Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

No jak to tu nie wklejałam linka do butów?? Już nadrabiam - pierwszy raz mi tak odbiło na punkcie jakiegoś ciucha! :) http://www.aldoshoes.com/eng/storeSection/redirect.cfm?sectionID=b2c/style/productDetails.cfm&itemID=64868407&&var=d&ckey=UK KAti - super! Ja też zaczynam wysłać cv, jak na razie wysłąłam dwa, jako nie ma fajnych ofert dla ludzi z moim doświadczeniem ( a niestety brakiem kierunkowego wykształcenia), którzy jeszcze chcialiby zarabiać trochę więcej niż 1000 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghanuś zgrabne i klasycznie kobiece są te szpileczki, pięknie się będzie zarysowała linia nogi dzięki nim a co dopiero pupa mmm... Jak wysoki ma obcas i jaki kolor wybrałaś? Potem proszę o zdjęcie jak wyglądasz ubrana w te szpilki (możesz coś narzucić na siebie co byś tak całkiem saga na nim nie była ;) ) Tygrysku :) rano się budzę a tu bielutko, koszmar jakiś czy co ;) Podpisuję się pod twoim postulatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich po drugim dniu mojej pracy :) zaczyna sie robic naprawde ciekawie ;) mam sporo pracy, ale jest fajnie :) Ludzie sa mili i w ogole :) Tylko ciagle taka zawinieta jestem :D Kamorek - sniezek?? U mnie zimno, ale bez przesady :D Ghanuska u mnie ciut inna sytuacja - bedziemy przyjmowac niedlugo ludzi do pracy, a ciezko znalezc kogos z odpowiednim wyksztalceniem (niekoniecznie wyzszym - \"wystarcza\" specjalistyczne kursy ;) ) i doswidczeniem... wszystko jest dokladnie sprecyzowane w ustawach... Oczywiscie i tak ja mam najgorzej - przygotowanie i praktyke mam akurat najlepsze z mozliwych ;) , ale cala odpowiedzialnosc (karna!!) bedzie na mnie... Zycze Ci powodzenia w poszukiwaniach i trzymam kciuki baaarzo mocno 👄 Tajgerek 🖐️ wyobraz sobie, ze pierwsza cv jaka znalazlam w nowej pracy (kandydaci ;) ), to cv... glupszego brata Jasia Fasoli :D Tak tak - to ten sam, ktory staral sie o przyjecie do mojej starej pracy na moje stanowisko, ale niestety tak sie smial, ze mowic prawie nie mogl ;) Hehe zdziwilby sie jakby mnie i na tej rowmowie zobaczyl :D Girl masz racje - ludzie przyjaznie nastawieni i w ogole... az sie chce chodzic :) Oby tak dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czycby bylo o ciupinke cieplej?? a w kwestii pracy to dzisiaj znow bylam na rozmowie - jej nawet testy psychologiczne mi robili :P tzn takie okreslajace jak sie czuje i gdzie \"plasuje\" w grupie i jeszcze takie jedne co 4 cechy okreslaja (omawialam je kiedys na studiach ale zapomnialam profesjonalnej nazwy :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze wiosenne dzien dobry :D tak, jest cieplej!! :D niech wiosna przyniesie Wam duzo radosci i slonca 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieplej? tutaj znowu napadało tego białego świństwa, że można radośnie na sankach pozjeżdżać.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff ale padnieta jestem... już klikam w pajacyka.. :) ... ledzwie dziś doczlapalam do domu, u mnie gorąc niemozliwy i parno(bylam jak mokry szczur, a wcale sie grubo nie ubralam... bynajmniej), az sie boje pomyslec co by bylo gdyby slonce świecilo.. chyba byloby wiecej niż 20 stopni... chętnie ochlodzilabym sie zimnym śnieżkiem:P :) buziaki, trzymajcie się 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie cieplej :) Jutro czeka mnie ostatnie szczepienie na wscieklizne ;) Noo to na rok mam spokoj :D Milego srodowego wieczorku 🖐️ Ja sobie popijam pysznego drinka i jest super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaa, cieplej... chyba na Bachamach... rano termometr pokazywal 0 stopni a z nieba lecial snieg... teraz \"tylko\" pada deszcz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! u mnie dzis cieplej, ale wczoraj padała dziwna breja :) Kamorek - no mam nadzieje, ze jakies zdjecia beda, czyli, ze bedzie okazja wyjsc w tych butach! Na razie czekam ażmi je sprowadzą. Kati - mam nadzieje, ze znajdziesz jakiś fajnych pracowników, żebyś dalej miala dobra atmosfere w pracy :) Tygrys - a do ktorej pracy te testy, ja sie gubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Padam na twarz ;) Rano bylam na ostatnim szczepieniu przeciw wsciekliznie, a potem mialam taki szal w pracy, ze hoho :) Jutro tez zapowiada sie ciekawie ;) Ale to dobrze - nie znosze sie nudzic w pracy :D Tajgrek jaki snieg?? Ja dzis w rozpietym plaszczyku i lekkich bucikach biegalam :) Ghanuska za Tajgerkiem nie trafisz ;) A w pracy poki co bardzo fajnie, ludzie ok i z checia wreszcie rano wstaje :) Girl 👄 Kamorciu szczesliwy narzeczony 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komus czekoladowych mlekolakow moze? ostatnio moglam non-stop jesc rzeczy na/z mleku :D Ghana -> a nowa praca, w poniedzialek wyslalam aplikacje, we wtorek rozmowa :) Kati -> ech zazdroszcze tego huku roboty w pracy... u mnie znow nudnawno.... jaki snieg? bialy i mokry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati ;) Tygrysku a ja oferuję Diablo pomidorową :) Ghana czekam z pewną dozą niecierpliwości na fotki :D mmm *** - Hej, co jutro robisz, stary? - Idę z synem za miasto, kupiłem latawiec - będziemy puszczać w powietrze takiego ogromnego smoka! A ty? - No w sumie prawie to samo - odprowadzam teściową na lotnisko. ***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc i czolem!! :D pogoda taka sobie ale humor dobry, bo to juz piatek!! w weekend chce isc do fryzjera, w d*** mam zapuszczanie wlosow to bez sensu, bo ja i tak nie lubie siebie w dlugich i lepiej wygladam w krotkich :) Kamorek -> doooobre :D a pomidorowa poprosze kolo 13 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć robaczki:) ... zgadzam sie w całej rozciągłości z Tygryskiem, humor dobry bo juz piątek:) a do fryzjera tez juz pojsc musze bo grzywka mi świat przysłania ha ha ha:) Tygrysiu 😍 :) Kati...uff dobrze ze juz koniec tych szczepień na wścieklizne...:) Ale nie wpadaj w szały pracowe:P wspaniale ze ta pracka tak Ci sie udała i ze wszystko się dobrze układa... bardzo sie ciesze 😍 ps. pozdrowienia dla kociakow-chłopaków i jednej kociej panny :):P Ghanuś... buty są śliczne.. i oplaca sie czekać na nie az je z Warszawy sprowadzą :) Szkoda ze przy moim wzroście nie moge takich nosic ... bo mialabym chyba ze 2 metry i trace wtedy zupełnie równowagę :P 😍 Kamorku... 😍 zmykam do pracki girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie niestety i humor i pogoda coś nieteges... Ale to chyba przez to mieszkanie, dzis idziemy zalatwiac kredyt... No i zaczna sie schody i liczenie każdej zlotówki, mam nadzieje, ze buty zdąrzę sobie kupić, bo jeszcze ich nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich w piatkowy wieczorek :D Siedze sobie w domku z drinkiem, a w piekarniku podgrzewa sie zapiekaneczka :D Tajgerek ja tez powinnam isc do fryzjera, ale nie bardzo mam czas... Zrobienie pasemek trwa ze 2 godziny ;) Do tego podciecie koncowek, nalozenie odzywki, zeby wlosy jakos wygladaly :) Moze jakos w przyszly weekend (jak nie zapomne sie umowic). U mnie sniezku nie ma, ale deszczyk to i owszem pada :D Ghanuska niczym sie nie przejmuj - bedzie dobrze :) W perspektywie masz wlasne mieszkanko :) A buciki na pewno sobie kupisz 👄 Girl kocie towarzycho ostatnio zrobilo sie ciut niegrzeczne ;) Ale to pewnie dlatego, ze mamusia ma dla nich mniej czasu :( Strasznie rozrabiaja :) Kamorciu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2h u fryzjera? Kati, u mnie z umyciem, ostrzyzeniemm wysuszeniem i ulozeniem trwalo to..... 25 minut ;) Kamorek -> widac, ze Toudi ma juz swoje lata ale jak sie fajnie patrzy, podoba mi sie ta minka na 3 zdjeciu, z takim wyrzutem sie patrzyc \"idziesz czy nie?\" hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajgerek 2 godziny to samo nakladanie i trzymanie folii na lbie :D Nic dziwnego, ze juz drugi miesiac nie moge dotrzec do fryzjera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam ostatnia i jestem pierwsza :D Milej soboty i calego weekendu 🖐️ Pogoda przepiekna wiec sie chyba na spacerek wybiore :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest slonce!! i nawet calkiem cieplo :D niestety straszny wicher szaleje... Kati -> no tak u mnie bylo szybko, bo bez farbt... tylko rach, ciach, ciach i fryzurka gotowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce jest, a ja w pracy, ale chyba tylko na chwile, bo to co miała opisywać jeszcze nie jest gotowe, a jestem dlatego, ze jutro przed południem mnie nie ma bo jestem u notariusza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, znowu coś mi sie nie wyświetla na kafe... No ale poklikałam we wszystkie linki i chyba niedługo pójdę do domu oglądać Małysza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za piekna niedziala... sloneczko no i na dodatek Adaś wygral :P:P:P :) girl 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Wreszcie piekny sloneczny weekend :D Ja juz serdecznie dosc mialam deszczu i wiatru :P Jutro rano mam ciag dalszy badan lekarskich (medycyna pracy) - tym razem okulista ;) Milego niedzielnego popoludnia i wieczoru!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!! slicznie jest!! i nadal jasno :D humor doskonaly :D fitness, basen, spacer z psem spotkanie ze znajomymi :D zyc nie umierac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech Tygrysiu spacer to byl - nawet brzegiem morza :) A teraz sa chipsy i drink :D W towarzystwie slodkich kocurrow ;) Jutro powrot do pracki ;) Aha - fajne zdjatka i fajna fryzurka :) ja zapuszczam, ale czasem tak mnie skreci, ze ledwo udaje mi sie nie pedzic szybciutko do fryzjera ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochani:) u mnie piękne słonko... i przymrozek.. o malo mi uszy nie odmarzly jak pędzilam a raczej bieglam do pracy:P wielkie dzięki za zdjęcia Tygrysiu , Kamorku 😘 Kati 😍 Ghanuś 😍 brykam do robotki girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×