Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

dzien dobry 3 bobry ;) (tak kiedys moj kolega mowil) ja slyszalam same pozytywne opinie i zachwyty nad paintballem... chyba zaczyna sie robic cieplej... :D to tyle na razie, krotko, malo, bo pracy duzo a dzisiaj znow sie szkole (tym razem z UE)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znowu mam niechec do pracy... ale juz nie mam az tak duzo pracy, wiec moge sie troche poobijac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochani...:) ja mam urwanie głowy w pracce... i tak będzie do grudnia.. :( buziaki 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry, dzien doby :) wydaje mi sie, czy naprawde jest cieplej?? przede mna takze ciezki dzien, ale Kat damy rade - weekend tuz, tuz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez!! ja tez!! ja tez jem bulke (z ziarnami) z pysznym maselkiem czosnkowym (niestety kupnym) i zoltym serem - mniam!! Ghana -> ja mam park pod oknem i moge tam zwagarowac, a Ty?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W czasie pracy musialam pojechac do Almy ogladnac produkty i zrobilam sobie zakupy - miedzy innymi 3 rodzaje roznych serow, kozi, plesniowy, drugi plesniowy i zolty- to cztery - pysznosci :) Tam maja super produkty :) Tygrysek- ja mam ew. ogrodek, ale dzisiaj udalo mi sie przynajmniej do tego marketu wyskoczyc- zawsze, chwile na polu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Kolejny ciężki dzień w pracy, ale to już piątek :) Tajgerek święta racja :D A Kamorek pewno zazdrości ;D Ghanuśka nie dręcz tymi serkami :) uwielbiam sery :) Girl Słonko 👄 Bezik 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) zapowiada sie pracowity ale ciekawy dzien -> dzis znow szkolenie z ta fajna pania od psychologii :D ciekawe czego interesujacego dowiem sie tym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff wreszcie piatek:) zimno w nos.. ale juz odliczam godziny do konca pracy bo padam ze zmeczenia i wogole mam za duzo pisania (a zmyslu polonistyczno-humanistycznego nie mam :), Tygrysku.. to fajne musza byc te szkolenia skoro sie ich doczekac nie mozesz... może kiedyś nam cos tu opowiesz ciekawego (w skrócie) z tych wykladów.. ciekawa jestem bardzo:) 🌻 Kati... 😍 buziaki dla reszty pracusiów...😘 ps. za oknem mam mgłe jak w horrorze i zamiast zginąć to się rozrasta.. fajnie jak w dreszczowcu \"Mgła\" ps.2 a tak na marginesie to dzis piatek trzynastego.. oby nikomu sie dzis nie przydarzylo nic pechowego :) girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co Wy chcecie od pogody - sliczna jest :D Girl, wyklady sa ciagle z czegos innego, wiec ciezko to opowiedziec.. z ciekawostek, co to jest: \"rzadowa subwencja stabilizacyjna\" - wiesz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kotki ale jestem ostanio zmeczona roboty co nie miara u nas ;/. i jutro do pracy nie chce mi sie jak cholerka ale jak sobie pomysle ze za sobote jest ponad 30 FUNCIAKO i tylko 5 godzinek czyli od 6 do 11 i jeszcze w tym 15 minutek przerwy to zawsze sie zglaszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łał Tygrys.. ale mnie zażyłas tym pytaniem:) co prawda mam na codzien do czynienia z roznymi subwencjami.. ale o tej nie slyszałam nigdy hi hi hi:) coś czuje ze te szkolenia sa baaardzo fajne :) ps. zarządzam juz piątkowy odpoczynek!!!.. bo ja padam na twarz .. chce juz do domu...!!! :) girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi rzadowa subwencja stabilizacyjna to... ... po prostu zasilek dla bezrobotnych :D ale jak dumnie brzmi: dostaje rzadowa subwencje :D znacznie lepszy wydzwiek niz: zasilek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Połóż mnie na Twym ramieniu połóż jak pieczęć na sercu poczuj smak mego pragnienia, jak pieczęć prosze połóż mnie... 🌻 wprowadziłem się w melancholijny nastrój ciao :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Tygrysku 🌻 bardzo mi się spodobała ta piosenka \"Psalm ndla Ciebie\" :) Co do pogody to hu ha uwielbiam mgłę :D Teraz widzę, że się już rozwiewa i ma wyjść słonko a chłodno też jest... Dzisiaj organizujemy piknik rodzinny ;) więc zaraz zmykam przygotowywać na otwarcie :classic_cool: podsyłam namiętne całuski 👄 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×