Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamka całkowita

dlaczego on mi to robi ?

Polecane posty

Gość żabka_jola
A jak jej powie że własnie przezadza, że to zwykłą zazdrosc itd. Miałam podobną sytuacje irobiła aferę straszną, i powiedział mi że przesadzam że to własnie zazdrosć, i koniec, powiedziałam moze i zazdrosc ale po co masz mi za każdym razem sprawiać swoimi czynami ból. Albo było tak że jego brata żona mu na kolanach usiadła, no i też afere zrobiłam, a on że to siostra przecież- dla mnie siostra to tylko z jednego ojca imatki a nie przez żeniaczke- to poprostu obca baba, jak ma męża to niech siada na jego kolanach a od mojego wara... I znowu ze zazdrosna. I kto ma racje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani minister
ustawa 6 zabić go strzałem w serce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat stary i Autorka na pewno dawno rozwiązała już swój problem ale jest on poważniejszy, niż się z pozoru wydaje. Ci "wiecznie flirtujacy" faceci to zwyczajne bawidamki, tacy "wieczni wolni strzelcy" nie związani z żadną a w rzeczywistości są "małymi zakompleksionymi" facecikami i tym "wiecznym flirtowaniem" chcą tylko potwierdzić swoją wartość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz znać odpowiedź na swoje pytania, napisz do mojej wrózki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×