Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

A tak poza tym chciałam Wszystkich poinformowac, że dzis jest Święto Reformacji (na pamiatke ogłoszenia przez ks. dr Marcina Lutra 95 tez) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati... o Świecie Reformacji już słyszalam dzis od rana mówa w radio :) w jakiś specjalny sposób obchodzicie to Święto czy tylko spotykacie się na nabożeństwie ?? :) ...a butki z opisu wyglądaja na super fajne... i kolor i to że nie jakieś \"czuby\" albo \"balerinki\" no i cieplutkie:D:D:D 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez sie cudnie zrobilo!!!! i wcale nie zimno a cieplutko :D Kati -> ja szukam jakis wyzszych, z gruba podeszwa i obcasem ale nie takim waskim a szerokim :) o, nie widzialam o tym swiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Girl to dzień przypomnienia (o poczatkach Reformacji, o naszej tożsamości itd.). Spotykamy sie na nabozeństwie :) Tygrysiątko - to juz wiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 dźyn dbry jak mawia policjant z Alo Alo :P jest świetna pogoda i jeszcze wspanialsze świeże powietrze :D 263

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na moment :) Jestem u rodziców na obiadku :) Byliśmy już rano na cmentarz, a wieczorkiem wybieramy się znowu :) Do jutra :) PS.pogoda rzeczywiście piękna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek kochani swieczki zapaliliscie?? ja juz tak ale jeszce tearz sie wybieram z przyjaciółkami na cmentarzyk bo uwielbiam teraz keidy wszystkie groby sie swieca a w około ciemno :D:D Kamorku Twój drugi zwierzaczek jest piekny ale pierwszy to bleeeeeeee 👄 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie, ze zapalilam [ ' ] pieknie dzis bylo.... chociaz ludzie sie zachowuja tak, ze szkoda gadac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku a czemu to ludziska sie tam źle zachowuja?? 🌻 Kamoreku i Piegusku 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
761 :) miłej nocy życzę 👄 Jak się nazywa mucha bez ucha? . . . . . M !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🖐️ Czuję sie jakby byl poniedziałek ;) Kamorek... kochany... tak z samego rana mnie straszysz?? :D Miłego dnia życzę Wszystkim i zabieram się za robotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
148 - malo :( I znow jest piekny, sloneczny dzien :) Ach jak mi sie ta nasza jesien podoba :) Bezka -> czemu?? przepychaja sie, krzycza, szpanuja - kto siebie bardziej wystroji, grob... a w autobusach to juz w ogole masakara... zostalam prawie zepchnieta ze schodow... Kamorek -> stanowczo bardziej mi sie podoba Twoj drugi zwierzak ;) Kati -> a jak blisko do weekendu :D Piegusek -> 🖐️ dzien dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochani:) juz jestem i klikam...:) ależ dzis piekna pogoda... jak dla mnie to zima moglaby tak wygladac w Polsce:D:P Kamorku widze ze nadal literką sponsorująca program jest literka \"M\" hi hi hi:D bardzo popularne to \"M\" tutaj u nas :D:D:D spędzilam wspaniale te dni... odwiedzilam groby... ale że były to głównie cmentarze na wsiach to i tloku i niefajnych zachowań mniej zaobserwowalam.. ogólnie atmosfera zadumy i spokoju:) Kati.. Tygrysku.. mi tez sie wydaje ze dzis jest poniedziałek.. hi hi hi:) buziaki dla Wszystkich 😘 brykam do pracki.... girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorku.. dopiero zerknęlam do poczty.. hmmm oba zwierzątka sa urokliwe.... ale zgadzam sie z dziewczynami.. to drugie bardziej mi sie podoba:D:D:D 🌻 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochani Tygrysku ja podobnie jak Girl takiego zachowania nie zaobserwowałam bo meiszkam a mniejszym mieście choć pare szpanerku i cwaniaczkó było ale pogardliwe spojrzenia ich odstarszyły :D:D Girl u mnei podobni jak u Ciebie atmofera zadumy ale czy spokoju hmmm moja rodzinka nie umie byc spokojna i nawet na grobach (juz nie pamietam czemu) wybuchneliśmy smiechem nawet babcia i dziadek :D:D ja dzis jade jzu do Rybnika prawdopodobnie na weekend nie wracam ale to jeszce nie ejst pewne trzymajcie sie cieplutko w pajacyka stram sie klikac kiedy moge no ale nei zawse moge :D:D całuje papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati ja tez sie czuje jakby był poniedziałek nie nie ja dopiero juztro pomyślę ze jest poniedziałek :D:D jak zwykle nei zauwazyłąm wpisu ale ja jestem zakrecona :D:D Kamorku bhahahhahahaha a mi sie twje pierwsze zwierzatko wcale a wcale nie podobało nei z emniej tylko wcale jest obrzydliwe bleeeeeeee :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! No Bezka ciesze sie ze wszystko ok! Ale pogoda w tym listopadzie! Nic tyllko isc na spacer jak Tygrysek! Tygrys- to ty skorpion jestes! :-) to tak jak ja, ale ja swietuje dopiero w niedziele! Wlasnie dzwonil pan zainteresowany kupnem szczeniaka, a ja coraz bardziej je kocham i nie wiem jak sie z nimi rozstac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedzie dzis tysiac?? Bezka -> fajny jest ten tydzien, taki krotki :) do kiedy znow do nas wrocisz?? Ghana -> a pewnie, ze jestem skorpion :D zodiakalny w 100% :D moze zostaw sobie wszystkie szczeniaczki ;) Girl -> wiejskie cmentarze maja calkiem inny urok niz nasze Powazki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 ale ciemno już jest ;) no to co że okropny pajączek :P ale za to jaki duży hoho :) 🌻 tak na marginesie go już nie ma... bo go zatłukłem khm... ;) dzisiaj leci na tvp1 o dwudziestej fafnoście (20:15 ;) ) spektakl teatralny \"Oskar\" na podstawie książki \"Oskar i Pani Róża\" jakby was interesowało... Ghanuś oj tak pogoda nam dopisuje tej jesieni :D oby tak do wiosny :D :D no cooo... :P nieprawdaż Girl? my tam chcemy taką pogodę :D Popatrz z tej strony, że jak to będzie jakiś przystojny pan to zawsze możesz go odwiedzać tzn. pieska odwiedzać ;) 🌻 Tygrysku no nie wiem czy będzie tysiąc, narazie jest osiemset osiemdziesiąt osiem a zaraz wskoczy dziewięć :) Świetnie się na spacerkach chodzi po liściach i one tak ładnie wyglądają i szeleszczą :D a propos mam pytanie... czy też masz taką czułkę jak skorpion? :P którą z nienacka możesz dziabnąć? :D Bezik powodzenia na wykładach :) kiedy sesja? :P i z czego? Macie tam jakieś imprezy w ogóle? Kati ja tak z rana straszę jak się obudzę i szczególnie jak ktoś mnie zobaczy :P Mnie się wydawało, że dzisiaj w przeciwieństwie jest piątek i jutro mam weekend :D a tu nic z tego, jeszcze dwa dni :( ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no :( Jest film wg scenariusza Emmy Thompson -jest świetną aktorką :D - (gra też główną rolę) pt.: \"Wit\" (\"Dowcip\") o podobnym temacie ale tego nie miałem odwagi jak narazie oglądnąć ze znanych tylko mnie względów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×