Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

dzien dobry - Bobry ;) slonce swieci mi prosto w oczy, zamiast kawy zielona herbata z czyms tam - swiat nie jest taki zly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.. ruchy kluchy :P :):):) sama dziś zasypiam na siedząco... a robotka jest i myslec trzeba.. ale jak tu myslec jak oczy sie zamykają:P Tygrysku.. świetny zakup... a kredycik szybko sie splaci... teraz będziemy mogli ogladac chyba częściej fotki od Ciebie:):):) 🌻 Kati.. nie szalej nam w tej pracce 😘 buziaki dla wszystkich 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaak, wlasnie chyba trwale wykasowalam z dysku i aparatu, zdjecia, ktore w ramach zabawy z cyfrowka porobilam :P zdolniacha jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Dzis kolejny dzien szaleństw - ciekawe kiedy to się skończy ;) W ramach chandry jesiennej poszłam wczoraj do fryzjera i strzeliłam sobie balejaż - jasniutki blond i brązik :) No więc mam ciemniejsze włoski :D Sporo ciemniejsze ;) W dodatku cała kocia trójka spała dziś ze mną :D Sa naprawdę słodkie :) Znikam, paa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Klikaczy :) a jednak udalo mi sie zdjecia odzyskac :) Kati -> u mnie od przyszlego tygodnia zaczyna sie szalony tydzien, codziennie pol dnia na szkoleniu, a na dodatek na poczatku miesiaca jest zawsze najwiecej pracy, wiec bedzie \"wesolo\" no, no 2 facetow i 2 kobietki w jednym lozku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyje, ale co to za zycie jak na nic nie mam czasu. Wogole to schudlam ostatnio a wcale nic nie robie w tym kierunku i zaczynam sie martwic... I w poniedzialek bylam u fryzjera bo wlosy mi garsciami wypadaja... I pani sie spytala czy mam duzo stresow ostatnio- cha cha bardzo smieszne... A wogole czy ja wam mowilam, ze podniesli mi cene za mieszkanie, mimo podpisanej umowy rezerwacyjnej, w krorej byla podana cena!! I przesuwaja termin podpisania umowy przedwsteppnej w zwiazku z tym nie wiem ile jeszcze razy moze sie ta cena zmienic... I w koncu to nijak nas nie bedzie stac i bedziemy miec GIGANTYCZNY kredyt.. Sorry ze sie tak zale, ale rzeczywiscie jakos ostatnio sobie z tym nie radze. A jeszcze dzisiaj mi koleanka powiedziala, ze jej kotka zostala przejechana przez samochod, a sasiadka jej powiedziala, ze kierowca to chyba w nia celowal!! Co za ludzie! Kati, Tygrysek, Girl, Kamorek - pozdrowionka od zapracowanej ghany :) Tygrys- licze teraz na zdjecia, ja to ci chyba wisze jeszcze zdjecia z Warszawy.. Zaraz sie zabiore do tego i mam nadzieje, ze mi nic nie przerwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochani:) Ghanuś... nie martwiowaj 😘 te durne stresy to masz racje potrafią czlowieka tak rozklekotać a to włosy a to chudniecie... ale wszystko minie i się wyprostuje, zobaczysz ... trzymam kciuki :) 🌻 Tygrysiu.. no jesli zdjecia sie jednak odnalazly.. to zapchaj nam skrzynki :):P chętnie pooglądamy Ciebie :) 🌻 Kati ... łał.. no teraz to musisz wygladać jeszcze fajowniej niż w jasnych włosach:) 😘 Kamorku... wiem ze odciety jestes od netu 🌻 buziaki dla reszty klikaczy..😘 girl ps. where is Bezik??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghanuśka to oni maja prawo podnosić cenę? Może to sprawdzic u jakiegos prawnika?? Bo to jakiś absurd jest :O Ale trzymaj się - główka do góry 👄 Girl wciąż nie moge sie przyzwyczaić ;) Jak w nocy weszłam do łazienki, to się... zdziwiłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dosc poltyki
klikmelam we wszystkie linki szkoda ze wczesniej o tym nie wiedzialam malo ludzi o tym wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malo ludzi o tym wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poniewaz malo ludzi wie o tym, ze mozna pomoc przez klikniecie powstal ten topik - datego tutaj piszemy i staramy sie topik \"wysoko\" utrzymac :) Kati -> ja dzisiaj jeszcze w miare luzny dzien bede miec ale od pazdzieronika... az sie boje pomyslec, dobrze ze mam urlop juz za 3 tygodnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju... nie wydalam, jutro wyjezdzam przed 7 do klienta... W sobote do pracy, w poniedzialek ok 6 zeby do Łodzi dojechac... Chyba jednak nie napisze tej pracy... Kati - napisalismy pismo przez radce prawnego, zobaczymy co odpowiedza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, klikam i znikam ;) Ciężki dzień dziś się szykuje - niezłe szaleństwo. Za to wieczorem imprezka - o 17 wyjeżdżam na służbowa imprezkę i wracam jutro :D jedzonko, piwko, tańce :D Paa 🖐️ Ghanuśka powodzenia 👄 Tajgerek ja to liczę na koniec szalenstwa, ale chyba nie szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy szaleja.... chociaz w weekend odpocznijcie dziewczeta... u mnie jest psiejsko-czarodziejsko, tzn mgliscie bardzo... Ghana -> chamstwo z tym mieszkaniem, mam nadzieje, ze wszystko sie dobrze skonczy... odpocznij sobie porzadnie, jak mozesz 🌻 Girl -> na zdjeciach nie ma mnie, a rozne inne \"pierdolki\" Kati -> a coz to za imprezka taka fajna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim wiem ze sie dlugo nie odzywalam ale mialam tu male urwanie glowy. Zalalo nas, potem bylam chora nie mialam neta i bylam na tygodniowym urlopie w Polsce. mam nadzieje ze jeszcze mnie pamietacie. a klikanie postaram sie nadrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja w pracy -dla odmiany :) ale zaraz koncze i uciekam, a wieczorem grill :) Jutro wolne- hurra! Za to w poniedzialek wyjezdzam o jakiejs 6 rano bo jade gdzies kolo plocka... Za to za tydzien w sobote ja mam impreze firmowa i idziemy na pintballa :) \"Zabije\" ich wszystkich :) Bezka- bylas w polsce is ie do nas nie odzywalas- wstyd :) A co to znaczy, ze was zalalo? U nas piekna pogoda :) Kati - u mnie na tej imprezie z osobami towarzyszacymi to pewnie bedzie niecale 40 osob- ale tez fajnie :) Tygrys- czekamy na zdjecia :) kamorek - jak kampania do samorzadu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyprawa byla super!!! z 10 km przeszlismy.. czyli foty slac?? oki doki :) Bezka -> a jak mozna by bylo Ciebie zapomniec?? Girl -> w sobote pracujesz?? biedactwo... oj ja juz widze jak ich wszystkich porozwalasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klikne klik, klik, klik :) jade dzis do ... Kutna :D na.... koniki (nie wiem czy sa) ot kolezanka z Poznania chciala pojezdzic, ja tez, a ze Kutno jest w polowie drogi to wyszlo nam spontaniczne spotkanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znow moge sobie monologi prowadzic... szybki klik i na szkolenie Tygrysek znikl ;) milego poczatku tygodnia Wam zycze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Tajgerek dzięki za zdjęcia :) Jak będę miała jakies z imprezki (tzn. jak mi podeślą), to wam roześlę :D Było super :D Szkoda tylko, że wróciłam z zapaleniem ucha ;) :D Ghanuśka u nas bez osób towarzyszacych ;) Znikam, bo jestem dziś sama, ucho mnie boli i mam gorączkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochani:) u mnie od rana dziś zimnica.. a cala noc lało i grzmialo.. brrr pedze dzis sie zaszczepic... (najpozniej jutro) bo jeszcze sie rozłoże i nic ze szczepionki... weekend spedzilam jak zwykle na wsi... jesien w lesie jest piękna...na grzybki chociaz sa nadal, juz nie chodze bo inwazja komarów nie skończyla sie jeszcze co skutecznie mnie odstrasza:):P aha.. w sobote bylam na slubie kolezanki (składalam tylko zyczenia, bez tańców i imprezki) ... slicznie wygladała panna młoda.. szkoda ze nie moge wam pokazac:P az milo patrze jak ludzie sie ciesza i chca byc razem na dobre i na złe:) :):):) Tygrysku.. zdjecia sa świetne... dzieki wielkie... i pogode mialas cudna.. niektore pejzażowe fotki to nawet na tapetke sie nadają:) ps. to Ghanuś byla w sobotke w pracy :) 😘 Kati... kiepsko ze ucho boli.. jak bedzie żle to lepiej z tym przejsć sie jednak do lekarza.. bo po co sie tak męczyc... trzymaj sie w pracce dziś 😍 ps. fajownie ze imprezka integracyjna sie udała mimo tego ucha:):):) Ghanuś... dzis pewnie prujesz do jakiegos Płocka albo juz tam jesteś.. załatw predko biznesy i wracaj tu do nas:) 😘 Bezik.. pewnie że pamietamy o Tobie caly czas sie zastanawiamy co tam u Ciebie ... 😘 don Kamorro .. dalej odłaczony od internetu 🌻 Margotko 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze slonka moja ja tytlko na chwilke i zmykam gotowac obiad co to znaczy ze nas zalalo?? mislismy w piwnicy wody po kolana hihi ale teraz jest z tego smiechu co nie miara. :D:D ciesze sie ze jeszcz emnie pamietacie postaram sie tearz czesciej odzywac :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pada... i jak sie ladnie blyska :D Bezka -> wracasz jeszcze do UK, czy juz w Polsce zostajesz?? najwazniejsze, ze pomimo zalania humory byly dobre :D Girl -> ciesze sie, ze zdjecia sie podobaja :) pogoda byla naprawde cudna!! a ja mimo wszystko w szczepienia nie wierze :P Kati -> super, ze bylo super ale zapalenie ucha?? ojoj to bolesne... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc nie śpijcie śpiochy i pracusie:) ... ogolnie to mam dzis dzien do bani.. full roboty.. kontrole do zrobienia, i inne takie cudaki wrr :/ zalamal mnie tez ostatnio stan moich finansow... ech... ale koniec narzekania... pogoda dzis przecież \"piękna\" leje i wieje.. he he he:P na dodatek wczoraj sie zaszczepilam a dzis juz mnie coś bierze... oby tylko nie zachorować... tyle u mnie.. pedze do pracki... no i oczywiscie klikamy klikamy... ruchy kluchy:):):) buziaki 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie spie, nie spie... tylko tak jakos czasu jakby za malo mam.. kliknelam z samego rana, ale nie mialam juz kiedy Pajacyka odkopac i sie wpisac... ech u mnie tez pogoda okropna... a dopiero teraz moge sie kawy napic, mam nadzieje, ze pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) kolejny warjacki dzień w pracy.. wczoraj tak mnie wkurzyli ze az mnie serce rozbolało:/ brykam do robotki ... miłego dnia kochani..😍 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×