Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

juz po szkoleniu! prowadzil je Anglik, a ze wszyscy znali angielski to obylo sie bez tlumaczki ;) dzisiaj tylko bylo takie wstepne spotkanie, wiec krotko... ponównie spotykamy sie za 3 tygodnie :) w kazdym razie szkolenie zapowiada sie ciekawie! w spadku po dziewczynie, ktora tutaj przede mna pracowala odziedzyczylam zestaw roznych herbat.... wlasnie probuja jakas dziwna mieszanke z upraw ekologicznych... w skladzie ma m.in. blawatek, igly sosnowe, melise, jezyne... zaiste dziwny smak... ;) Air -> piec? my sie tutaj wietrzymy, bo goraco, a Ty grzejesz... ;) Gawron -> gdzie mi tu o twarozku piszesz, kiedy mi w brzuchu burczy :P Ghana -> dobrze, za bardzo nie bedziemy obgadywac ;) Gio -> Aslama Ochdi = Witajcie Siostry ;) A Tobie nie chodzilo o Salem Alejkum czyli dzien dobry? aha, czy dotarl do Ciebie link do galerii ze zdjeciami? Gruby Mis -> laaaadne zdjecia :D postaraj sie byc w knajpie ok 20 ale nie wczesniej ;) pusc sygnal jak juz dotrzesz a Cie zgarne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąż i siostra mi mówią, abym się upewniła o którego \"S\" chodzi! napiszesz? bo co tu dużo mówić, ostatnio mało bywam w stolicy i trochę mogę pobłądzić :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysek - no piec ;) gazowy, taki ustawiony żeby dogrzewał do 21 stopni jak trzeba, bo jak rano przychodziłam to było około 18 i jak się siedzi przy kompie to jest zimno, ja nie lubię żeby było jakoś bardzo ciepło, ale nie lubię jak mi marzną ręce i mam zimny nos :P Fajny spadek :) ja ostatnio kupiłam na allegro 10 próbek yerba mate i próbuję się do niej przyzwyczaić, różne smaki są, niektóre pyszne a niektóre smakują jak ochydne ziele :P Misiu - świetne masz dzieciaki :D a suknia super, dobrze pamiętam, że ją dziergałaś na szydełku? :) bardzo pięknie wyglądałaś z tym bukietem stokrotek. Ghana - fajne masz zadanie ignorować klientów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa! Piece gazowe:) Przeklejam coś z Kamienicy na ten temat:) Z życzeniami, by sie nie powtórzyło: Myrevin Przypomniałaś mi niemiłe zdarzenie z młodości. Mieszkałem kiedyś w takim bloku co to ciepła woda była dzięki takiemu piecowi na gaz. Poszedłem się kąpać. Odkręcam wodę a tu gaz sie nie zapala.. Zajrzałem w ta szparkę co się powinny zapalic palniki.... A tu jak cos nie huknie... nie tylko brwi rzęs i brwi nie miałem nawet te włosy w nosie poszły częściowo z płomieniami. O grzywce nie wspomnę. A zapch spalonych włosów jeszcze dwa dni się za mną plątał Idę sie kąpać . Dobrze że nie mam teraz pieca gazowego. AIR >> właśnie wczoraj przerabiałam prawdziwki na coś zjadliwego:) Czekam w takim razie z niecierpliwością! Gruby miś >>> No śliczna kiecka! A zawartość jaka! :) Dzieciom z oczu wyziera NAJPRAWDZIWSZY charakter! A więc sobie wyobrażam ich dojrzewanie....:) Nie będziesz się nudzić ani minuty, zobaczysz!:) ghana >> dostałam wizytówkę👄 a nawet odpisałam już:) Tygrysku >> najmocniej przepraszam! NAJMOCNIEJ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air -> tez kupilam te probki!!!!!!! ze sklepu w Otwocku, razem z rurka do picia? ta cholerna rurka co chwila mi sie zatyka ale przeplukuje i jest ok :) masz racje niektore sa dobre, a inne bleah Gawron -> nie ma sprawy, na szczescie mialam kanapke :D Misiu -> Sphinx w Alejach, kolo rotundy, ten ktory zostal otwarty jako pierwszy :) zaraz Ci podam \"haslo\" na maila, bo zaklepalam stolik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:D :) :D Gawron - prawdziwki to nam już od jakiegoś czasu cenzurują :P A ja od trzech dni jem tylko grzyby :) i jestem zachwycona, bo mi bardzo smakują, a nigdy nie jadłam bo myślałam, że nie lubie :P Tygrysek - no to mamy yerbę z tego samego źródła :P moja rurka sie nie zapycha :P Miś - uważaj w tym Sphinxie, bo jak Tygrysek idzie do Sphinxa to się dziwne rzeczy dzieją, na przykład wszyscy kelnerzy dostają rumieńców :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawron=> Coś wrzucę od siebie w wolnej chwili :) Prawdziwki są super :D:D:classic_cool: Potwierdzam - Miś ma superowe dzieciaczki. Pomysłowe, wesołe, grzeczne (ale nie w taki nudny sposób ;) )i bardzo, bardzo urocze :) GrubyMisiu=>Śliczna byla z ciebie panna młoda, taka skromna i niewinna:) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki :) O co chodzi z tymi wizytowkami? :D Nie dostalam Gawronowej, czemu? :) Gawron, ja też jestem z Krakolandii, zresztą mamy wspólną znajomą z Kolberga ;) Rokita - cudne foty z Babiej :) Kocham Babią, kocham gory ❤️ A jak ta Panna Mloda się wspiela na gorę? :classic_cool: Majorek - sliczna ta Twoja Corcia, a usmiech ma po Tobie, serio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka... Ależ mgla rano byla... Anoł wrócił do domu, tylk właśnie w tym momencie jak mi zadzwonił budzik i musiałam wstawać :) Jest tylko dzisiaj! Gio - a w końcu obgadalyscie nas bardzo czy tylk troche ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dzień dobry :) Znowu mam katar i boli mnie gardło. Wczoraj na jodze ćwiczyłam przy otwartym oknie i widać na dobre mi to nie wyszło :o a w sobotę wesele, mam nadzieję, że dojdę do siebie. Tak, Diablice się spotkały i chyba faktycznie było wesoło, bo mi wysłały smsy, każda swojego...a mi co pozostało? zazdrościć, złe uczucie, ale co zrobić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek bardzo :D spalam malo, wstalam wczesnie, wlasnie jem sniadanie, Marcinka (kolega z pokoju) jeszcze nie ma, wiec radio mi nie gra (internetowe mamy), w glowie hucza francuskie slowka, kawa stygnie, zycie nadal jest piekne i wspaniale!!!! pomimo tego, ze nie bardzo rozumiem specyfikacje przetargu... co tam!! naucze sie :D La vita bella!!!! Franuski byl od 7:30 do 9:00 i znow mialam indywidualne zajecia :D wczorajsz spotkanie to dodatkowy power i kop energii oraz szczescia na moja rozradowana osobe :D Gruby Mis wyglada na maksymalnie 20 lat!! i jest baaaaardzo sympatyczna dziewczynka :D i nawet opierpapier od Gio mi humoru nie psuje... zreszta ma racje, mialam do niej \"glosna buzie\" (Gio - przepraszam ❤️ ale wiesz, ze ja Cie i tak habibi :D) Air -> nic sie nie boj, my juz kombinujemy, co by do Poznania wpasc :D albo znow w gory na urodziny Julencji :D trzymaj sie cieplo i z dala od przeciagow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo w góry na urodziny Julci ciotki się zjadą - świetny pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) Czekamy na fotografa.. ;) - musiałam posprzątać ;) Tego z USC, Anioł powiedział między 17 a 20.. no i se tak jakby czekamy \"w zawieszeniu\" .. :P Ta Gawrona wizytówka taka zupłełnie diabłowa ;) I tak się zastanawiam, czy my tak o sobie wiemy wszystkie takie rzeczy, o których ona napisała :) Gawron fajna z Ciebie kobita i wcale nie sucha hihi ;) haha ta ilość jaj... :D:D Gosikka http://www.adobe.com/shockwave/download/download.cgi?P1_Prod_Version=ShockwaveFlash to spróbuj zainstalować ;) Gio.. kurcze :) jak miło nas nazwałaś (mnie też :) ) Misiu fajna tu suknia szydełkowa :) Kurcze.. a ja mam taaakie zaległości w Waszych zdjęciach... :o :P no i czkawka mnie dopadła.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawron=>nic się nie bój :) szczerze i od siebie napisalaś :)😘 Dostałaś? Majorek=> ja chyba mam adrobe\'a :O i dooopa Airek=> zdrówka 🌻 Coś jeszcze mialam... Aha, zlot! Faaaajnie :) Niby nie daleko ode mnie, a tak daleko :O Ten w górach jeszcze bardziej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry co za syf na polu, pewnie przez to czuje sie jak przeżuta guma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aslama Ślicznotki Wy Moje :D calkiem fajnie jest nie miec identyfikatora (ciagle nie moge sie zebrac, zeby im zdjecie dostarczyc) i nie moc odebrac kluczy od pokoju... dzien w pracy rozpoczynam od pogaduszek w sekretariacie, a ze wszyscy sie tam przewijaja to z kazdym pogadam :) mimo wszystko ciesze sie, ze juz piatek i weekend tuz, tuz... poranne wstawanie nie jest tym co tygryski lubia najbardziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :D Tygrysek - normalnie pałasz miłością do świata ;) Też bym sobie w weekend pospała, ale nie da rady...jutro na 8 idę do fryzjera, potem jadę na wesele, w niedzielę może pośpię, ale nie wiadomo, o której wrócę z baletów, na poniedziałek wzięłam urlop, nie będę ganiać jak głupia. W dodatku się przeziębiłam i teraz na gwałt się próbuję wyleczyć, jak Ty przed wyjazdem :P jutro muszę być piękna, a nie łzawiące oczy i czerwony nos :P Ghana - pogoda mnie też nie rozpieszcza, totalna jesienna pogoda szrówkowa dzisiaj, nic tylko leżeć i spać, a nie w pracy z samopoczucie, takim jak napisałaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITOJCIE :)!!! Wróciłam!!! Przeczytałam i .... no NIEEEE!!! Nie! Tylko kilka zdań o naszym mini zlocie??!!! Jak to? Ja nadal emanuje dobrą energią , ktorej nałykałam się na spotkaniu...poznałam cudnego Grubego Misia, który....jest śliczna, spokojną kobieta! Nie dałabym jej wiecej lat niż 20! No i ta 4 dzieci!! Od razu zasypałysmy ja pytaniami w stylu: jak sobie daje rade z taką gromadką? Jak to wygląda \"logistycznie\"itp. :) Gio poznałam od razu (ze zdjęć!) ciepła kobietka, zmęczona ogromem spraw i problemów....bardzo chciałam gdzies usiąśc z nią w kąciku i spokojnie pogadać o wszystkim....ale tym razem się nie dało....Tygrys zaabsorbował nas swoją osobą na maksa! ;) No i TYGRYS! Powiem wam, że laska się z niej jeszcze większa zrobiła, wyszczuplała tak, że mi szczęka na asfalt opadła, ma ten błys w oku...to CUŚ..... ;) Zagadałaby nas na śmierć - i faktycznie, miała: dużą buzię do Gio! Musiałam bronić naszej Gio! Kelnerzy w Sphinxie byli "niepodrywający"....trudno ;) Zrobiłam kilka fotek ze zlotu, potem wam wrzucę na maila. ja czułam się światowo w \"STOLYCY\"....zaparkowałam tuz obok Pałacu Kultury...Warszawa nocą wygląda pięknie! Nie było szans by się nagadać, czas płynął za szybko... Do hotelu wróciłam po 23.00 i wszyscy od razu mnie wypytywali jak udało się spotkanie, bo widzieli jak na nie się cieszę. Udało mi się wybić z glowy moim kolegom pomysł, by pojechali tam razem ze mną, chętnie poznaliby moje koleżanki, no i najważniejsze: mogłam się przecież zgubić w wielkim mieście ;) Taaaa...Podrywacze! Teraz nadrabiam czas w domu, czeka mnie góra prania, sprzątanie, zakupy.....Julka jakos specjalnie nie szaleje na mój widok, więc chyba przeżyła tą rozłąkę. Znikam kochani, popisze więcej wieczorkiem, bo przy Julce za dużo się nie da. Aha- pozdrowienia od Borewicza! Planujemy mini-zlot we Wrocławiu w tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poruszanie sie po roznych budynkach tej firmy to fascynujaca przygoda.... zeby pojsc do kadr trzeba zjechac na I pietro, przejsc lacznikiem do innego bloku, wjechac winda, a potem isc.. a kadry stanowily tylko poczatek mojej wyprawy ;) musze jeszcze odnalezc biblioteke beletrystyczna, bo juz wiem ze jest takowa! co Wy macie do pogody? przeciez swieci slonce :D a drzewa maja takie piekne jesienne liscie... :) Air -> cirrus i katar masz z glowy!! tylko musialbys jeszcze dzisiaj wziac pierwsza tabletke. Na noc cos na wypocenie sie i z dala od okien - bedzie dobrze! Gio -> cos chcialam ale zapomnialam co :P Ninka -> a jak zabek Juleczki? wychodzi? przepraszam za absorbowanie swoja osoba ale mnie sie ostatnio buzia nie zamyka, oj nie... nadal jade na pelnych akumulatorach pozytywnej energi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina...na ten mini-zolt to bym sie mogła wprosić gdybym mogła :D Gio...stadion to dla mnie hardcore - raz mnie kolezanka zaciagnęła jako ciekawostkę (stadion ciekawostka , nie ja ) - ucieszyłam się kiedy mnie już tam nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana...przez chwile zwątpiłam co ty robisz na polu ;) ale już wiem że chodzi o dwór poprostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×