Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Klik klik :D Cześć wam w ten zimowy wieczór pełen śniegowych płatków 🌻 Tygrysku super jest ten koncert 🌻 :D Pamiętam jak Promyczek piszczał z radości hihi... :) Jako, że jutro walentynki przez niektórych znienawidzone, bądź dla innych jedyny dzień w którym okazują miłość ale także dla tych \"romantycznych wariatów\" przytaczam oto ten wierszyk: Miłość Jest czekaniem na niebieski mrok na zieloność traw na pieszczotę rzęs Czekaniem na kroki szelesty listy na pukanie do drzwi Czekaniem na spełnienie trwanie zrozumienie Czekaniem na potwierdzenie na krzyk protestu Czekaniem na sen na świt na koniec świata ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 993

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Cóż... czuję się wciąż nieciekawie, jestem osłabiona, boli mnie gardło itp. Pracy natomiast jak zwykle niemało ;) Pozdrawiam Wszystkich i życze miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez duzo pracy jest ale nie narzekam :) Kati -> zdrowka Ci zycze 🌻 Kamorek -> wczoraj przeslucham plytke z koncertu, stanowczo to co spiewa Soyka w duecie z Cave\'em to najladniejsze piosenki... no ale to takze moje ulubione utwory sa ;) a wiesz, ze ja bylam na koncercie Cave w tamtym roku?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIEGO NAJWSPANIALSZEGO WALENTYNKOWEGO !!!! 😍 klikam i na szkolenia brykam paa girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedna pojechala... smutno strasznie, nie chciala wsiasc do samochodu i sie trzesla cala... Ale ludzie bardzo mili i beda sienia napewno dobrze opiekowali i beda ja kochali! Jeszcze jedna szuka nowego domu... Mam nadzieje, ze szybko znajdzie, bo im pozniej tym gorzej i dla niej i dla nas... A teraz mam dwa u siebie w mieszkaniu! Wesolo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D Kati słonko, łykasz ty jakieś witaminki, pijasz soczki? U mnie w pracy ostatnio była akcja pt.: Buraki i ich przetwory jako panaceum. Boszz :) Tygrysku racja :) Pieśń płaczu też jest ekstra a co powiesz na Henry Lee? Podobi mi się bardzo :D Szkoda, że nie ma tam piosenki \"All the pretty little horsies\", którą przeważnie mruczę podczas prasowania hihi 🌻 Och musiało być wspaniale na koncercie :D :D Girl fjuu kobieto aleś jest przeszkolona hoho :) Chyba już jesteś ekspertem w \"tychtamtych\" dziedzinach :D Ghanuś napewno jeszcze ten psiak znajdzie dobry nowy domek :D moderrM a ode mnie przyjmiesz dwa 🌻 🌻 ? Nie żeby Tygrysek był \"wysrany\" i nie chce Ci dać ;) ale wiesz... hihi klikam i idę skonsumować misie Haribo :P Ciao *** Do Kocka (najmniejszego miasta na Lubelszczyźnie) przyjechał cyrk. Cyrkowcy rozstawili wielki namiot. Pierwsze przestawienie: - A teraz wystąpią klauni... - mówi konferansjer. - Klauny - cioty! Klauny - cioty! - słychać z pierwszego rzędu. - Usta mają pomalowane! Klauny - cioty! Przedstawienie musi trwać. Konferansjer zagaja: - A teraz przed państwem akrobaci! - Akrobaci - cioty! Akrobaci - cioty! - słychać z pierwszego rzędu. - Usta mają pomalowane! Akrobaci - cioty! Mija chwila. Znów konferansjer: - A teraz numer dnia - skok śmierci! Na betonową płytę z kopuły cyrku skoczy wielki śmiałek! Gaśnie światło. Cisza i spod kopuły rozlega się głosik cienki: - Zostawcie mnie, cioty! Gdzie mnie ciągniecie... *** 14 czerwca 2006 Dortmund. Komentuje Dariusz Szpakowski: - I oto proszę państwa, na murawę wybiega drużyna polska. Biało czerwone stroje z orłem na piersi. ...Do piłki podbiega Jacek Bąk podaje do Kosowskiego ten drybluje... przerzut na lewą stronę boiska do Frankowskiego, strzał i GOOOOOOL.... Przy piłce znowu Kosowski, ...Żurawski ....podaje do Krzynówka, ten krótko do Szymkowiaka strzał i..... GOOOOOOL! Jak wspaniale gra dzisiaj nasza Narodowa Reprezentacja... Ale teraz krzyk na trybunach wzmaga się bardzo, bo oto z tunelu wybiegają na boisko piłkarze niemieccy... *** - Jak wygląda Kaczyński w spodniach Giertycha? - ....? - przez rozporek! *** Do knajpy wchodzi Kaczyński, Giertych i Leper. Kaczyński: Schabowego poproszę. Kelner: A przystawki? Kaczyński: ...a przystawki też wezmą po kotlecie. Prawda chłopaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciiiii nie krzyczec, przeciez juz dawno nie spie.... ale sie jeszcze porzadnie dobudzic musze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeeeeeść robaczki moje:) ... no słonka u mnie nie ma... ale jak sie człowiek obudzi ledwo żywy jeszcze i dostanie pieknego \"smska pobudkowego\" od swojego ukochanego to od razu na świecie robi się słoneczniej :P :):):) brykam do przetargu... paaa buziaki dla wszystkich 😘 girl ps. dopiero 194 .. klikać klikac..:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie spie... Male pierony nie daly mi spac w nocy... o 3 rano stwierdzily, ze to czas wstawac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Kamorek łykam łykam :) Niedługo całe cytryny będę połykać :D Ghanuśka moje aparaty na ogół stwierdzają, że godzina 3 to czas najwyższy na zabawę, bo ile można spać :D :D :D Tygryś kocham Pana NC ;) Girl ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema ziomy juz w domu po wszytskich odwiedzinach rodzinki. Wszyscy chcieli wszytsko wiedziec. a ciocia jest bardzo slabiutka chyab wspominalam ze jest bardzo chora i odwiedzam ja co dzien:D:D:D jaka jestem kochana :P trzymajcie sie cieplutko wszyscy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z domu tez klikamy!!!!! :) zmeczona ale zadowolona, zaraz puszcze sobie Nicka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hop sa sa a ja skończyłem właśnie słuchac koncertu Nicka :) 1002

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ śpiochy :) wstajemy i robimy poranną gimnastykę, skłony i raz i dwa... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Wszystkim 🖐️ Co za dzień - zimno i wieje, a ja nadal kaszlę jak gruźlik ;) Dziś jestem sama, bo moje dziewczyny pojechały w delegację więc postaram się nie zwariować ;) Kamorek nie dręcz mnie od rana :P Ledwo się zwlokłam z łóżka :D Tygryś 👄 Bezik 🖐️ Ghanuśka 🌻 Girl ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tzry i cztery, wymach lewa noga, wymach prawa noga, trzy podskoki, kubek kawy i juz mnostwo energii jest :) A czemu sie Nie Podpiszesz?? ;) Kati -> ja tez dzis bede przez czesc dnia sama. jedna dziewczyna w delegacji, druga na zwolnieniu a trzecia zawsze wychodzi wczesniej... Kamorek -> a Ty poranna gimnastyke wykonales??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygryslu widzę zedobry humorek sie Ciebie trzyma Kamorku nic tylko leniuchyjesz :P Kati Tyz jestem gruźlik :P kaszel caly rok ale juz sie przyzwyczailam :D:D Tygrys nie no to wygimnastykowana babka jestes Uuuuuuuuuuuuuuu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloo robaczki:) ... he heee Kamorku... jakie ruszenie pospolite wszcząłeś odnośnie ćwiczeń porannych:D:D:D ja tez rusze jedna nóżka i jedną rączką.. i jak na mnie to wystarczy :P Kati 😍 , Beziku 😍 zdrowiejcie kochane :) 🌻 😍 Tygrysku... co za optymizm i pogoda ducha... bije od Ciebie .. ech super :D:D:D 🌻 Ghanuś... jakos tak pewnie smutno ze prawie wszystkie pieski juz \"rozdane\" ale z drugiej strony... maja fajowne domki a Ty nie masz na głowie 10-ciu urwisów :P :D:D:D 🌻 Margotko, Elles, Kasiek... gdziekolwiek jesteście 😘 paaa brykam stąd tygryskowo-puchatkowo :P girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - jak ty wytrzymujesz te nocne wariactwa? Ja dopiero druga noc taka mam i ledwo otwieram oczy... Ale pieski sa wspaniale :-) i w sumie bardzo grzeczne! Tygrys- no nie zmusisz mnie dzis do gimnastyki, ale od dwoch dni spedzam po 2h dziennie na spacerach z pieskami :-) to chyba wystarczy Girl - racja, jak by ich dalej bylo 10 to dopiero by sie dzialo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghanuśka powiem Ci w zaufaniu, że czasem nie wytrzymuję i zamykam się w sypialni ;) Bo chłopaki czasem gruuuubo przesadzają i ganiają sie po całym mieszkaniu hałasując przy tym niesamowicie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba sie przerzeuce z panow M. na panow P. :P ktos ma jakies doswiadzcenie w tej kwestii?? ;) Bezka -> i cale szczescie, ze mnie dobry humor nie opuszcza, bo jak sobie pojdzie to co mi zostanie, dolek?? a co u Ciebie?? zaczal sie juz nowy semestr?? Ghana -> a specerki 2h odbywasz rano?? jesli nie, prosze wykonac poranna gimnastyke pajacykowa!! o wlasnie pajacyki powinnismy robic :D Girl -> a tak humor dobry mam, a Ty?? oo nie cwiczysz?? to bardzo prosze wyknoac teraz 5 pajacykow ;) Kati -> dobrze, ze masz jak sie od rozrabiakow odgrodzic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajgerek dobrze, że nie własną piersią (bądź co bądź w koszulce jedynie;) ) a solidnymi drzwiami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - no wlasnie, ja nie mam drzwi! i nie moge sie odgrodzic! moglabym je jedynie zamknac w lazience, ale nie wiadomo co by im wtedy do glowy przyszlo :-) Tygrys- rano pol godziny... ale to i tak jest jak gimnastyka, bo sproboj chodzic z dwoma urwisami na dwoch smyczach! Kazdy w inna strone biegnie! Dopiero zaczynam je na chwile spuszczac, bo musza sie nauczyc przychodzic na wolanie, a na razie jest tak, ze albo przyjdzie, albo nie przyjdzie, a tu jeszcze trzeba dwoch pilnowac- czyli oczy dookola glowy! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie wiem, u rodzicow udalo im sie zalac lazienke! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×