Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

leszek

Poszukuje pilnie slodką

Polecane posty

Gość test
😘 so bardzo slodkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu ja zawsze dziewczyny przyciagam ? :D do siebie ja sam a tu juz trzecia kolezanka sie pojawia :P ale ja zawsze najbardziej bede lubil jednak moje 20- tki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznam,że Kraków jest cudowny:) a dla studentów wręcz stworzony:) Leszek liczymy na to,że najwięcej uwagi będziesz jednak nam poświęcał;) Twoim słodkim 20-stkom;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w firmie handlowej -marketing -logistyka -handel i wszystko na mojej glowie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Heh:)Oj Leszku:) 👄 Ty to chyba jednak macho troche jesteś...Ale myślę, że mnie i Duszyczce miłe słowa się przydadzą, więc nie oszczędzaj się:)A co chcesz w zamian:)Może też jakieś miłe słowo:D??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Eeeeeeeeee to chyba niezłą fuchę masz:)Szczęściarz;)Przynajmniej brzmi nieźle:)Ja po moim kierunku to chyba takiej fuchy mieć nie będę, chyba, że mnie Lesiu wkręcisz;)Twoją 20stkę (np i Duszyczkę;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hungry soul juz to pisalem :P jestescie \"otwarte\" i to nawet za mocno :P ale biore sobie to na poczet mojego uroku hihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
I znów Lesiu świecisz skromnością:Dtak, tak, wszystko to twoja zasługa:)Gdyby nie Ty, nigdy byśmy się nie poznali:DA gdzie się Duszyczka zawieruszyla:)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak prawde mowiac to dzialam na terenie calej polski :) ostatnio bylem kolo krakowa wlasnie w hotelu na spotkaniu dealerow :) oj fajnie było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to czy się znajdzie fuchę nie zależy przeważnie od kierunku studiów ,ale od umiejętności radzenia sobie:) skoro jesteśmy zbyt otwarte,to ja się mogę zamknąć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie też miałam to pisać,że \"do tanga trzeba dwojga\" i to nie tylko Twoja zasługa Lesiu,że się poznaliśmy;) Heheh stęskniliście się już za mną?:P nie obgadywać mnie za plecami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hungry soul jestes aniolkiem ! (naszym) i bez ciebie nie piszemy ! :( wy obie jestescie aniolki :P (moje) p.s. a moze i diabelki tez ale to sie okaze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
masz racje Duszyczko...Liczy sie zaradność no i umiejętności, no i oczywiście bardzo mile jest widziane mgr przed nazwiskiem:)A Ty co studiujesz:)??A Ty Lesziu, też pewnie swego czasu btłeś studentem;)??Nie żeby "swego czasu" to było tak dawno, bo pamiętaj, że nadal jesteś młodym, atrakcyjnym macho i my z Duszyczką Ci o tym przypominamy:DA ja tam sie zamknąć nie zamierzam:DNie daj się Duszyczka;)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
A skoro mowa o aniołkach, to właśnie mój kumpel porównał mnie do anioła:)Kurczę, uslyszałam nawet, że jestem piękna:DWiwat faceci:)!!Super, że potraficie człowieka dowartościować:)Co nie Duszyczko:)??Lesio ma rację, jesteśmy Aniołami!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki mam ciezki problem :( bo juz sie gubie ktora z was jest fajniejsza !!! :( a mialem grac w lotto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha Hmmm > nie pozwolimy się zamknąć :D ja studiuję geografię :) No ja czasami przejawiam iście diabelską nature:P zresztą chyba jak każda kobieta;)prawda Hmmmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak teraz patrze ,ale sie nam pisze szybko :D mamy juz 137 wpis :) a mialem tylko na chwilke zjrzec :D ale przy takim towarzystwie to chocby do rana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Ja studiuję filologię polską (więc ta gadatliwość mi służy elegancko na egzaminach ustnych:D ) No, ja oczywiście mam za skórą diabła!!Niby czasem taki aniolek, ale dziś troche rogi rodzince pokazuje...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jestem wariat:D ale juz przemknelo mi przez myls o wspolnej kolacji (ups)z wami razem w jakiej fajnej restauracji :classic_cool: wy w kreacjach wieczorowych.... i takie tam... swiece wariat co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Super masz pomysł:)Słyszysz Duszyczko;)??Lesiu nas zaprasza na kolacyjkę;)Spoko, wywiniemy mu ten numer i przyjdziemy w sukniach ze studniówki:DA co tam:)Niech go kopnie ten zaszczyt;)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Wiesz co Lesiu...Jesli Ty jestes wariat, to ja mam fest zryty beret:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Lesiu, ale wiesz...Ty masz jakąś muszkę porządną przywdziać, żebyśmy sie z Duszyczką nie powstydziły za Ciebie:D E tam:0A tak serio, to chyba nie wiesz co robisz z ta kolacją...Ja tam chyba do ust nic nie wezmę, bo mi sie buzia nie bedzie zamykała:ONie no, tak serio, to licze, że trochę mi sie uda zachować wrażenie taktownej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
To co Duszyczko:)Idziemy:)??A jak, czekamy Lesiu.. Teraz to sie nie wykręcisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×