Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

witajcie kochani:) ... ja dzis mialam dzien po prostu koszmarny.. tak wkurzyli mnie w pracy, że od razu migreny dostałam... myślalam ze wyjde z siebie i stanę obok... potem oczywiście przeprosili ale nie zmienilo to faktu że juz bylam niezle zdenerwowana i glowa mnie bolala az oko mi malo nie wskoczylo :P Ghanuś... a wybadaj wybadaj dokladnie co to cie boli i gdzie w tych wątrobowo-woreczkowych miejscach... ataki bolu (jakiegokolwiek) sa potworne, bo czasem nie wiadomo kiedy dopadnie to czlowieka i gdzie, trzymaj sie cieplutko 😍 Kati.. ja juz jestem calkiem zdrowa pożegnalam katar i bole brzuchowe:) a pogode mialam raniutko taką piekną... słonko i ciepelko 15 stopni.. tyle ze jak wracalam z pracy to juz nie bylo tak ślicznie... wialo lało i bylo zimno brrrr.... fajną mamy jesień tego roku .. co dzień to co innego za oknem:) 😍 Kamorku.. ciekawią mnie postępy w twojej kampanii na radnego??? masz juz ulotki swoje??? :) 🌻 Beziku 😍 Tygrysku.. wracaj tu do nas ze zdjęciami predko :):):) 🌻 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uf uff spiesze sie bo tylko 11 minut do polnocy a obiecalem ze pojde spac przed nia ;) Girl teraz ukonczylem obrabiac jeden z dwoch plakatow komitetu i jutro idzie do druku. Z drugim czekam jeszcze z obrobka na zdjecia od reszty kandydatow. Co do mojego plakatu to mam pare projektow ale w glowie :) Chociaz jeden odrzucilem ale wdroze mojego faworyta ;D Oddalem przed wczoraj aparat na serwis (brak komunikacji z PCtem) :( eech a we wtorek takie cudowne krwiste chmury byly z rana... az prosily by zrobic im zdjecie. A w dodatku znalazlem program komputerowy do operacji plastycznej i moge zobaczyc jakbym wygladal np z piersiami :P ino nimam jak foty se strzelic... Ciut zagoniony jestem, same zebrania, spotkania, oficjalne i nie oficjalne... ;) W weekend spimy o godzine dluzej :) albo jak kto woli mozna sie seksic o godzine dluzej :D haha 🌻 :P ide kliknac 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Ech ta pogoda - zimno jak nie wiem co, a dziś miało być ciepło :P Znowu się nie wyspałam, ale nie z powodu dzieci, a... no po prostu jakos krótkie te noce czy coś :D Dziewczyny niedługo Kamorek w ogole z nami gadać nie będzie :D :D Znikam :) Miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati a tak tak bo bankiety, rauty i czasu nie bedzie :P hihi zartuje :D a u mnie sloneczko ladnie swieci ale mroznawo na zewnatrz zglaszam wniosek o dwukrotne wydluzenie nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej- dalej nie calkiem zdrowa, ale czuje sie lepiej! Girl - mnie ostatnio w pracy denerwuje, ze nikt nie zwraca uwagi na moja prace... to po co ja tu pracuje... Kamorek- no to jak bedzie gotowy plakat to prosimy przeslac :) Kati - jak tam kotki, daja ci teraz spac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszytskim, POBUDKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA czytam was na bierzaco ale nie zawsze mam czas odpisac tak jak jak wczoraj. w pajaca klikam pozdrawiam wszytskich i zmykam do pracki dzis osttani dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla odmiany dzis boli mnie glowa, ale podobno jest halny- to wszystko jasne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochani..:) u mnie tez warjacja w pracy... nie wiem w co rece wlozyc i tez czeka mnie ciezki dzien... planowalam jutro wybrac sie na wieksze zakupy do innego miasta ale takie zimno na jutro zapowiadaja ze nie wiem czy chce mi sie ruszac z domu... trzymajcie sie cieplutko robaczki moje 😍 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ale pięęękna pogoda :D właśnie wcinam rosołek pikantny z torepki hihi jeszcze parę godzin i wikend :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez piekna pogoda! Ale podobno w weekend ma byc brzydko - co za niesprawiedliwosc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klik klik Jak wam mija weekend? Przyjemnie ze dopiero 18ta, co? :P wlasnie wrocilem z filmu \"Diabeł ubiera się u Prady\" :) Kreacje rewelka, Meryl Streep świetnie zagrała (chociaż i tak podoba mi się bardziej Stanley Tucci :P ). Poza tym taki sobie film obyczajowy. U mnie się rozpadało, a jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć robaczki:) już jestem.. i klikam :) u mnie, leje i wieje.. i wogole jest paskudnie... no i calkiem stracilam poczucie czasu, nie wiem czy to juz jest pozno czy jeszcze wczesnie ... ale caly dzien chce mi sie spac:P powolutku zbliżam sie do łóżeczka.. bo podusia mi pachnie :) buziaki 😘 girl ps.Kamorku.. liczę (liczymy:P) na to ze pokazesz nam swoja ulotkę wyborczą:):):) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Girl no jasne ze pokaze!! Zdjecie juz zrobilem, teraz obrobic i fruu :) a jak ci pachnie poduszka? Ja uwielbiam dwa zapachy jesli chodzi o posciel. Pierwszy to rumiankowy (tej serii firmy Coty w Polsce niestety wycofana) a drugi to kwiatowy zapach plynu do plukania tkanin E. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i klikam :D Troche obolała, bo w weekend zaczęłam ćwiczyć pilates ;) Zobaczymy jak długo wytrzymam ;) Wczoraj obudziłam się z cudowna myślą - dwa dni pracy, a potem 5 dni laby :D Znikam, paa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heej a co to pilates? brzmi intrugujaco a zarazem podniecajaco :P :P hihi bede 3mal kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorek wszystko tylko nie podniecająco :D To ćwiczenia fizyczne - taki zwolniony aerobic ;) Ćwiczysz wolniej, ale dokładniej. Strasznie męczy :) Dzięki za kciuki :) Nie wiem kiedy będę znała odpoiwiedź i swoją decyzję, ale pozytywne fluidy potrzebne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha haaa... a co tu sie wyprawia..\"wolno i męcząco\" hmmm :P:P:P:):):) ja padam na ryjek... w pracy mialam urwanie glowy nawet w pajacyka nie bylo kiedy kliknac... wyobrazacie to sobie !!!!:( teraz nadrabiam i klikam i pędze sprawdzic jak sie maja moje dwa ciasta... zjazd rodzinny sie szykuje jutro wiec zmontowalam \"pleśniaka z wiśniami\" i \"babke czekoladowa z jablkami\" ... Kati.. pilates.. fiu fiu.. podziwiam Cie .. tez slyszalam od kolezanek ktore to cwiczyly ze wyglada to \"niewinnie\" w znaczeniu ze niby nie męczy czlowieka bo takie ruchy powolne.. ale to zludzenie bo te cwiczenia sa bardziej męczące od skakania i aero :) tak trzymac .. :):) 😍 Kamorku.. 😘 buziaki dla wszystkich 😘😘😘 paa dobrej nocki girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Girl no właśnie, właśnie te \"niewinne ruchy powolne\"... Widać odrazu, że wiesz o czym mówię mmmm :D hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Kamorek zbereźniku jeden - politykiem jesteś więc uważaj :P Girl no właśnie - daje w kość ostro :D Dziś jestem ostatni dzień w pracy przed \"długim weekendem\" ;) Wracam dopiero w poniedziałek :D 5 dni leniuchowania z dziećmi i... pilates ;) Mam zamiar się podciągnąć trochę :) 👄 dla Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc robaczki:) tak tak Kati...Kamorek powinien uważac co wygłasza publicznie jako przyszly radny hi hi hi:) .. ja tez dzis jestem ostatni dzien w pracce .. wracam w poniedzialek.. okropnie sie z tego ciesze... mimo tego wstretnego mrozu na dworze (u mnie -4) .. milego spokojnego długiego weekendu i nie zapomnijcie wpaść na groby :) paaaa 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×