Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość służę fotkami

poród na czworaka!!!!

Polecane posty

Gość Natalia M
Lilka,wydaje mi się ż piekna kobieta to niekoniecznie od razu sex bomba,wiesz ile piekna było w twojj mamie ,myslę że pamiętasz to ,jak byłas mała dziewczynką i mama była twoją krolewną,jeśli nie to wybacz.Każdy może miec rożne skojarzenia z pieknem. Kobiecie w osatnim trymestrze ciązy cięzko jest dbać o to by wygolic sobie pieknie włoski lonowe,zwłaszcza jeśli jej ciąza jest,np. zagrożona i lezy w szpitalu. Makijaż i malowane paznokcie też za bardzo nie sprawdzaja sie na poczatku, ale dzisiaj mialam tę przyjemność zawieźć młode małżeństwo z oddziału porodowego na oddział położniczy-piekan dziewczyna,jej mąż i coreczka ,byli tak szczęśliwi ,że trudno mi to opisać ,aż łezka zakręciła sie w oku... Poza tym dziecko to nie potwór ,niczego nie rozrywa,pochwa(czyli narząd bardzo ważny dla kobiety) wraca po około 6 tygodniach do swojego stanu pierwotnego(przed porodem) ,pod warunkiem że kobieta dba o siebie.Naprawdę uwierz mi że dzieci są najpiekniejszymi istotami na ziemii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam poród za sobą. Bardzo się bałam. Pomógł mi mąż, który był przy porodzie, i moja mama. W czasie porodu nie zwraca sie uwagi na nic innego jak poród. Ja nie zuważyłabyn chyba stada słoni przebiegającego przez sale. Może dlatego że poród był długi i ciężki. Kiedy usłyszałam placz swojego dziecka to wszystko inne przestało sie liczyć ból, wyczerpanie, liczyło się tylko to że w koncu On jest na śiwiecie. Mimo bólu i wyczerpania to najpiękniejsze przeżycie w moim życiu. Już nie mogę się doczekać grugiego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka24
mnie to nie przeraża. ważne żeby wogóle mieć dzieci a nie zajmowac się jak wygląda porod przecież to najpiękniejsza chwila na świecie chociaz ja jeszcze nie mam dzieci na razie nie możemy ale gdy tylko zajde w ciąże będze najszczęśliwszą kobietą na świecie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła mam
dziewczynki nie mogę otworzyć tych początkowych zdjęc z porodu, z tej pierwszej strony. jestem w ciązy i staje przed decyzja czy wybrać poród naturalny czy cesarkę, jesli wybiore naturalny to chciałabym wiedzieć jak będzie za niedługo wyglądac mo ja pipka zaraz po nim, i po jakims czasie jak to wszystko sie zagoi. pomóżcie. PS; do laseczek które rodziły, czy macie wiekszą dziurkę, czy bardzo sie zmieniła jej budowa, wygląd na zewnątrz i w środku; czy mąz jest zadowolony z seksu??? odpiszcie błagam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAtalia M
Porod drogami natury jest najlepszy, widzialm juz kilka pacjentek,ktore zdecydowaly sie na cc ,a potem mialy powiklania, np. zakazenia zle gojacej sie rany na brzuszku, czy nawet w czasie operacji takie krwaiwienie, ze trzeba bylo usunac cala macice, co zoancza ze ta pani juz nie ebdzie mogla miec wiecej dzieci. !0 % cc konczy sie powiklaniami. MOim zdaniem porod fizjologiczny jest najlpeszym ,mozliwym rozwiazaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×