Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

966 :) a na dobry sen proponuje pare cwiczen relaksujacych ;) o rozrabiach w lazience nic nie wiem ale moj psiak jak byl maly to wygryzl dywan i spory kawal tapety ;) Ghana -> no dobrze, jestes zwolniona z porannych cwiczen :) Kati -> mysle, ze piers my na takich dwoch zbojow nie starczyla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi owszem owszem robię poranną gimnastykę... wpierw jedna powieka a potem druga a totalny hardcore jest gdy na raz dwoje oczu otworze :) 🌻 kto ma ochotę na mleczko łaciate 3,2% ? mniam pychota :D nie ma to jak przed snem wypić sobie pół litra :D :D Z wieści rowerowych, dzisiaj zakupiłem amortyzator przedni :D więc za parę dni nowy mój rower już będzie stał na własnych kołach :) cieszę się niezmiernie hihi 🌻 Miłej nocy życzę :D ...a nie bo już 1031 obiadków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam do porannej gimnastyki: 15 pajacykow prosze wykonac, potem dwa przysiady i 10 klikniec w brzuszek pajaca :) no ladnie, ladnie... Kamorek przed snem pol litra wypija ;) to pewnie na dobry sen :P Kamorek -> przeszedles transmutacje w koguta?? ;) ModerrM -> 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Od rana mam jakies kłopoty z kompem (konkretnie to mi się net nie odpala ;) ) więc postanowiłam skorzystac z nieobecności kolezanki i zajęłam jej kompa na momencik :D Zdrówko nadal nieciekawie, ale w weekend poleżę i odpoczne sobie w łóżeczku z moimi dżentelmenami ;) Juz się cieszą :D Życzę Wszystkim miłego dnia i weekendu 🌻 Aha - usłyszałam dziś w radio, że dzis jest światowy dzien kota :D A to numer ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochani Girl moje cwiczenia wygladaja podobnie :D:D Tygrys hmm nowy semstr się zaczal ale nie pojechalam a w poniedzialek jade rezygnowac ze studiow i w kwietniu lece do swojego slonka :D:D dostep do neta mam ::D:D wiec w pajaca bede klikac i do was zagldac :D:D Kati i Ghana macie urwanie glowy z waszymi urwisami ale wiemtyz ze sa slodkie kochane i slodko sie do nich poprzytulac :D:D:D:D Kamorku a Ty znow ten rower :P wow jaka gimnastyka uwazaj zebys sie nie przemeczyl (wiesz powiemci po cichu ze moja wyglada tak samo). Jak Ty pieknie piejesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Beziku (zapomnialam sie z Tobą przywitać:P ) ... co ja słysze rezygnujesz ze studiów, tak na forever ???!!! i lecisz do \"słonka\" ???!!! fiuuu fiuuu.. czuje że to cos bardzo poważnego... :D 😍 Fajnie ze umiesz coś sobie postanowić i konsekwentnie działasz tak żeby być szczęśliwą... paaa girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezka- rezygnujesz? dlaczego? Ja dzis wstalam za 6:40 i do 8 zaliczylam 2 spacery z pieskami, najpierw szybki, krotki spacerek, pozniej jedzonko i na 25 minut pobiegac :-). A dzis mama je zebiera do nich na wies, i mam jedna noc spokoju ;-), a jutro po zjeciach jade do nich i w niedziele je przywioze :-). Przynajmniej tam pobiegaja na ogrodzonym terenie, a ja sie nie bede stresowac, ze mi uciekna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe widze ze was zaskoczylam Ghanus rezygnuje bo hmmm bo moje slonko ma tam dobra pracke i jakby mial w kwietniu zjechac to by mi bylo strasznie jej szkoda a ja trace tylko pol roku a drugi raz w zyciu taka szansa moze sie juz nie pojawic wrcic moge zawsze i zrobic studia zaoczne czyli nic nie trace a duzoooooooo moge zyskac. :D:D Girl wiesz w sumie to nei jestem pewna czy dobrze robie tzn. nikt mi nie jest w stanie zagwarantowac czy lpeiej zebym skonczyla studia czy zebym wyjechala bo nikt poprostu tego nei wie ale zaryzykuje jak juz wspominalam wrocic moge zawsze :D:D zobaczymy jak to bedzie. Penwie na poczatku nie latwo bedzie :D:D:D. Pozyjemy zobaczymy. Rodzice w miare to przyjeli. Tzn pierwszy raz jak o tym wspomnialam to byl halas:P ale za drugim trzecim itd. jak zaczelam im mowic dobre strony tego ze tam wyjedzam to no coż serduszko ich boli ze bede tak daleko ale zdaja sobie sprawe ze to niezla szansa dla mnie :D:D i zawsze moge do nich wrocic. mam zajefajnych rodzicow :D:D dobra zmykam sie kapac i cos spakowac bo jade do psiapsiolek do katwoic na imprezke :D:D a w niedziele do rybolka zlozyc rezygnacje :D:D i spakowac rzeczy a potem tato przyjezdza po mnie :D:D potem meisiac na lekarzy i mnie nei ma :P. Szczezre to trszoke sie tegoboje ale coż kto ne ryzykuje nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezka- no racja kto nie ryzykuje ten nie ma! A gdzie jest to \"daleko\"? jezeli mozna spytac?? I masz racje do studiow mozna wrocic! Ale wiem, ze trudno wracac... W kazdym razie powodzenia! A rodzice rzeczywiscie w porzadku, mogli gorzej to przyjac! Klik, klik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
917 :) a na piatekowy wieczor najlepsza gimastyka sa... wygibasy przy muzyce :D Bezka -> wow co za powazna decyzja... a nie mozesz zawiesic studiow na razie?? wydaje mi sie, ze porzadnie sobie wszystko przemyslalas, wiec na pewno warto zaryzykowac :) no wlasnie gdzie jest to daleko?? Girl -> to na co czekasz?? na raz, na dwa... i cwiczymy!! :) Kati -> zdrowka duzo zycze i wypoczynku w weekend 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro i tak musiałam wyjść z domu (poczta i zakupy) to postanowiłam wpaść do rodziców i... na Kaffe ;) Kamorek dowcipnisiu :D Panowie się przytulaja i mruczą słodko ;) Marmoladek tylko uwielbia zasypiać na moim brzuchu - szczegolnie pełnym ;) Bezik no no no ;) Ghanuśka 👄 Tajgerek Ty mnie nie męcz ćwiczeniami ;) Girl ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 531
:O mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dzisiaj, w koncu bylo slonce i niebieskie niebo :D klikamy takze wieczorem w Pajacyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie piękna zima.. nawet śniegu dosypalo.. no chiba zwariowala ta pogoda:P i jeszcze klik w pajacyka na dobranoc... słodkich snow kochani 😍 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka wstac, dzieciom obiadek kliknieciem dac :) na razie mamy tylkoi: 196 posilkow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malduje sie i klikam! Wczoraj wieczorem tez kliknelam, nie weszlam na Kafe, bo bylam na bezprzewodowym internecie i jakos strasznie wolno wszystko chodzilo, wiec tylko wypelnilam obowiazki klikacza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Dziś nieco później, bo byłam na badaniach (w środę mam wizytę u endokrynologa), a potem net mi siadł więc \"walczyłam\" z naszymi informatykami,żeby sie tu jakiś pojawił ;) Życzę Wszystkim miłego dnia i zabieram się za prace ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... witajcie kochani... ja dzis jak na warjackich papierach... ajajajjjj... nie wiem co pilniejsze i ważniejsze... klikam i zmykam.. trzymajcie sie paa girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem i klikam, tylko wpisac sie z domowego komoutera nie moglam, bo nie chciala sie strona kafeterii zaladowac.... a obiadkow juz mamy 1047 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję sie do klikania.... ale kątem oka juz widze te papierzyska ktore czyhają na mnie hi hi:P kawka na obudzenie i brykam do sprawozdań.:D miłego dzionka kochani .. ps.u mnie juz pachnie wiosną :D:D:D 🌻 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawy!! okropna pogoda, obrzydliwa!! szaro, buro, chmurzyscie i pada brrrrr jednak dla Was mam sloneczne pozdrowienia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ No pogoda faktycznie niezbyt ciekawa ;) Ale co tam - wybieram się dzis na randkę :D Zgadnijcie od jakiej litery zaczyna się imię nowego Pana :D Pozdrawiam Wszystkich i życzę miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - \"M\"? U mnie tez brzydko... i chlapa i pieski cale brudne sa po spacerach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×