Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość quizz

Dlaczego chcesz być chuda?

Polecane posty

Gość quizz

wpisujcie wszystko, co Wam przyjdzie na myśl. Ja zacznę: * bo moje wszystkie koleżanki są chude i czuję się przy brzydsza przy nich * bo jestem dosyć niska, a wiadomo, że małe i grube wygląda nieciekawie..... * bo podoba mi się ciała modelek (Heidi Klum, Gisele) na razie tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja a ja a ja
wcale nie chcę być chuda, chcę przytyć, ale zaraz mnie pewnie zlinczują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo szczuplejsza czuję się lepiej Bo chcę wyglądać atrakcyjnie Bo chcę móc bez kompleksów kupić i włożyć każdy typ ubrań Bo wydaje mi się, że wtedy mój facet mnie nie zdradzi....:/ No co?Miało być szczerze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce byc chuda
chce byc szczuplejsza i tym samym lepiej sie czuc i wygladac atrakcyjniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakt wydaje ci się
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezła świnia
bo sie strasznie poce i śmierdze,wołają na mnie gruby bęben i mam problemy z poruszaniem sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja a ja a ja
a ja jestem chuda, nie szczupla tylko chuda i wcale mnie to nie uszcześliwia, noszę rozmiar XS albo 32/34, a i tak często na mnie wisi. I nie mogę przytyć - geny! I co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona22.....
bo chce moc kupic jakie tylko chce ubrania bo nie chce komentarzy z cyklu: oj rowerek by ci nie zaszodzilll... ojjj ale kawal baby z ciebie... itp. itd bo mi sie wydaje ze bede pewniejsza siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ajajajaja
chodź na siłownie to przytyjesz w mięśniach i sylwetkę przy okazji wyżeźbisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaskoczona11111111
Bo tego każdy od Ciebie oczekuje Bo koleżanki są chude Bo wtedy poczuje się atrakcyjniejsza Bo poprawi sie moje poczucie wartości samej siebie Ale i tak i tak się sobie podobam, i jesli złapie mnie chandra w związku ze swoją wagą, to tylko na chwilę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ponad wszystko
pragne wreszcie usłysześ od mojego 5 letniego synka Mamo :) a nie Słoniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja a ja a ja
mówisz? ale ja nie jestem konsekwntna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohio
też słyszałam tekst: "kawał baby z ciebie" ;) - lubię mieć płaski brzuch - chcę mieć szczuplejszą buzię - nie podoba mnie się tłuszcz, kobiety przy kości, fałdy na plecach itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo jestem niska
:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja to bym chciala....
bo chce znalezc rowerek syna, ktory schowal w tamtym roku pod moja pache :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo lubię mięśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masti
bo nie mieszcze sie w drzwiach pociągowej toalety :( bo nie raz zostałam pomylona w sklepie ze świnką przy stoisku mięsnym :( bo śmiesznie wyglądam jadąc rowerem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja już
schudłam troszkę i faktem jest, że czuję się pewniej :) i chcę to utrzymać a przy okazji nie chcę wracać z zakupów ze łzami w oczach, że nic nie mogłam kupić!!! też jestem niska i na dodatek mam budowę jabłka więc jak coś zjem więcej to wyglądam jakby byla w ciąży ehhh więc chciałabym tego uniknąć i na przyszłe wakacje ubrać jakiś fajny topic na ramiączka :) ...no i oczywiście chciałabym zrobic wrażenie na znajomych, którzy wciąż mnię pocieszają i mówią każda potwora znajdzie swojego amatora łeeee to jest dosłownie brutale stwierdzenie!!!!!!!.........więc poprostu nie chcę być tą potworą !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miałam okropne
zajście ,mój synek powiedział pani wychowawczyni w szkole ze ma w domu słonia a ona potem przyszła sprawdzić :( ale sie wstydu najadłam tłumacząc jej ze to tylko wymysły dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ale../
bo chce miec mniejsze piersi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona22.....
ktos dobrze powiedzial : bo inni tego oczekuja ja chyba sama dla siebie az tyle bym sie nei odchudzala :/ po prostu presja otoczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chcę być chuda
jestem szczupła- nawet bardzo... nigdy nie byłam na żadnej diecie- mam poprostu super przemianę materii..;) mam ładną, zgrabną figurę, 29lat- i chcę być taka jak najdłuzej... ale chuda na pewno nie chcę być..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..... ..... ........
boe nie chcę żeby mi się robiły takie nieapetyczne fałdy na brzucu jak się schylam lub siedzę .... bleeeech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjjjj
oj szczupła, chuda - wiadomo o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewe
naucz sie pieknie nwyglądac bez wzgledu na tusze www.castella.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 90210
bo kiedyś byłam szczupła, bo chcę być pewniejsza siebie, bo mam dość bycia na diecie i ciągłego myślenia o żarciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*bo będę mogła wreszcie bez stresu założyć miniówkę *bo to lepiej dla zdrowia *bo będę dumna z siebie, że mi się udało *bo będą mi zazdrościć figury *będę pewniejsza siebie jak coś mi się przypomni to dopiszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Bo chcę mieć chłopaka - Bo chcę móc fajnie wyglądać we wszystkich ciuchach (rozm. M) :D - Bo chcę pokazac innym, że mam silną wolę. - Bo chcę uprawiać sport - Bo chcę żeby inni mi zazdrościli - Bo nienawidzę grubasów :P takich jak ja - Bo ludzie smiją się ze mnie pod nosem ...itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajaja
A ja nosze rozmiar 38 i wzrostu jestem raczej sredniego. Do tej pory czulam sie normalna, ale dzisiaj bylam kupic kozaki i ZADNE nie zapiely mi sie w lydce. Powaznie. Teraz to sie dopiero czuje jak wybryk natury :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam .......
rozmiar XS :) od zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×