Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

U mnie w Krakowie dopiero zaczyna padac snieg, ale podobno glowne opady beda popoludniu! Klik, klik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku sypie łokropecnie że heja, góralom aż po jajca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e gdzie tam, tu sypie i wieje non stop. Pewnie w tym roku znowu tak będzie iż na południu dupiate lato a od środkowej Polski aż po północ super ech... Czas zmienić klimat :D dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Czuję sie koszmarnie, ale musiałam dzis przyjść, bo prezes przyjeżdża... Postaram sie na jutro i pojutrze załatwić sobie wolne (jak nie, to ide na zwolnienie lekarskie, bo ledwo mówię). Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w nocy padal deszcz a teraz spokojnie wszystko sie topi i jest potwornie slisko... Kati -> zdrowka duzo 🌻 Kamorek -> a u Ciebie nadal snieg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - ja tez nie najlepiej sie czuje... cieknie mi z nosa, ale dzis musze byc w pracy, pozniej to sie okaze :-) Tygrys - u mnie wczoraj sypalo, ale dzis jest powyzej zera, wiec taka troche plucha zaczyna sie robic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - ja tez nie najlepiej sie czuje... cieknie mi z nosa, ale dzis musze byc w pracy, pozniej to sie okaze :-) Tygrys - u mnie wczoraj sypalo, ale dzis jest powyzej zera, wiec taka troche plucha zaczyna sie robic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku nadal śnieg, z przerwami na padanie ciut topnieje i sie robi ochydna plucha. Ciężko się chodzi ale przynajmniej mała zaprawa dla nóg przed sezonem rowerowym :D Hihi a mi już nie cieknie z nosa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bleah, mokro, slisko ale chociaz cieplo :) {czesc] witam wszystkich bardzo serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! hej! jestem chora... u mnie plucha i brzydko! klik, klik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghanik, to tylko takie załamanie, nie umrzesz :) tydzień minie i będziesz cacy zdrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dzis dobry humor, zasluga piatku, czy tego, ze sie wyspalam?? Ghana, nie umrzesz, nie boj sie, za tydzien bedzie juz ok :) Kamorek -> 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katar troche mniejszy, ale zaczynam kaszlec i drapie mnie w gardle... Fantastyczny weekend sie zapowiada! :-) Dzieki za pocieszanie w chorobie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć robaczki moje.... wreszcie wrócilam... prosto do pracki.. i w papierki....klikam i zmykam. aha.. i prosze zdrowieć szybciutko:D:D:D paaa girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha u was sypie a u mnei slonko i zielona trawka hahaha chcecie trsozke trawki?? w woreczku :) zmykam na dworek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezka, widzę, że masz fazę ;) tylko co by Cię nie złapali na granicy z tym workiem trawki :P :P Girl :D pracuj pracuj słonko 🌻 Ghanik zatem udanego superowo weekendu życzę :D Tygrysku cześć :) Można brać takie prawdopodobieństwo że to zasługa wyspania ;) hihi Kati jak tam minęła wizytacja prezesostwa? Jak zdrówko?? *** W celi siedzi trzech gości: Rusek, Chachoł i Jewriej. Ruski dostał słoninę. Daje Jewriejowi. \"Nie zjem - myśli. - Bo jak zjem, to będzie chciał, żebym dał mu od tyłu.\" - Nie chcę - odmówił Jewriej. Ruski więc częstuje Chachoła. \"Nie zjem - myśli. - Bo jak zjem... Albo nie - jak zjem, to będę miał siłę w rękach i się obronię przed Ruskim, jak będzie chciał mnie wziąć od tyłu.\" - Dawaj, zjem - mówi Chachoł. No i zjadł. A Ruski na to: - Masz już siłę w rękach? To przytrzymaj mi Jewrieja... *** Zrobiłeś zadanie? - Proszę pani, mamusia zachorowała i musiałem wszystko w domu robić... - Siadaj, dwója! A ty Witku, zrobiłeś zadanie - Ja proszę pani musiałem ojcu pomagać w polu... - Siadaj, dwója! A ty Jasiu, zrobiłeś zadanie? - Jakie zadanie, proszę pani, mój brat wyszedł z więzienia, taka balanga była, że szkoda gadać! - Ty mnie tutaj swoim bratem nie strasz! Siadaj, trója. ***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie Tygrysku każdemu udzieliły się uroki zimy :P 🌻 idę sprzątać :) 424

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorku, jakie uroki zimy?? no moze rano bylo bylo ladnie i nawet slonecznie, ale potem.... ech... ModerrM -> 🖐️ bardzo mnie cieszy Twoja tutaj obecnosc i podnoszenie topiku, w koncu im wiecej ludzi klika, tym lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cześć Tygrysek
:D Ja klikam w pajacyka :-) Pozdrawiam, miłego wieczoru ... i przy okazji temat do góry :-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Wszystkim :) Na razie mamy tylko 182 obiadki, to malo ale w weekend zawsze jest ich mniej... Milego i udanego dnia Wam zyce 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to z jakich uroków.. ano z grypy, kataru etc. :P klikam i znikam a na wiosnę to jeszcze trzeba poczekac ugh... Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oo Kamorku masz sliczna stopke, uwielbiam to wykonanie piosenki Cave, w ogole caly koncert jest cudowny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Wróciłam wreszcie do pracy ;) Allllle mi sie nie chciało :D Nie jestem jeszcze całkiem zdrowa, ale co robić...\\ Życzę Wszystkim miłego dnia i znikam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej! Troche lepiej sie czuje, ale przez weeken umieralam... Ale dzis dzielnie klikam jutro mnie raczej nie bedzie, bo sprzedaje, jednego pieska i swoja juz do siebie przenosze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
852 - to wiecej niz wczoraj przez caly dzien udalo sie wyklikac!! Ghana, to wszystkie pieski juz znalazly dom, czy tez jeszcze jeden ciagle szuka nowego Pana?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×