Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Witam Wszystkich 🖐️ Lekki kacyk z rana, ale bez przesady ;) Wczoraj była akcja \"odpchlanie towarzystwa\" :D Lula przywlokła \"koleżanki\" od psa mojej mamy ;) On tez został odpchlony :) Pogoda nieciekawa - wieje jak diabli i leje :O Znikam, paa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nawet cieplo, ale wieje strasznie... Mam strasznie duzo do roboty - nie tylko w pracy- i pewnie dlatego nic mi sie nie chce :) Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff wreszcie troche luzu i w koncu moge wypic kawe... mielismy delegacje z Krakowa, wiec trzeba bylo sie nimi zajac... pogoda tez wietrzna i co chwila pada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) klik klik z domku i zmykam pomagać .. bo mamy remont \"demolkę\" w domu:P paa girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Tygrysku pewnie remont przed dzisiejszą już imprezą :D Girl od paru minut już nastała środa 6 września więc życze Tobie spełnienia marzeń, zdrowia, duużo kasiorki :D ukochanej połówki (gdyż to tak cudownie jak się jest w całości razem hihi), gromadki dzieci ;) oraz pogody ducha i żyj sto a może i nawet więcej lat :D a jak moja połówka będzie zajrzy tutaj to jej też składam życzenia :D ❤️ i zawsze cztery kropki :classic_cool: oh nie dość, że to oja końcówka prawie na Internecie to jeszcze są problemy z pajacykową stronką a tak chciałem go walnąć w brzuszek jeszcze przed snem. zmykam spać :) bo z rana do pracy papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc robaczki moje:) Tygrysiu.. demolujemy kuchnie.. niestety nie przed imprezką (jak spekulował Kamorek) ale zeby zdazyc z remontem przed zimą hi hi hi ;) Kamorku .. dziękuje za piekne życzenia 😘 i tego samego i jeszcze więcej życzę twojej połóweczce bo dziś też świetuje :):):) buziaki 😘 i brykam do pracki... bo w pracce obchodze jedynie imieniny a z urodzinami sie nie ujawniam ha ha haa :):):) girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Girl WSZYSTKIEGO NAJ NAJK NAJLEPSZEGO 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 [kwi🌻 🌻 🌻at] 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 A poza tym wszystko ok ;) Kamorek sto lat dla Twojej Połóweczki i pociechy z Ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Girl - kurcze Kamorek pieknie to ujal.... To ja zycze ci pelnego spelnienia w zyciu prywtnym i w pracy - zebys zawsze byla dumna ze swoich osiagniec! I zadowolona z tego co masz! STO LAT! No i powodzenia w remoncie ;) Zmykam do pracy, bo mam jej sporoooo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Pogoda ciut lepsza od wczoraj :) Poza tym spokoj - kociaki szaleja i bawią się świetnie :D Życzę Wszystkim miłego dnia i znikam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ramach urodzin moj pies konczy dzis 11 miesiecy :) Zycze wszystkim udanego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) pogoda naprawde sie poprawia i chyba jestem sklonna uwierzyc, w to, ze w weekend ma byc tak goraco :) Ghana -> poglaszcz ode mnie sunie :) Kati -> a nad morzem jeszcze wieje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc chlopaki i dziewczyny :) Ghanuś.. no jak tydzień urodzinowy to urodzinowy... 100 lat dla pieseczka 🌻 Kati.. u mnie do wczoraj tez wiało.. jak na Kasprowym:P dziś jest spokojniej i od razu przestala mnie łepetyna bolec... no ale moze to nie tylko wpływ wiejących wiatrow.. ale uzdrawiającej mocy mojego robaczka, ktory wczoraj przyjechal na moje urodzinki... i pobędzie jeszcze kilka dni :):):):) buziaki dla Wszystkich 😘 biore sie do robotki.. girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszedzie wialo ;) ale teraz jest tak ladnie i cieplo, ze z psem na wieczornym spacerze bylam w krotkim rekawku, a nie polarze jak ostatnio bywalo ;) Ghana -> a robisz psie przyjecie niespodzianke?? ;) Girl -> oo to na pewno jest uzdrawiajaca moc Robaczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za zyczenia :) Tygrysek- teraz nie robie przyjecia, moze za miesiac, i zastanawiam sie nad prezentem dla wszystkich - i moze wykorzystam pomysl mojej kolezanki, ona zrobila takie trojkaty na samochody na magnesie do przyczepienia (wiecie jak uwaga dziecko) i z psem :) U mnie do wczoraj bylo ladnie, a teraz leje jak cholera...Mam nadzieje, ze sie wypogodzi.. Tygrys- a jak w Warszawie, mam nadzieje, ze jutro nie bedzie padac, bo ja chce troche pospacerowac po stolecznym miescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Ghana, niestety w wawie pogoda identyczna jak w Krakowie... ale ponoc ma sie poprawic na weekend... a z tymi trojkacikami to b. fajny pomysl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wczoraj taka piękna pogoda a dzisiaj także tutaj leje... Tygrysku, Ghana :classic_cool: a ja nie lubię trójklącików :P *** ONZ opracowało ankietę na temat: \"Proszę szczerze odpowiedzieć napytanie, jak pani (pana) zdaniem należy rozwiązać problem niedostatku żywności w wielu krajach na świecie\". Ankieta okazała się totalną porażką, ponieważ: 1. W Etiopii nikt nie wiedział, co to jest żywność. 2. We Francji nikt nie wiedział, co to jest \"szczerze\" 3. W Szwajcarii nikt nie wiedział, co to jest niedostatek. 4. W Chinach nikt nie wiedział, co to jest własne zdanie. 5. W Libanie nikt nie wiedział, co to jest rozwiązanie problemu. 6. W Rosji nikt nie wiedział, co to znaczy \"proszę\". 7. USA nikt nie wiedział, że są jeszcze jakieś inne kraje 8. W Polsce powiedzieli ze nic nie będą wypelniali dopóki ankieter z nimi nie wypije, a jak wypił to dostał w morde bo wygladal na Niemca... *** Wpierw Bóg stworzył mężczyznę w Rajskim swym Ogrodzie pomyślał, \"Muszę stworzyć, coś, co w życiu tobie pomoże\" Tak powstał projekt wielki, piękniejszy od bursztyna. Przed oczyma mężczyzny pojawiła się dziewczyna. Dwie piękne nogi, długie i aksamitne delikatne i gładkie, można rzec wybitne. Przepiękne bioderka o kształcie pożądanym, by mężczyzna wiedział, że jest przez Boga wybranym. Dwie cudne piersi, pełne i soczyste, tworzące w myślach mężczyzny, marzenia nieczyste. Ukochane ręce, idealne do przytulania, i dwie kochające dłonie, do głaskania i całowania. Pęk długich i jasnych włosów, do ramion sięgających I para błękitnych oczu, zawsze czułych i wielbiących. Stworzył to Bóg dla mężczyzny, by serce jego śpiewało. Dodał jeszcze usta. Wszystko się zepsuło... *** Dzwoni księgowa do profesora Miodka i pyta: - Przepraszam, czy ZARACHUJE to poprawna forma wypowiedzi? A Miodek na to: - Wie pani lepiej byłoby powiedzieć PANOWIE PROSZE POCZEKAC. *** Rzecz się dzieje na jakiejś tam politechnice w Rosji. Pierwszy rok, wykład z materiałoznawstwa. Profesor pokazuje studentom celofan. -Eta cjełofan. Studenci nic nie kumają. Drapią się w głowy -Kak eta zapomint\'? Profesor bierze pierwszego z brzegu studenta i pyta: -U was jest\' dziewoczka? -Da. -I szto wy dziełajetie? Wy cjełujeties\'. Cjełowat\' - cjełofan. -Aaa, kak prosta! Nadeszła sesja. Student idzie na egzamin. Pokazują mu celofan i pytają: -Szto eta? Student nie może sobie przypomnieć. Myśli, myśli, w końcu skojarzył wykład. -Momient, u mienia dziewoczka i szto my dzielajem? Eta jebonit! *** :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochani:) u mnie cieplutko ale leje... wszystko jednak wyglada jakby deszczyk letni:) ha ha haaa.. Kamorku:) :) :) dobrze ze ja skończylam polską Politechnikę ha haaa haaa :P buziaki dla wszystkich 😘 i udanego weekendu... ja oczywiście smigam na wieś .. na grzybki i nie tylko :P girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Co za szalony dzień - cały poranek spędziałam na badanich okresowych. Omal mnie szlag nie trafił na te kolejki 😠 teraz zwaliło się na mnie tyle rzeczy, że nie wiedziałam w co ręce włożyć. Powoli się uspokaja :) U nas rano było słoneczko, ale teraz się ochłodziło i leje :O Do d... z taka pogodą! paa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jesteście brzydule :P tylko o jednym myślicie :D same trójkąty, d... itp ;) tylko Girl porządna :P hihi Znam już termin, od 20 września znikam 🌻 idę załadować kilka nowych zdjęć. Ciao.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktos ma moze kawe i moze ja expresem lotniczym do wawy podeslac?? skonczyla sie nam, a mam tyle roboty, ze bez kawy bedzie ciezko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie padlam, jakos dotrwalam, a ze wlasnie kompa przeczyscilam to znow poklikam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co?? sama ze soba mam gadac?? ech... pracuje nad pogoda, zeby ja poprawic na przyjazd Ghana ;) w obecnej chwili nie pada, slonce sie czasem przebije zza chmur ale jest chlodno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×