Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

hej! No tak w sobote to ich wszystkich porozwalam na paintballu :) mam nadzieje! Tylko, ze w piatek to mam wyprawe sluzbowa i bede w trasie od 6 do pewnie ok 23... Girl - nic sie nie przejmuj stanem fianaow, u mnie jeszcze nie bylo pensji i zastanawiam sie nad jakas dieta, bo jakos sie splukalam na maksa... :D Tygrys- ty tez zapierniczasz w pracy? Co sie z nami dzieje- za duzo pracujemy ;) Kati - no to mam nadzioeje, ze ja tez bede miala udana impreze i nie bede miala siniakow, bo podobno jak sie taka kulka dostanie to moze byc siniak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deszczowy dzien dobry :) pada, pada i wcale nie chce przestac... Ghana -> to w sobote sie odstresujesz i wszystkich wystrzelasz :P ano zasuwam... ale pociesza mnie wizja wyjazdu, jeszcze tylko 16 dni :D Girl -> nie denerwuj sie tak, nie warto!! spokojnego dnia zycze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochani:) ... dziś lece kontrolować.. mam stresa ale małego..:P w dodatku kreci mnie w nosie i kicham.. czyżby to katar ??:P Tygrysku ... Kati ostatnio cos wspominala o bolącym uchu.. moze jest na zwolnieniu chorobowym...albo ma b. duzo robotki Ghanuś.. szkoda ze blisko mnie nie ma zadnego paintbola.. tez bym chetnie do niektorych z robotki postrzelala ha ha ha:) milej zabawy paa trzymajcie sie girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta da :D 🌻 właśnie podłączyli mi neta w domu :classic_cool: wieczorem, jak wrócę, poczytam co u was się działo gdyż teraz jeszcze zmykam wypastować oficerki i śmigam do Bielska na sklepy. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odkrylam nowa sztuczke na klikanie, mam dwie przegladrki internetowe i z kazdej moge kliknac bez usuwania cookies :D super!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej tygrys wrocilam juz do UK i chyab nie szybko wroce do naszej Polski. chociaz musze przeyznac ze specjalnie nic nie planuje ale zaczynamy sie tutaj zadomawiac i np. po przyjedzie stwierdzilam ze wszedzie dobrze ale najlepiej w domu (czyli UK) i tyle juz mamy rzeczy ze normlanie szkoda by mi tego by bylo zostawic :D:D. dobra zmykam spac bo jutro o 4:50 pobudka trzymajcie sie slonka papa u nas tyz pada podobno przestanie w maju :P zobaczymy jak to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc robaczki:) kolejny szalony dzien u mnie...:P Tygrysku.. że też wczesniej na to nie wpadłysmy:) jesli tak to ja tez tak moge klikać.. :) 😍 Kati.. jak zdrówko? 😍 Beziku.. milo mi sie czyta jak piszesz ze sie \"zadomowilas w UK\" .. wiekszosć moich znajomych ktorzy tam przebywaja marza wprost o powrocie do kraju... i juz prawie wyrobilam sobie opinie ze w UK jest okropnie i nieprzyjemnie ... Ciesze sie ze uklada Ci sie tam...😍 buziaki dla reszty klikaczy 😘 ps.weekend zamierzam spędzić na grzybobraniu . .. ponoc kurki obrodziły :) girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brrrr zimno jest, ledwie 7 stopni... za to teraz ladnie slonce swieci i mnie grzeje :) Bezka -> to dobrze, ze sie juz w UK zadomowilas :) a pracujesz tam gdzie wczesniej?? nie masz w planach zadnych zmian, moze studia?? Girl -> masz jakies plany na ten weekend?? wiekszosc moich znajomych, ktorzy sa w UK wcale nie ma zamiaru wracac... a na pewno nie predko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kobietki 👄 Tygrysku dziękuję za fotki z wycieczki [teraz dopiero obejrzałem] jak i nowej fryzurki. Pasuje Ci taka fryzura :classic_cool: No no kobieta z ciebie cud, miód, ultramaryna. Ach tylko szkoda żeś aparatu ciut nie skierowała niżej :P :D Dzisiaj słoneczko świeciło pięknie, że nawet zaliczyłem opalanie się :D chociaż w nocy postraszyło deszczykiem. Co do wyborów to jestem na etapie projektowania plakatów wyborczych. Moich jak i komitetu wyborczego oraz kończę zbierać podpisy pod listą. Ale wam powiem, że stwierdzałem poprzednio, iż polityka to bagno. Zatem im dłużej człowiek w tym do czynienia, tzn. z \"polityką\", to dopiero widać że to wielkie bagno. W sobotę mamy piknik :) więc będą hulanki i swawole ;) 🌻 Teraz zmykam kliknąć ❤️ *** Pewien myśliwy wybrał się na niedźwiedzie. Ustrzelił jednego, cieszy się, a tu nagle coś łapie go od tyłu za ramię. Odwraca się, a tam stoi większy niedźwiedź i mówi: \"Śmierć albo sex, wybieraj!\". Myśliwy oczywiście zdecydował że w tej sytuacji korzystniej będzie się wypiąć... Gdy po dwóch tygodniach doszedł do siebie poprzysiągł zemstę. Wrócił do lasu, wytropił swojego kochasia, i zastrzelił. Nagle znów coś go chwyta - jeszcze większy niedźwiedź, i znów: \"Śmierć albo sex!\". No i myśliwy znów się wypiął... Tym razem trwało to miesiąc zanim był w stanie znów wrócić do lasu, no ale wytropił i zastrzelił bestię. Ale znów coś go chwyta, tym razem naprawdę olbrzymi niedźwiedź! I mówi: \"Przyznaj się, ty tu wcale nie przyjeżdżasz z myślą o polowaniu, prawda?\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Mam nadzieje, ze wrzesien i pierwszy tydzien pazdziernika byl zwariowany a teraz wszystko wroci do normy! Bezka- dobrze, ze sie tam zadomowilas! Tygrys- fryzura super! Girl - i jak grzybobranie? Kamorek- jak bedziesz mial projekt plakatu- to przeslesz, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc robaczki moje:) ... weekend byl świetny... odpoczelam po warjackim tygodniu... :P Kamorku .. witaj.. i trzymaj sie w tej polityczno-partyjnej dzungli :) dużo siły życze przy organizacji kampanii.. szkoda ze nie moge na ciebie zaglosować:) 🌻 Ghanuś... grzybobranie udalo sie na 100% a nawet na 200% :) mnóstwo podgrzybkow i kozaków i caly koszyczek kurek.. a ze przy zbieraniu byl moj kochany robaczek.. to nawet komary w lesie (chociaz bylo ich juz o wiele mniej) byly do zniesienia... w sumie wszystko wydawalo sie piękniejsze :P Ciekawa jestem jak tam sprawy z mieszkaniem... z czynszem czy juz rozwiazane.. trzymam kciuki 🌻 Tygrysku... świetnie wygladasz... bardzo sprytna fryzurka.. i masz racje.. jak sie skroci wloski to od razu na glowie lżej i człowiek sie inaczej czuje :) b. ładny kolorek ... 😍 Kati... jak zdrowie? jak ucho?? wyleczone???? 😍 Beziku-Londyńczyku 😘 ps. jak znajde czas wieczorkiem to podesle wam fotki z grzybobrania... tylko musze je troche pomniejszyc bo olbrzymiaste są :) girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry. chociaz zimny i szary :) dziekuje za komplementy fryzury, mnie tez sie podoba, przede wszystkim wreszcie czuje sie i wygladam jak czlowiek ;) Ghana -> u mnie zwariowanie bedzie jeszcze do mojego urlopu... qrcze, mam nadzieje, ze sie ze wszystkim wyrobie... Girl -> o kurki, kurki bym zjadla :) kolorek jest moj wlasny w 100% naturalny :P Kamorek -> zawstydzasz mnie... opalales sie?? podeslij troche tego slonca, bo tutaj stanowczo za zimno jak na opalanie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Wreszcie wróciłam :D Miałam takie zapalenie ucha, że hej :O Nadal biorę antybiotyk, ale już nie boli :) Muszę nadrobić zaleglości pajacykowe ;) No i prackowe ;) Pozdrawiam Wszystkich :) Miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam, w osbote bylismy na tym paintballu i bylo superrrr! Czolganie sie, chowanie w domkach, okopach- naprawde ekstra! Teraz wszystkich bola miesnie! :) Girl - z mieszkaniem myslimy, ale pewnie nie bedziemy rezygnowac z tego, bo mimo podwyzki cena jest konkurencyjna, bo w Krakowie to jest koszmar cenowy ... Ja tez sie pisze na zdjecia z grzybobrania! Kati - witamy z portotem :) Dobrze, ze pajacyka stawiasz na pierwszym miejscu, dopiero pozniej praca :) Trzeba znac hierarchie waznosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grechuta zmarl :( [ \' ] Ghana -> na takim paitball to moze wszystkie stresy rozladowac... Kati -> dobrze, ze juz jestes i ze sie lepiej czujesz 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Ghanuś jasne, że podeślę jak zrobię całość mam już kilka zrealizowanych i kilka nie ;) ciekawe czy wybiorą jakiś hmm. Dobrze, że swój sobie sam wybiore :P A to biegałaś z jakim sprzętem? taki automat czy \"pompka\"? Przyznaj się ile razy cię trafili a ile ty ich? Dostałas w pupę? (tak z ciekawości pytam hihi - mam doświadczenie w masażu więc wiesz, jakby co... ;) Ja jeszcze nie byłem na paintballu ale napewno musi być to ekstra. Tygrysku nie ma co się zawstydzać, ot stwierdzam co widać :classic_cool: Opalałem się i nie tylko hoho :D podsyłam ci całe mnóstwo promyczków słonka :D ...też się dowiedziałem z radia że zmarł :( Girl oj szkoda ;) ale za to możemy wypić lampkę wina :D mmm byś podesłała parę grzybków zamarynowanych... fotki, koniecznie też chcę :D Kati dużo zdrówka przesyłam, to dobrze bo antybiotyki to trzeba zjeśćdo końca sałą serię. 🌻 🌻 Bezik 👄 uważaj tam dziewczyno na siebie bo ostatnio z mojego miasta dziewczynę zamordował gosciu w Szkocji. Ha jakiś czas temu, mój śmierdziuszek wypuścił 10tą łodyżkę, szarotki rosną jak na drożdżach -w przyszłym roku mają kwitnąć, a i zasadziłem palmę z Chorwacji. Narazie moczę ją na wacie by wykiełkowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochani no wiec zadomowilam sie tutaj ostatnio znow nie pisallam bo mielismy maly remoncik :D:D i teraz juz jest super duzoooooooooo wiecej miejsca w tym naszym pokoiczku :D:D chociaz w sumie taki maly nie jest. co do mordow to mam nadzieje ze nic takiego sie nei zdarzy chociaz w sumie w Polsce tyz sa psychopaci a tutaj na ulicach ejst duzooooooooooooooooo bezpieczniej niz w Polsce. co do studiow to nie znam jeszcze na tyle angielkiego i chyab hmmm szybko nie poznam bo mi sie uczyc nei chce ;/. trzymajcie sie cieplutko i klikajciue w pajacyka ja tyz staram sie klikac jak najczesciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, klikam i znikam, bo szaleństwo w pracy :) W dodatku spóźniłam się dziś do pracy, bo koleżance auto stanęło na środku ulicy i stałyśmy z kwadrans wkurzając skutecznie resztę kierowców ;) 👄 dla Wszystkich. Paa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz zostalam trafiona i to w glowe z dosc bliska, jakies 3m i to naprawde boli, az mnie odrzucilo i zadzwonilo w uszach, ale to nic bo i tak bylo super! Tylko niestety ograniczenie w kulkach... bo za kazda sie placi... Kati - ja mam dzisiaj niechec do pracy... jakos tak strasznie mi sie nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochani...:) ja tez mam niechęć pracową dzis.. co nie zmienia faktu ze roboty mi przybywa proporcjonalnie do wzrostu mojej niechęci:/ jestem zawalona ... jak sie wykopie z tych wszsytkich spraw do nowego roku to będe szcześliwa... posłalam grzybowe fotki... oby doszly:) paaa trzymajcie sie cieplutko 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszytskim zycze udanego dnia dostalam fotki z grzybobrania bardzo mi sie podobaly ja tyz slyszalam ze boli po tych kulkach ale tylko slyszalam a jak wszyscy wiemy ludzie roznie gadaja. chociaz w sumie to nie poamietam dokladnie ale chyab widzialam u kolezanki siniaki wiec chyab bolalo tylko nie wiem z jakich odleglosci oni do siebie strzelali. mi sie dzis bardzo bardzo nei chce isc do pracy ale jzu sroda a dzis jak bede po pracy to tak jakby juz byl koniec tygodnia :). zawsze w srode tak czuje nei wiem czemu chociaz do piatku jeszcze dwa dni a i czesto w sobote do pracki chodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×