Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kolezanka22

jestem chorobliwie zazdrosna o bylego faceta..!!

Polecane posty

Gość allozaur
podejrzewam ze nie jestescie razem z Jego winy bo za bardzo zalezy Tobie a za malo jemu . wiec przypominaj sobie to co Ci zrobil . nikt Ci nie poradzi jak masz zyc a juz napewno nie ja bo sam szukam odpowiedzi , mam 28 lat a musze zycie ukladac sobie na nowo , wiec marny ze mnie przyklad na kogos kto wie jak zyc ;) wiesz co ja mysle ze za fajna dziewczyna z Ciebie jak na takiego labadziarza ;) o moze te zdanie sobie szczegolnie zapamietaj i przypominaj . za chwile dojdzie Ci duzo obowiazkow - nauka wiec pewnie bedziesz miala malo czasu zeby o nim myslec , a wtedy jest najgorzej kiedy czlowiek ma duzo czasu do przemyslen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka22
wiesz, gdybysmy poznali sie w tej chwili, a przeszlosc moznaby wymazac, bylibysmy niesamowita para.. probe tego ielismy w tym roku, bo wybralismy sie na chwile w gory.. co nie bylo dobrym pomyslem, bo byl o najlepszy nasz wyjazd, najlepszy seks.. wszystko najlepsze.. oki.. ide spac. dzieki jeszcze raz. pomoglo mi.. zycze Tobie powodzenia.. nie cierpie stwierdzenia "ukladac na nowo..." zn. nie zeby zamieniac synonimem- znaczenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleznka22
moze z dzisiejszych gosci ma kto jakie madrosci ;) i podpowie, jak sobie z tym wszystkim poradzic!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irish..
tez tak mam niestety... rozstalismy sie rok temu po 4 latach zwiazku :O mam 21 lat i czuje ze zycie mi ucieka przez takie myslenie :( mamy ze soba caly czas swietny kontakt codzinnie rozmawiamy (tylko te. lub net) bo on mieszka za granica, bylam u niego na wakacjach bylo cudownie, jestesmy przyjaciolmi, czasem kochankami... ale ciezko sie zyje w taki sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co!? ja juz sie zastanawiam, czy nie lepiej rozstawac sie w zlosci, wielkich emocjach dochodzac do nienawisci.. wtedy nie ma zazdrosci, meczarni, podejrzen, pisania, dzwonienia. kazdy nowo napotkany nie wydaje ci sie sto razy gorszy od bylego!! a tak rozstac sie w przyjazni.. i co?!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sama mówisz, że jestes \"chorobliwie zazdrosna\" ... to sie lecz, innej rady nie ma, pozdrawiam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ddr
@allozaur 2005.09.29 "wiesz czasem przyslowie ze nie wchodzi sie dwa razy do tej samej rzeki sie sprawdza " Sprawdza się _zawsze_. Tylko to 'przysłowie' trzeba rozumieć właściwie, a nie nadawać mu nowe, babskie znaczenie: przypomnę, że wedle powiedzenia Heraklita z Efezu jest: "nie sposób dwa razy wejść do tej samej rzeki, bo już inne napłynęły w nią wody" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakim trzeba być debilem, żeby odpowiadać na temat sprzed 13 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ddr
@gość dziś "Jakim trzeba być debilem, żeby odpowiadać na temat sprzed 13 lat?" 1. Zacznijmy od tego, że właśnie to zrobiłeś/zrobiłaś, zatem może opiszesz nam, parafrazując Twoje słowa, 'jakim to debilem jesteś' :) 2. Widzę, że niektóre merytoryczne rzeczy są dla Ciebie nieosiągalne intellektualnie. Może w przyszłości się to zmieni, bądźmy dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat niektore rzeczy sa aktualne bo zastanawiam die nad powrotem do bylego a tu ktos napisal cos cos dawno powinnam sobie przypomniec o "dwa razy nie wchodzi sie do tej samej rzeki"...wiec temat jest aktualny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×