Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

wtajcie robaczki:) klikam i do robotki zmykam:) ech.. co to był za weekend... po prostu wymarzony :) z moim kochanym, rodzinką i wspaniałymi grzybkami.... nawet komary nie były mi straszne chociaż jestem zgryziona niesamowicie :P miłego dzionka 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam weekend pelen wrazen :) A w sobote widzialam sie z Tygryskiem i zwiedzilam Warszawe- wczoraj w zwiazku z tymbolaly mnie nogi, wszystko przez to, ze wydawalo mi sie, ze ze stadionu Gwardii do Lazienek jest blisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mialam cudowny weekend :D w sobote spotkanie z Ghana, \"zaliczylysmy\" Festiwal kultury brazylijskiej Polonia Carioca - widzialysmy jak tancza sambe (wow, wow, wow) i Miss\'ki z Ameryki Poludniowej (i Kanday czy USA :P) tuz obok nas przechodzily... a w ndz bylam na koncercie Turnau\'a!!! Cudownie gral :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Wreszcie skończyłam badania okresowe - odebrałam dziś zaświadczenie i mam to z głowy ;) Kolejki były niemiłosierne :D Poza tym - spokojnie :) dzieciaki szalały przez cały weekend - Lula nie daje odpocząć starszym braciom ;) Ciągle ich podgryza, atakuje, wskakuje na nich :D Niezłe widowisko :D Znikam do roboty ;) Paa 🖐️ PS.a pogoda calkiem niezła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klikac! Umieram - wczoraj bylam na pierwszym treningu kung-fu i teraz ledwo sie ruszam, wszystko mnie boli, ale bardzo mi sie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam slonecznie :D Mam ktos moze ochote na winogrona?? kolezanka przyniosla chyba ponad kilo (jej dziadek ma plantacje), wiec prosze sie czestowac Ghana -> ja lubie taki bol miesni, znaczy sie dobrze trenowalas ;) a ile razy w tygodniu masz zajecia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Pogoda piekna, koty zdrowe więc czego chciec od zycia ;) Ghanuśka to ty będziesz kung fu karate mistrz :D No no no - bez kija nie podchodź ;) Tajgerek winogronka?? A chętnie :) Girl ❤️ Kamorek 🖐️ Znikam do robotki ;) Paa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pewnie ze bede kung-fu mistrz :) A zajecia mam na razie 3 x w tygodniu po poltorej godziny- jak dla mnie strasznie duzo :) Tygrys- na winogrona tez sie chetnie pisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
winogrona juz sle Ghana -> oo 3x w tygodniu to duzo, proponuje zebys po nastepnym treningu od razu wskoczyla do wanny z goraca woda - troche pomoze na miesnie, podobno cuda dziala piwo wypite od razu po treningu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hop siup Kati dziekuje za zdjecia. Sliczne, szczegolnie to zimowe z wiatrakiem. mniam winogrona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Wszystkim 🖐️ Cieszę się, że zdjęcia się podobały :) ja jestem zakochana w Holandii i... Holendrach :D Mam niezłe urwanie głowy - w pracy jestem sama, bo koleżanka się rozchorowała (zatrucie), a po pracy szaleję z mieszkankiem :D Zakładam rolety, wymieniam baterie itp. :) Ogolnie całkiem miło :) Znikam :) Paa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociamber
holandia jest piekna ;) ja tez byłem na wakacjach tego roku!!! Amsterdam mnie oczarował :) mieszkałem w Alkmar. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry 🌻 dzisiaj bedzie ciezki dzien... moj biedny psiak, ma cala lape zabandazowana i straszne nieszczescie z siebie robi... Kati -> ja tez, ja tez!! Holandia jest piekna a Holednrzy przystojni i fajni!! ;) :D Kociamber -> oj tak Amsterdam potrafi oczarowac :D Kamorek -> a co u Ciebie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć robaczki:) ... ja tez mam małe urwanie glowy w pracy a w domu nadal remontu ciag dalszy... :P a tu sie je winogronka i podziwia zdjecia Kati... nawet nie sprawdzlaam skrzynki.. wiec moze i ja tez mam tam jakieś fotki do pooglądania :):):) ... u mnie mimo rozwaliska kuchennego dzialamy z dżemami.. caly domek pachnie powidłami ze śliwek mniam mniam.... bardzo lubię jesień za te zapachy grzybowo-śliwkowe ... winogronka które dojrzewają pod domem.. tylko to zimno poranne trochę mi nie pasi:P milego dzionka kochani 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łał.. Kati... dziękuję za zdjęcia... są po prostu przepiękne... jestem zachwycona Holandią :):):) 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek- az kupilam winogrona, takiego mi smaka zrobilas. Poglaskaj Dzekiego ode mnie! kATI - zdjęcia rzeczywiście cudne! Moj maluch nie przeszedl wczorja badania technicznego, pan stwierdzil, ze hamulec nozny tylni prawy slabo dziala, a za to reczny sie blokuje- odbil go mlotkiem i teraz wogole sie nie zaciaga. A co najdziwniejsze powiedzial, ze ma watpliwosci co do numerow fabrycznych... dziwna sprawa, bo to moj czwarty przeglad i nikt sie do tej pory nie czepial... Ja tam sobie mysle, ze on zepsul ten reczny i teraz nie chce zebym do niego wracala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszla nowa porcja winogron, wiec sie czestujcie :) Kati -> w weekend cos mu wlazlo w lape, zrobil sie ropien, wczoraj na szczescie pekl, wiec cale swinstwo wyplynelo ale musi miec opatrunek - zeby go nie sciagnal ma cala lapke zabandazowana, wiec wyglada jak zlamana... na szczescie Dzek to bardziej przezywa, niz trzeba, tzn to juz nie boli, szczegolnie, ze dostal zastrzyk prezciwbolowy, ale on lubi histeryzowac i robic z siebie biednego i nieszczesliwego pieseczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajgerek mój wilczek tez lubil dramatyzować :D Co chwilę na coś \"chorował\", żeby tylko wzbudzić litość i zainteresowanie :D Przechodziliśmy z nim wszystko - łapy, oczy, nosek, uszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha ja właśnie spożywam łodziutko-twarde nektaryki które dostałem od pani ze sklepu - mnie dokarmia :classic_cool: :P a u mnie jak na lato, jeżdże na rowerze, chodzę na zebrania, startuje na radnego, pstrykam zdjęcia, oglądam filmy, czytam ksiażki i rozglądam się za moją połówką :) gdzieś mi wsiąkła hihi 🌻 aaa i oczywiście praca, praca, praca :) czas na relaksik też się znajdzie. W przyszłym roku jadę do Szkocji i na wyprawę rowerową na Bornholm :D będę później, lecę dalej do pracki ciaoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorek na radnego?? Kamorek na radnego!! Kamorek na radnego!! Kamorek na radnego!! Kamorek na radnego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ba, a co :) jeszcze mnie tam nie było po drugiej stronie hihi startuje z PO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klik klik z domku... własnie obejrzalam odkladany od jakiegoś czasu film \"Tristan i Izolda\" .. niby kazdy wie o czym jest ta historia... a ja sie poryczalam.. jak ta glupia :):):) Kamorku.... no to gratuluje odwagi i podziwiam... mam do czynienia z samorządowcami na co dzień... cięzki kawalek chleba i odpowiedzialnosć spora... jakby co to masz moj glos:) 🌻 chyba sie LM zaczeła ... pedze moze upoluje jakis meczyk... i zapomnę o tym smutaśnym filmie.. paaa girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję serdecznie :) kto nie ryzykuje ten w kozie nie siedzi (w kozie nie na kozie :P ) Girl a ja oglądałem \"Nikodema Dyzmę\" w roli głównej Adolf Dymsza (Bagiński) z 1956 roku. Zresztą po raz wtóry :D jako, że pora wczesna jeszcze, idę poczytać książkę \"Templariusze - mity i rzeczywistość\". Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Wszystkim 🖐️ Jestem strasznie niewyspana, a tu prezes dziś przyjeżdża na dwa dni. W dodatku ciągle sama jestem (moja koleżanka się rozchororwała), więc już nie wiem w co ręce włożyć... Kamorek odetchnęłam ;) PO :D Tajgerek zdrówka psiakowi życzę 👄 Ghanuśka :) Girl podeslij do mnie trochę tych jesiennych zapachów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×