Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

sweterek kupiłyśmy w Warszawie, Tygrsek nam doradził gdzie najlepiej na polowanie. znaczy jeszcze bluzka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz jak się moje wrózby spełniają! nawet przed wywrózeniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co nie zmienia faktu,że nadal nie wiem jakiego konia chcesz kopać????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obowiazek obowiazkiem, zabawa musi byc! a dzis mamy podwojne swiato!! Pierwsza jestem! Ninko, dla Twojego Babla 👄 [grzechotka gryzaczek] i [wielki mis] :)Niech sie zdrowo chowa! Donia, dla Ciebie tez duzy cmok 👄 precz wstretne kalorie! Sto lat, sto lat, niech zyje zyje nam...!!!!!! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Saszko, sprzatanie sprzataniem, ale konia zaraz myc? nie przesadzasz odrobinke?;) Pobudka, spiewac, tancowac trzeba!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry:) Gawron, nie rannym, przedrannym, zarannym:D tylko poprzestawianym, sama nie wiem jak mam spac w dni wolne, bo drugi mies pracuje na nocna zmiane:P Gio👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julku, rośnij zdrowo i bądź podobna do mamy ❤️ :) 🌼 Tygrysku, dziękuję, ale to za duże słowa, naprawdę za duże :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giovinetta>> będzie dobrze!:) cinnamon_girl >>> ja po nocach miałam straszliwą głupawkę, która mi nie przechodziła :) Więc współczuję Ci bardzo! Nie ma nic gorszego od poprzestawianego snu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dzień dobry Kobietki kochane :) Kurczę, wiecie jakie to miłe tu wejść z rana (w zasadzie z poługnia :) ) i zobaczyć, że tak sobie miło gaworzycie :D super to jest! Dermika - sto lat! sto lat! niech żyje żyje nam!!!!!! 🌻 🌻 🌻 zdrowia, szczęścia, miłości i spełnienia marzeń :D Ninka - najlepszego dla Julci i dla Ciebie, bo jak ktoś słusznie zauważył, z okazji urodzin dziecka trzeba też złożyć życzenia Mamie :) niech Julcia zdrowo rośnie i jest taka słodka i kochana jak do tej pory, a dla Ciebie i D. dużo radości, cierpliwości i MIŁOŚCI ❤️ Saszka - no to rewelacja! zamaszysta spódniczka i kozaki do kolan, modna nasza Saszka jest, jestem dumna :D a najbardziej z Alinki, że ma taki dar przekonywania 🌻 Rokita - a może mi też powróżysz co? :D chociaż nie...niech się dzieje co chce, ja lubię niespodzianki, a jak np. będzie wyglądało sprzątanie to ja nie chcę wiedzieć...od rana się zbieram do pakowania książek i na razie rozłożyłam drabinę :P hehehehe Kluska - piękne te \"pierniczki\" :D ja raz próbowałam robić anioła, ale nic mi nie wyszło, w piecu się przypalił :P Cynamonek - ale miałaś nie pracować do poniedziałku prawda? czy mi się znowu ludziki pomyliły? tak długo Ci zeszło przy tym czekoladowym winku? Gawron - :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego Julio i Matko Julii 🌻🌻🌻 Kochajcie sie zawsze tak jak teraz i rośnijcie zdrowo :D Donia- Sucha z Kickeim czy bez Kicka zawsze pozostanie dumna,że z jej murów wywadzi się taka Diabliczka :D🌻 Wiatjcie Diaboły:) Uwielbiam takie małomiasteczkowe przedpołudnia! Deszcz na zmiane ze słońcem, liście mokre,w słońcu mienią się wszysktimi kolorami, z okien sączy się gdzieniegdzie muzyczka, dzwony poganiają-jeszcze masz 15 min., pachnie rosołem niedzielnym i jesienią....ummm..jak dobrze czasem jest.... Od poprzestawianego snu gorszy jest...bark snu ;) więc jepiej iech jest jak jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie widze ze kilka uroczystosci urodzinowych mi smigneło wiec moze tak ogólnie złożę zyczenia WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO! :D :D chyba nie wiedzie mi się ostatnio więc nie piszę, ze stresów mam wysypkę - nie wiedziałam ze tak mozna ale jednak - jestem w kropki. chyba jak Nina nie chcę żeby było \"jakoś\" - ale chyba jednak nie ogarnę wszystkiego i nie moge się martwić za wszystkich, chociaż to robię. Nie mam problemów z pozbywaniem się rzeczy (torebki, ciuchy, buty) bo wiem gdzie się ich pozbyć - pewnie kazdy ma w swoim mieście coś takiego jak np. schroniska dla matek z dziećmi itd. Poza tym przekonałam się przy ostatniej przeprowadzce że zbieractwo to tylko utrudnienie ;) \"moze się przyda\" znaczy zazwyczaj ze zaraz zapomnimy ze taka rzecz została w ogóle upchnięta w jakiś tam kąt. Szaszko - do kompletu bluzeczka i zakiecik lub sweter - to tak logiczne ze wrózki nie trzeba ;) idąc dalej tym tropem mozna jeszcze się pokusic o stwierdzenie ze niezbędna bedzie odpowiednia bizuteria do tego zestawu (jesli lubisz nosić) :) kozaczki cudowna sprawa tylko standart szerokości cholewek jakby nie dla mnie, uwielbiam tez zamaszyste spódniczki ale na kimś bo sama wygladam jak kaczuszka w takich...za krótkie nózki ;) Rokitko...napisze jak bedzie lepiej...czyli nie wiem kiedy pozdrawiam wszystkie diabły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sto lat, sto lat stooo laaat!! niech zyja, zyja naaam!! a kto? A Juleczka i Donia!! :D 👄👄👄 👄👄👄 hmm chyba nie jest to dobra godzina zeby zjesc sniadanie? to ja moze poczekam do obiadu :P bylam dzisiaj na pierwszych zajeciach z tanca brzucha! REWELACJA!! to jest trudne!! a jak miesnie pracuja, niech sie schowaja klasyczne brzuszki!! bylo super!!!! :D oczywiscie, wczesniej zaliczylam master class (tj 1,5h) zeby sie wypocic i zmeczyc :P Air -> ksiazki mozesz tez sprzedac na allegro :) Cynamonek -> a co konia nie trzeba myc? brudny ma byc? konie tez sie myje i czesze!! :D Gawron -> a ja jeszcze bez kawy, za to ma guaranie ;) Kasiek -> wysypka od stresu? to trzeba wprowadzic w zycie slowa piosenki Cynamonka! ja mam \"zaprzyjaznione\" dom matki i dziecka, szczegolnie przed swietami milo jest ich odwiedzac, chociaz nie jest to latwe... ale nie ze wzgledu na to, ze rozstaje sie z rzeczami a z uwagi na dzieciaczki... Klusia -> slowa sa akuratne! a ozdoby choinkowe sliczne! :) Rokita -> a moje przedpoludnie chociaz duzomiasteczkowe to ma identyczna pogode ;) ochota... hmmm a czy wazne na co ona jest, czy tez ma byc i juz? Saszka -> nie kop konia!! nie mozna!! konia trzeba poglaskac i przytulic sie do szyji jego... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu wesoło... :D Kluska, Saszka, gGawronek, Rokitka=> :D:D:D jak już coś napiszecie, to...:D:D:D😘😘😘 Rokitka=> Czyli ja \"na swoim miejscu\" ? :D😘 Kluska=> fajowe :) Ja się przymierzam w tym roku do prawdziwych. "Podróbki" nie przejdą, bo jestem z tych piekących ;) i goście by się pokaleczyli (pewnei każdy by uznał, że są prawdziwe i próbował :O:D ). Taki dobry humor na Diabłach się udziela :) Wkleję jeszcze tu, bo nie wiem, gdzie ta powsinoga wcześniej zajrzy :D:P Doniulka, mordo ty moja! ;):D:D:D 😘😘STO LAT😘😘 🌻🌻W ZDROWIU🌻🌻 ❤️❤️MIŁOŚCI❤️❤️ :D:D:D:D:D I DOBRYM HOMORZE :D:D:D:D:D Kochana babeczko :* ;):D Noo ..... ;) A dla pieknej Julęcji: Słoneczko malutkie, rośnij zdrowa, mądra i fajna, jak Mamusia ❤️🌻[super smoczek][pyszna flacha][kotek i piesek do towarzystwa] :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To od końca. [Od jutra koniec urlopu to się muszę wyżyć jeszcze dziś w pisaniu;)] Ochota- ma być i już! Jak jest jej coraz mniej to, generalizując, człowiek się starzeje. Czyli można być młodym w wieku 60 wiosen i starzeć się przed 30-ką. Czasami obejmowanie konia za szyję nie wystarcza. Czasem trzeba się z nim pokopać. C\'est la vie ;) Kasiek- kiedy będzie dobrze? mój przyjaciel mawiał : \"już było!\" Teraz się ciesz tym co masz i nie psuj sobie swoich \" nocy i dni \" myśleniem, że mogłoby być lepiej [wiem co mówię ;) zrobiłam kiedyś ten błąd]i pisz! pisz! :) Cynamonek- wyspany? :) Air- spakowany?:) Klusek- wypoczęty?:) Gio- Jak tam dziś sunia?:) Gawronku- co słychać? :) Gossika- no a nie? ;) Chyba jednak smyrnę na spacer, choć moje miasteczko takie małe ,że nie bardzo wiem skąd dokąd mam iść żeby liście widzieć a ludzi [wiem, wieem, kochać trzeba] jak najmniej? No to miłej reszty niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosikka, chcesz sprawdzony przepis ? :) ja robię i prawdziwe, i udawane pierniczki ;) Wypoczęta ? chyba tak, dziękuję :) Tygrysku, no...dziękuję, ale podyskutowałabym ;) AIR, bo to na 80st na godzinkę-dwie. lecę, bo chyba ziemniaki sie przypalają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za wściekła niedziela! Net co i rusz pada jak potłuczony jakiś, jakieś dziwne osoby dzwonią domofonem oferując mi : nawóz pod róże (\"ale to naturalny gnój, proszę pani\" - jakbym o niczym innym nie marzyła!), poznanie Biblii, bo \"apokalipsa się zbliża, proszę pani, czy pani nad tym kiedyś myślała?\", \"korę pod iglaki\", \"mrożone frytki \"(!!!!) i czy \"może pani wie gdzie mieszka pan X?\" - pewno, że wiem, ale nie powiem! poza tym Młodsza Zebra nie może doczekać się zejścia na dół na urodziny bratanka ( bratanek kończy 2 lata), a ja wysłałam męża do tesco po papier do pakowania i jak wsiąkł, tak go nie ma:( I w ogóle.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Air
Nie wiem czy nie pomyliłam ale kiedyś Ty albo Tygrysek czytala książkę o takich co nurkowali i ona poźniej utonęła :P Mogę się dowiedzieć jaki był tytuł bo żem zapomniala :D Z góry dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksiazke o nurkowaniu czytala Ghana :) mam lody, herbate rumowa i... bede ogladac Supernianie - niedziela jest w koncu! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluseczko=> Gdzieś miałam, ale chętnie zaczerpnę od ciebie :)😘 Taki przepis na sztywne (do wycinania i na choinkę)? :D Miałam robić rok temu,ale Jasiek miał pół roku i mi się nie chciało :P:D Gawronek=> Masz wesoło :D [bez ironii] :)😘 Tygrysku=> \"Niedzieluj się\" :)😘 A ile usiedzisz na jednym miejscu ;)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosika - tak, sztywne :D 1/2 kg mąki, 20 dkg cukru i 20 dkg miodu , 12 dkg margaryny, 1 jajko, 1 łyżeczka proszku do pieczenia, szczypta soli, 1 opakowanie przyprawy do pierników. po upieczeniu nie zamykać. Zostawić na wierzchu żeby chłonęły wilgoć i zmiękły. Wtedy możne dekorować czekoladą i zamykać :) smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRY WIECZÓR :D:D:D:D:D:D Az mi sie buzia śmieje :) Tyle pieknych życzeń ❤️ dziękuje BARDZO !!!!!!!!!!!! Oby sie spełniły ;) :) Gosia do mnie dzwoniła popołudniu no i mi szepneła że mam ffajowe życzenia na forum :P a ja jak na złośc nie mogłam zajrzeć wcześniej no i normalnie myślałam ,że kręćka dostane :-0 :D no ale juz .... :) raz jeszcze DZIĘKUJE 🌼 ❤️ A dla JUleczki równiez zycze STO LAT zdrówka i samych uśmiechow 👄 My z Kamilka co rok robimy pierniczki na choinke :) lukrujemy i przystrajamy kolorowo :D Tygrysek ale Ty masz energii w sobie !!!!!!!!!!! Normalnie mi imponujesz :) Gosia taa powsinoga :P:P:P A i wiesz co musze Cie troche opierniczyc!!!! Jak mogłas napisac ze jestem od Ciebie fajniejsza?? :P Obie jestesmy jedyne w swoim rodzaju !! :D:D:D:D A mój maz po czterech dniach wolnego jest bardziej zmeczony niz po calym tygodniu zapierdzielania .... ja stęskniona siedzenia u jego boku a on po dwoch dniach ma juz tego dosc :P ;) Cinamonku czyli pracujesz na zmiany??? :) Airku a no własnie efekt łazienkowy REWELACJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I jak Gawron Ci napisał w meilu (sorrki Gawronku ale do mnie tez doszło :) )KOTKA masz ślicznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A ja znowu się napiłam wina...czy ja nie za dużo piję? :D ale jest mi z tym dobrze :P Nie czytałam o nikim, kto nurkował, to chyba faktycznie Ghana :) Kotka mam ślicznego :D dziękuję...wiem :) A jutro poniedziałek, więc się idę jeszcze pocieszyć niedzielą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluseczko (hmm moge tak pisać ?? ;) ) --->>> dmuch... dmuch.. zyczenie pomyslane świeczka zdmuchnieta :D:D:D Gawronku--- >> AHA :D:D:D:D:D:D:D:D Airr hmm jak czytam to ja pije z taka samą czestotliwością jak Ty .. ja myśle że nie ma sie jeszcze czym martwić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×