sie BOMBASTYCZNIE:d ruda kocurka85🌻mysle ze to ograniczanie to oszukiwanie samego siebie.. to strach przed pozbyciem sie tego fajnego \"umilacza czasu\":) probowalam ten sposob-na mnie nie dziala.. zawsze jakies tam wytlumaczenie znalazlam i zapalilam wiecej niz sobie odlozylam.. ale moze na ciebie zadziala... probuj.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ale to strona internetowa jest do dupy tyle pisałam i nagle server siadł. Szlak może czlowieka trafić. Czemu tu są ciagle takie awarie a tym serverem na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30 -latka
bombasti ja zbieram na wybielenie ząbków:) tak za tydzień jak nie zapale:) a przecież nie zapale:) to jadę po tych świętach majowych do mojej dentystki i wkońcu jej powiem że kochana małgosiu twoja pacjentka nie pali:) wybielamy kurna moje zębiska, kóre przez te ilość dymu zmieniły się z kości słoniowej na kość koloru nieznanego mi:) wybielam jak rzuce:0 buziaki zaraz mykam na angielski, postanowiłam poiwedzieć że nie palę, że rzuciłam, powiem im a co mi tam:) ps: czuję się oki, zaczynam powoli mniej mysleć i juz ta panika mi odchodzi, mniej się koncentruje na sobie:) choć nadal ale widzę że zaczynam wierzyć sobie pomaga mi wasza myśl o mnie mykam na angielski, kupię sobie cos dobrego w nagrodę, hmmm myślę o czekoladzie, soku pomarańczowym i hmmm może jakaś gruszka albo bananek... zobacze jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooooooo nareszcie odezwałaś się kocurka🌼 Gdzieżeś Ty była bejbe i co porabiała? A propo ograniczenia fajek to sama nie wiem bo z jednej strony ma to swoje wady i zalety. Zalety: bo jednak zmniejszasz ta nikotyne i może orgazizm się stopniowo przyzwyczaić do coraz mniejszych dawek (tylke, że wtedy bedziesz się może mocnej zaciągała -kiedyś tak robiłam) Wady:to ten facet co napisała ta ksiązke o \'łatwym sposobie na rzucenie palenia\' napisał tam, ze to jest nagorsze to ograniczenie co może sobie człowiek zrobić. Bo ograniczając fajke to pózniej jak sobie zapali ta fajke to czeka na ten moment z niecierpliwościa i jest szcześliwy, ze w koncu on nastąpił. To może byc błedne kolo i mózg znowu zgupieje bo fajka bedzie się kojarzyła z czyms przyjemnym!! a ma być przecież odwrotnie;) MUzka Trzeba przetrzepac!;) Kocurka no ale oczywiście rób tak jak Ci bedzie łatwiej. A wtedy jak rzucałas w urodzinki to nie miałaś żadnych wspomagaczy! Tylko rezonans i jakos poszło ładnie przez miesiąc. Teraz uda sie napewno! Trzymamy kciuki bejbe 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30 -latka
julka85 u mnie jak na razie wszystko działa, ale jak bym się napisała i by mi uciekło to bym się też wpieniła, pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mordusika 🌼 jak tam po pracy?:D Dołaczył może do Ciebie jakis przystojny kolega albo fajowa koleżanka z pracy?:Do niepalenia :D Bo nie ma co gadac ale jednak to bardzo mibilizuje jak sie widzi, że komus się udało :D tak jak Twoj misiek dołaczył i to dość szybko bo po 5 dniach już do Ciebie . 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mysle zabki wybielic.choc nie sa zle:P ale to chyba ze 400-500stowek co????? nie pytalam sie jeszcze... ale wiecie co?? to bylaby dobra motywacja zeby nie palic,bo potem zeby,juz te wybielone ponoc OKROPNIE wygladaja jak sie znow zapali.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30 -latka
bombasti dzięki z alicznik ja mam go n apulpicie na samym środeczku tak że co chwilke mogę popatrzeć na swoje osiągnięcie:) dobra uciekam kochane na ten angielski julka85 widze że już wszystko chodiz jak trza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymula 🌼 30 stka🌼 jak się czujeta Kobitki? łatwo nie jest... hehe...:classic_cool: ale bedzie coraz łatwiej;) przeczytałyście juz ta ksiązke sobie o tym łatwym sposobie na rzucenie papierosów? Mozgi przetrzepane juz są?:D:D 30 stka ale mówisz o takim profesjonalnym wybielaniu czy o usunięciu kamienia? Ja kamień usunełam za około 100 zł i żabki wyglądaja jak były by wybielone ;) Niech żyje Lato w trójmieście!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mi czasem wszystko sie skasuje... i szlak trafia.. ale znalazlam sposob-zawsze po napisaniu skopiuje...i w razie kasacji-moge ponownie wkleic i problem z glowy:) robie tak niemalze za kazdym razem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30 -latka
jak pojadę to się dowiem dokładnie ile to kosztuje i jakie sa metody to ci bombasti napiszę, lecę na angielski kurcze........ziuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30 -latka
julka 85 ja nie mam tej książki pozdro600 ma mi wysłać, dałam jej maila i czekam a właściwie to nie mogę się już doczekać:) wrócę około 21 papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bombasti masz racje bo to człowiekowi nie chce się od nowa tyle pisac zwłacza zwłaszcza w tym moim 1 poście miało być to wszystko co na gorze :D:D:D i wpisuje hasło i ti nagle ----'że podany server nie istnieje':D No jak nie istnieje jak istnieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;)a ja juz chyba dzis nie wpadne,bo malego poloze i planuje troche pocwiczyc... no i moze sie poloze tez wczesniej... cos nerwowa strasznie jestem.. moze niewyspana;( no to liczniczek na koniec.. 🌻 Nie palę już 46 dni (+ 09g34m53s). Ilość niewypalonych papierosów: 556. Będę żyć dłużej o 4 dni (+ 06g04m41s)! Zaoszczędzone pieniądze: 155,90 zł! 🌻 🖐️👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30-tka--ebook poleciał do Ciebie, miłego czytania 🖐️Sory, że dopiero teraz, ale jestem przeokrutnie zapracowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30 -latka
wróciłam z anglika i pozdro600 już lecę na pocztę, buziaki ogromne za to:) dobranoc kochane idę lulku jak najszybciej, jurto wpadnę do was:) na raska:):):):) miłych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa ja jestem mega wyspana bo spałam po południ i wstałam to aż mnie łepetyna bolała od tego nadmiaru snu :D Dobranoc wszystkim ŚpiochoM :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc Juleczko w pracy to jest tak że w biurze jestem ja i mój 55 letni nie palący szef:) więc nie mam komu dawać przykładu. Ale przecież nie o to chodzi. To jest przecież moje życie. prawda. Nie pale dla siebie! Dopiero teraz zdaję sobie sprawe jak to jest kiedy nie masz tej psychicznej presji: musisz zapalić! Kiedyś tak miałam, na każdym kroku, dletego tak dużo paliłam:( Laski ale najważniejsze: Mój misiek: Nie palę już 70 dni (+ 00g40m13s). Ilość niewypalonych papierosów: 2100. Będę żyć dłużej o 16 dni (+ 01g09m13s)! Zaoszczędzone pieniądze: 525,20 zł! Ja: Nie palę już 75 dni (+ 05g40m38s). Ilość niewypalonych papierosów: 1805. Będę żyć dłużej o 13 dni (+ 19g02m26s)! Zaoszczędzone pieniądze: 451,41 zł! Razem mamy prawie 1000zł zaoszczędzone. Nieźle no nie:) 30-latka -------- oby szło ci tak dalej 🌻 dla ciebie bombasti🌻 pozdro600 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytron6
Witam.30-stko jeżeli nie będziesz mogla dać sobie rady,to idź do lekarza niech Ci przepisze TABEX ten lek zastępuje w receptorach nikotynę i nie przeszkadzają Ci palacze.Te proszeczki bierze się około 25 dni.Znajdź zajęcie dla dłoni oraz unikaj miejsc w których paliłaś.Życzę wytrwałości,dasz radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mordusiak--> prawde mówiąc to średnio wierzyłam, że Wam, obojgu sie uda;) Extra:D, kurde jak szybko ten caas leci:D Mam wrażenie, że od niedawna jesteś na forum, a masz już prawie tak dużo dni BP co ja, gratulacje;)🖐️Julka---> widze, że masz tak jak ja:D Ja notorycznie wstaje o 13 i siedze do 4 nad ranem...a wszystko przez to, że pracuje w domu od poniedzialku i znowu sie przestawiłam:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw sie pozdro ja mam tak samo :D Czasami budze się jeszcze później niż Ty bo o 15 :D i wtedy mnie tak łeb boli od tego leżenia.A jak pójde spać teraz to bede się meczyła w łożku do 4 rano !:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30 -latka
witam Was wstałam:):) nadal oczywiście żyję bez "P", :) czuję się świetnie tylko czasami kaszelek wyłania się z jakiejś głębi pozostawiając to co wcześniej wdychałam:( ale spoko, nie ma jak oczyszczanie :):):):) Humor mam dziś dobry, o dziwo, jakoś nawet nie szaleję i jeszcze nie wzięłam pastylki nikotynki 4mg:) widocznie cos się przestawia. Cytron kochana ja brałam tabex i na mnie nie działa, tam bodajrze jest zamiast nikotyny Tynina która zastępuje nikotynę, no ale ja mam bardzo inteligentny organizm i on nie dał się oszukać. Dlatego biorę czysta nikotynę w tabletkach, i widzę że wogóle nie mam głodu nikotynowego na zasadzie jakiegoś szoku. Jest tak jak by ktos mi poprostu zabrał zabawkę, ale teraz już wiem że jej nie lubiłam i że smierdziałam od niej, a to jest fujjjjj. Pozdro600 dzięki za książkę jesteś kochana, mój mąż mi ją dzisiaj wydrukuje w pracy i zasiadam do czytania. :):):): tymula co się dzieje nie wiem dlaczego mnie zostawiłaś. :( wróć do mnie, ja ciebie potrzebuję buziaki miłego dnia, pozdrawiam wszystkie kochane kobiety bp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30 -latka
a mam takie pytanko małe, dlaczego wy jesteście czarne a ja jestem pomarańczowa:(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziisaj na szczeście zasnęłam o 3 i wstałam wcześne zmuszona uczyć się na angielski;) 30 stka 🌼 Naprawde nie spodziewałam się, że tak świetnie będziesz sobie dawała rade ! ;) No nic tylko brać z Ciebie przykład. Jak przeczytasz tą ksiązke to będzie Ci jeszcze łatwiej bo facet wszystko w niej dokładnie opisuje --cały ten nasz mechanizm uzależnienia psychicznego od nikotyny. Mam nadzieje, że za Twoim przykładem pójdą inne kobietki , które wciąż wąpitą, że im się nie uda i myślą, że ta walka z nałogiem jest tak trudna, że nawet nie próbują podjąć najmniejszej walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30 -latka
Nie palę już 2 dni (+ 00g05m00s). Ilość niewypalonych papierosów: 80. Będę żyć dłużej o 0 dni (+ 14g41m31s)! Zaoszczędzone pieniądze: 27,04 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×