Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

A cholera wie co mu sie stalo - pewnie cos zezarl, bo niestety czasami cos cichcem znajda pod blokiem... a ludzie to wszystko wyrzucaja za okno WRRRR no ale mysle, ze juz bedzie ok, poprostu musial zwrocic co mu na zoladku lezalo :) nie sadze, zeby to bylo cos gorszego. Kati - duzo tych badan?? trzymaj sie dzielnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech Ghanuska skad ja to znam - co znajdziemy to zezremy ;) haslo przewodnie mojej gromadki :D Badan niestety duzo... trzeba potwierdzic/wykluczyc jaskre i guza mozgu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wychodzi sloneczko :) Ghana ->a jak Ty sie czujesz? Kati -> zatem trzymam kciuki bardzo mocno, ze wykluczenia!! ❤️ Kamorek -> po pracy wybiore sie w sprawie Twojego romansu ;) aha w Ambrze widzialam sandalki z takim paskiem na palec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Tajgerciu ja mysle, ze lekarka przesadza i tyle ;) Wedlug mnie to stres, zmeczenie, cisnienie i zmienna pogoda. Powinnam wyjechac gdzies i odpoczac, ale na razie nie ma na to szansy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik z domku :) Odpoczywam, bo mam strasznie wysokie cisnienie... Ech - bez dwoch zdan strzarzeje sie ;) Za 2 tygodnie - 30 urodziny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - przesadza nie przesadza, ale badania trzeba zrobic i juz!! tygrys - u mnie lepiej - wczoraj pan rehabilitant powiedzial, ze naprawde jest dobrze, tylk musze wczesnie wstawac bo mam duzo cwiczen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghanuska ja tam zrobie wszystko byleby tylko nie wstac wczesniej a pozniej ;) Straszny spioch sie ze mnie zrobil - chyba przez te przebrzydle kociska ;) :D Tajgerciu 👄 Glowa od rana znowu bolala ale po 2 tabletkach przeciwbolowych daje rade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati -> ja tez tak mam! jak musze wstac wczesniej niz zwykle to np rezygnuje ze sniadania, byle pospac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow.. ale blyska!! blyskawica za blyskawica!!! czegos takiego jeszcze nie widzialam.... Kamorku -> przykro mi ❤️ Toudi teraz biega po lace i juz nic go nie boli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati :D 🌻 👄 Tygrysku właśnie otrzymałem przesyłkę, super :D ślicznie dziękuję za załatwienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor :) wieje przyjemny, delikatny wietrzyk, temperatura optymalna - zyc nie umierac :) Kamorku -> juz dotarla? ciesze sie, ze tak szybko :) w reklamowce jest r-ek, ktory bedzie Ci potrzebny przy ewentualne gwarancji (bodajze na 3 lata jest) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem, ale strasznie zajeta :) Okropna burza byla w nocy, ale teraz juz jest ladnie. Znikam do roboty :) Kamorciu ;) Tajgerciu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem :) u mnie nic a nic, słonko pięknie świeci, wiaterek dmucha :D jak się wam podoba to zdjęcie? http://www.naturella-fotokonkurs.pl/index.php?id=showgallery&sh=19808 moja połówka zrobiła go i posłała na konkurs :) jak by co to możecie na to zdjęcie zagłosować (raz dziennie) :D kurde tylko, że wygrane są wyłącznie dla kobiet ech ech :( Tygrysku super, paragonik mam :) przymierzyłem od razu płaszczyk, jest ładny, teraz czekam na chłodniejsze dni :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez byla w nocy burza... Kamorek -> jak przez Ciebie chlodne dni przyjda szybciej... grr... :P Zdjecia mi sie podoba, wiec zaglosowalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie wczoraj tak jakoś mnie naszlo, ze lato juz sie konczy, ze niedlugo chlod, bloto, zima.... a ja tego nie chce!!! Wogole nie skorzystalam z lata - nieopalona jetsem i czuje sie zawiedziona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana!!!! lato jeszcze sie nie konczy! ja sie nie zgadzam i protestuje!! zreszta slonce i 30 stopni za oknem wyraznie swiadcza o letniej pogodzie... wracalam dzisiaj z pracy z kolezanka, przez park i ona do mnie z teksten: \"czujesz jak juz pachnie jesienia?\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm jak przyjdzie chłód to sie wygrzeje ;) ale co do czucia jesieni, to bodajże w zeszłym tygodniu jak szedłem nocą i było chłodno to rzeczywiście w powietrzu czuć było jesień heh :) Płaszczyk się przyda :P Na razie u mnie jest \"parówa\" słoneczko świeci i jest duszno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez byla burza w Krakowie - strasznie wialo - powalone drzewa wszedzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj mialam mini wakacje - slonce, lekki wietrzyk, piaszczysta plaza, ciepla woda i malo ludzi w okolicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ale jakoś cichutko... Księżyc do pełni idzie. Gdzie to Tygrysku plaże uskuteczniałaś? fju fju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×