Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

W E E K E N D !!!!!!!!!!!!! :D Girl -> a coz to za radio??? Kati -> no coz mysle, ze oba plany pogodzisz bez problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonce - jest!!! :D cieplo - jest!!! :D dobry humor - jest!! :D tylko chmury ciutek mnie martwia ;) wspanialego weekendu Wam zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy klik z domku :D Melduje, ze cala trojka zaszczepiona :) Marmolad zniosl to najgorzej, szczegolnie, ze kazali mu sie odchudzac :D Milego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc kochani:) troche sie u mnie dzieje, jak sie powyjaśnia to wpadne tu i opowiem... trzymajcie sie :) girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejny wspanialy i sloneczny dzien :D Girl -> opowiadaj!! Kati -> oj biedny Marmoladek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hurra :) ale wspaniały tydzień :D tyle spraw udało mi się zrealizować i od wczoraj w nocy jestem zaręczony z Aniołkiem :D :D 🌻 🖐️ jutro ma być piękna pogoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech Kamorciu coraz mniej fajnych wolnych facetow w odpowiednim wieku :D A u mnie znow byl informatyk bo wczoraj cos mi siadlo i nie mialam neta w domu... Ech blondynka ze mnie ;) Ale nawet pan informatyk przyznal, ze musial sie z 5 minut zastanawiac nim doszedl do tego co jest przyczyna awarii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matulu Kamorku... Gratulacje dla Ciebie i Aniołka 🌻 🌻🌻 ... to pewnie Twojemu Aniolkowi odebralo mowe jak sie jej oświadczaleś :) :) :) ech ciesze się z tej Twojej zaręczynowej wiadomosci 😍 ja dalej dzialam jak coś wysprytkuje to dam znac....:) Kati... najważniejsze ze komputer juz jest sprawny i necik dziala :) 😍 Tygrysku 😍 Ghanuś 😍 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Girl 👄 Tajgerek cos tam sie w liveboksie(mam neostrade) przycisnelo i rozkonfigurowalo na amen :D Albo ja niechcacy wcisnelam jak probowalam naprawic, albo koty (ale to malo prawdopodobne), albo z przyczyn niewyjasnionych ;) Po prostu to tylko urzadzenie a mnie technika nie lubi ;) A tak w ogole to bylam dzis na pierwszej rozmowie kwalifikacyjnej kandydata na mojego zastepce. Moja szefowa jest zalamana :D Jutro ciag dalszy "zabawy" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech moj tata ma w sobote imieniny (bedzie zreszta podwojna okazja do swietowania, bo mi sie konczy umowa pracy) i kupila mu 3pak plyt - najwieksze hity Kenny Rogersa, ktorego uwielbiam...szczegolnie za Lady :) Oczywiscie rozpakowalam, zaczelam sluchac i teraz zal mi dac plytki w prezencie :) Kurcze, a to byl jedyny taki zestaw... No nic - pozycze sobie za jakis czas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati 👄 ale za to jaka jesteś super \"blondynka\", takiej kobiety to ze świeczką szukać :D 🌻 Płyty kupiłaś :D ja na urodziny dostanę m.in. dużą porcję ukochanych ptysiów ;P Girl dziękuję za gratulacje, właśnie przekazałem :) nie odebrało jej mowy hehe, jak klęczałem to ciut roztrzęsła się ;) i cfanie powiedziała iż, jak na księżniczkę przystało ma 3 dni na zastanowienie się. Dostałem odp. za niecałą godzinkę :classic_cool: taki jest pierścionek zaręczynowy: http://www.yes.com.pl/pierscionki_zar_brylanty.htm Ten model 1337 cośtam po prawej stronie z białego złota brylant ma 0,09 ct

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochani...:) ja znowu mam zawalone gardlo... Kamorku.. z taka pewną niesmialością chcialam wlasnie spytac o pierścionek.. a Ty tutaj tak inteligentnie uprzedzileś moje ciekawskie pytanie:) śliczny pierścionek ... w sam raz dla księżniczki :) ps. mi tez sie bardzo podoba...moze sie takiego tez kiedyś doczekam:P 🌻 Kati wspanialy ten prezent dla taty.... ech 😍 buziaki dla reszty 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajnie slonce grzeje :D Girl -> a zapowiada Ci sie jakas chwila spokoju?? Kati -> zawsze mozesz plytki od Taty pozyczyc i przegrac ;) fajnie tak uczestniczyc w rozmowach kwalifikacyjnych... a tez sie o cos pytasz kandydatow? Kamorek -> wow!! to byly zatem takie naprawdziwsze zareczyny... kleczales, pierscionek z brylantem.. no, no, no... opowiesz jak to wszystko wygladalo?? gdzie sie oswiadczyles? przy jakiej okazji?? opowiadaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Girl dzieki :) Prezent super :) Tajgerek ja je musze przeprowadzac (jesli chodzi o przygotowanie kandydatow do zawodu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorek - juz slyszę Mendelsona!!! GRATULACJE!! Nie tylko odpowiedzi twierdzacej, ale dowagi!! Pierscionek super- poszalales! I wogóle strasznie się cieszę! Kati - ale masz ubaw z tymi rozmowami :) Teraz dopiero szefowa zobaczy jak miała z Tobą dobrze!! http://www.allegro.pl/item172800749_kawiarka_mukka_wloskiej_firmy_bialetti.html to mój nowy ekspress do kawy - dostałam wczoraj od mojego anioła- jestem zachwycona- zapraszam na capuccino :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hurra :D dostałem dzisiaj zdjęcie z dedykacją od aktora Davida Suchet`a (gra on rolę Herculesa Poirota). Już włożyłem ładnie do ramki :D Co do zaręczyn okoliczności to zaręczyliśmy się w Wiśle :) Pierwotnie miałem zrobić to w Ustroniu w knajpce (mieliśmy tam też tego samego dnia spotkanie z grupą trzymającą władzę na wycieczce do Szkocji). Sytuacja się zmieniła i wylądowaliśmy w domu :P Ślub planujemy prawdopodobnie tak w przyszłym roku, a może wcześniej dziecko :classic_cool: :) jeszcze mnie czeka proszenie o rękę przyszłych teściów pfff ;D Dzisiaj w pracy mieliśmy kontrole inspektora pracy. Boshe co to za miły człowiek, zupełnie nie na miejscu. On bardziej stał po stronie pracodawców niż pracowników, tzn. był łagodny dla szefowej. Idę przygotować jedzonko :) Pogoda super jest, niebieskie niebo, słoneczko, ciepełko, ptaszki pięknie śpiewają, szarotki się wygrzewają na słoneczku a śmierdziuszka od wczoraj budzę ze snu zimowego 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorku, prosze o wiecej szczegolow!! prooooooooooooosze :D hihi fajnie brzmi \"prosze nie reke tesciow\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorek - chyba otworzyłeś sezon zaręczynowy, bo moja koleżanka się wczoraj zaręczyła! Ale ona miała całą akcję... Najpierw siostra ją pod jakimś pretekstem wywiozła do ruin zamku, tam już ze swoim chłopakiem zjedli kolację - specjalnie wstawiali stolik, a ich kolega przebrany za zjawę oprowadzał ich po zamku :D no ale dożadnych oświadczyn nie doszło i moja koleżanka już myślała, ze to taka kolacja z atrakcjami! Wracają do domu, a tam płatki róż, świeczki i ich piesek z pierścionkiem na szyi!! No chłopak miał wenę :) I kilku pomocników przy przygotowaniach! Kati - już zdajesz sprzęt? na czym będziesz pracować? a jak rozmowy?? Tygrys- w Krakowie słonko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku :) na resztę zapadła kurtyna ciszy i westchnień z rozkoszy :D Ghana zatem sezon zaręczynowy uznajemy za otwarty jupii :) ano, pomyślunek miał :D Kati 🖐️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorciu ciesze sie Waszym szczesciem :) A ja bylam na ostatniej juz rozmowie kwalifikacyjnej na mojego nastepce lub nastepczynie, po ktorej odbylo sie walenie glowa w mur i jeki mojej szefowej, do ktorej dotarlo, ze nie zatrudni kogos z takimi kwalifikacjami i doswiadczeniem jak ja :D Usmialam sie szczegolnie przy slowach \"czemu odchodzisz i czemu zaplacili ci tyle kasy\" (troche nasciemnialam z pensja, zeby mi glowy nie zawracali ;) ). Jej sie wydawalo, ze moja praca nie wymaga zadnych kwalifikacji i zajmuje sie piciem kawy :D Wreszcie mnie docenili - szkoda, ze dopiero teraz, ale lepiej pozno niz wcale :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×