Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Kamorku, Kamorku namietne caluski zachowaj lepiej dla swojej damy :P a za oknem znow zimno i szaro -buro ponuro... dobrze, ze fitness humor poprawia, a potem rozgrzeje sie na saunie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam szanowne grono klikaczy :) brrr zaledwie 3 stopnie byly z rana a na pocieszenie jest niebiesciutkie niebo i piekne slonce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochani:) ło matko ale zmarzlam dzis rano... uszy mi odmarzly.. brrr w dodatku w pracy nie grzeją jeszcze... az mnie piecze z zimna.. chyba zaraz wyciagne kurtke i będe w niej siedziała... milego poniedziałku 😘 🌻 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana 👄 🌻 -Czym się różni kobieta informatyk w spodniach od kobiety informatyka w spódnicy? -Szybkością dostępu. :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ghanuś.. głowa do góry.. ja tez ostatnio jestem miedzy młotem a kowadłem... zupełnie niezależnie ode mnie.. nawet nie wiem jak wybrnąć z sytuacji ... ale jutro będzie nowy dzień.. na pewno będzie zimno jak nie wiem co:) znowu odmarzną mi uszy w drodze do pracy:P ale może wszsytko sie poukłada i u Ciebie i u mnie :):):) 😍 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimno, brrr na dodatek w pracy nie grzeja, dobrze, ze chociaz w domu mam cieplo... Ghana -> bedzie lepiej ❤️ dolkom mowimy NIE!! 🌻 Girl -> ja znacznie bardziej zmarzlam w pracy niz w drodze do niej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc o nie dolkoam i zlym humorom mowimy nie tak jak mowi TYgrys mloty i kowadly prosze wyrzucic przez okno (oby nie na jekiegos ludzia bo bedzie problem) a ja chora ejstem normalnie mnie rozklada na maksa. a jutro moja psiapsiola przybywa do mnei na dluzej bo bedzie tutaj pracwoac \"D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie marnie czuje dzis normalnie masakra no i u nas tyz zimno :(. i slonka juz niestety nie mamy ;/. wszyscy mowia ze pojawi sie dopiero w kwoetniu :P trzymajcie sie slonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) to bedzie super dzien dla wszystkich klikaczy!! niech tak sie stanie 🌻 Bezka -> do lozka marsz, wygrzac sie, wyleczyc... a co Ty o 6:23 nad ranem tutaj robisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, klikam i za robote się zabieram :) Niewyspana dziś jestem, bo dwójka najmłodszych szalała od 1 nad ranem, az się musiałam z Marmusiem zamknąć w sypialni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche moze sama jestem winna, a troche moze poprostu tak mialo byc... A moze to juz od dawna nade mna wisialo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochani:) ... ja pomalu rozplątuje swoje sprawy i juz jestem mniej zdenerwowana.. no i fajnie ze chociaz w pracce grzeją Ghanuś.. co się dzieje... bo juz sie zaczynam bać i martwić o Ciebie ????? 😍 Kati, Tygrysku, Beziku, Kamorku .. buziaki 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no poprostu nie wiem czy po 4 latach nie bedzie to koniec zwiazku... Dzisiaj organizuje grupe wsparcia- najpierw ide do kina na Volver, a pozniej do psiapsioly zeby mnie wysluchala i poradzila co zrobic, i czy to wogole ma sens,i.... i wogole no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana -> grupa wsparcia to jest b. dobry pomysl... porozmawiaj z przyjaciolka, przemysl sobie wszystko porzadnie i na spokojnie, ale decyzje musisz podjac Ty a nie ona za Ciebie... a przede wszystkim to chyba powinnas z facetem porozmawiac?? a moze to juz masz za soba?? ciezko cos pisac, bo zupelnie nie znam sytuacji.. na pewno nie podejmuj pochopnych decyzji... a jakby sie to nie skonczylo, pamietaj, ze jestemy z Toba ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghanuśka trzymaj się Skarbie ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Tajgerek 👄 Girl 👄 Kamorek :) A ja dziś poprawiałam sobie humorek na zakupach - kupiłam sliczny złoty pierścionek (taka obrączka, lekko powyginana, z malutkimi cyrkoniami) - dostałam kasę za chałture więc coś mi się należy od zycia ;) reszta kasy oczywiście pójdzie na rachunki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie wogóle nie rozmawiamy, dzis zostaje na noc u przyjaciolki, musze sama wszystko przemyslec i dopiero wtedy bede gotowa porozmawiac... Dzieki za wsparcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołgiem Słonka :) Bezik co za aktywność tak wcześnie rano, spać nie możesz? ;) Skoro nie masz tam promyczków słońca to podsyłam ci całe mnóstwo słoneczka i błękitnego nieba którego mam pod dostatkiem za oknem :) i 👄 ba a co się będę ograniczał :P Ghanuś, skarbie, koleżanki tutaj słusznie mówią. Grupa wsparcia jest ok ale to musisz ty zadecydować bo to twoje życie (zanabądź winko przy okazji) Pewno w większości związków są \"wyzwania\" i akurat wy macie teraz. Ze swojego doświadczenia wiem iż szczera rozmowa między wami to podstawa i wyjaśnić sobie osochodzi (u mnie akurat tego nie było, no cóż \"shit happens\" - jak to raczy mawiać mój przyjaciel serdeczny). Całym sercem jestem za tym by było wam obojgu dobrze. Może poprostu są jakieś nieporozumienia, niedomówienia na linii miedzy wami? Też jest szczera prawda iż lepiej skończyć niż przez całe życie męczyć się razem ze sobą. Wtedy ciach-bach, zagryźć zęby i żyje się dalej :classic_cool: Tyle moich dywagacji jako faceta :P ❤️ Co to jest za film? Ja wybieram się na sezon na misia :D ooo Kati szalejesz dziewczyno, oj szalejesz... podeślij zdjęcie pierścionka :D Z opisu wynika mi że jest śliczny. Girl a to ty zdenerwowana jesteś?? Hmmm ciekawe jak wtedy wyglądasz uuuu :D Mrau... Hihi mnie też już grzeją w pracy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghanuś.. nie będe sie powtarzać bo Kati, Tygryś i Kamorek dokładnie wyrazili wszystko co mialam na mysli...ale jakby co.. to my tu jesteśmy cały czas... Twoja osobista \"grupa wsparcia\" - tzw.\"Pajace\" :) 😍 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Ghanus wszysyc maja racje grupa wsp[arcia to super pomysl, noc i rozmowa z przyjaciolka tyz, ale decyzje ty musisz podjac sama i musisz sama sawic czola rozmowie, szczera rozmowe i spokojna sie postarajcie. co ja robilam o tej godzinie no coz do pracy sie szykowalam a ze zostalo mi troskzu czasu to postanowilam skrobnac u mnie wtedy byla 5:28 hihi juz sie troszke lepiej czuje niestety nie bardzo moge wziac zwolnienbie bo chcialam wolne na przyjazd ewy a ateraz jak wezme chorobowe to bedzie bardzo podejrzane :( najadlam sie gripexu i ide spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimowe pozdrowienia :) rano termometr pokazywal MINUS jeden stopien... na szczescie teraz slonce mnie przez szybe grzeje, wiec lapie te promyki i humor od razu jest lepszy :) Bezka -> cieplo sie trzymaj i dbaj o siebie!!! Ghana -> jak po rozmowie sie czujesz?? ❤️ Girl -> hyhyhy \"pajace\" - no tak masz racje ;) Kamorek -> ten film to rysunkowa bajeczka - daj znac czy zabawna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, wiem, ze musze sama podjac decyzje, w sumie to ja sobie nie wyobrazam przyszlosci bez niego... ale tez nie wiem czy tak potrafie dalej zyc i czy bede szczesliwa... Daje sobie jeszcze czas na zastanowienie... Volver to film Almodovara i jest naprawde super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghanuś rozumię Cię na tyle ile potrafię :) sam też bardzo nadal kocham YoAnkę pomimo, że nie mamy już od siebie wiadomości od hoho ale to w końcu jesteśmy swymi połówkami :) Pamiętaj rozmowa i jeszcze raz rozmowa. Tygrysku jak tylko obejrzę zdam relację. Zapowiedzi wyglądają zabawne zobaczymy jak ma się to do całości :) klikam i znikam. paa Girl, Kati, Tygrysku, Ghanuś, Bezik 👄 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, klikam i do roboty znikam :) Ja się wybieram w weekend na Volver i Diabel ubiera się u Prady :) Teraz czytam sobie \"Historyka\" (o Vladzie Draculi), a czeka już na mnie \"Pachnidło\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×