Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

a ja dzis pierwsza :D:D:D ide wydawac pieniazki :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygysek
Druga!!! Podobno dzisiaj ma byc slonce, ktos cos o tym wie?? ;) na razie nic nie widac zza chmur... Bezka -> ja slyszalam raczej niepochlebne opinie o "tylko mnie kochaj". Zakoscielny jest fajny, ale za duzo go wszedzie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Pogoda paskudna, ale co tam - jest piątek :D Hmmm... moja mama jest w szpitalu... wczoraj przepychali jej żyły (koronografia??)... no i na stole \"odjechała\" na pół godziny... reanimacja... ale jest ok... Trzymajcie kciuki :) Życzę Wszystkim miłej pracy i udanego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - na pewno wszystko bedzie dobrze! W koncu juz po operacji, a wiecnajgorsze ma za soba! Trzymam kciuki! Elles- w koncu nie jechalam nad tomorze, ta pani jakos nie mogla sie zdecydowac... A teraz szukam wspanialego domu dla jeszcze jednej wspanialej suczki! Bezka- widze, ze wydawania pieniazkow dobrze ci idzie ;-). Tygrys - nie ma lekko musisz sie rzeczywiscie w jakims parku przyczaic :-) bo warto! U mnie slonko przeswituje zza chmur :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku u mnie slonce. Niebo bez jednej chmurki :D:D. Mi sie \"tylko mnie kochaj\" bardzo podobalo lekki romantyczny filmik w sam raz zeby sie odprezyc. Ale to ze mi sie podobal nie znaczy ze sie bedzie podobalw wszystkim :D:D Kati wszystko bedzie dobrze zobaczysz z moja ciocia tyz jest coraz gorzej ale my nie tracimy nadzieji. Ghana wydawanie pieniazkow?? hmmmmm nie chcialabym sie chwalic ale nei wiem czy nie ejstem wtym mistrzem :P udanego piateczku zycze wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Kochani...:) ... klikam i do pracki zmykam... sponsoerm tego tygodnia u mnie było słowko \"...kurka wodna\" :P (to chyba z tego nawału roboty:) ) Kati.... będzie dobrze 😍 buziaki dla reszty robaczków 😘i spokojnego weekendu :) girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie slonko - az nie chce mi sie w pracy siedziec! :-) Milego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz, juz prawie bylo slonce ale sie czegos wystraszylo i ucieklo za chmury :( Aha, nie bede dzisiaj sprawdzac jakosci literko P. 😠 za to spedze super wieczor z M. plci zenskiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama jest juz w domku i czuje się nieźle :) Moja szefowa troszkę interweniowała;) Mówię Wam - fenomenalna babka:D Dziękuję Wszystkim za trzymanie kciuków ❤️ Tygryś sie nie przejmuj! Ja też nie wiem co z randką z Panem S, bo cos cisza jest... wiem, że ma jutro egzamin, ale mógłby skubany sie odezwać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry randkowiczki ;) udało się wam spalić kalorie po czwartku? Też u was tak mocno wieje i jest zimno? *** Kochanie, jak ci smakował obiad, który dziś ugotowałam? - Dlaczego ty stale dążysz do kłótni?! *** Rozmawiają dwie przyjaciółki - słyszałam, że do męża wracasz?? -a nie mogę patrzeć ja tak sobie spokojnie żyje. *** Przez cały kościół biegnie młoda zakonnica wołając. -Siostro, siostro, zostałam zgwałcona. Co mam zrobić ? -Zjeść cytrynę -I to pomoże ? -Nie, ale ten uśmieszek zniknie. *** Dwóch chłopów pojechało na targ żeby kupić byka. Dobrze się targowali i zostało im trochę kasy, w sam raz na panienkę w \"agencji towarzyskiej\". Niestety tylko na jedną. Dodatkowo weszli tam z bykiem, tak na wszelki wypadek żeby się nigdzie nie zapodział. Rano bajzelmama pyta się pracownicy: - I jak było? - Ci dwaj w kamaszach to nic specjalnego, ale ten przebrany za vikinga to dał mi do wiwatu. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
201 Witam w sobotni, sloneczny poranek :D Kati -> no coz \"moj\" P. chociaz sie wytlumaczyl i pelna skruche okazal ;) Ale wieczor z Przyjaciolka byl wspanialy, wiec nie przejmuje sie wcale a wcale :) Kamorek -> ja spalilam w fitness klubie :D nie, nie wieje jest slonce i troche chmur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysiu ja tyz klikam zeby nie bylo. ale nie all day bo musialam jechac do cioci do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klikam na ten nowy dzień :) i zmykam pod prysznic gdyż wróciłem z imprezy ostatkowej :D 🖐️ krecik Dobranoc, dziś śpię do oporu 😴 więc mnie nie budźić chyba, że jak śpiącą królewnę 👄 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
180 - to jest bardzo mala liczba obiadkow, zatem prosze klikac!! Bezka -> no, grzeczna dziewczynka :) Kamorek -> pojrzyczec Ci nad uchem, czy nie?? no dobrze, kliknales nad ranem, wiec dam Ci pospac :) Krecik -> witaj w Pajacykolandi 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ No i znowu mamy poniedziałek... ech nie chciało mi się wstawać, bo kociaki były takie słodkie ;) Życzę Wszystkim miłego dnia i znikam do roboty :) Pa pa 🖐️ PS.mama czuje sie nieźle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam wszystkich :) A mnie sie dzisiaj wyjatkowo dobrze spalo i jestem wyspana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U mnie sloneczko, ale mialam nocna akcje z pieskami, wiec nie jestem wyspana... Kati - super, ze z mama lepiej! Byle tak dalej i niedlugo do domku! No a co z tym \"S\" odezwal sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorku hihi i kto cie zbudzil?? Tygrysku ja zawsze jestem grzeczna :D:D Ja tyz sie wyspalam :D:D Girl :D:D Kati ehh te Twoje kocurki :D:d Jak z testowaniem literek?? Ghana co to za akcja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghanuś mama już jest w domku :) Czuje się nieźle i wygląda dobrze :) Cóż... S się w ogóle nie odezwał... a co tam - się nie przejmuję i mam to gdzieś :D Nie on jeden :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati masz racje nie on pierwszy i nie on ostatni tego kwiatu jest pol swietu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :D ❤️ mamy słonko i niebieskie niebo hihi Bezik, obudziła mnie koleżanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klikamy i z domu!! A ja jestem chora... niby to zwykle przeziebienie ale jak stwierdzila kolezanka z pracy najgorsza z chorob, nos zcerwony, oczy zapuchniete, samopoczucie fatalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie...:) uff ale mialam dzis szalony dzien.. caly na szkoleniu dopiero wrocilam... :P Tygrysku .... oby ta \"najgorsza choroba\" cie jak najszybciej opuscila... wygrzewaj się:) 🌻 Kati... panow S i innych jest wielu i nie jeden jeszcze sie pojawi na Twojej drodze (dopoki nie spotkasz tego własciwego) ale najważniejsze to ze z mama lepiej i ze juz w domku jest 😍 buziaki dla reszty 😘.. chyba sie położe bo jakaś ledwo żywa jestem.... girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do góry temat
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka :D Jadą informatycy w pociągu i ciągle dyskutują o komputerach. Postronny pasażer znudzony wysłuchiwaniem bełkotu, którego nie rozumie, prosi informatyków: - Panowie a może o dupach porozmawiacie? Cisza i konsternacja... I jeden w końcu zaczyna: - Windows jest do dupy.... *** Trzech facetów cale zycie zbieralo na wyjazd do Kenii, ale zbierali tak, ze jedli suchy chleb popijajac woda. No i w koncu uzbierali i wyjechali. Pewnego wieczoru jeden z nich mowi: - Ej chlopaki, moze napijemy sie wodki drugi mowi: - Ok, super a trzeci: - K... ja cale zycie prawie nic nie jem, nie pije po to, zebysmy wyjechali! zbieram na to, zebym mogl sobie pozwolic na zwiedzanie, na wycieczki!> a wy wydajecie na wodke? ja sie na to nie pisze! Obrazony poszedł spać. No wiec tych dwoch poszlo, kupilo 2 flaszki, nachlali sie i wrocili do domu. Rano wstaja, patrza, a nie ma trzeciego! Wychodza przed kwaterke... patrzą... a tam lezy krokodyl - gruby, ogromny, piekny krokodyl z otwarta paszcza! Patrza - a z tej paszczy wystaje glowa tego trzeciego. Stoja tacy nawaleni, patrzą i jeden mowi: - Patttssssszzzzz starrrryyyyyy, na wooooodke sęęępiłłłłłł, a śpiwooorek toooo Lacosty. *** Dlaczego nie powinno oglądać się bajek? Jak donosi Ojciec Dyrektor w jednej ze swoich audycji, należy bezwzględnie zakazać amerykańskich bajek w Polsce. Otóż czujne oko Ojca spostrzegło to, czego cenzura dojrzeć nie potrafiła. Oto fragment wypowiedzi Ojca na falach naszego ulubionego radia: (...) Ja wiem, że w polskiej telewizji jest teraz wiele amerykańskich bajek. Ale one są wymysłem szatana i prowadzą prosto ku zatraceniu. Oto jedna z polskich stacji emituje bajkę Teletubbisie, w której występuje postać o imieniu Tinky Winky. Postać ta jest wyraźnym symbolem zboczenia, jakim jest gejostwo. Po pierwsze jest różowa, kolor geji, po drugie ma na głowie antenkę w kształcie trójkąta, a to przecież ich symbol. Po trzecie, nosi coś w rodzaju torebki, jak reszta tych zboczeńców.(...) My także przychylamy się do tej opinii i chcemy wspomóc szacownego Ojca Dyrektora naszymi spostrzeżeniami dotyczącymi amerykańskich bajek. Oto lista najbardziej podejrzanych postaci. Fred Flintstone Dowód: Jego ksywa w drużynie kręglarskiej to Druzgocący Fred. Piosenka z tej kreskówki kończy się słowami: ...we\'ll have a gay all time! Nosi pomarańczowe futro z małymi trójkącikami. We wszystkich odcinkach więcej czasu spędza z Barneyem niż z własną żoną! Królik Bugs Dowód: Często stoi z ręką na biodrze. W jednym odcinku grał fryzjerkę. Bardzo lubi nosić sukienki oraz wszelkiego rodzaju apaszki. Często uwodzi pozostałe męskie postacie w kreskówce. Velma (ze Scooby Doo) Dowód: Zawsze stara się siedzieć obok Daphne, kiedy jedzie furgonetką. Ma szerokie ramiona oraz nosi wełniany sweter razem z grubymi skarpetami. Ani razu nie przytuliła się do Shaggego. Popeye Dowód: Je dużo szpinaku. Nosi strój marynarza, ale nie był na statku od lat! Lubi tańczyć jak marynarz. Spotyka się z bezbiustnym transwestytą imieniu Olive Oyl. Jego najlepszy przyjaciel nazywa się Pimpuś. Batman i Robin Dowód: Ksywka Robina to Boy Wonder. Prawdziwe imię Batmana to Bruce. Obaj noszą rajtuzy. Są w doskonałej kondycji i lubią pokazywać sobie różne sztuczki z linkami, kajdankami i resztą tego nieczystego sprzętu. Różowa Pantera Dowód: Wystarczy spojrzeć... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×