Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

leszek

Poszukuje pilnie slodką

Polecane posty

nadrabiam zaleglosci :( sprezyna 🌼 dla mojej \"starej \" znajomej :P witam Cie po malej przerwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Chyba tracę na swojej słodkości;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dorzalym facetem ;) prosze pani , bo nie wiem ile pani ma wiosenek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
No według prawa też jestem dojrzała;)Ale czy uczuciowo, emocjonalnie??Hmmmm...Dojrzałość to kwestia względna:)Niech stracę:DPrzejdźmy na Ty;)Brudzio!!Masz po 20stce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Masz rzcję sprężyno:)wszystkie jesteśmy młode duchem!!No i ciałem też:DPrzynajmnje się staramy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ,ze tak osoba jak pani to nigdy nie traci na slodkosci ;) ewentualnie zyskuje na niej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
:)dziękuję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprezyna ;) mama mnie troche nauczyla , ale ja z moja \"znajoma\".... flirtuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma miedzy nami granic wiekowych ;) ale widze,ze jestes nowa na tym forum to mam radoche bo Cie wprowadzilem :P ja tez jest po malej przerwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
:DNo cóż:)Tak się sklada, ze młoda to ja na pewno jestem (jeszcze;) )Już nie mówiąc o tym, że słoooooooodka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Nie taka całkiem nowa...:)Zaglądam tu od ok. miesiąca:)A Ty od kiedy jesteś forumowiczem:)??No i oczywiści na jakie tematy najczęściej zaglądasz;)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to fajnie po malej przerwie zajrzalem na forum i juz poznalem symaptyczna osobe ;) ale nie planowalem wejscia dzisiaj na forum :) i prosze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bywalem na forum na wakacje tego roku anno domini 2005 :) ale mialem przerwe od tamtej pory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Więc dobrze, że jesteś:0Założyłeś kiedyś jakiś topic oprócz tegoczy może bywasz tylko na innych:)??Widzę, że tu zagląda trochę osobników płci męskiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexiss
onn jest moj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
To znaczy, że na tyle tematów już odpowiedziałeś??Wow:)No cóż, jestem od Ciebie znacznie gorsza w tej kwestii;)A jakie topiki założyłeś, jeśli można wiedzieć:)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Wcale nie roszczę sobie praw do Twojego Leszka:)A poza tym, pozwól Mu o tym zdecydować;)Widzę, że On może liczy, że "samiczki" będą o Niego walczyć...No cóż, ja w tę batalię nie wchodzę;)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hungry soul
bez obrazy,ale mdło mi się robi jak Cię czytam "hmmmmmm".słodkość nie przejawia w robieniu z siebie słodkiej idiotki:/ no chyba,że ja inaczej to rozumiem..tylko nie myśl,że Cię atakuję,ale wg mnie ta Twoja "słodkość" jest trochę udawana..w każdym razie miłej zabawy. P.S.odpowiadam na Twoje wcześniejsze pytanie "hmmm" -->raczej nie jesteś dojrzała emocjonalnie,a podejrzewam,że masz tyle lat ,co ja (sic!).ok,już jestem gotowa na ataki z Twojej strony,ale wiedz,że się nimi za bardzo nie przejmę:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to byl moj pierwszy topik na tym forum :) ale tez szybko nauczylem sie co to znaczy zawisc i brak kultury . ale rowniez wiele mnie nauczylo to forum :) teraz po takim czasie czytam i widze jaki bylem naiwny na poczatku pisania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hungry soul
Leszek jestes macho?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Cóż głodna duszo...Może mialaś prawo tak napisać:(Ale nie jestem słodką idiotką, tylko beznadziejnym przypadkiem:(Jeśli jesteś lepszym, to życzę szczęścia!!A może to co piszę to tylko forma zabicia wolnego czasu...Zobaczyłam ten topic i postanowiłam odpisać.I pomyśl, że istneją na tym świecie ludzie z kompleksami, więc jeśli ich nie masz, to bądź szczęśliwa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchaj hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm badz taka jaka jestes i naucz sie byc caly czas taka sama ;) tu na forum nie kazdemu musi sie wszystko podobac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hungry soul
ale nie smuć się:) napisałam tylko swoje pierwsze wrażenie jakie odniosłam po czytaniu Waszej rozmowy.czyli wypowiadając się na tym temacie chcesz zapomnieć o swoich kompleksach?czy właśnie nie na tym polega Twoj kompleks,że nie jesteś słodka w prawdziwym życiu? Leszek ->skoro zadałeś takie pytanie..to jesteś macho czy chciałbyś nim być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Rozumiem, że tak być nie musi...jeszcze się taki nie narodził, co by wszystkim dogodził...Ale zestawienie "słodka idiotka" nie budzi przyjemnych skojarzeń:(Myślę, że znajomi, albo przynajmniej Ci, którzy mnie dobrze znają, nie uważają mnie za taką i chyba nie mają do tego podstaw, bo nie dają im powodów.Jak każdy człowiek popełniam błędy i wypisuję głupie rzeczy, ale taka już jestem. Akurat chciałabym sie zmienić, bo moja gadatliwość i poczucie humoru nie wszystkim jest na rękę, co jest z resztą zrozumiałe.A ta gadaliwość wynika najprawdopodobniej nie tylko z tego, że mam tysiące myśli na minutą, a co za tym idzie, wiele do powiedzienia, ale również z minnych powodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hungry soul zadajesz klopotliwe pyania :( poczytaj moze moj topik i sama stwierdzisz ,ze nie ma jednoznacznego okreslenia takiego typu faceta :( kazda osoba czy dziewczyna odbiera to inaczej . tak wiec JA np. moge byc dla ciebie macho a dla twojej kolezanki zwyklym facetem :) p.s. a tak na marginesie to nie narzekam na na brak dziewczyn ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×