Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bo ja nie wiem

z czym podac kopytka ziemniaczane?Propozycje...

Polecane posty

Gość bo ja nie wiem

moge prosic o jakies rady?:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykłady
ze skwarkami z boczku i sloninki albo z sosem grzybowym albo z sosem mięsnym albo z sałatką z salaty z sosem dijon i orzechami włoskimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ja nie wiem
a czy myslisz,ze moge np,kupic z 30dkg pieczarek i zrobic do tego taki sos pieczarkowy z torebki??:o,i razem wymieszac? mama wyjechala i musze zrobic dzis obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykłady
:D pewnie, że możesz, dorzuć do tego jeszcze zesmażoną cebulkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ja nie wiem
ooo super to jest myśl:D:D tylko nie wiem czy tata sie tym naje,bo on to mięsożerca jest :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na twoim miejscu nie kombinowalabym z mieszaniem pieczarek ze sosem z torebki. Kup sos mysliwski,grzybowy lub pieczarkowy z amino(ta firma wg mnie ma tylko dobre sosy reszta to szajs) Mozesz kupic 20-30 dkg chudego boczku,stopic na patelni i posypac kopytka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykłady
e tam, wszystko z torebki to jedna chemia, ale w sytuacji kryzysowej człowiek musi być kreatywny tylko te pieczarki też oczywiście wcześniej przesmaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro twoj Tata lubi miecho iniczym innym sie nie naje to postaw jednak na ten boczek :) Mozesz do tego zrobic salatke z kapusty pekinskiej i bedzie pycha! Syto i zdrowo 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ja nie wiem
jak fajnie ze ktos moze mi pomoc:) a czy np jest mozliwosc zastpaienia boczkiem czysm innym?Bo ja nie bardzo lubie tak przyznam sie sczerze! to jak moge mieszac te sosy z torebki z pieczarkami?czy nie? a jesli kupie np.sos mysliwski to z jakim innym mięsem moge go"wymieszac" oprócz boczku? radze sie WAs bo na pewno macie wiecej w tym doswiadczenia niz ja:) dziekuje👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżisas-czyli co to,kto to- Chrystus??? phiiii (w twoim przypadku to nie jest juz zwykla literówka) :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie to jest moje ubolewanie
nad tymi "niby przejęzyczeniami" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię po prostu przesmażone na rumiano. Jeśli sosy, to tylko takie dosyć ostre, bo same kopytka mają łagodny smak. Dlatego nie bardzo polecam sos pieczarkowy, jak dla mnie ten zestaw jest troszkę mdły, ale jeśli lubisz, to nie ma przeciwskazań. Weź trochę pieczarek, pokrój je, dodaj pokrojonej cebulki i rzuć to na patelnię z kawałkiem masła, na średnim ogniu trochę potrzymaj, aż pieczarki puszczą wodę. Posól i duś pod przykryciem. Kiedy już będą miękkie możesz dodać sos z torebki albo zrobić sos samodzielnie. Czyli do uduszonych pieczarek dolewasz wody, listek laurowy, ziele angielskie, pieprz itp, jeszcze trochę to musi się pogotować. Zagęszczasz mąką i dodajesz trochę śmietany, albo takiej do gotowania, albo po prostu tłustej, 30%, chudszej nie, bo może się zwarzyć. Osobiście wolę z pikantnym sosem z wieprzowiny, wołowiny, z prawdziwków, myśliwskim... do takiego zestawu pasują ogórki kiszone albo sałatka z pomidorów, co kto lubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exuper
kopytka z gulaszem. mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopyytka są mnaaam:)
Ja robie z sosem pieczarkowym z amino;) pychotka:):) a dla rodzicow z kurczakiem i ogorkami + maselko;) Maja - 22 tydzień ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania1981_1
sos z torebki? ble... tak prosto zrobić sos z prawdziwych grzybów [poza sezonem z pieczarek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do kopytek lubię kapustę biała pokrojoną w długie paski i smażoną z cebulą, mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ma być mięso
to najprościej kupić pierś z kurczaka, pokroić w dowolne kawałki, przesmażyć i wrzucić do tego sosu z troebki czy samodzielnie zrobioengo, podać z kopytkami i jakąś sałatką najprościej - jeśli nie umiesz sama zrobić - pokrój warzywa jakie masz: np kapusta, pomidor, ogórek, rzodkiewka,.. dodaj sos sałatkowy z torebki i trochę oliwy lub jogurtu naturalnego (albo śmietany)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopytkożerca
Ja uwielbiam kopytka wyłącznie z sosem cebulowo-śmietanowym. Po zeszkleniu cebuli na oleju dodajemy śmietanę i smażymy do momentu aż zaczną się robić bąbelki, a śmietana zrobi się lekko żółtawa i częściowo odparuje. Oczywiście podczas smażenia cebulę solimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×