Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

Aaaaaaaa- zlot saszki i rokity był mega! spontaniczny, udany, boski! Ale się porobilo \"zlotowo\". ghana- gratuluje autka!!! I jak się jeździ, jak? Kluseczko- to co-zlot u ciebie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ninkaaaaa - brakowało mi Ciebie dzisiaj :) bardzo Ci dziękuję za tego \"ślicznego\" AIRka ;) ❤️ ja jestem cały czas rozchachana, rewelacyjnie było, cały czas to powtarzam, mamie już relację zdawałam z 5 razy. I z tego wszystkiego zapomniałam Was od mamy mojej pozdrowić, Tygryska tylko pamiętałam jeszcze w pociągu do Wrocka :) Ja jestem zachwycona Twoim D. i Julką oczywiście, pozdrawiam Ich gorąco :D Poproszę zdjęcia z Twojego aparatu. Kluska - a hajtaj się, jest szansa, że dojedziemy :) www.jeżdżępoślubach.pl to nasze hasło :P Rokitka - ja też chcę Cię poznać na żywo i szaloną Saszkę, która się na urodziny zwala :P hehehe moja mama robi swoje imieninki 27 lipca chyba na działce, więc zapraszam pod Poznań :D Gosikka - faktycznie się zrobiło bardzo wesoło i żywo na Diabłach po tym weekendzie :) Gdzie Majorek? czy Ona już wyjechała czy jak? A Danonki patrzcie jakie skryte, nawet na sekundę nie wdepną tutaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air...no oczywiście że cię od razu poznałam, naprawde fajnie że przyszliście ;) wielu moich kuzynów nawet nie przyszło do koscioła dlatego bardzo to doceniam. podróż bedzie na wyspę gorącą i sloneczną czyli krete - mialo nie byc podrózy ale tak sie napracowalismy przy slubie ze jednak nam sie nalezy odpoczynek, poza tym to jedyna okazja zeby poszalec bez wyrzutów sumienia :) Mała... zyczenia przekazane dziekuje :) Rokitka...jak tylko wróce masz relacje ;) pozdrawiam wszystkich i mam nadzieje tez ujrze zdjecia ze zlotu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hyhy :) mam jeden tapczan jednoosobowy, przyjmuję zapisy na tall ship races ;) a poważnie mówiąc, wstyd by mi było, bo szczecin nie ma NIC nadającego się do pokazania. Starówki nie ma. Rynku nie ma. Klimatu nie ma. Nic nie ma :| dobrej nocy i pucuję skrzynkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka...ja sie chyba zaczne rozpływać od tych komplementów ;) no ale jedyna okazja kiedy sie mozna było \"odstawić\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nie bylo, ale też uważam, że wyglądałaś ślicznie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak do jasnej anielki miala wyglądać kasiek? przecież JEST ŚLICZNA :D A na Santorini z Krety wycieczkę koniecznie proszę mnie uskutecznić!!!! Teraz ja kcem wszystkie fotki z fszystkich aparatóf!!!com ta miała tom posłała [Gosiku- twojego adresa niet i dziecięcia nie widziałam bo mi się nie chce otworzyć ale gratuluję:) ) Ninka- opis super! :D bylam we wrocku 3 tyg. temu i żadnych krasnali nie widziałam-pochowały się przede mną czy co? :o Kluska- jak to nic w szczecinie nie ma? A tyyyy???? ;) I w ogole czemu do ciebie na postzlot a nie do Ogrodu mojego???między 28.07 a 10.08 przyjmuję gości z namiotami :D a jak bez, to też po 2 osoby na 3 kanapach sie zmieszczą:D i w ogóle to moze bym jakies nr tel.dostała na maila? faktycznie jakoś wakacyjnie sie zrobiło:) taaa...słońce do potrzebujacych chyba dotqrło bo u mie zaczęło padać :D branoc bo już nieźle bajdurzę -👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podesłałam kilka fotek ze zlotu :) Tygrys narobiła ich o wiele, wiele więcej. Jak ktoś chce na maila to dajcie znać, bo wszystkie są na stronie Tygryska :) Mój D. was pozdrawia z pięterka. Jest oczarowany kobitkami :) Nie czytałam mu o waszych komplementach, bo mu jeszcze sodówa uderzy do głowy i już nigdy nie będę mogła na niego ponarzekać na forum, bo zaraz mnie zakrzyczycie ;) Dziś dostaliśmy mega głupawki przy obiedzie: jemy sobie smażony ser z żurawiną i surówką (natchnęło mnie po zlocie) , odłożyłam na moment sztućce, bo musiałam cos podać Julce, a D. który już zżarł wszystko, co miał u siebie na talerzu wziął swój widelec i zajada MOJĄ sałatkę, którą zostawiłam sobie na później!!! Myślałam, że tylko chce skubnąć/spróbować czy cholera wie co, a ten nie-zjada mi wszystko! Patrzę na niego jak na dziwaka, bo nigdy tego nie robił, a ten zdziwiony spogląda na mnie i mówi: ja myślałem, że ty już nie będziesz jeść, bo ODŁOŻYŁAŚ SZTUĆCE!!!!!! No pięknie! U mnie w domu nie wolno przerywać jedzenia, bo zaraz się zostaje pozbawionym posiłku :) Śmiałam się tak, że aż dostałam kolki....normalnie rodzina patologiczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzino Patologiczna 😍 :D:D:D Fotki- rządzicie ! :)*** A co to jest \"strona Tygryska\"- czy ja się będę umiała do tego dobrać? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D alez mi poprawiliscie humor z rana :D od razu jest rewelacyjny :D strona ze zdjeciami jest na razie niedostepna dla szerszej publiki :P jesli chcecie ogladac ponad sto zdjec, to prosze bardzo moge wyslac link... ;) ale ja pstrykalam wszystko co sie dalo :P Prosze uwazac z tymi zaproszeniami, bo jeszcze naprawde przyjade!! ;) Air -> nie mow \"zapraszam\", bo przyjade!! Do Poznania mam tylko 3h :D Gosikka -> super!!!!!!! to teraz bedzie Twoj Aniolek wszedzie sam biegal :D zdjecie sie nie laduje :( obejrze w domu! Kasiek -> pewnie, ze podroz poslubna sie Wam nalezy!! odpoczywajcie, cieszcie sie sloncem i.... robcie duzo zdjec :D Kluska - oprocz Kluseczki jest takze w Szczecinie stadion Pogoni oraz smazone ryby ;) Ninka -> nieeee jedno moje zdjecie wymaga photoshopa, potem mozna je slac :P ja chce znow do Was!!! ja tesknie!!!!!!!!!!!! hehehe taaak Airek sliczny a Tigr tylko wysoki :P ;) zartuje!!!!! Air jest sliczna!!!! pozdrow D. i czekam na zapoznanie mnie z tym kolegom o ktorym tyle slyszalam ;) Rokita -> jakby mi cos z urlopu pozostalo to z przyjemnoscia bym Tobie potowarzyszyla w penelopowaniu ;) mnie w czasie wakacyjnym kazdy weekend pasuje, wiec jak ktos jeszcze chetny to ja moge w kazdej chwili na postzlot leciec :D moj numer telefonu powinnas miec :P w kazdym razie ja mam Twojego syna :D strona tygryska to stronka gdzie sa moje galerie zdjec, przeciez dostalas linka, chociazby w pt gdy slalam zdjecia z maratonu fitness...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku, kochanie moje :) Nie ma w Szczecinie smażonych ryb, poza restauracjami...no, jest jeden bar rybny, ale nie weszłam tam nigdy i nie wiem czy zaryzykuję, bo trąci mi latami 70tymi ;) Szczecin nie ma klimatu Gdańska, nad morzem nie leży i dlatego jest taki...nijaki :) Stadion Pogoni jest. Mieszkałam niedaleko przez 5 lat, uczyłam się płot w płot przez 5 lat, ale do głowy by mi nie przyszło, że to atrakcja :D moje plany szwendania się padły, bo leje. wczoraj łaziłam 4 godziny, a na pół godzinki pod parasolem to mi sie nie chce iść :o POzdrawiam wszystkich mocno, rodziny patologiczne, niepatologiczne (są takie w ogóle ? :P ) i każdego z osobna :) aha, dziękuję za zdjęcia, faaaaaajne są :) poznaję gdzie byliście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czołem :) ahoj :P Zgłasza się śliczny AIRek :) sodówka mi przez Was uderzy, powinnyście mnie przed tym chronić jak Ninka swojego D. :) Ninka - po prostu odpadłam przy opisie wyżerania surówki z talerza :) hahaha po prostu D. smakowała surówka :) jeżeli rodziny patologiczne wyglądają jak Wasza to ja chcę mieć rodzinę patologiczną :P Tygrysek - ja też mam weekendy wolne, nawet urlop mam wolny :P Jak moje rodzice wybędą na jakies wakacje serio pomyślimy o Twojej wycieczce do Poznania :) Kluska - byłam kiedyś w Szczecinie, ale jedyne co pamiętam to obiad w KFC :PPlakaty o paradzie żaglowców wisza u nas w mieście, nawet tata się pytał czy jedziemy, ale nie pamiętam kiedy to dokładnie jest. Rokitka - się zobaczy, ja bym się może z Tygrysem zabrała na postzlot, tym razem ona by miała bliżej :) Kasiek - :D ja jestem bardzo za podróżą poślubną :) Ciekawe czy Wy już pojechaliscie i piszę tak sobie a muzom :P Buziaczki dla Wsiech 🌻👄 Aha zapomniałam napisać, że wczoraj przyjechałam na rowerze do pracy, a potem cały dzień padało z piętnastominutową przerwą na mój powrót do domu :) jednak mam farta w życiu, a potem miałam błotny pas na plecach pomimo błotnika :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahoj!! Rokita - ale mieliście imprezę, widać, że wszysty dobrze się bawili i grochówka pierwsza klasa!! Saszka - ja mam do ciebie interes, a raczej podobno (Tygyrs mówił) do twojego lubego, bo my jedziemy do Rumuni na wakacje - samochodem w dwójkę i chcemy się pobujać po okolicy :) i podobno on nam powie gdzie warto jechac - chcemy tam byc ok 10 dni Tygyrs - odebralam ta ksiazke o swobodnym nurkowaniu, juz mi sie podoba, mimo, ze na arzie poogladalam zdjecia. Na jakims zlocie sie wymienimy, oddasz kala, a ja ci pozycz ta :) Gosikka- alez on zapiernicza :) to znaczy to twoje dziecie!! I widze, ze jest zachecane przz samochodzik :) Nina- już sie martwilam, tyle sie nie odzywalas, pomyslalam, ze masz nas dosc po zlocie ;) albo ze zostalas w tej wannie z kulka!! Kluska - ja nigdy nie bylam w Szczecinie, a to juz niedaleko od Wolina, gdzie zawsze chcialam przyjechac! Dobra, wracam do pracy, bo mam straszny zapierdziel i tego posta pisze od rana :) bez sensu z tymi awansami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany ale pozytywna energia od WAS bije :D:D:D Super sie Was czyta jesteście naprawde zgranymi DIABLICAMI :p i mam nadzieje ze ja tez bede miała okazje Was poznać w realu !!!! Tygrysku no ja właśnie pełna entuzjazmu rozsiadłam sie przed Twoją Stronka i nic :( hmm moze daj linka to sie nie będe nudzić jak Daria zaśnie??;) :D plissss 👄 A tak wogole to u nas całą noc szalały burze :-0 ja niewyspana Daria nieznośna ehh oby do lata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluska - ja to przejezdzalam przez Szczecin, jak wracałam w tamtym roku ze Skandynawii - piekne miasto - się piszę na zlot :P ;) dzisiaj w Wwie niełądnie więc zabieram się za ... prasowanie :D wczoraj byłam na Shrecku - średnio mi się podobał :( - kilka fragmencików super, ale większość... hmmmmm.... dzisiaj może pójdziemy na Szklaną pułapkę :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air -> a niech Ci uderza!! Tobie teraz powinno sie zdarzac wszystko co najepsze!! :) tez tak kiedys mialam z powrotem do domu rowerem, akurat nie padalo ale plecy w blocie :P to mysl, mysl ja jestem chetna :D i moze uda mi sie Was wszystkich do wawy zaprosic, tzn zaprosic moge zawsze ale zapewnic nocleg juz nie... :( Dermika -> przepraszam ale nie moge dac linku do zdjec, dopoki wszyscy uczestnicy zlotu nie zgodza sie na publikacje wszystkich zdjec... cierpliwosci zatem!! ;) Ghana -> ja jeszcze nie zaczelam czytac \"Karla...\" bo chce skonczyc Kinga najpierw, ale do nastepnego zlotu na pewno przeczytam :) Kluseczko -> alez ja bylam w szczecinie, podobalo mi sie i rybke smazona jadlam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Tygrysku oczywiście rozumiem!!! Myślałam ze juz masz wybrane fotki he he zatem czekam cierpliwie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany no serio Wam się miasto podoba ? a która część jeśli mogę wiedzieć ?:D a ciekawa jestem gdzie Tygryku jadłaś tą rybkę :) bo ja nie znam tu ani jednej smażalni z prawdziwego zdarzenia, gdzie smażyliby świeże ryby...ach się rozmarzyłam, muszę na jeden dzień chociaż skoczyć nad morze :) ściskam i idę zawijać...krokiety, nie sreberka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale żaglowce będą ponoć prawdziwe i jakby co mam spory kawałek podłogi do wykorzystania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryne jadlam w takie budce kolo jakiegos bazarku ale zielonego pojecia nie mam jaka to ulica czy dzielnica... nie twierdze, ze ryba byla swieza ale na pewno nie smierdziala a ja po jej zjedzeniu nie chorowalam ;) Do Szczecina znow jade przez Poznan ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Bo wszystkie drogi prowadzą przez Poznań :) hehehehe Deszczyk pada, ale dzisiaj nie jestem rowerem i mam parasol, planuję właśnie spacer w deszczu pod parasolikiem do domku...melancholia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sie od razu przyznam,ze zamiast wyjadać grochówkę - wypijam zaległy gin ;) Tygrysku- ty masz tel. Maćka a ja nie mam twojego:( i zapraszam w każdy łykend oprócz tych, kiedyś tam wymienionych :) A u Ghany wyczytałam,ze ze Szczecina jest blisko do Wilna i strasznie sie zdziwiłam zanim nie dotarło do mnie, ze to o Wolin chodzi :D A ja ze Szczecina pamiętam hotel \"Żeglarz\" czy inny \"Rybak\" z łazienką...wspólną na korytarzu :o i jeszcze pamiętam....deszcz? ;) Mała- dzisiejszego sms-a też nie dostałaś???? nr sie zgadza..nic nie rozumiem :( Ninuś-Nunuś...co tam dziś slychować? Makaroniku luby- to gdzie to słońce pyrtło skoro i u ciebie i u mnie i w Gdyni- leje równo ? Jak dobrze zajrzeć pod łóżko 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak bajdełej w pijanycm widzie...czy ktoś widział Szafirka? a co z Szam-gdzie jest Maja? i jak sie ma Gio? i czy Saszke przestała boleć głowa??? Taak się tylko pytam...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa nie mam czasu doczytać Was do końca :o W ogóle nie miałam czasu tutaj zajrzeć.. :o W piątek do południa nie wiedziałam, co mam robić, czekałam na tel.. a tu nic. Na szczęście miałam ich telefon, bo dzwonili na komórkę (heh technika :D ). Zadzwoniłam, okazało się, że jeszcze panie od dyra nie dowiedziały się i miałam czekać na tel. Tel. odebrałam i dowiedziałam się, że jednak nie dostałam tej pracy. I wiecie, co - jaka moja rekacja - ucieszyłam się :P Podejrzewam, że przy otrzymaniu pracy też ucieszyłabym się ;) Wygrało morze ;) heh - dobrze, że narobione zakupy nie zmarnowały się - chociaż niektóre musieliśmy zjeść ;) Cieszę się na ten wyjazd. Już większość rzeczy w aucie, ale jeszcze sporo do dopiero spakowania :) (zabawki, wielkie naczynka i inne rzeczy, które jeszcze będą używane ;) ), no i żarcie na czas jazdy nad morze. Paweł właśnie próbuje pospać ... ;) Wracam koło 20, 21 - nie wiem dokładnie, czy coś nie chce P. zmienić w związku z przesunięciem - nie pytałam hahaha. Tak miło czytać Wasze relacje :D Saszka, Rokita gratuluję własnego zlotu :D Uciekam, bo Gosia idzie normalnym trybem - i właśnie wysłałam ją, żeby... zrobiłą sobie kolację hahaha - ciekawe co jej dam, jak nic nie ma - reszta spakowana itp :D Buziaczki całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha - u mnie w sobotę zlotową wiało i lało na przemian ;) Gosia poszła do kuchni i... dorwała z półki bułki słodkie na wyjazd - otworzyła pudełko (to takie przezroczyste) i zaczęła skubać bułkę :) Hmm.. dałam jej zwykłą.. za bardzo nie mam co jej dołożyć (chyba, że ukochane masło..), ale jak widzę na razie wcina z radością :) (spoko jeszcze będzie cycuś po kąpieli). Kasiek a ja poproszę o zdjęcie Ciebie w sukni ślubnej, może być z małżonkiem :P :) do zobaczenia za dwa tygodnie - bawcie się dobrze ;) papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwage bede (znow) monotematyczna - fitness :P zaliczylam 2,5h zajec i... w ogole nie czuje zmeczenia... nic a nic!! a to wszystko przez to, ze po raz pierwszy wyszedl mi idealnie uklad na stepie u Piotrka :D i tak sie ucieszylam i bylam z siebie dumna, ze nie enrgia mi sie odnowila ;) no dobrze, mam zgode Zlotowiczow na upublicznienie zdjec, wiec kto ma ochote zobaczec (ostrzegam to jest kolo 150 zdjec!!) to lapka do gory i ladny usmiech do mnie, Air, Ghana, Niny lub Malej (do Danonkow tez mozna ale oni rzadko zagladaja...). sa tam tez zdjecia pieknej Kasiek w slicznej sukni slubnej :D Majorek -> wypoczywajcie i bawcie sie dobrze :) Ninka -> dorzuce Twoje zdjecia do galeri, zeby balaganu nie bylo, dobrze? Rokita -> alez byla impreza!! wszyscy wygladaja na szczesliwych :D zaraz podesle nr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rokita=> wrzucilam ci na pocztę flmiki i adres :) Do pooglądaania :) Nie trzeba komplementować ;):) A za to poproszę zdjęcia z minizlotu :D Ninka=> dzięki za fotki 😘😘😘 Twoja mała slodka, a diabły...fajowe ;):D Ghana=> Zupelnie inaczej sobie ciebie wyobrażałam :D Jak kawał baby, a ty taka...krucha :) Jasiek zapierniczał za samochodzikiem na potrzeby nagrania. Normalnie jeszcze bardziej zapiernicza, ale to trudno tak szybko nagać :O, wiec musialam go zachęcić=zmanipulowac :P:D Tygrysku=> jak już wybierzecie zdjęcia, to podaj mi prose linka do twojej galerii. Wysłałaś mi kiedyś i nawet zapisałam w jakiejs kategorii w ulubionych, ale nie wiem gdzie...:O:) Majorek=> fajnego wyjazdu! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×