Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

leszek

Poszukuje pilnie slodką

Polecane posty

jak z tego wynika nawet po tak dlugim czasie mojej nieobecnosci na forum moge poznac tak wspaniale dziewczyny ..ech zycie i co jeszcze? tak czytam ten topik i widze,ze tu sa dlugie i ciekawe wypowiedzi ciekawych ludzi:) takich topikow jest tu moze z... 3 lub 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hungry soul
no niestety poziom niektórych wypowiedzi na forum jest zatrważający:/ dlatego ja przeważnie się nie odzywam,bo mi szkoda słów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Wiesz co Leszku...Ty chyba wiesz co tygryski lubią najbardziej:DNie no tak serio, to chwyt poniżej pasa, Ty nam u komplementujesz!!Kobiety niestety to uwielbiają - przynajmniej ja:)Kumpel, który mi ostatnio dużo komplementował, powiedział, że od komplementów jeszcze nikt nie umarł;)Więc duszyczko...Słuchajmy i cieszmy się;)A może Leszek nas naciaga na komplemanty, hmmm??Jak to jest??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hungry soul otoz nie :( chociaz pomysl jest wysmienity ;) mam prosbe do Was i prosze was o zmiane swoich nickow na czarne , bo znajac te forum to zaraz znajda sie podszywacze i beda sobie robili jaja mozemy tego uniknac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Ale cóż:)Po pierwsze, nie chcę tego nicka na stałe:)!!Musialabym pomyśleć nad jakimś innym, ciekawszym:)Kreatywność momentami bierze u mnie górę:)Z resztą ja się tu trochę śmiało wywnętrzniam, więc jeszcze jakimś cudem stanę sie tu znana, a chyba to nie byłby najlepszy pomysł:OIle masz lat duszyczko, jeśli można wiedzieć??Tak sobie myślę, że może jesteś moją rówieśnicą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spełniam prośbę;) co do komplementów,to jak każdy człowiek ( bo przecież mężczyźni też je uwielbiają) bardzo lubie je słyszeć,ale tylko szczere i na szczęście potrafię takie rozpoznać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
ok, świetny pomysł:)Dodam, ża napiszę prawdę i tylko prawdę i liczę na to samo z Waszej strony:)Tylko jak mi ktoś powie, że jestem niedojrzała jak na swój wiek, to chyba się pochlastam...(z reszta może tak jest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Dobra, pozwolę wam strzelić;)Ile mam lat??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Tak, to do Ciebie duszyczko;)Tak sie składa, że zdawałam maturkę pisemną z angielskiego i coś tam jeszcze pamietam - to jakaś wskazówka co do mojego wieku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Brawo;0W sumie oboje troszkę zgadliście;)Skończe 20 z listopadzie:)Ehhh, starzeję się...A co robicie na codzień??Studia, praca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę...moja rówieśnica;) nawet nie mów,że się staro czujesz..chociaż ja też tak mówilam w dniu moich urodzin;) ja studiuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie moje aniolki (Charliego ) to teraz jaki jeszcze rejon polski? czy jestesmy daleko od siebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Nie no:)Po prsotu nie młodniejemy duszyczko;)Ale co tam:)ja mam 2o lat, Ty masz 20 lat - przed nami siódme niebo:)Wiec cieszmy się:)Ja też studiuję:)A co Ty studiujesz i gdzie:)??A co z Tobą Leszku:) 👄 dla was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooooooo ja to juz prawie emertyt ... pracuje :) zostalo mi jakie .. kilka lat do emerytury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Ja jestem Ślązaczką:)Ni jestem z piekła rodem, tfu rodem ze Śląska, ale tu się urodziłam i tu mieszkam:)A Ty Leszku:)??czyli na razie mamy Małopolską i Śląsk:)Duszyczko, studiujesz w Krakowie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wielkopolska :) ale musze powiedz serio czy mnie bedziecie lubic czy nie jestescie zajfajne dziewczyny serio serio ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
studiuję na UJ:)a Ty? E tam Leszek..w sile wieku jesteś;) do emerytury Ci jeszcze pare..dziesiąt lat zostało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Ano:) UJ to ambitnie:)Fajnie się masz...Takie studenckie miasto:)A jaki kieunek??A Ty Leszu, gdzie pracujesz??A ja studiuję na UŚ of course..Ale chyba chciałabym gdzieś indziej:(Choć troche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×