Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

Majorek -> mam doswiadzcenie ale b. nie lubie ich pisac... z reguly robilam tak, ze udowadnialam, ze te cechy, ktore wymieniaja w ogloszeniu posiadam... np poniewaz w pracy mam doczynienia z dokumentacja w jezyku angielskim, posluguje sie nim biegle... i tak staralam sie \"skomentowac\" kazdy pkt z ogloszenia a co do stawek, to nie znam sie jak to jest w Twojej branzy ale mysle, ze poniez 2 - 2,5 tys netto to na pewno nie masz co schodzi... jak nie wiecej... kolega, prosto po studiach dostalo cos kolo 5 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki. Heh.. 5 tys. na dzień dobry.. musi być pasjonatem dobrego działu w naszej branży.. hehe. W Twoim mieście są takie stawki.. hehe.. u nas niższe. Właśnie mam parę fajnych ogłoszeń, ale oczywiście nie z mojego miasta.. tutaj to jakaś bryndza jest .. albo specjalistów potrzebują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Majorek - a jest tam możliwość wpisania widełek? bo najlepiej jest podać jakiś zakres, faktycznie głupio to zrobili, bo trzeba się najpierw zorientować w stawkach w danym mieście. Dobre wieści z pogodą na wrzesień :D Tygrysek - hmmmm od czwartku zanurzenie w błękit :) ależ Ci dobrze, ale \"się gra się ma\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej - po urlopie się melduję :) tylko muszę się trochę odrobić z pracą ... ale nie wiem czy zdąże nadrobić i poczytać... Byłam dziś na kolejnym badaniu - wszystko ok, tylko brzuch trochę pobolewa... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana, to normalne:) Nic się nie martw! Napisałam do Ciebie mail, zobacz se:) I w ogóle.....cieszę się, że jesteś po urlopie! :) Jesień się zbliża, czujecie to? Zaczynam widzieć dom sąsiadki, którego w lecie nie widzę, bo zasłaniają go liści drzew. A teraz zaczyna prześwitywać, jak całkiem zobaczę - znaczy - listopad:) ZEBRA DZIŚ WRACA!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana -> czekam na urlopowe opowiesci! Majorek -> pasjonat? to najwiekszy leser jakiego znam! :P Gawron -> pewnie juz na lotnisku Zebry wypatrujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ghana - to świetnie!! Zebra przylatuje za godzinę, Gawron na 100% już na lotnisku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zebra!!! :D:D Gawron z tym domem niezła historia :D Tygrysek ale chyba nie przy kompie? no chyba, że to inna branża. Air no nie ma tam widełek i tak się zastanawiałam, że skoro to prace tymczasowe, to one są różne chyba, nie tylko w moim zawodzie.. i już w ogóle nie wiem, co wpisać. Jedno cv już zaniosłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ghana - wysłałam maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre! ja kiedys napisalam list motywacyjny wierszem, na stanowisko copy writer'a i mnie zaprosili na rozmowe!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu tyle dziecimłodzież bluzga, że uszy więdną?? Ja nie wiem i nie wiem, co będzie dalej, gdy moje dziecko będzie w wieku późno szkolnym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja robię dziwne błędy ortograficzne i nie wiem dlaczego. Bluzgam też i też nie wiem dlaczego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air buhahahaha ale wczoraj to była masakra jakaś... Na placu zabaw dzieci praktycznienie było, ja i jakiś chłopiec z babcią, która siedziała na pławce poza placem. On zresztą wtedy poszedł. My poszłyśmy na górkę i coś tam (poza plac) i w międzyczasie na plac przyszło troje (2 laski i chłopak) dzieciaków.. hmm.. nie mam pojęcia w jakim wieku..z 12 lat.. może więcej? Przyszli tam z psem, a dziwnym trafem ktoś odczepił tabliczkę niedawno zamontowaną, że z psem nie wolno. Zwróciłam im uwagę - usłyszałam jak ta jedna powiedziała "mówiłam" itp.. normalnie. Siedzieli tam niestety. W międzyczasie jakaś babka przechodziła obok i zwróciła im chyba ostrzej uwagę, więc oni też ostrzej. W końcu wynieśli się za plac na takie drabinki nieopodal. No i tam już potem różne rzeczy się działy. Jedna poszła, to ten chłopak wyzwał ją od jakiś cip.. itp. Rzuciłam tylko groźnym wzrokiem, na szczęście jakiś facet zwrócił im uwagę. I tak co jakiś czas jakieś słowo, spojrzenia itp. Mało tego inne chłopaki przylazły na boisko, też jakieś bluzgi.. A jak odchodziłam, to 3 laski nie wiem, czy do mnie.. czy coś.. na 3,4 "wypie***lajcie" ..no po prostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cisza.... :) Ghana odbierz maila :) Misiu, Szafirku - powodzenia na następnym egzaminie. I pamiętajcie - fajne dziewczyny nie zdają za pierwszym razem, tylko za drugim :D:D Coś o tym wiem ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrowieniadla wszystkich, ja tez was kocham i tyle. lecialamteraz w tym upale2 km zeby na wyrypanej klawiaturze cos napisac. czasu nie ma na nic, ekipa pazerna na zwiedzanie, nozki bola, dzisiaj byl luzniejszydzien a mnie pociagnelo w gory zamiast lezec na piknikowisku pod wodospadem. zolwia nie widzialam, ale prawie moge tygryskowi pomachac, mam do niego calkiem blisdko :) persepolis juz poogladane, grobowiec awicenny i pozostalosci jednej wiezy babel, najbardziej podobal nam sie Yazd, w Esfachanie tez bylo slicznie. czytalyscie szachin szacha kapuscinskiego? to przeczytajcie. maciejakies niusy od rokity? a gdzie ninka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oprócz tego, że rokita z tym Swoim dobrym i mądrym uśmiechem mi sie wczoraj śniła... to nie wiem nic i za Wami tęsknie! 🌻 jutro debiut szkolny :) moje córki pełne różnorakich emocyj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Saszka - piszę do Ciebie maila, to się dowiesz wszystkiego gdzie Nina, co u Rokity to nie wiem...fajnie spędzasz czas, bardzo dobrze, że nogi bolą. Gosikka - do Ciebie też piszę maila :) Misiu - trzymam za Was kciuki, bo emocje nie tylko dla dziewczynek ale i dla Ciebie pewnie ogromne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysk metr?? :D:D łoooooo super!! Szaszka ! :D wieży Babel? ;) Miś ciekawe, jak to jutro będzie :D Air pisz pisz;) hehehe My mamy jutro debiut przedszkolny :D Mam nadzieję, że obejdzie się bez łez, a dziewczę wybawi się na całego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosika - odebrałam i dopisałam :) teraz ty odbieraj :) Saszka - ależ super brzmi chyba czytałam szchin szacha, ale może nie, trochę mi sie jego ksiązki plątają :) no i to inaczej jak się temiejsca widzi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszko, rokita zaliczywszy miliony cudnych miejsc i widoków powoli się zbiera do powrotu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×